NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nie dla Andrzeja Szlęzaka,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 23:11  
Cytuj
Fejsbukowy naganiaczu. Konkret to zarzut Szreka o załatwianie stanowisk po znajomości a co robi ministrant? Odpowiada tym samym. A dodatkowo zachowuje się tak jak by był materacem u Szreka. Niestety w mieście takim jak Stalowa Wola na razie nie pojawił się kandydat który nie byłby uwikłany w jakieś kolesiostwie układy.

Konkrety Szreka znamy. A konkretów ministranta możemy się tylko domyślać. Jakie tobie stanowisko obiecał?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lip 2014r. 23:11  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2014r. 09:32  
Cytuj
ja mam propozycję dla pana niedlaszlęzaka - powiedz co twój idol ma do zaproponowania miastu.
Paplać tylko w koło nie, nie, nie jest bardzo prosto.
Niestety cała katoprawica nie ma nic do zaproponowania w zamian, poza skakaniem wokół krzyża i stawianiem pomników najgorszemu prezydentowi w historii Polski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2014r. 10:38  
Cytuj
Mnie natomiast ciekawi z czego ma zamiar Lucjusz sfinansować swoje plany

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 26 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2014r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
Mnie natomiast ciekawi z czego ma zamiar Lucjusz sfinansować swoje plany


Ale jakie plany? Póki co nie było ani jednego konkretu. Teksty typu "zlikwiduję bezrobocie" to populistyczne hasła i nic więcej. Jak ktoś chce niech wierzy i idzie spełniony głosować. Mnie rozwaliło, że zatrzyma młodych w mieście. Jak??? Skoro nie ma żadnego wpływu na wysokość zarobków mieście, poza jednostkami samorządowymi, a i tam ma odgórne ograniczenia. To jak ich zatrzyma, skoro Stalowa ma naprawdę dużo zakładów pracy (jak na miasto takiej wielkości) i mimo to młodzi uciekają. Warszawy z jej zarobkami nikt tu nie zrobi, prezydent miasta nie ma wpływu na to, jakie zarobki oferują prywatne spółki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Lip 2014r. 13:34  
Cytuj
Panowie. nie sposób się z wami nie zgodzić. cieszę się że są jeszcze rozumni mieszkańcy naszego miastaok

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 9 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2014r. 06:48  
Cytuj
Witam serdecznie. Może się nie znam, może mi ktoś powie że nie wiem wszystkiego. Przejeżdzałem przez Stalową 15, 10, 5 lat temu. przez ten cały czas widziałem i widze jak się Stalowa zmienia. Ludzie -ci którzy chcą pracować mają prace co za tym idzie mają i pieniądze. W stalowej musi być zachowany kierunek rozwoju czyli nowe zakłady pracy. Bez tego wypłaty się nie zwiększą. A co może zaoferować ten z bujną czupryną? ławki? chodniki? Mam nadzieję że mieszkańcy zrozumieją że obecny prezydent jest odpowiedzialny za ogromny rozwój miasta i gdyby nie te firmy o których mówicie ,,Obozy Pracy'' to Stalowa by się wyludniła bo nikt by pracy nie miał!! bo jaką chistorię ma miasto jakie zabytki?
Zaraz trafi się jakiś i napisze jak mu ciężko w pracy i co to za praca. Wyjedz za granice do pracy skoro uważasz że ci jest tak żle. A ja się pytam myślisz że tam się położysz i zarobisz? Pracowałem za granicą 15 lat to i wiem co piszę.
Odnośnie zakładów pracy wszyscy piszecie jak jest żle jak to Wami pomiatają, a co się dziwić jak na stanowiskach brygadzistów są ludzie po szkołach gastronomicznych, barmani, kelnerzy ludzie którzy nie wiedżą nic o podejściu do ludzi. Pomyślcie że to taki barman pomiata wamimlotekmlotek Byłem na kilku rozmowach w sprawie pracy w tych zakładach i widziałem ludzi całych ukużonych od aluminium nie miejących odpowiednich środków ochrony osobistej, bo chm to jest ta papierowa maseczka nieprzylegająca do twarzy.
A potem się pisze że co to za firmy SZrek tu sprowadził-zacznijcie dbać o swoje zdrowie......
Zdrowia panowie wam i sobie życzę i rozumu sporej dawki przy wyborze nowego prezesa bo ja swojego typa mam TAK DLA SZLĘZAKAok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 266
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2014r. 12:33  
Cytuj
Żart jest dobry na raz, ale po co go w kółko powtarzać. Jeżeli ktoś myśli o Nadbereżnym jako prezydencie, to chyba poważny nie jest.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2014r. 15:44  
Cytuj
Nadbereżny na prezydenta!
Weber na wiceprezydenta!

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2014r. 16:29  
Cytuj
Polecam artykuł na konkurencyjnym portalu z końcówką net o chyba radnym Darku, jak to "politykował" przez fejsbuka w godzinach pracy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2014r. 11:53  
Cytuj
POWÓD Nr 80: KIEŁBASA WYBORCZA ciąg dalszy... Oto "ochłapy" które nam rzucił prezydent, tylko w ostatnich dniach:

1. Remont ul. Przemysłowej
2. Rozbiórka sklepu na rynku w Rozwadowie, niby pierwszy etap rewitalizacji.
3. Ławki w Parku Miejskim
4. Budowa ścieżki rowerowej w Parku Miejskim
5. Naprawa kanalizacji deszczowej przed Biblioteką
6. Ogrodzenie stadionu "San"
7. Budowa kanalizacji i przepompowni w Rozwadowie
8. Zagospodarowanie terenu przy Przedszkolu nr 1.
9. Budowa ścieżki ekologiczno-dydaktycznej w Charzewicach
10. Ogłoszenie przetargu na drugi etap rozbudowy budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Charzewicach.

Pytanie skąd taki nagły rozmach i skąd nagle tyle pieniędzy by to wszystko ogarnąć? A to wszystko dlatego że idą wybory, to oczywiste. Tylko naiwni kupują tą kiełbasę i wierzą że większość z tych inwestycji zostanie zrealizowana w najbliższym czasie. Możemy dziś śmiało powiedzieć że jeśli obecny Prezydent wygra wybory to większość z tych projektów zostanie rozłożona na kolejne kilka lat a reszta zostanie nietknięta i zapomniana. Przez 3 kadencje jest już długa lista nierozpoczętych i niezrealizowanych w pełni projektów i obietnic wyborczych. Stalową Wolę nie stać już na kolejne 4 lata takiego rządzenia miastem. Kolejnej kadencji Andrzeja Szlęzaka mówimy NIE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2014r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
Andrzej Szlęzak będzie prezydentem, pisowski motłoch mu nie przeszkodzi.


Ale ty jesteś przecież z Tarnobyla, to po co się wypowiadasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 11:42  
Cytuj
100 powodów dlaczego Andrzejowi Szlęzakowi mówimy NIE w wyborach 16-go Listopada! Polub i podziel się z innymi, to wspólna sprawa obalić rząd sitwy która rozkłada Stalową Wolę już 12 lat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 11:49  
Cytuj
Zalecam wizytę w Morawicy http://morawica.com.pl/ , myślę, żę autor tego wątku, profilu na fb i jemu podobni trafią tam po odczytaniu wyników w listopadzie. potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2014r. 14:52  
Cytuj
drodzy Panowie nie ubliżając nikomu i obiektywnie merytorycznie patrząc to Szlęzak najepsze lata ma już za sobą ... to nie jest Ferenc ktory ma umysł nastawiony na ściśle określone i zaplanowane przedsięwzięcia i ogromną wolę rozwijania miasta .... Szlęzak najnormalniej w świecie doszedł do ściany i kresu swoich mozliwości - elementarne braki w kwestiach organizacyjno - projektowo - technicznych próbuje zagłuszyć elokwencją i frazesami ktorych nauczył sie na pamięć czytając jakieś biuletyny historyczno - ojczyżniane... natomiast przeraża mnie jeszcze bardziej wizja prezydenta nicponia jakim jest lucek bez najmniejszego doświadczenia wiedzy potrafiacego tylko pleść i fantazjować o likwidacjach bezrobocia i budowie bloków i mieszkań bez konkretnych wizji i precyzyjnych planów - NA TO NIE MOŻNA POZWOLIĆ - bo pójdziemy na dno i ze stalowej zrobi się jakiś kraśnik czy inne skarżysko.... a to już będzie implozja chaosu.... DLATEGO PÓKI CO NIE MA ALTERNATYWY DLA TROCHĘ SZALONEGO I PAJACUJĄCEGO HISTORYKA....zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 25 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 11:32  
Cytuj
Głównym problemem w "podziękowaniu" panu Szlęzakowi jest brak kontrkandydata w wyborach. Każdy kto odważy się krytykować nietrafione inwestycje, zmarnowane pieniądze, niezrealizowane obietnice, i w końcu niesamowitą arogancję i narcyzm naszego prezydenta, naraża się na łatkę pisowca, mohera itp. dlatego że jego głównym oponentem jest (niekompetentny, z niesamowitym parciem do stołków) kandydat z PISu.
Znów czeka nas (mieszkańców Stalowej Woli) wybór pomiędzy złym a gorszym kandydatem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Wrz 2014r. 18:15  
Cytuj
Witam,

Ogólnie rzecz biorąc to tak jak mówicie Szlęzak nie ma kontrkandydata na poziomie.

Osobiście mam Szlęzaka dosyć. Dlaczego? Już gdzieś kiedyś to pisałem - Szlęzak ma plan (heh, plan to wielkie słowo w tym przypadku) na Stalową Wolę.
Jego pomysł nie jest nowy, co więcej wiele miast ma taki sam. Idea Szlęzaka to nowoczesne miasto z rozwiniętym przemysłem, z niskim bezrobociem i tego typu populistyczne teksty.
Wszystko brzmi fajnie - no bo cóż, jaki inny pomysł na STW można mieć ? Zamiast miasta nowoczesnego - miasto w zastoju ? Raczej nie.

Problem Szlęzaka rozpoczyna się w momencie wejścia głębiej w jego ideę, a dokładniej mówiąc: sposobu w jaki Szlęzak chce ową wizję spełnić. Prawdopodobnie bardzo przypadkowo, Szlęzak zaczął szukać pomysłów na miasto wśród swoich zainteresowań. Zapewne uznał, że jego zainteresowania są super-lux, więc to będzie pewniak na rozwój miasta. Jak powszechnie (albo i nie) wiadomo, Pan Prezydent lubi książki i Żubrówkę z jabłkowym.

Budując plan dla Stalowej Woli wybrał zainteresowanie numer jeden. Realizując hobby numer dwa, miasto musiałoby otworzyć rozlewnię czy coś (może to i dobry pomysł ?).

Niemniej jednak wybrał książki i zdecydował: Zróbmy w STW miasto studenckie. Przyciągniemy studentów, wykształcimy, a potem zróbmy z nich bazę dla firm, które przy okazji się otworzą (oczywiście rozpoczną działalność z myślą o sile roboczej ze szkół stalowowolskich). Jak pomyślał tak zrobił. Dostaliśmy dofinansowanie z UE na bibliotekę, uniwersytety. Wszystko powstało w bólach, ale powstało (albo zaraz będzie).

I tu zaczyna się problem. Firmy, które otwierają się w STW nie potrzebują 150 chętnych po ochronie środowiska czy 200 niby inżynierów. Oni potrzebują osób z fachem w ręku.

Inna kwestia, to zaplecze poza uczelniane. Kluby, dyskoteki, kina, rozrywka. STW miastem rozrywki ? Dobre. Czy studenci lgną do STW ? Chyba nie. Jeżeli tak - to czy to wybitne jednostki ? Nie chcę uogólniać, ale chyba nie.

Czy TAKA biblioteka jest potrzebna studentom - NIE. Może 10 lat temu większość studentów siedziała w bibliotekach. Teraz jest internet, do biblioteki chodzi się zdecydowanie rzadziej.

Wg. mnie kasa poszła w błoto, budynki stoją i ... stoją. Na siłę do biblioteki została przeniesiona miejska.

Żeby nie było, że czepiłem się tylko biblioteki i niby uniwersytetów.
Pomnik. Po co on tam stoi? Nie wiem. Po co poszły na niego pieniądze? Nie wiem.

Według mnie, Stalowa Wola powinna pójść takim trybem rozwoju:
1. Robimy obwodnicę
2. Mordujemy się na wyższych szczeblach, byle tylko powstała dowolna trasa przelotowa koło nas
3. Przygotowujemy tereny inwestycyjne. Jeżeli się kończą - staramy się dogadać z Lasami Państwowymi.
4. Sprzedajemy te tereny inwestorom.
5. Powstają zakłady -> zatrudniane są osoby. Oczywiście, stawki w wielu przypadkach byłyby niskie, ale cóż, nie każdy może być prezesem.
6. Miasto oferuje kursy przygotowujące do prac jakie będą wykonywane w tych zakładach (kursy na wózki widłowe, obrabiarki itd.)

Wg. mnie to byłoby do zrobienia. Nie siedzę w polityce, ale PREZYDENT jest od tego, żeby to załatwić. On trzyma miejską kasę, on może ją wydać.

Inne rzeczy typu : park, pomnik, rewitalizacja, stadion itd. PÓŹNIEJ.
Zróbmy w STW bezrobocie na poziomie 6-7 %, do tego w nisku niech będzie 10% i jestem w stanie się założyć, że wówczas znajdzie się kasa na rozrywki.

Podsumowywując : najpierw praca, potem rozrywka. Nie na odwrót.

Czy Lucek jest w stanie coś zmienić? E, chyba nie. Tak jak pisałem, kandydata na poziomie chyba brak.

Pozdrawiam umiech

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2014r. 22:24  
Cytuj
najłatwiej jest powiedzieć nie ten, źle zrobił, nie zrobił.
Trudniej zaproponować coś w zamian.
Skoro tak ci się nie podoba Szlęzak i to co zrobił dla Stalowej Woli to zaproponuj coś co go zastąpi. Tylko nie żartuj o Nadbereżnym bo ludziom zajady popękają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 10:13  
Cytuj
To jest własnie najlepsze, brak konkretnych planów konkurentów Szlęzaka a napieprzanie na Prezydenta za to co zrobił lub czego nie zrobił.
Wiadomo, że nie myli się tylko ten co nic nie robi i czy własnie tacy są konkurenci obecnego Prezydenta?

Facebookowy naganiacz otworzył kolejny profil i ma kolejnych 15 zainteresowanych? Panie weber już kiedyś Ci to pisałem. Załóż 1000 takich profili będziesz miał w sumie 15 000 polubień i sprytnie przełożysz to w sponsorowanym artykule na poparcie umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 12:02  
Cytuj
Olejcie tego Pana goodniech pisze sam do siebie i temat zginie śmiercią naturalną, ignoruje pajaca. potluczony

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 12:07  
Cytuj
Skoro takie robi kampanie nie dla Szkęzaka to może się wykaże i poda na kogo zagłosować i dlaczego akurat na niego?? Co Twój kandydat osiągną?? jak się stara dla ludzi?? Myślę że potencjalni wyborcy wysłuchają co masz ciekawego do powiedzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 12:21  
Cytuj
Stecyk a co on Ci może zaoferować, nie bo nie, może tak a może nie, z tym że nie na pewno.
Tyle ma do zaoferowania PiS, dlatego 😷 nie odpisywać na jego zaczepki, olać gościa 👆.

POSIADANIE WŁASNEGO ZDANIA NIE JEST ŻADNYM PRZESTĘPSTWEM.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2014r. 12:33  
Cytuj
Dlatego jestem ciekaw, co on widzi w swoim kandydacie i czy ma coś mądrego do powiedzenia o nimjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2014r. 16:28  
Cytuj
CYTAT

Pomnik. Po co on tam stoi? Nie wiem. Po co poszły na niego pieniądze? Nie wiem.

6. Miasto oferuje kursy przygotowujące do prac jakie będą wykonywane w tych zakładach (kursy na wózki widłowe, obrabiarki itd.)

Czy Lucek jest w stanie coś zmienić? E, chyba nie. Tak jak pisałem, kandydata na poziomie chyba brak.

Pozdrawiam umiech





Ciekawa wypowiedź. Przynajmniej jakieś konkrety. Więc ograniczę się do sprostowania pewnych nieścisłości.

1. "Transformers" to rzeźba, nie pomnik. Z tą rzeźbą to taki problem, iż był to dar od Polonii. Jak to mówi stare porzekadło "darowanemu koniowi nie patrzy się w zęby". Oczywiście Szlęzak mógł odmówić, ale za oceanem odebrane byłoby to jako afront w stosunku do Polonii... nie opłacało się robic sobie wrogów za oceanem (nie wiadomo kiedy przyda się dobre zdanie o Stalowej za oceanem).

2. Kursy przygotowawcze dla pracowników to domena urzędów pracy. W Stalowej Woli funkcjonuje tylko Powiatowy Urząd Pracy. Należy więc zwrócić się do władz powiatu z pytaniem, czemu nie zapenia takowych kursów. Gdyby w mieście funkcjonował MUP to zarzut byłby w pełni uzasadniony.

3. Zgadzam się co do kandydatury Aborygena.

Żałosny populista i człowiek bez jakiejkolwiek wizji, planu i pomysłów. Stalową Wolę należy uchronić przed ludźmi, których jedynym pomysłem wyborczym (i planem) na miasto jest "odebranie go" Szlęzakowi.

Lepsze jest "zło" znane, "zło" przewidywalne niż nieprzewidywalny oszołom u sterow miasta...

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2014r. 17:05  
Cytuj
Transformers darmowy ale cos w necie pisalo ze sam cokol na ktorym stoi kosztowal 20 czy 200tysiakow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2014r. 17:15  
Cytuj
Stecyk ale ten pan wie na kogo zagłosować bo widzisz zostały tu lub na fejsie podane dane właściciela profilu.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 4 5 6 7 8 9 10 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »