NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Jaki prezent dla kobiety?,
Posty: 5
Dołączył: 16 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 10:12  
Cytuj
Dzień dobry, mam pytanie raczej do Pań- uściślajac temat- okazja to 15rocznica ślubu, chciałbym kupić coś wyjątkowego, ekskluzywnego, coś raczej z "wyższej półki", coś czego moja Żona na pewno by sobie nie kupiła ze względu koszty. Limit finansowy to powiedzmy 6000zł. Mam kilka dziwnych typów takich jak np. torebka Louis Vuitton, może szpilki Loubotina- chociaż tu cięzko było by się wstrzelić z typem/modelem, może pierścionek z brylancikiem? Jakiś naszyjnik, zegarek? Proszę o pomoc, głównie Panie. Czy taki prezent sprawił bym Wam satysfakcję?
Zapomniałem dodać- Żona ma 34l i jak każda kobieta lubi się dobrze ubrać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 10:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 10:17  
Cytuj
wycieczka! koniecznie dla Was obojga, gdzie? to zależy oczywiście od Twojej żony, którą pewnie trochę znasz.....za tę kwotę to świetna zagraniczna dla dwóch osób w 5*hotelu....gdyby mój mąz kupił mi coś bardzo ekskluzywnego a nie trafiłby w mój gust to szlag by mnie trafił....no ale to pewnie kwiestia, że ja jestem innymi kobietami

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 16 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 10:41  
Cytuj
Niestety ale w tym roku ze względu na pracę jakikolwiek, choćby nawet tygodniowy urlop odpada.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 71
Dołączył: 18 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
Dzień dobry, mam pytanie raczej do Pań- uściślajac temat- okazja to 15rocznica ślubu, chciałbym kupić coś wyjątkowego, ekskluzywnego, coś raczej z "wyższej półki", coś czego moja Żona na pewno by sobie nie kupiła ze względu koszty. Limit finansowy to powiedzmy 6000zł. Mam kilka dziwnych typów takich jak np. torebka Louis Vuitton, może szpilki Loubotina- chociaż tu cięzko było by się wstrzelić z typem/modelem, może pierścionek z brylancikiem? Jakiś naszyjnik, zegarek? Proszę o pomoc, głównie Panie. Czy taki prezent sprawił bym Wam satysfakcję?
Zapomniałem dodać- Żona ma 34l i jak każda kobieta lubi się dobrze ubrać.


Odpowiedz sobie moze najpierw jaki tryb zycia prowadzi żonka i gdzie pracuje. Jesli jest prezesem banku torebka za 6 tys do pracy sie nadaje. Jeśli jest nauczycielką to do szkoly chyba niekoniecznie chcialby ją nosic i taki prezent staje sie nieuzyteczny. Ze szpilkami to uwazaj buty musza byc dopasowane wiec jest duze ryzyko ze nie trafisz i wtedy jest wtopa.
Moze lubicie jezdzic na rowerach?
Zegarek jest tez całkiem ok;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
Niestety ale w tym roku ze względu na pracę jakikolwiek, choćby nawet tygodniowy urlop odpada.


Czyli nie macie dla siebie czasu, może Ty nie masz dla niej, może ona dla Ciebie - i chcesz to nadrobić kupując "gadżet" za 6 tys. w postaci torebki ? zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 12:14  
Cytuj
Jako kobieta też bym najbardziej chciała, by mąż wygospodarował dla mnie choćby ten tydz i zabrał mnie na fajną wycieczkę, rejs itp.

Jeśli jednak z jakichś ważnych przyczyn jest to faktycznie niemożliwe, to od torebki, czy tym bardziej butów za taką kwotę wolałabym zegarek, lustrzankę czy roczny karnet do spa/kosmetyczki/fryzjera itp.

Ja np. lubię też ekstremalne przeżycia, więc ucieszyłabym się np. z kursu spadochronowego czy czegoś w tym kierunku. A najbardziej ucieszyłabym się, gdyby mąż kupił mi motocykl, ale to raczej nie ta kwota ;)

W każdym razie musisz się zastanowić, czego żona naprawdę by chciała, co lubi, o czym marzy. Dla mnie ta torebka to głupi wydatek, ale są kobiety, które faktycznie o tym marzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 12:42  
Cytuj
Może ładny, prosty komplet biżuterii naszyjnik, kolczyki, bransoletka,pierścionek + wyjście na romantyczną kolację? ciężko trafić po pierwsze w fason ubrania jak i rozmiar.. a po drugie taki komplet biżuterii zawsze się przyda na jakieś wyjście, np wesele, chrzciny, urodziny itp.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 16 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 13:06  
Cytuj
Tak coś czułem że zakup prezentu będzie cięższym wyzwaniem niż realizacja najtrudniejszych projektów w pracy heheumiech Proszę się nie doszukiwać dziury w całym- tj. "rekompensaty" braku czasu w postaci drogich prezentów bo nic takiego nie ma miejsca. Tak jakoś wyszło że poprostu w tym roku oboje z żoną mamy sporo pracy w okresie letnim i nie jesteśmy w stanie wyrwać się gdzieś dalej, nie biorąc pod uwagę że nasze dzieciaczki są zdecydowanie za małe na takie wakacje i loty samolotem, a żona jest kobietą ktora zdecydowanie prędzej odrzuci nawet najbardziej wypasione, darmowe wczasy na karaibach niż zostawi dzieci pod czyjąś opieką choćby na jedną noc- szczególnie dlatego że są jeszcze tak małe.
Moja kobietka nie jest dyrektorem banku, ale też nie jest nauczycielką, mamy własną firmę. Co do zegarków to jaki wybrać? Nigdy w życiu nie widziałem jej z zegarkiem na ręku także dobranie czegoś co jej spasuje to już wogóle abstrakcja.. Hmm może najrozsądniej będzie zabrać ją do jakiegoś dobrego sklepu, dać gotówke do rączki, zaryglować drzwi i nie wypuszczać dopóki nie wyda całościumiech Masakra, to mnie przerasta, nigdy nie byłem ani romantykiem, ani nie mam dobrego gustu i ciężko mi się wstrzelić w coś co się jej spodoba. Może poradzić się jej koleżanek? Sióstr? Ehhh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 361
Dołączył: 20 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 13:39  
Cytuj
A może po prostu "podpytać" ją co by sobie kupiła, gdyby np. wygrała na loterii (bo pewnie się nie domyśla, że szykujesz dla niej aż tak drogi prezent) ;) Ja np. nie noszę zegarka "od zawsze" i nie byłabym zadowolona z takiego prezentu, nawet jakby kosztował 6 tys. A skoro mówisz, że u Twojej żony również nigdy go nie widziałeś na ręku, to zakup ten może być naprawdę ryzykowny jezyk

Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to miło wspominać :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 14:01  
Cytuj
Wojtusiu,prezent dla kobiety to temat rzeka umiech
Jeśli chcesz jakiejś dobrej rady to może napisz coś więcej o żonie...co lubi,jakie ma hobby itp.
Lub tak jak piszesz porozmawiaj z jej psiapsiółami lub siostrami ( i to wydaje mi się najpewniejsze posunięcie,bo kto jak kto,ale one na pewno wiedzą jak i co doradzić).
Pozdrawiam i życzę trafionych i udanych zakupów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 22 Kwie 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 14:11  
Cytuj
No to może zamiast wyjazdu 2 tygodniowego to może wypad weekendowy do spa ??? i tam zabrać na kolacje i jakąś biżuterie podarować, wydaje mi się że biżuteria to taki uniwersalny pomysł. A co do butów to kupić karte podarunkową i sama wybierze wtedy i rozmiar i fason umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 14:34  
Cytuj
Wydaje mi sie ze bizuteria to najlepszy pomysl...torebki lv sa super ale to kobieta musi sobie wybrac i koszt takiej to okolo 2 tys. Ale np zegarek omega klasyczny pasuje na wszystkie okazje lub diamentowy tnz tennis bracelet tez jest piekny prezent

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 18:57  
Cytuj
Prezent z wyższej półki dla eleganckiej kobiety i nic co mogłoby nie pasować? - kup jej samochód- ładny, mały, miejski na giełdzie i przewiąż kokardą:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Marz 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 18:58  
Cytuj
Pani z takim prezentem sama pojedzie na urlop i masz problem rozwiązany umiechi auto casco wykup

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 19:04  
Cytuj
/--/

Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku
2.4. wpisów nie zawierających merytorycznej treści, powtarzających się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 16 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 19:14  
Cytuj
Moderowano przez: panna_pina
2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjete normy etyczne

/--/
Ps @Kinga1984 zona na codzień jeździ suv'em i watpie zeby chciala przesiąść się do mniejszego auta, zresztą dwa auta dla jednej kobiety to o jedno za dużoumiech Pozostaje chyba spa i biżuteria, mam tylko nadzieje że będzie zadowolona..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 17 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 13:03  
Cytuj
Jak już tak wszystko macie to zamiast na pierdoły lepiej oddaj to jakiemuś biednemu dziecku. Zrobisz przyjemność potrzebującemu a przy okazji sobie i żonie. Wydawanie takiej kasy na świecidełka albo śmieszne spa to głupota.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 13:33  
Cytuj
Też uważam, że kupowanie świecidełek na siłe jest bez sensu.
Jeśli teraz nie masz (macie) czasu - to pojedźcie na jakąś wycieczkę później.

A tak kupić, żeby kupić ... nie wiem

Jedźcie sobie gdzieś na skitury, idźcie na jakąś wysoką górkę za granicą, albo pod ziemie - speleo. To wyzwoli w Was prawdziwe doznania. Poczujecie smak życia. Będziecie grali główną rolę w filmie pt. "Moje życie".
Znajdzicie sobie pasję. Coś na co będziecie wydawać $, poświęcać temu czasu i będzie to sprawiało Wam przyjemność. Tego chyba Wam brakuje.
Nie zasłaniajcie sie przy tym dziećmi.

Puste świecidełko ... wyląduje w szufladzie. Wyjazd w nieznane i doświadczanie nowego - będziecie wspominać latami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 13:34  
Cytuj
polaczki... komuś się lepiej powodzi i już żenująca zazdrość..

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 15:18  
Cytuj
CYTAT
Jak już tak wszystko macie to zamiast na pierdoły lepiej oddaj to jakiemuś biednemu dziecku. Zrobisz przyjemność potrzebującemu a przy okazji sobie i żonie. Wydawanie takiej kasy na świecidełka albo śmieszne spa to głupota.


Cscianasciana pracuje ciezko na to zeby miec przyjemnosc z zycia a nie oddawac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »