NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ginekolog Rzeszów,
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 18:37  
Cytuj
Szukam kogoś kto mieszka w Rzeszowie, ewentualnie bywa i może mi powiedzieć coś na temat ginekologa w Rzeszowie NFZ albo jakiś nie drogi. Do którego można się zapisać w nie dłóougim okresie czasu.

Może są jakieś panie studiujące lub mieszkające w Rzeszowie.

Odpowiedzą na moje pytanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 18:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 20:54  
Cytuj
Witaj, moim ginekologiem w rzeszowie jest dr katarzyna cieslak przyjmuje we wtorki na nfz w pro familii. Mloda mila, i kompetentna lekarka. Prowadzila moja ciaze i chodze tez juz po. Na wizyte czeka sie 2,3 tyg. Chyba ze jestes w ciazy to cie szybciej zapisza na wizyte.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 21 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Cze 2014r. 21:41  
Cytuj
witaj Roman Kluza 178622269 wizyta od czasow niepamietnych 120 pln z usg,nie jest usmiechniety i wylewny ale nie po to idziemy do lekarzaumiech uratowal mi zycie dwa razy poprawiajac po fachowcach ze stalowej,historii opowiadac nie bede bo jest bardziej niz żałosna ale dotyczy ona laczenia sie u tzw "GORY" w stw szpitalu,placz nerwy i straszenie rakiem,na szczescie okazalo sie ze operacja wystrczyla a teraz szczęśliwie zaszlam w ciaze choc dla lekarzy ze stalowej nie powinnam miec wiecej dzieciumiech
jest jeszcze rewelacyjny Januszek ale on przyjmuje w przeworsku,obaj pracuja w szpitalu na SZopena
szczerze polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2014r. 12:56  
Cytuj
Tomasz Kluz, prowadzi swoją praktykę niedaleko szpitala na Szopena, a w szpitalu rowniez pracuje. Napisz na prv to podam tel .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2014r. 13:25  
Cytuj
Pani Mroczek Grażyna 694 819 888

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »