NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
W jakim banku założyć konto., J.w.
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 21:41  
Cytuj
Witam, od ładnych paru lat mam konto ROR i oszczędnościowe w Alior Banku. Niestety ostatnio wymyślają coraz to nowe opłaty, za sprawdzenie salda każdorazowo trzeba zapłacić prowizję(oczywiście piszę o bankomacie) , i miesięczna opłata za kartę też wrosła. Dlatego chce zmienić bank, co polecacie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 21:41  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 21:47  
Cytuj
jak najdalej od pko bp i Majewskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 20 Wrz 2011r.
Skąd: jbvcfgjbv
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 21:52  
Cytuj
W ING Bank Śląski.
Trzeba tylko zapłacić kartą 200zł na miesiąc i jest konto za 0zł.
Zapłata np za paliwo,zakupy w sklepie,szybko się uzbiera kwota.
Bankomat,wpłatomat też za darmo.

vggbjcn
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 2 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 22:02  
Cytuj
Getin ma fajną promocję.
Za wykonanie 5 płatności kartą dostajesz 50zł miesięcznie, i tak przez pół roku.
Za wykonanie platnosci na łączną kwotę 100zl - konto za 0zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 22:31  
Cytuj
też za getinem uśmiech

ale pamie boze bron przed bankiem pocztowym = oplaty jakie tam wymyslaja i ic wysokosc,,,, brrrrr
az mi zal staruszkow ktorzy dali die na to nabrac....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2014r. 22:36  
Cytuj
Nadsański Bank Spółdzielczy- mam kartę,konto internetowe - wszystko za 4 zł miesięcznie. Za przelewy 0 zł -polecam od kilku lat te same koszty -polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Lip 2014r. 07:46  
Cytuj
nie mam zamiaru bronić Aliora, ale dla mnie jest optymalny:
0 - za prowadzenie konta , 0 - za przelewy, wprawdzie karta 5 zł, ale w moim przypadku płacenie kartą to 3% zwrotu za zakupy, czyli opłata za karte się zwraca kilku krotnie, a płacić już można praktycznie wszędzie, od paru dni również w Biedronce umiech jak Ktoś ma więcej gotówki to zawsze można się dogadać i wpłacić u nich na lokate bo ROR nigdzie nie jest oprocentowany tylko wszędzoe 0,0 - lokata z tego co pytałem 4% w skali roku, lepsze to niż nic umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2014r. 08:16  
Cytuj
CYTAT
Nadsański Bank Spółdzielczy- mam kartę,konto internetowe - wszystko za 4 zł miesięcznie. Za przelewy 0 zł -polecam od kilku lat te same koszty -polecam

Też mam to konto, ale mogą z niego korzystać tylko Ci, którzy założyli je kilka lat temu. W obecnej ofercie NBS już go nie ma.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2014r. 12:51  
Cytuj
Tylko Eurobank Popieluszki 6

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2014r. 17:36  
Cytuj
CYTAT
Witam, od ładnych paru lat mam konto ROR i oszczędnościowe w Alior Banku. Niestety ostatnio wymyślają coraz to nowe opłaty, za sprawdzenie salda każdorazowo trzeba zapłacić prowizję(oczywiście piszę o bankomacie) , i miesięczna opłata za kartę też wrosła. Dlatego chce zmienić bank, co polecacie??

GEtinonline lub sync.pl (t-mobileuslugi bankowe) oba mają darmowe konta i karty nie ma wymogów co do płacenia kartami ani minimalnej kwoty na rachunku, możesz płącić kartą ale nie musisz konto cały czas za free, bankomaty (wszystkie) bez opłat, w sync chyba w całej europie z bankomatu wybierasz za free, również w sync są darmowe przelewy natychmiastowe ale nie do wszystkich banków niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 27 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2014r. 22:36  
Cytuj
a ja polecam Bph na Okulickiego place 10zl miesiecznie za prowadzenie konta a reszta jest za darmo...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 3 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lip 2014r. 23:00  
Cytuj
ja mam w mBanku i jestem zadowolona umiechopłata 4zł albo 100zł płatnością kartą i konto za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2014r. 09:04  
Cytuj
http://www.mbank.pl/indywidualny/konta/konto-osobiste/ekonto-mobilne/
Dla osób, które są nowe:-)
4% jest chyba do kwoty 3000zł. Ale dokładnie trzeba dopytać...

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 2 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2014r. 14:18  
Cytuj
CYTAT

GEtinonline lub sync.pl (t-mobileuslugi bankowe) oba mają darmowe konta i karty nie ma wymogów co do płacenia kartami ani minimalnej kwoty na rachunku, możesz płącić kartą ale nie musisz konto cały czas za free, bankomaty (wszystkie) bez opłat, w sync chyba w całej europie z bankomatu wybierasz za free, również w sync są darmowe przelewy natychmiastowe ale nie do wszystkich banków niestety.


Ze strony getin online:
"Zwróć uwagę
Założenia i prowadzenia konta jest bezpłatne, jednak tak jak przy innych kontach Getin Online obowiązuje opłata za obsługę karty płatniczej 2,99 zł miesięcznie."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2014r. 14:54  
Cytuj
Witam ja rowniez polecam BPH na Okulickiego. nie ze wzgledu na oplaty bo nawet tego nie sprawdzam ale ze wzgledu na obsluge w banku. pracujace tam osoby sa kompetetne i zawsze sluza pomoca, potrafia doradzic odpowidnie konto i nie karza godzinami na siebie czekac zeby sie dowiedziec ze nie da sie czegos zalatwic. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 12 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2014r. 15:03  
Cytuj
SanBank ma bardzo fajne oferty trzeba by było długo pisać, dlatego najlepiej pójść do placówki i tam się dowiedzieć.

Ja mam tam konto od lat i jestem bardzo zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 4 Lip 2014r. 20:59  
Cytuj
Polecam Alior Sync - Teraz T-Mobile Usługi Bankowe. Miałem już konta w mbanku, inteligo, getinie, PKO, PEKAO, BGŻ, ale Sync w sumie jest najleszy. Wszystko rzeczywiście za 0 zł. Nie rozumiem jak jeszcze można płacić za konto w banku umiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2014r. 10:34  
Cytuj
CYTAT

Ze strony getin online:
"Zwróć uwagę
Założenia i prowadzenia konta jest bezpłatne, jednak tak jak przy innych kontach Getin Online obowiązuje opłata za obsługę karty płatniczej 2,99 zł miesięcznie."


Faktycznie zmienili regulamin opłaty za kartę nie ma do kont założonych do 7 stycznia br. a ja mam tam konto już kilka lat. Czyli teraz nie polecam.
CYTAT
Polecam Alior Sync - Teraz T-Mobile Usługi Bankowe. Miałem już konta w mbanku, inteligo, getinie, PKO, PEKAO, BGŻ, ale Sync w sumie jest najleszy. Wszystko rzeczywiście za 0 zł. Nie rozumiem jak jeszcze można płacić za konto w banku umiech

Zgadzam się T-Mobile usługi bankowe jest całkowicie za darmo. I również nie rozumiem jak można płacić za konto czy kartę (albo jak mBank dają jeszcze limity że muszę wydać 100zł co miesiąc...) Konto, karta i bankomaty w całej europie powinny być za darmo i tak zarabiają na naszych pieniądzach, bo przecież oni obracają tymi pieniędzmi, wpłacone pieniądze na konto nie leżą sobie na nim tylko są w ciągłym obrocie. Jednym słowem tylko T-Mobile usługi bankowe (pozostałych usług t-mobile (telefony i internet) nie polecam )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lip 2014r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
SanBank ma bardzo fajne oferty trzeba by było długo pisać, dlatego najlepiej pójść do placówki i tam się dowiedzieć.


Nie rozumiem, komu się chce w dobie internetu chodzić do placówki banku, żeby założyć konto ... potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Sie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sie 2014r. 23:27  
Cytuj
Dla mnie najlepszy jest Alior, otworzyll nowy punkt w dużym Tesco ( bez kolejek) tam mam taka Panią Kasie, która zawsze mnie informuje o końcach lokat i kombinuje żebym ją dobrze wyszedł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 07:36  
Cytuj
A czy w Aliorze nie pobierają opłat za sprawdzenie stanu konta w bankomacie?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 12 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 10:39  
Cytuj
Tez bede sie upieral Alior Bank. Lokaty mozna sprawdzic internetowo i zwracaja 3 procent za zakupy czyli wspolnie z zona wydajemy 10 zł za karty a zwracaja co miesiac 35 zł czyli 25 zł na czysto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Sie 2014r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Dla mnie najlepszy jest Alior


Ostatnio będąc w trasie potrzebowałem więcej gotówki, miałem tylko dowód osobisty na który można wypłacać swoje pieniądze. Dostałem informacje gdzie znajduje się najbliższy Alior Bank i udałem się tam(odbijając z trasy 40 km w jedną stronę). Znalazłem,a po słowach "Dzień Dobry w czym mogę...." mocno się wkur....m. Okazało się,że jest to placówka partnerska i nie mogę u nich wypłacić pieniędzy na dowód osobisty, a nawet sprawdzić stanu konta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 14 Sie 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 09:32  
Cytuj
mam alior synca i co sobie najbardziej cenie to 10 natychmiastowych przelewów za darmo w miesiącu oraz wszystkie bankomaty też free. Od roku nie zapłaciłem za to konto nawet złotówki więc na plus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2014r. 11:33  
Cytuj
dokladnie jak wyzej, tez od jakiegos roku mam alior sync (teraz t mobile) i od tego czasu nie zaplacilem ani grosza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »