NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
W jakim banku założyć konto., J.w.
Posty: 40
Dołączył: 4 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 15:57  
Cytuj
Nadsański ma ten plus, że i placówki i bankomaty wszędzie dookoła od Stalowej po Nową Sarzynę, a teraz i Rzeszów, Kraków i Wa-wa. Do tego 4000 bezprowizyjnych. Spółdzielczaki są w całej Polsce, każdej mieścinie i zawsze jest bankomat bezprowizyjny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 15:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 2 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 22:55  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
Dział reklama jest gdzie indziej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2015r. 23:00  
Cytuj
ehe z tą reklama pojechałaś sciana

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 2 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 14:58  
Cytuj
Nadsański Bank Spoldzielczy polecamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 13 Gru 2011r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 20:11  
Cytuj
Tylko mBank posiadam od kilkunastu lat w tym czasie przerobiłem kila innych banków (PKO SA, Alior San bank i Eurobank) ale ostatecznie wszystkie konta przeniosłem do mBanku najtaniej i bezproblemowo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 22 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2015r. 10:50  
Cytuj
Witam, ja zdecydowanie odradzam bzwbk, życzą sobie za prowadzenie konta 10 zł, a wydaje mi się, że obecnie prowadzenie konta za "0 zł" jest abslolutnym standardem, sms z hasłami do przelewów przez internet oczywiście płatne, co więcej, ostatnio praktykują na swoich klientach swego rodzaju szantaże ofertowe. Ja ostatnio zostałam postawiona przed "wyborem", albo podpiszę z nimi umowę o kartę kredytową :-(, albo wzrosną koszty prowadzenia mojego konta. koszmar. ostatnio się dowiedziałam, że jako wieloletni klient tego banku mogę liczyć na lokatę z niższym oprocentowaniem, niż nowy klient banku, który decyduje się u nich na lokatę. banki robią się coraz bardziej bezczelne, z tego powodu też szukam dla siebie innego banku, ale jak na razie żadem nie ma dla mnie optymalnej oferty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 8 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 10:49  
Cytuj
polecam bph

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 26 Marz 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lut 2015r. 16:39  
Cytuj
tak jak wyzej polecam Alior sync konto za zero złotych swietny kontakt z obsługą klienta odradzam getin on line

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 17 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 13:12  
Cytuj
Od mBanku dostałam niedawno maila o zmianie opłat, teraz za kartę trzeba będzie płacić 6zł/mc, wcześniej 4zł/mc, karta będzie za darmo jeśli zrobi się płatności za 300zł/mc, wcześniej 100zł. W mBanku jestem od wielu lat i co jakiś czas podnoszą opłaty, stąd odradzam mBank i szukam nowego banku :] No chyba, że ktoś ma tylko jedno konto i zrobi te 300zł kartą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 159
Dołączył: 23 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 16:04  
Cytuj
ja z własnego doświadczenia odradzam getinonline!! złodzieje. Na zmianę limitów wybierania pieniędzy czekałam chyba tydzień, mimo że w systemie wyświetlało mi się że już zaakceptowana zmiana, szłam do bankomatu i nie mogłam wybrać kasy;/ po 2 jak trwały ostatnio modernizacje ich systemu to chyba 4-5 dni to trwało zamiast 5 h w środku nocy jak w innych bankach. OCzywiście było to w długi weekend któregoś miesiąca między 7-12-stym chyba więc akurat wtedy wypadło gdy musiałam popłacić większość rachunków (płatych do 10tego)....
Takich "śmisznych" przypadków miałam jeszcze kilka z tym bankiem więc bardzo nie polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lut 2015r. 16:31  
Cytuj
Jeśli nie stawiacz warunku, że bank ma być polski to sprawdź BGZ mają niezłą ofertę na prywatne konta i nie szaleja ze zmianami opłat. Natomiast co do kart płatniczych to każdy bank zwiększa limity operacji aby karta za zero zł była z racji tego, ze spadły prowizje za płatności karta, płacone przez sprzedawców. Kto ma biznes i akceptuje płatności kartą wie o czym mowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
oki
oki
oki
Posty: 31
Dołączył: 12 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 10:53  
Cytuj
Polecam Bank Millennium. Min.1000 zł miesiecznie wpłaty na konto i jedna transakcja kartą. Jezeli spełni się te warunki to przelewy Internetowe, wypłaty ze wszystkich bankomatach i prowadzenie rachunku za darmo. Dodatkowo zwroty na konto za płatności kartą w niektórych sieciach handlowych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 17:51  
Cytuj
http://biznes.interia.pl/makroekonomia/news/eurorating-osiem-naszych-bankow,2094303,2156

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2015r. 18:56  
Cytuj
CYTAT
Polecam Bank Millennium.


I jak będziesz chciał cokolwiek załatwić w Millenium, to najbliższy oddział masz w Rzeszowie.

Ja polecam nowe konto w mBanku, które weszło do oferty 16.02.2015 http://www.mbank(...)ne-plus/ Przy wpływach 1000zł/m-c i transakcjach kartą 200zł/m-c dostaje się bezpłatne konto, kartę, przelewy, wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie, bezpłatne wpłatomaty i bezpłątne wpłaty/wypłaty w placówce. Dodatkowo saldo do 3000zł oprocentowane jest ma 4%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 09:29  
Cytuj
ja mam mbank wczesniej bylem w multibanku i mysle o zmianie czas zalatwiania w tzw klonie BRE banku jest fatalna , rozwiazanie umowy konta np 2,5mc po skladaniu dwoch monitow , zakladanie kredytu przez internet mialo byc 2-3dni a po interwencji ze czekam juz miesiac to kazali tamtem zlikwidowac i zlozyc nowy sa smieszni/mowienie ze to system zawinil ,ale systemem ktos zarzadza/ , a co sadzicie o T mobile prosze o opinieok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 8 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 10:16  
Cytuj
Bank BGŻ wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą zadarmo. Polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
ja mam mbank wczesniej bylem w multibanku i mysle o zmianie czas zalatwiania w tzw klonie BRE banku jest fatalna , rozwiazanie umowy konta np 2,5mc po skladaniu dwoch monitow , zakladanie kredytu przez internet mialo byc 2-3dni a po interwencji ze czekam juz miesiac to kazali tamtem zlikwidowac i zlozyc nowy sa smieszni/mowienie ze to system zawinil ,ale systemem ktos zarzadza/ , a co sadzicie o T mobile prosze o opinieok


Załatwiaj sprawy w placówce, a nie przez internet to będziesz miał załatwione sprawnie i w terminie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 19:57  
Cytuj
CYTAT
Od mBanku dostałam niedawno maila o zmianie opłat, teraz za kartę trzeba będzie płacić 6zł/mc, wcześniej 4zł/mc, karta będzie za darmo jeśli zrobi się płatności za 300zł/mc, wcześniej 100zł. W mBanku jestem od wielu lat i co jakiś czas podnoszą opłaty, stąd odradzam mBank i szukam nowego banku :] No chyba, że ktoś ma tylko jedno konto i zrobi te 300zł kartą.


Masz:
eKonto za 0zł, karta za 6zł (brak opłaty po wydaniu 300zł/m-c), bezpłatne bankomaty Euronet, BZWBK i PlanetCash, bezpłatne wpłatomaty, wpłaty/wypłaty gotówki w placówce 9zł

Bez opłat możesz w placówce zmienić konto na:
eKonto z darmowymi bankomatami za 0zł, karta za 7zł (brak opłaty po wydaniu 200zł/m-c), bezpłatne wszystkie bankomaty w Polsce, bezpłatne wpłatomaty, wpłaty/wypłaty gotówki w placówce 9zł

lub

eKonto mobilne Plus za 5zł (brak opłaty przy zasilaniu konta 1000zł/m-c), karta za 4zł (brak opłaty po wydaniu 200zł/m-c), bezpłatne wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie, bezpłatne wpłatomaty, wpłaty/wypłaty gotówki w placówce 0zł i oprocentowanie konta 4% do 3000zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 31 Gru 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 20:23  
Cytuj
Załatwiaj sprawy w placówce, a nie przez internet to będziesz miał załatwione sprawnie i w terminie.[/cytat]

nie rozumiemlotek nie po to zakladam konto internetowe zeby zalatwiac sprawy w odziale cos sie chyba nie mozemy zrozumiec , mowie tylko ze mbank zawala sprawe klienta mlotekok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 11 Marz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lut 2015r. 22:21  
Cytuj
CYTAT
nie rozumiemlotek nie po to zakladam konto internetowe zeby zalatwiac sprawy w odziale cos sie chyba nie mozemy zrozumiec , mowie tylko ze mbank zawala sprawe klienta mlotekok


Chodzi mi o to, że niektóre rzeczy nadal jest zdecydowanie wygodniej załatwić w placówce - założyć, przekształcić czy zamknąć konto, a na swoim przykładzie wiem, że kredyt w placówce jest tańszy, bo pracownik może obniżyć prowizję czego nie zrobisz, gdy składasz wniosek przez internet. Gdy zakładałem kilka lat temu konto w mBanku i nie było placówek, musiałem czekać aż łaskawie zjawi się kurier i później ktoś po kilku dniach włączy konto. Gdy znajomy poszedł do placówki założyć konto, wyszedł po 20 minutach z kontem aktywnym, kartą do konta i od razu mógł z niego korzystać. Konta nie zamykałem, więc nie wiem jak to wygląda.
Cała reszta, przelewy, płatności i generalnie korzystanie z konta, jak przystało na konto internetowe, załatwiasz przez internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 17 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2015r. 18:43  
Cytuj
Polecam ing placisz 7 zl za obsługę jesli nie wyplacisz z konta min 200 zl
miesiecznie a reszta za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Lut 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 11:28  
Cytuj
Ja mam od dziesięciu lat konto w Banku Spółdzielczym Ziemi Kraśnickiej na Poniatowskiego i opłata wynosi niezmiemiennie 2 zł za konto (miesięcznie). Mają bankomat, nie ma opłat za uzywanie karty, nie ma uzaleznienia od dokonanych operacji na karcie.Ogólnie jest Tanio!!! Nie jakieś pierdoły za pełnomiocnictwa, upowaznienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 1 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 12:34  
Cytuj
Jak chce ktoś założyć tylko konto i nie ma zbyt wielu dochodów to polecam mBank - eKonto z darmowymi bankomatami (jak zapłacisz 200 zł kartą to masz za darmo). Jak ktoś zamierza korzystać z pozostałych usług bankowych, np. brać kredyty, zakładać lokaty - ING, mBank...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 12:34  
Cytuj
Polecam Sanbank. Po pierwsze, że lokalny - nasz, a po drugie, że wszystkie pozostałe działające w Polsce /czosnkowo-cebulowe/ banki są już wystarczająco zabogacone.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2015r. 13:30  
Cytuj
T-Mobile! umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »