NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Telewizor 32" - jaki polecacie?,
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 00:01  
Cytuj
Witam. Chcę kupić telewizor 32", LCD z podświetleniem LED, ale znajomość tej branży nie jest moją najmocniejsza stroną umiech
Telewizor musi mieć bardzo dobry obraz i dźwięk oraz matową matrycę, będzie służył głównie do oglądania filmów. Czy możecie polecić jakieś konkretne marki i modele, którymi warto byłoby się zainteresować zapytanie

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 00:01  
Cytuj

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
d29
d29
d29
Posty: 85
Dołączył: 14 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 06:59  
Cytuj
Bierz SONY!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
Telewizor musi mieć bardzo dobry obraz i dźwięk

Zapomnij o bardzo dobrym dźwięku z telewizora LED. Na kilku centymetrach grubości (1-3cm), zwłaszcza w małym, 32" telewizorze fizycznie nie da się upchnąć głośników które zapewniałyby bardzo dobry dźwięk uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 12:41  
Cytuj
Ok, w takim razie mogę zrezygnować z bardzo dobrego dźwięku, ale zdecydowanie nie mogę odpuścić rozmiaru 32" i bardzo dobrego obrazu umiech Jakieś propozycjezapytanie

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 13:00  
Cytuj
Ja tam używam samsunga i jestem bardzo zadowolony z obrazu, jego czystości i barw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 14:20  
Cytuj
SAMSUNG good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 5 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 15:28  
Cytuj
Syn w pokoju ma Toschibe dałem za nią 900zeta.
Obraz w porządku i kolory również, zarówno na filmach i na konsoli.
Także nie ma co przepałacać bo wszystkie to ten sam SHIT tylko sprzedawca ci wciska że pilot podświetlany,że ma 100 milionów bajerów,tysiące Herców ,które twoje oko ma w dupie, bajery z kosmosu z których się nie korzysta i basta za to sie dopłaca do biznesu.
A pozatym kolerzanko taki temat to nie na forum. Dlaczego?
Już ci tłumacze.

Gust (każdy ma swój jak wiadomo) dla kogoś może być cacy
a dla ciebie lipa.Każdy powie swoje zdanie a ty jebla dostaniesz co kupić.
Zadaj sobie pytanie do czego ci on potrzebny(jakich filmów).
No i wogóle bądz kobietą z jajcami.

Zresztą co ci bede tłumaczył jak babie na bazarze.
Weż dupe w troki pooglądaj sobie po sklepach zapozanj sie z ofertą.
Pogadaj z czarodziejami(sprzedawcami),którzy za przeproszeniem nie wiedzą co i o czym Pier...lą bo i tak się zdarza i SERCE TWE CI POWIE CZEGO CI TRZA Truskaweczko.
Pozdrawiam.

A i gwarancji nie bierz dodatkowej bo jak sie ma s.....lić to i tak sie spi....li.A za oszczędzoną kasę wpłać na kon
to (jak w reklamie).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 15:47  
Cytuj
A co ona zobaczy w tych sklepach? Ma wybrać na podstawie wyglądu, obudowy, kształtu pilota?
Czy w sklepie ten tv pracuje na ustawieniach właściwych dla domu?
Czy sprzedawca zaoferuje towar dla niej optymalny czy taki, na którym najwięcej zarobi?

Tak czy inaczej bez rozeznania technicznego ani rusz.
Z tego powodu, że nie każdy posiadł tę techniczną wiedzę tajemną, zapytanie na forum jest jak najbardziej zasadne - można co najwyżej wyszukać forum "bardziej merytoryczne".
Wrzucę swoje trzy grosze i polecę Ci zadanie pytania u specjalistów tj.:
http://www.elekt(...)288.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 15:54  
Cytuj
Elektroda jest ok.
Odpowiedzi typu: SONY, SAMSUNG to o doopsko rozbić. Tanie Sony będzie kijowe tak jak i inny tani produkt. Z drugiej strony trzeba sobie zadać pytanie - ok, ma być wysoka jakość obrazu, a jaka jest telewizja? Kablowa czy Cyfrowa - bo jak ta pierwsza to szkoda kupować drogiego TV, jak cyfrowa, to czy sporo kanałów w HD.

Przede wszystkim standardem jest full hd i profilaktycznie warto wybrać takie tv, przy cyfrowej i kanałach hd - wręcz obowiązkowo.

Po drugie odświeżanie - przy 32 calach to i rzeczywiste 50hz da radę, przy większych rozmiarach warto wziąć te 100hz, ale rzeczywiste, a nie podbijane cyfrowo CMR 100hz itp wymalazki.

Marka, aż taka istotna nie jest, byle nie jakaś technika i inne psiong-psiang.
W sklepie ciężko porównać, ustawienia potrafią być ładnie podciągnięte + cyfrowa tv, robi swoje.

Poszperaj po sieci, porównaj parametry i wygląd, a potem wybierz i kup na neo24, oleole, megamarkecie czy tym podobnym sklepie internetowym - od lat nie kupuję elektroniki w miejscowych sklepach, szkoda nerwów, kasy i czasu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 28 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 19:50  
Cytuj
kup sobie 40 albo 42 cale bo będziesz żałował tak jak ja :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Syn w pokoju ma Toschibe.

Czy to coś pokroju Techniki o której pisał irkuck? smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2014r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
Weż dupe w troki pooglądaj sobie po sklepach zapozanj sie z ofertą.

smiech2 Od tego zaczęłam. Wybór telewizorów 32" w stalowowolskich sklepach był oszałamiający - w jednym taki rozmiar Tv wcale nie występował, w dwóch mieli po jednym egzemplarzu, a tylko w jednym sklepie aż 4 sztuki do wyboru.

CYTAT
Pogadaj z czarodziejami(sprzedawcami),którzy za przeproszeniem nie wiedzą co i o czym Pier...lą

Żeby jeszcze chcieli o czymś pier...lić to być może czegoś bym się dowiedziała, ale oni snują się bez celu, a im większy sklep, tym większe olewanie klientów. W Media Expert wszyscy byli zajęci, ale bynajmniej nie obsługą klientów, a w Avansie na Niezłomnych to wręcz miałam wrażenie, że marzą tylko o tym, żeby klienci do nich nie podchodzili.

CYTAT
można co najwyżej wyszukać forum "bardziej merytoryczne".
Wrzucę swoje trzy grosze i polecę Ci zadanie pytania u specjalistów tj.:
http://www.elekt(...)288.html

Skorzystałam - to forum jest naprawdę bardzo pomocne.

CYTAT
kup sobie 40 albo 42 cale bo będziesz żałował tak jak ja :/

Nie sądzę umiech Telewizor nie jest w moim domu członkiem rodziny, a ponieważ rzadko z niego korzystam, nie ma sensu kupowanie takiego na pół ściany bo tylko będzie niepotrzebnie miejsce zajmował. Do tej pory miałam 21", więc 32" to już i tak jest rozpusta jezykjezykjezyk

Dziękuję za odpowiedzi umiech

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2014r. 06:35  
Cytuj
W tesco jest duży wybór telewizorów. Ja ostatnio kupiłem w promocji samsunga 42 cale i cena była dużo niższa niż w sieci czy innych sklepach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 12 Gru 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2014r. 15:48  
Cytuj
Tak naprawdę marka niema znaczenia.

Osobiście posiadałem 32 cale i zmienilem na 40 led. Nie zajmuje dużo miejsca a jednak obraz jest świetny. Marka UMC słowacka. Dźwięk mam poprzez kino domowe umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sie 2014r. 18:52  
Cytuj
Ja osobiście mogę polecić LG 32LN5400. Niby trochę starsza seria, ale obrazem bije nowe modele o głowę.
Bez zbędnych bajerów itd.

Niskie, tanie serie S.... omijaj z daleka. Obraz gorszy niż w starej 29 CRTumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Sie 2014r. 13:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Syn w pokoju ma Toschibe.

Czy to coś pokroju Techniki o której pisał irkuck? smiech2


Albo ironizujesz albo jesteś bardzo młody i słabo rozeznany w temacie. TOSHIBA robiła porządny sprzęt jak koreańcy jeszcze raczkowali, samsung i goldstar (lg) 30 lat temu były największym chłamem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2014r. 10:13  
Cytuj
a jak już się zdecydujesz to kupuj przez neta (w sklepie internetowym). Różnica w cenie to nawet kilka stów.
www.skapiec.pl - porównywarka cen w sklepach internetowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2014r. 10:28  
Cytuj
Porównywarka porównywarką, z doświadczenia wiem, że najlepiej i najtaniej to oleole i neo24, ew. megamarket... Zawsze wychodziło mi tam najtaniej. Euro miało za to wiele towarów raty 0% z tym, że ich cena była ciut wyższa niż u konkurencji więc na to samo wychodziło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »