NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 »
Temat dla wykształciuszków spod znaku TVN24 ,
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 16:23  
Cytuj
Zabić, zdeptać, zamknąć w psychiatryku.

To już było. Po II wojnie. Ale widzę, że geny tamtej mentalności trzymają się dobrze. Wszyscy muszą być na jedną modłę, na modłę TVNu. Właśnie Polska będzie inna, jeśli pokolenie tych genów (homosovieticusów) i ich potomków, wyginie. A, że to nie nastąpi tak szybko, nic się nie zmieni w ciągu najbliższych dziesięcioleci.

I cały czas pozycja mentorska, profesorska, jedynie słuszna.

Nie jesteście dla mnie żadnym autorytetem, żebym brał wasze uwagi na poważnie. Wam się tak wydaje, że tak ma być i macie rację, ale ja i ludzie mnie podobni, tego nie podzielają. To może wystrzelamy się nawzajem? Kto szybciej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 16:23  
Cytuj

 
 
 
 
~~antytroll
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 16:26  
Cytuj
ten prawdziwy to taki typowy troll, jakby ktoś poczytał co pisze to często przeczy sam sobie i trzeba ignorować jego posty choćby nie iwm jak obrażał i przeniesie się gdzieś indziej jak nie będzieci z nim dyskutowaćumiech

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
ten prawdziwy to taki typowy troll, jakby ktoś poczytał co pisze to często przeczy sam sobie i trzeba ignorować jego posty choćby nie iwm jak obrażał i przeniesie się gdzieś indziej jak nie będzieci z nim dyskutowaćumiech


To może od razu przywróć cenzurę. Kiedy ta mentalność niewolnicza zdechnie w końcu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~antytroll
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 17:13  
Cytuj
nie komentujcie troola nie dajcie się sprowokowaćumiech odejdzie jak grypaumiech niech sobie pisze co chce, aż mu się znudziumiech

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 19:32  
Cytuj
Ufff, przebrnalem przez ostatnie 3-4 strony, w miedzyczasie dorobilem sie paru rozdwojen, klonow, swietnie uchwycil to "prawdziwy oryginalny". Niestety nie mialem mozliwosci wystepowac w pierwszej osobie bo czas zajmuje mi zycie pozainternetowe, z kolei u prawdziwego widze kilkadziesiat nowych postow na przekroju calego dnia, mhh, to rzeczywiscie nie moze byc u ciebie lepiej za rok, dwa, piec skoro caly wolny czas spedzasz przed komputerem na forum spolecznosciowym, zamiast zajac sie rozwojem intelektualnym, duchowym badz bardziej przyziemnie, praca. Chociaz nie powiem, niektore watki ktore rozpoczales skonczylo sie twoja sromotna kleska ku mojej uciesze, ale prawde powiedziawszy szkoda mi czasu, ktorego juz nie odzyskam, a ktory poswiecilem na czytanie rownowaznikow zdan twojego autorstwa. Hmm okres po wojnie juz cisie nie podoba !? Przeciez jeszcze 2-3 strony temu byl on dla ciebie synonimem dobrobytu, do ktorego dazyc powinien nasz kraj, kolejny strzal w kolano. Gdyby zebrac wszystkie twoje teorie, postulaty i argumenty to prowadzilbys ze soba zazarta dyskusje z dwoch skrajnych koncow swiatopogladowej oceny rzeczywistosci, schizofrenia ? Lubisz sie powolywac na zaklad psychiatryczny, wiec bylbym bardzo ostrozny na twoim miejscu, bo problem chorych psychicznie polega na tym, ze nie dostrzegaja swojej choroby, ktorej ci, wbrew pozorom, nie zycze, bo schorzenia psychiczne sa najdramatyczniejsza galezia chorob.
Wklejasz po raz nty link do filmu i jakichs wpadek imputujac Nam, ze sa to postepowania jakie popieramy lub sami tak postepujemy. Gdybym byl na tyle zdeterminowany to wkleilbym link do przemowienia Hitlera i powiedzial, ze takiego przywodce widzialbys najchetniej w niepodleglym kraju, w koncu zapewnil on Rzeszy dostatek i nieprawdopodobny rozwoj, a na tym chcesz budowac przeciez przyszlosc i dobrobyt. Ale tego nie zrobie bo byloby to poza granicami etyki, ktore sobie sam narzucilem, niestety nie moge tego powiedziec o tobie, poniewaz nie baczysz na trzy podstawowe dobre jakimi Polska zyje od X wieku, mam nadzieje, ze sie domyslisz o co chodzi i je sprowadzasz do poziomu rownego zakupowi w markecie nowego telewizora na raty, tak na raty, bo tylko tak stac na niego bidopolaczkow. Przypuszczam, ze z tego tekstu takze wysnujesz pewne sentencje, do ktorych napiszesz opozycyjny komentarz popierajac go wlasnym widzi mi sie, dodajac ze dwa pytania, liczac na dalszy rozwoj sytuacji. Musze cie zmartwic, poniewaz w przeciwienstwie do ciebie nie rzucam slow na wiatr (patrz "to jest moj ostatni post" - prawdziwy oryginalny )i nie bede kontynulowal z toba dalszych dywagacji na temat polityczny, gospodarczy, spoleczny ani religijny poniewaz jak juz napisalem sam sobie zaprzeczasz na przestrzeni bardzo krotkiego czasu, nie posiadaja rzeczowych argumentow do prowadzenia dyskusji, probuja manipulowac zachowaniem oponentow w bardzo niskolotny sposob.
Ps. Jezeli chcesz moj adres to poprosze o twoj, a Poczta Polska przesle kartke z pozdrowieniami i moim adresem, przyczyniajac sie tym samym do wspierania polskiej gospodarki, jezeli zamierzamy prowadzic rozgrywke w rzeczywistosci to musi ona sie odbyc na rownych warunkach, bez zabezpieczenia w postaci anonimowosci, stanowiacej zabezpieczenie przed ewentualnym odbiciem pileczki.
WOW (specjalnie dla "prawdziwego oryginalnego") ale naprodukowalem znakow, jezeli komus bedzie sie chcialo to przeczytac to chapeau bas, szacunek dla tak zdeterminowanych osob, ktore pozdrawiam.

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 19:32  
Cytuj
Ufff, przebrnalem przez ostatnie 3-4 strony, w miedzyczasie dorobilem sie paru rozdwojen, klonow, swietnie uchwycil to "prawdziwy oryginalny". Niestety nie mialem mozliwosci wystepowac w pierwszej osobie bo czas zajmuje mi zycie pozainternetowe, z kolei u prawdziwego widze kilkadziesiat nowych postow na przekroju calego dnia, mhh, to rzeczywiscie nie moze byc u ciebie lepiej za rok, dwa, piec skoro caly wolny czas spedzasz przed komputerem na forum spolecznosciowym, zamiast zajac sie rozwojem intelektualnym, duchowym badz bardziej przyziemnie, praca. Chociaz nie powiem, niektore watki ktore rozpoczales skonczylo sie twoja sromotna kleska ku mojej uciesze, ale prawde powiedziawszy szkoda mi czasu, ktorego juz nie odzyskam, a ktory poswiecilem na czytanie rownowaznikow zdan twojego autorstwa. Hmm okres po wojnie juz cisie nie podoba !? Przeciez jeszcze 2-3 strony temu byl on dla ciebie synonimem dobrobytu, do ktorego dazyc powinien nasz kraj, kolejny strzal w kolano. Gdyby zebrac wszystkie twoje teorie, postulaty i argumenty to prowadzilbys ze soba zazarta dyskusje z dwoch skrajnych koncow swiatopogladowej oceny rzeczywistosci, schizofrenia ? Lubisz sie powolywac na zaklad psychiatryczny, wiec bylbym bardzo ostrozny na twoim miejscu, bo problem chorych psychicznie polega na tym, ze nie dostrzegaja swojej choroby, ktorej ci, wbrew pozorom, nie zycze, bo schorzenia psychiczne sa najdramatyczniejsza galezia chorob.
Wklejasz po raz nty link do filmu i jakichs wpadek imputujac Nam, ze sa to postepowania jakie popieramy lub sami tak postepujemy. Gdybym byl na tyle zdeterminowany to wkleilbym link do przemowienia Hitlera i powiedzial, ze takiego przywodce widzialbys najchetniej w niepodleglym kraju, w koncu zapewnil on Rzeszy dostatek i nieprawdopodobny rozwoj, a na tym chcesz budowac przeciez przyszlosc i dobrobyt. Ale tego nie zrobie bo byloby to poza granicami etyki, ktore sobie sam narzucilem, niestety nie moge tego powiedziec o tobie, poniewaz nie baczysz na trzy podstawowe dobre jakimi Polska zyje od X wieku, mam nadzieje, ze sie domyslisz o co chodzi i je sprowadzasz do poziomu rownego zakupowi w markecie nowego telewizora na raty, tak na raty, bo tylko tak stac na niego bidopolaczkow. Przypuszczam, ze z tego tekstu takze wysnujesz pewne sentencje, do ktorych napiszesz opozycyjny komentarz popierajac go wlasnym widzi mi sie, dodajac ze dwa pytania, liczac na dalszy rozwoj sytuacji. Musze cie zmartwic, poniewaz w przeciwienstwie do ciebie nie rzucam slow na wiatr (patrz "to jest moj ostatni post" - prawdziwy oryginalny )i nie bede kontynulowal z toba dalszych dywagacji na temat polityczny, gospodarczy, spoleczny ani religijny poniewaz jak juz napisalem sam sobie zaprzeczasz na przestrzeni bardzo krotkiego czasu, nie posiadaja rzeczowych argumentow do prowadzenia dyskusji, probuja manipulowac zachowaniem oponentow w bardzo niskolotny sposob.
Ps. Jezeli chcesz moj adres to poprosze o twoj, a Poczta Polska przesle kartke z pozdrowieniami i moim adresem, przyczyniajac sie tym samym do wspierania polskiej gospodarki, jezeli zamierzamy prowadzic rozgrywke w rzeczywistosci to musi ona sie odbyc na rownych warunkach, bez zabezpieczenia w postaci anonimowosci, stanowiacej zabezpieczenie przed ewentualnym odbiciem pileczki.
WOW (specjalnie dla "prawdziwego oryginalnego") ale naprodukowalem znakow, jezeli komus bedzie sie chcialo to przeczytac to chapeau bas, szacunek dla tak zdeterminowanych osob, ktore pozdrawiam.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 20:32  
Cytuj
Właśnie obejrzałem film Popiełuszko i wiecie co? Całe wasze kółko wzajemnej adoracji oraz osoby z waszego kręgu kulturowego, zachowuje się dokładnie tak samo jak ludzie, którzy zabili księdza. Z tą różnicą, że dziś zabić nie możecie, ale poprzez przychylne media, środowiska zabijacie niewygodnych ludzi psychicznie, skazujecie na ostracyzm. Wywodzicie się w prostej linii od ludzi, którzy trzymali władzę w tamtym okresie. A i drogi , wykształcony Tomku, jeśli twój umysł jest zbyt mało pojemny, żeby zrozumieć system komunistyczny PRL, jako opiekę socjalną i pewność pracy - które zawsze popierałem w przeciwieństwie do dzisiejszych liberalnych czasów; a system komunistyczny jako bezpiekę i terror, który zawsze potępiałem, to trudno. Chyba nie trzeba być zbyt wykształconym, żeby to pojąć?
Upajajcie się dalej swoim TVNem, swoimi mądrościami. Nie zgodzę się z wami nigdy, ponieważ prezentujecie światopogląd moich przeciwników politycznych. I wyzywajcie dalej od idiotów, od psychicznych, od nieuków - wasze kółko nie jest dla mnie autorytetem.

A na temat cenzury w III RP (republice bolków) był ciekawy program "Warto Rozmawiać" w miniony czwartek. Obejrzyjcie w Internecie, to zrozumiecie o co chodzi i o co mnie chodzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tvn-owiec
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 20:40  
Cytuj
Ogladnales w kinie czy sciagnales sobie pirata ? i nie wiedzialem ze mielismy w polsce dwa systemy komunistyczne smiech2 dobry i nie dobry. ja jestem tez za a nawet przeciw. ja w tvnie dostrzegam dobroc systemu liberalnego ktory gwarantuje dobrobyt dla osob przedsiebiorczych a nie jak za bolszewikow zabrac bogatym i rozdac po rowno tak to sobie mozesz w korei polnocnej zyc jak ci sie podoba

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 20:43  
Cytuj
CYTAT
Ogladnales w kinie czy sciagnales sobie pirata ? i nie wiedzialem ze mielismy w polsce dwa systemy komunistyczne smiech2 dobry i nie dobry. ja jestem tez za a nawet przeciw. ja w tvnie dostrzegam dobroc systemu liberalnego ktory gwarantuje dobrobyt dla osob przedsiebiorczych a nie jak za bolszewikow zabrac bogatym i rozdac po rowno tak to sobie mozesz w korei polnocnej zyc jak ci sie podoba


Cymbałku, idź do swoich bolków. Przez was Polska jest największym dnem w regionie. Inne kraje postkomunistyczne są zupełnie w innym miejscu. Masz jeszcze czelność bronić mafii.
Zresztą, po co ja to piszę. Bolki i tak wiedzą lepiej i mają swoje autorytety w postaci profesorów po maturze. Napisz, że III RP gwarantuje dobrobyt dla złodziei i kolesi, a śmietnik dla uczciwych, tak będzie sprawiedliwiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~sdvfgb
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 20:46  
Cytuj
co ty się kur... tej sidy polielcowej zaczepil

 
 
 
 
~~tvn-owiec
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 20:49  
Cytuj
Odpowiedz na moje pytanie, czy byles w kinie czy okradles kolejny raz rodakow ! Bo zaraz wyjdzie ze sam jestes zlodziejem smiech2
wiesz co ja tez ostatnio ogladalem film o Hitlerze i tez na poczatku swojej dzialalnosci nawolywal o wielkiej katastrofie jaka czeka niemcy ze trzeba szybko podjac dzialania w celu oczyszczenia rasy i pokazania prawdy no wypisz wymaluj. a to teraz tvn jest mafia, szybko dzwon do ABW i CBS smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
Odpowiedz na moje pytanie, czy byles w kinie czy okradles kolejny raz rodakow ! Bo zaraz wyjdzie ze sam jestes zlodziejem smiech2
wiesz co ja tez ostatnio ogladalem film o Hitlerze i tez na poczatku swojej dzialalnosci nawolywal o wielkiej katastrofie jaka czeka niemcy ze trzeba szybko podjac dzialania w celu oczyszczenia rasy i pokazania prawdy no wypisz wymaluj. a to teraz tvn jest mafia, szybko dzwon do ABW i CBS smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2


Prostaczku spod znaku mafii, czemu mnie pomawiasz? Pewnie sam na okrągło kradniesz wszystko i sądzisz po sobie? Co to znaczy kolejny raz, cieciu? Co jeszcze ukradłem? Słucham

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tvn-owiec
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 20:57  
Cytuj
Odpowiedz a nie rzucaj sie jak pies na lancuchu. czyzbym trafil w slaby punkt ? smiech2 kradnisz powietrze ktorym oddycham, kradniesz moj czas, "kradniesz" miejsce na serwerze. myslisz ze jestes nieskazitelny to pochwal sie swoimi danymi to sprawdzimy razem z forumowiczami twoje nieskonczone dobro smiech2smiech2smiech2 co ty na to, ale lepiej odpowiedz na pytanie ktore juz 3 raz powtorzylem smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 20:59  
Cytuj
Zastosuję Zasadę BMW Bierny,Mierny ale Wierny,temu Forum. Zaczynają mnie wkurwiać osoby,które mędrkują nie mając żadnej przydatnej mędrkowaniu wiedzy.Fachowcy,którzy opierdalają i komentują.Dawno nowego tematu nie wynaleźliście.Odnoszę wrażenie,że większośc komentatorów nie urodziła się ale
wukluła się z jaja z maleńkim móżdżkiem,wyjątkowe prymitywy.zaklopotanyzaklopotanyzaklopotany

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Odpowiedz a nie rzucaj sie jak pies na lancuchu. czyzbym trafil w slaby punkt ? smiech2 kradnisz powietrze ktorym oddycham, kradniesz moj czas, \"kradniesz\" miejsce na serwerze. myslisz ze jestes nieskazitelny to pochwal sie swoimi danymi to sprawdzimy razem z forumowiczami twoje nieskonczone dobro smiech2smiech2smiech2 co ty na to, ale lepiej odpowiedz na pytanie ktore juz 3 raz powtorzylem smiech2smiech2smiech2


Jesteś śmieciem, jak ci którzy zabijali ludzi w minionym systemie. Śmieciu, powietrze nie jest twoje. A dla twojej wypalonej wódą i narkotykami główki niech dotrze, że nigdy żadnego filmu nie ściągałem, bo nie mam takiej potrzeby, w przeciwieństwie do ciebie, stać mnie na oficjalną wersję.
Zresztą, po co z baranami dyskutuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tvn-owiec
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:08  
Cytuj
po primo Reiker, nie zebym byl nieprzyjemny ale sam chyba jestes jajorodny; nawet avatara masz stosownego takze nie probuj mnie lekcewazy bo moje wkurwianie dopiero sie zacznie.
po secundo prawdziwy oryginalny smieciem mozesz tytulowac swoich kompanow od protestowania przeciw wszystkiemu, a jezeli stac cie na filmy w oryginalnych wersjach to chyba nie jest tak zle w tej polsce bo filmy drogie smiech2smiech2smiech2smiech2 czyli byles na filmie w kinie, gratuluje naprawde good zreszta nie tytuluj mnie narkomanem lub alkoholikiem nie sadz po sobie nie kazdy tak spedza cale dnie

 
 
 
 
~~Darek
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:11  
Cytuj
Obrazek

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:11  
Cytuj
~tvn-owiec widzisz Debilu ja mam przynajmniej Aviatorka a ty w konspiracji czy co patafianie jeden...zaklopotany

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tvn-owiec
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:17  
Cytuj
CYTAT

Jesteś śmieciem, jak ci którzy zabijali ludzi w minionym systemie. Śmieciu, powietrze nie jest twoje. A dla twojej wypalonej wódą i narkotykami główki niech dotrze, że nigdy żadnego filmu nie ściągałem, bo nie mam takiej potrzeby, w przeciwieństwie do ciebie, stać mnie na oficjalną wersję.
Zresztą, po co z baranami dyskutuję.


moj czas jest zbyt cenny zeby bawic sie w jakies glupi dodawanie sobie obrazeczkow hasel i innych dupereli, jakosc postow od zalogowania sie nie wzrasta co doskonale widac po tym temacie smiech2smiech2smiech2
oo i jeszcze do prawdziwego za tytulowanie kogos SBkiem UBkiem a tak napisales posrednio mozna doczekac sie procesu wiec waz slowa kochanienki smiech2 caluski zgrywusy
\"Zresztą, po co z baranami dyskutuję.\" smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
moj czas jest zbyt cenny zeby bawic sie w jakies glupi dodawanie sobie obrazeczkow hasel i innych dupereli, jakosc postow od zalogowania sie nie wzrasta co doskonale widac po tym temacie smiech2smiech2smiech2
oo i jeszcze do prawdziwego za tytulowanie kogos SBkiem UBkiem a tak napisales posrednio mozna doczekac sie procesu wiec waz slowa kochanienki smiech2 caluski zgrywusy
\"Zresztą, po co z baranami dyskutuję.\" smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2


Jesteś śmieciem do potęgi n. I tyle. Podłym, złośliwym, wrednym człowieczkiem. Współczuję twojej rodzinie.
Śmieciu, pokaż mi paragraf, w którym za nazwanie anonimowego nicka lub nieokreślonej liczby osób dowolną nazwą jest jakakolwiek kara. Chyba za dużo TVNu się oglądało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:23  
Cytuj
~tvn-owiec to wielki Hacker Uwaga stosuje zasade Seek and Destroy.Wie wszystko i o wszystkich.goodzaklopotany

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tvn-owiec
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:27  
Cytuj
ojjjj juz sie tak nie denerwuj bo wrzodow dostaniesz. znowu ktos ma ci udowadniac ze nie jest wielbladem smiech2smiech2smiech2 sam sobie sprawdz a komputer nie napisal tego posta tylko osoba i mozna dojsc kto to napisal wiec nie probuj tej mnie zaszczekac bo zrobilo ci sie goraco a tvn to sam sobie poogladaj tio zobaczysz jak wyglada rzeczywistosc
pogadam z kolegami z ukladu i cie zamkniemy za tego sbka smiech2smiech2smiech2 uwazaj nadchodzimy smiech2smiech2smiech2smiech2 caluski kochany

 
 
 
 
~~tvn-owiec
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:29  
Cytuj
Reiker - nie panimaje po anglijsku przetlumacz mi to prosze bo nie wiem co napisac a hakerem rzeczywiscie jestem wybitnym cos mam ci shakowac? smiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
ojjjj juz sie tak nie denerwuj bo wrzodow dostaniesz. znowu ktos ma ci udowadniac ze nie jest wielbladem smiech2smiech2smiech2 sam sobie sprawdz a komputer nie napisal tego posta tylko osoba i mozna dojsc kto to napisal wiec nie probuj tej mnie zaszczekac bo zrobilo ci sie goraco a tvn to sam sobie poogladaj tio zobaczysz jak wyglada rzeczywistosc
pogadam z kolegami z ukladu i cie zamkniemy za tego sbka smiech2smiech2smiech2 uwazaj nadchodzimy smiech2smiech2smiech2smiech2 caluski kochany


Już się boję. Drżę cały. Co za pojeby. Mentalność SBcka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tvn-owiec
ff
Wysłany: 28 Lut 2009r. 21:34  
Cytuj
pojeby smiecie idioci zlodzieje sbcy narkomani; czlowieku ja cie nie obrazam pytalem sie o film a ty mi tu odrazu z obelgami wez spierdalaj smiech2smiech2smiech2
nie drzyj za mocno bo za emitowanie halasu i drgan tez mozna dostac kare takze z kazdej strony masz prze sra ne smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »