NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Multimedia lekceważą swoich klientów.,
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 17:29  
Cytuj
Może inaczej sformułuje pytanie: Czy Multimedia ma prawo kodować programy z pakietu cyfrowej telewizji naziemnej?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 17:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
Może inaczej sformułuje pytanie: Czy Multimedia ma prawo kodować programy z pakietu cyfrowej telewizji naziemnej?

Nie ma obowiązku ich nadawania. I w pakiecie takim i takim nie nadaje. Dostęp do kanału masz, wystarczy antena za oknem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
no zgadza się, walą w h.... po całęj linii. Mam napisane wypowiedzenie z dniem natychmiastowym z racji tego że nie posiadam kanałów zgodnych z umową - jednocześnie i całe szczęście zalegam miesiąc w plecy z opłatą za to gówno ujmując to w wypowiedzeniu świadczenia usług nie ureguluję długu !!

ostatnio leci reklama z plusa oszczędzanie przez dodawanie ktos posiada takowy pakiet : tj tv + internet ?


przeczytaj sobie umowę, bo wygląda na to, że jeszcze nigdy tego nie zrobiłeś.
I kiedyś diana, i teraz mm w umowie zaznacza, że nie gwarantuje składu programów a tylko ich ilość. Więc możesz ich cmoknąć.
A co do "nie ureguluję" to możesz się zdziwić. Uregulujesz, jeszcze z odsetkami, kosztami sądowymi i kosztami egzekucji.
I zamiast 150 za 3 miesiące wypowiedzenia zapłacisz kilkaset, w tym za okres, kiedy jeszcze będziesz miał umowę a mm wylączy ci sygnał.
A zanim zaniesiesz to "wypowiedzenie z dniem natychmiastowym" skonsultuj się z kimś, kto ma choć znikome pojęcie o kodeksie cywilnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 19 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 20:43  
Cytuj
dzięki SzoPeN. To jest ku...stwo, płace abonament Multimedii i jeszcze sobie muszę antenę kupić.Idę końcem miesiąca wypowiedzieć umowę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 19 Lip 2013r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 20:58  
Cytuj
Mogą zgarnąć kupę klientów promocją na atrakcyjne kanały a po jakimś czasie zamienić na badziewie. Taka polityka robienia w ch.... w MMpl.
Zabierzcie tvp,tvp2 i dajcie telezakupy i domoteke a cymbały bedą płacić abonament do końca umowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 473
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 22:05  
Cytuj
Ja po przejściach zeszłego roku zebrałem się w sobie i przykręciłem talerz. Było z tym cały dzień roboty i trzeba było wydać parę zeta ale uwolniłem sie od tv z multimedii. Oczywiście po 4 m-cach czekania bo wypowiedzenie zaczyna się od 1 dnia m-ca a ja złożyłem 10. Taki sam plan miałem co do internetu ale musiałem czekać do tego roku na koniec umowy. Złożyłem wypowiedzenie i..... zadzwonili po kilku dniach i zaproponowali 60mb za 48zł na rok. Łyknąłem bo do neta z diany nigdy nie miałem zastrzeżeń, ale do tv od nich nie wrócę żeby mi za darmo dawali, po tym co z nimi przeszedłem zeszłego roku. Polecam walić wypowiedzenia i montować satelity, aż miło popatrzyć jak polsat z nc o klienta konkurują, można operatora co roku zmieniać wg uznania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2014r. 22:17  
Cytuj
To co wyrabia multimedia to aż dziw, że to się dzieje w 21 wieku. Brak słów. Ja również podziękuje im za współpracę i nie chce ich znać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
To co wyrabia multimedia to aż dziw, że to się dzieje w 21 wieku. Brak słów. Ja również podziękuje im za współpracę i nie chce ich znać.

Regularnie co jakiś czas Multimedia miesza w kanałach TV, niby to dodając, przestawiając, podmieniając. Jakiś czas jest spokój po czym znowu mieszanie - atrakcyjne i nadające się jeszcze do oglądania kanały znikają - właściwie to nie znikają ale dziwnym trafem trafiają do pełnego, najdroższego pakietu a w ich miejsce pojawiają się tak tragiczne programy, na których oglądanie po prostu szkoda czasu. Po ostatnich zmianach i przetasowaniu aby mieć zestaw kilkunastu nadających się do oglądnięcia programów trzeba mieć pełny pakiet Super Box. Mając Mini Box, albo co gorsza Start Box możemy sobie pooglądać: trzy kanały disco polo, dziesięć TV-Szopów oraz pięć tzw. kanałów muzycznych (kiedyś) które zamiast muzyki nadają ... durne programy dla gimbazy (gimbaza w ciąży, gimbaza imprezuje, gimbaza chleje, gimbaza wybiera partnera, itp. G..O). Ja dziękuję za taki interes. O ile z internetu jestem zadowolony - cena, prędkość, stabilność i brak awarii jest do przyjęcia o tyle za TV jeśli się nic nie zmieni (a sądzę że jeśli się zmieni to jeszcze na gorsze) wypada podziękować bo szkoda nerwów i pieniędzy na to COŚ zwane szumnie telewizją kablową. Umowę mam do grudnia 2014r. tak więc jest czas na wypowiedzenie i rozglądnięcie się za ciekawszę ofertą - po pobieżnym rzuceniu okiem widzę że takowych nie brak.

ps.
Parę miesięcy temu Multimedia wyłączyła mi analogowy UKF (paręnaście programów w zakresie 87,5-108MHz) z których korzystałem. Mimo interwencji do tej pory nie zostały przywrócone i pewnie nie zostaną - bo BOK Multimedia twierdzi że powinny być a jeśli nie ma to nie znają przyczyny, a pomóc może jedynie lokalny BOK byłej Diany - Ci znowu odsyłają do BOK Multimedia. Totalna olewka...

Aha, w najnowszych wykazach programów i regulaminach pojawił się następujący zapis:
"7) Operator zastrzega że korzystając z Usługi Radia i Telewizji Kablowej świadczonej w sposób cyfrowy (Digital TV) Abonent może mieć, dodatkowo, dostęp do Usługi Radia i Telewizji Kablowej Operatora świadczonej w sposób analogowy Operator zastrzega, że w takim przypadku dostęp do Usługi Radia i Telewizji Kablowej świadczonej w sposób analogowy, w szczególności programy dostarczane w sposób analogowy, nie stanowią elementu Umowy Abonenckiej o świadczenie Usługi Radia i Telewizji Kablowej świadczonej w sposób cyfrowy (Digital TV) i nie są objęte gwarancją ze strony Operatora."


BRAWO! Oby tak dalej...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
no zgadza się, walą w h.... po całęj linii. Mam napisane wypowiedzenie z dniem natychmiastowym z racji tego że nie posiadam kanałów zgodnych z umową - jednocześnie i całe szczęście zalegam miesiąc w plecy z opłatą za to gówno ujmując to w wypowiedzeniu świadczenia usług nie ureguluję długu !!

ostatnio leci reklama z plusa oszczędzanie przez dodawanie ktos posiada takowy pakiet : tj tv + internet ?


przeczytaj sobie umowę, bo wygląda na to, że jeszcze nigdy tego nie zrobiłeś.
I kiedyś diana, i teraz mm w umowie zaznacza, że nie gwarantuje składu programów a tylko ich ilość. Więc możesz ich cmoknąć.
A co do "nie ureguluję" to możesz się zdziwić. Uregulujesz, jeszcze z odsetkami, kosztami sądowymi i kosztami egzekucji.
I zamiast 150 za 3 miesiące wypowiedzenia zapłacisz kilkaset, w tym za okres, kiedy jeszcze będziesz miał umowę a mm wylączy ci sygnał.
A zanim zaniesiesz to "wypowiedzenie z dniem natychmiastowym" skonsultuj się z kimś, kto ma choć znikome pojęcie o kodeksie cywilnym.



a Ty masz pojęcie o kodeksie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 08:49  
Cytuj
mam, bez tego nie idzie żyć w tym kraju.
W innych pewnie też.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 09:22  
Cytuj
To samo robi STELLA. Są po prostu w zmowie.Trzeba olać obie te firmy z małej litery.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd: Nisko RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
To samo robi STELLA. Są po prostu w zmowie.Trzeba olać obie te firmy z małej litery.


Nie lubię osobnych badziewnych pudełek do telewizora (czyt. dekoderów), bo zdecydowanie mi się nie podobają oraz utrudniają obsługę - teraz mam wygodny w obsłudze i instalacji moduł CI, ale czuję że w końcu dzięki takiemu podejściu do sprawy przez Multimedię jednak zrezygnuję z jej usług na rzecz innego dostawcy TV. I przemogę się do szpecącego i zajmującego miejsce pudełka dekodera. 2014 rok a w Multimedii nie dość że nie ma co oglądać, to do tego parę programów HD na krzyż, podczas gdy gdzie indziej w tej samej cenie można mieć paredziesiąt...
Najwyższa pora żeby ludzie zaczęli reagować na działania Multimediów i uciekać od nich, może się obudzą że takim walenie w ... sami sobie szkodzą?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 16:16  
Cytuj
jestescie uzaleznieni od tego badziewia dlatego macie takie problemy.
kupuje sie antene dvbt za 100zl, wywala za okno i 21 kanalow za free. chyba ze ktos uwielbia lezec na kanapie i pstrykac 89 kanalow za 60zl/miesiac, to pozdrowienia :*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 9 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2014r. 23:16  
Cytuj
A ja dzisiaj dałem wypowiedzenie. Znajomy wypowiada jutro.
Polecam wszystkim niezadowolonym zrobić to samo.
Myślę, że to najlepszy sposób na firmy które tak traktują klientów, a fakt, że biuro w SW nie ma tel. kontaktowego to już szczyt chamstwa w stsunku do klienta.
(zresztą, 3 miesięczne wypowiedzenie to też dosyć dobre nabijanie kasy).

Najlepsze jest to, że dzwoniłem do nich dowiedzieć się gdzie zniknęły kanały, no i oczywiście pani z centrali powiedziała, że trzeba wyszukać od nowa bo jakieś zmiany ponoć były. No i szlag trafił ustawione w kolejności kanały, a brakujących programów wciąż nie ma.


Dla mnie temat już zamknięty !

Za jakieś 2 miesiące otwieram nowy temat, pod tyułem -
"Co polecacie zamiast multimedia?" smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 08:06  
Cytuj
CYTAT (roe)
jestescie uzaleznieni od tego badziewia dlatego macie takie problemy.
kupuje sie antene dvbt za 100zl, wywala za okno i 21 kanalow za free. chyba ze ktos uwielbia lezec na kanapie i pstrykac 89 kanalow za 60zl/miesiac, to pozdrowienia :*


Kolego z tej anteny za oknem i kanałami za free to jest tak że godzisz się na minimum i tak naprawdę byle co. TVP 1 i 2 to tak naprawdę "obowiązek" państwa by dostarczyć te dwa kanały za który płacimy abonament. Jak chcesz obejrzeć dobry film to na tej siatkowej antenie go nie znajdziesz.

Ja lubię poleżeć na kanapie i obejrzeć dobry film a ta twoja siateczka za 100 zł i kanały za free mi tego nie dadzą. Nie wszystko co za darmo jest dobre.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 866
Dołączył: 8 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
jestescie uzaleznieni od tego badziewia dlatego macie takie problemy.
kupuje sie antene dvbt za 100zl, wywala za okno i 21 kanalow za free. chyba ze ktos uwielbia lezec na kanapie i pstrykac 89 kanalow za 60zl/miesiac, to pozdrowienia :*


A nie przypadkiem 24 kanały ;>

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 09:29  
Cytuj
21 czy 24, zalezy jak wiatr zawieje, bo co chwila cos tam zmieniaja...dla mnie wystarczajaco duzo. I tak na polowie leci ten sam syf od 10 lat, 122789 odcinek Klanu, albo 'Rozmow w tloku'. Czy warto za to jeszcze placic? Watpliwe.

dobry film w TV = dobry zart. Trafi sie jeden na miesiac, nie sadze aby byl to powod do placenia 60 dych miesiecznie.
Jak chcesz ogladnac dobry film to idziesz do kina na cos nowego albo sciagasz z neta cos co Cie konkretnie interesuje...

Zastanawia mnie, jakie powiazanie z dyrekcja ma Pani w BOKu, bo na pewno nie posiada kompetencji do pracy w tego rodzaju jednostce...zenada, mierne infromacje i wyglad stricte-poimprezowy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 10 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
jestescie uzaleznieni od tego badziewia dlatego macie takie problemy.
kupuje sie antene dvbt za 100zl, wywala za okno i 21 kanalow za free. chyba ze ktos uwielbia lezec na kanapie i pstrykac 89 kanalow za 60zl/miesiac, to pozdrowienia :*


Zza okna to dopiero złapię badziewie, ot chociażby pierwszy z brzegu MUX1: EskaTV, PoloTV, atm, TTV. Istotnie interesujące i jakże na poziomie programy zaklopotany
Ja lubię w TV oglądać sport, innych kanałów niż sportowe - ale porządne sportowe np. Eurosport 1 i 2 a nie badziewne Polsat Sporty - mógłbym nie mieć. A tego zza okna nie złapię niestety...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2014r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
21 czy 24, zalezy jak wiatr zawieje, bo co chwila cos tam zmieniaja...dla mnie wystarczajaco duzo. I tak na polowie leci ten sam syf od 10 lat, 122789 odcinek Klanu, albo 'Rozmow w tloku'. Czy warto za to jeszcze placic? Watpliwe.

dobry film w TV = dobry zart. Trafi sie jeden na miesiac, nie sadze aby byl to powod do placenia 60 dych miesiecznie.
Jak chcesz ogladnac dobry film to idziesz do kina na cos nowego albo sciagasz z neta cos co Cie konkretnie interesuje...

Zastanawia mnie, jakie powiazanie z dyrekcja ma Pani w BOKu, bo na pewno nie posiada kompetencji do pracy w tego rodzaju jednostce...zenada, mierne infromacje i wyglad stricte-poimprezowy.


Roe całkowicie się zgadzam, jedna ma takie tipsy wymalowane, że strach podejść, moim zdaniem to nie jest na miejscu. Raz byłam świadkiem jak ta starsza Pani w okularach na głos obgadywała klienta, który dopiero co wyszedł, bo ona nie mogła znależć jakiegoś upoważnienia, a czyja to wina? Chyba nie klienta, bo to nie on odpowiada za porządek w papierach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 08:53  
Cytuj
nie ma dnia by nie manipulowali coś z programami albo brak albo inny program na tym kanale po prostu zabawa,czy choć raz na dzień nie mogą sprawdzić czy wszystko w porządku? a co do pań z biura klienta to te panie być trzymane jak najdalej od kontaktów z ludźmi!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 09:17  
Cytuj
CYTAT
dobry film w TV = dobry zart. Trafi sie jeden na miesiac, nie sadze aby byl to powod do placenia 60 dych miesiecznie.
Jak chcesz ogladnac dobry film to idziesz do kina na cos nowego albo sciagasz z neta cos co Cie konkretnie interesuje...


Ty idziesz do kina, a ja za miesiąc mam ten film w TV. Tak to działa. O ściąganiu z neta się nie będę wypowiadał bo to już trąci dziadostwem umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
roe
roe
roe
Posty: 85
Dołączył: 30 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
Ty idziesz do kina, a ja za miesiąc mam ten film w TV. Tak to działa. O ściąganiu z neta się nie będę wypowiadał bo to już trąci dziadostwem umiech


Ty placisz 60dych/m-c, bo nie wierze ze cos poza N+ w pakiecie za 60zl/m-c puszcza nowosci po miesiacu, a ja place 12 i mam film 'od reki'...a jak sie nie umie z czegos korzystac to sie mowi 'eeee,...dziadostwo'.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 14:55  
Cytuj
CYTAT


Ty placisz 60dych/m-c, bo nie wierze ze cos poza N+ w pakiecie za 60zl/m-c puszcza nowosci po miesiacu, a ja place 12 i mam film 'od reki'...a jak sie nie umie z czegos korzystac to sie mowi 'eeee,...dziadostwo'.


12 zł za film w kinie? I to za nowość?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 473
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 20:05  
Cytuj
CYTAT

Ty idziesz do kina, a ja za miesiąc mam ten film w TV


Skąd ty piszesz? z Dubaju? Chciałeś chyba powiedzieć za 5 lat, jeżeli mowa o naziemnej tv.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Cze 2014r. 22:09  
Cytuj
CYTAT


Skąd ty piszesz? z Dubaju? Chciałeś chyba powiedzieć za 5 lat, jeżeli mowa o naziemnej tv.


Nie pisze o naziemnej. wróć się kilka wątków i doczytaj o czym mowa.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »