NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nie dla Andrzeja Szlęzaka,
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2014r. 23:57  
Cytuj
Andrzejek, ok PKS sprzedawał działkę na środku miasta za 5 baniek, a gospodarz miasta udzielał wtedy kursów srania bez jedzenia zamiast się tym zainteresować. Finał jest taki, że ta działka jest u prywaciarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2014r. 23:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 31 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 00:01  
Cytuj
Stalex, nie pasuje mi to u nikogo , niestety tego nikt nie zmieni, otacza nas to z każdej strony, dla tego nie uważam tego za powód do krytyki szlęzaka, każdy następny zrobi tak samo, jak nie od razu to po czasie, ale nie porównuj do szlęzaka lucka który istnieje jedynie dzięki znajomościom i partii, czego po takim gościu można spodziewać się potem?
Jak jesteś w stanie wyplewić kure.....wo, kolesiostwo i rodzinno-partyjne układy to startuj w wyborach-mój głos masz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek, ok PKS sprzedawał działkę na środku miasta za 5 baniek, a gospodarz miasta udzielał wtedy kursów srania bez jedzenia zamiast się tym zainteresować. Finał jest taki, że ta działka jest u prywaciarza.


To wg ciebie miasto miało odkupić te działkę? Paranoja totalna. To może miasto powinno wszystko kupować co jest do sprzedania. Zakłady pracy tez a już na pewno te upadłe.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 08:11  
Cytuj
CYTAT
Andrzejek jak tak to niech miasto nie robi ronda na "krajówce" komuś tam z zewnątrz. Jeżeli cokolwiek wiesz co się dzieje w mieście to z pewnością też wiesz że Szlęzak wycofał się z remontu Przemysłowej po fajerwerkach z Platformą umiech to taki słodki rewanż tego małego człowieczka. Remont ma uzasadnienie, bo za chwilę nasza rodzima Mrówka będzie miała problemy jak np. w nowej galerii powstanie market budowlany. I jak to wytłumaczysz właścicielom. Ze obcemu można robić remont na nie swojej drodze, a swojemu nie? Przestań.
Co do spółdzielni top szeroki temat, ale uważam że Szlęzak olewa je tak samo jak mieszkańców, a choćby w kwestiach urbanistycznych powinni współpracować, a tak każdy sobie rzepkę skrobie i efekt mamy taki że centrum miasta nie ma ani ładu ani składu, bo każdy robi co chce. Po drugie nie widzę nic złego jakby miasto pomogło w niektórych inwestycjach choćby chodnikach czy drogach spółdzielniom skoro pomaga w dużo większym zakresie pierwszemu lepszemu inwestorowi. Może mieszkańcom żyło by się lepiej, a może fundusz remontowy byłby mniejszy??? Możemy gdybać bo Szlęzak z nikim w mieście nie współpracuje a zwłaszcza z podmiotami niezależnymi jak spółdzielnie czy klub.....
Andrzejek wiem że jesteś zagorzałym zwolennikiem pana prezydenta i twoje wpisy ograniczają się do bezmyślnego bronienia jego decyzji co w samo sobie jest śmieszne bo wychodzi że to nieomylny facet. Możliwe? Chyba nie.



Mrówka ma dojazd do swojej hali a nowy inwestor go nie miał. Ale oczywiście możesz mydlić i interpretować na swoje.
Co do spółdzielni to zawsze można wymagać, że miasto powinno dać. Mi tez powinno dać a co. Mieszkam tu i należy mi się.

Gdybyś poczytał i rozumiał to co piszę to zobaczył byś że nie jestem ślepym zwolennikiem Szreka. Są sprawy, które mi się nie podobają. Śmieszą mnie zarzuty wobec niego, że czegoś nie robi mimo, że nie należy to do jego obowiązków. Powinien remontować ulice i chodniki, które nie należą do miasta. Powinien zablokować sprzedaż dworca PKS, budynku w Charzewicach. Bądźmy uczciwi i krytykujmy to co faktycznie spieprzył a nie co spieprzył powiat czy spółdzielnie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 11:08  
Cytuj
Pominę cytowanie konkretnych wypowiedzi, bo nie ma to sensu. Z jakiej racji miasto ma dokładać spółdzielni do remontów chodników, ulic itp.? To ja w takim razie żądam, żeby dla mnie gmina zafundowała nowy podjazd do garażu, bo stary się kruszy, a przecież to podniesie ogólną estetykę miasta. W sumie, to przydałaby się też rearanżacja ogródka przed domem - estetyka jeszcze bardziej wzrośnie. Parodia? Tak samo wygląda domaganie się kasy z budżetu miasta dla spółdzielni. W imię czego mamy dokładać prywatnemu właścicielowi do modernizacji jego zasobów?

Następna kwestia - ulice gminne. Na os. Piaski ulic bez utwardzonej nawierzchni jest 6, z czego 4 stanowi dojazd do kilku posesji każda (wszystkie wysypane tłuczniem/żużlem). Nie wiem, jak sytuacja wygląda na os. Hutnik, bo rzadko tam bywam. Os. Rozwadów stoi z budową ulic, bo mieszkańcy nie chcą podłączać się do kanalizacji sanitarnej. Jaki jest sens remontu drogi, skoro za chwilę będziemy ją rozkopywać? Zarówno na os. Piaski, jak i os. Rozwadów brukowanych/asfaltowych ulic ciągle przybywa. Wszystkiego na raz nie da się zbudować z oczywistych względów.

Rondo na obwodnicy - też bym chciał skrzyżowanie bezkolizyjne. Ale ludzie złoci, Stalowa Wola to nie półmilionowa aglomeracja, żeby pakować grube pieniądze w węzeł, gdzie ruch będzie śmiesznie mały. DK77 to nie jest autostrada/ekspresówka, tylko droga klasy GP - ruchu głównego przyspieszonego. Jako obwodnica, powinna upłynniać ruch i wyprowadzać go z centrum miasta, ale nie oszukujmy się, dostęp musi być z kilku punktów, a nie tylko Agatówki/ Brandwickiej. Rondo w tym miejscu jest tym bardziej wskazane, gdyż (zakładam, że to prawda, a nie kiełbasa wyborcza) w 2016/2017 nastąpi zmiana przebiegu DW Kraśnik-Stalowa Wola. Jadąc od w/w ronda, przekroczymy San w Chłopskiej Woli, potem omijamy Jastkowice i Brandwicę i wyjedziemy aż za tą ostatnią, na obecnym przebiegu drogi. (Czyli możemy zlikwidować skrzyżowanie Podskarpowa+Brandwicka) Dodatkowo, ten odcinek ma łączyć DK77 z S74, która ma przebiegać po drugiej stronie Sanu. Do tego dochodzi Przemysłowa o profilu 2x2, łącząca KEN z Okulickiego i Szopena (wiaduktem nad torami, ma zostać wybudowany w ramach ZiT-u, pożyjemy, zobaczymy). Powstały układ komunikacyjny praktycznie wycofuje ruch z centrum miasta, obwodnica odciąża Al. JPII, Przemysłowa - KEN. Okazuje się wtedy, że te rondo koło galerii jest pępkiem Stalowej Woli. Dopiero wtedy pomysł skrzyżowania bezkolizyjnego ma uzasadnienie ekonomiczne. Na chwilę obecną, zanim wszyscy "budowniczowie" w/w dróg je ukończą, (GDDKiA - obwodnicę, UM - most+droga na Brandwicę, Powiat - Przemysłowa, Miasto - wiadukt+Okulickiego) nie ma sensu zamrażać grubej kasy na bezkolizyjnym, skoro nie jest pewne, czy i kiedy te drogi powstaną. Rondo wydaje się być bardziej rozsądnym substytutem, niż montaż świateł.

Nie zapominajmy, że jesteśmy zbyt małym graczem, żeby dyktować surowe warunki. Stalowa Wola to nie Kraków, gdzie inwestor Galerii Bronowice wybudował dla miasta estakadę. Mamy przykład Tarnobrzega - Mastelarz żądał offsetu od Tesco, więc marketu jak nie było, tak nie ma. Wpływu z podatku też nie. Dzisiaj nie problem pojechać do sąsiedniego miasta na zakupy, więc Tarnobrzeżanie jeżdżą do Stalowej Woli. Zdecydowanie wolę, żeby jak najwięcej sklepów powstało u nas, nawet tych wielkopowierzchniowych, bo z tego mamy wpływy do budżetu. Ale niech powstają one w rozsądnych miejscach, a nie gdziekolwiek i jakkolwiek. Najlepsze warunki będą w okolicach obwodnicy - dobry dojazd i lokalizacja, bo wątpię, czy ktokolwiek chciałby mieszkać obok drogi o takim natężeniu ruchu.

Co do upadku lokalnego handlu na rzecz "gigantów" - niestety, nie da się zmusić nikogo, żeby kupował na hali/edukacji/lokalnego sprzedawcy. Jeśli dana osoba kupuje w popularnych sieciówkach, to przecież brak takowej w mieście X nie zmusi jej do zakupów u miejscowego handlarza, tylko skłoni do wycieczki do miasta Y. Dzisiaj większość woli podjechać wygodnie samochodem pod klimatyzowany budynek, zrobić zakupy w eleganckim butiku, niż szukać miejsca parkingowego na Okulickiego/KEN, potem biegać w upale od budy do straganu. Sorry, takie mamy czasy. Jeśli chcemy wspomagać lokalny handel, to nie blokując budowę galerii/sklepów wielkopowierzchniowych.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 11:14  
Cytuj
Stal, wiaderko pierdo.........licie do potęgi debile.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 12:36  
Cytuj
CYTAT
Stal, wiaderko pierdo.........licie do potęgi debile.


Witamy, w temacie. Sądząc po słownictwie kolejny entuzjasta prezydenta.

Andrzejek, przecież ty wszystko krytykujesz oprócz Sz. On wychodzi, na to że tak jak ty, jest nieomylny. Sz. stawia na środku miasta za grube miliony bibliotekę, do której nie ma co wrzucić. Wstawia tam więc książki z biblioteki miejskiej, a ją samą wynajmuje za grosze ( budynek ok. 200m2 na edukacji za ok. 2 tys zl). Nie rozumiem tego ruchu proszę elektorat Sz. o wyjaśnienie tej sprawy. Druga kwestia ile kosztuje mieszkańców miesięczne utrzymanie tego nowo wybudowanego budynku (z kurnikami na wejściu). Przy okazji ile kosztuje utrzymanie miesięczne wybudowanego z miejskiej kasy budynku dla KUL.

Skoro od 12 lat Sz. inwestuje w miejsca pracy, a nie mieszkańców proszę też o statystyki ile ludzi wyjechało z tego miasta oraz ile wynosił wskaźnik bezrobocia 12,10,8,4 lat temu i ile wynosi teraz.
Oraz o ile km2 poszerzył w tym czasie granice miasta. Czyli jak to Andrzejek mawia - konkrety.

I na koniec, żeby za dużo nie było do cytowania proste pytanie. Sam osobiście Sz. wymyślił w 2006 r. w przypływie podejrzewam procentów europejski stadion dla Stalowej Woli (gotowy w 2014, niestety nie mam jego fotek). Jak nazwać więc kupowanie projektu na ten stadion za 1,5 lub 2 (nie mam pewności) miliony złotych, który później zostaje dwa lub trzy razy przeprojektowany za kolejny milion lub więcej. Niegospodarnością czy czystą głupotą? Między czasie, nie mogą znaleźć się w miejskiej kasie pieniądze na zaplecze socjalne stadionu nie remontowane od kilkudziesięciu lat czy pełno wymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. I dlaczego na wypłaty MOSiR idzie rok w rok ponad 3,5 mln zł. Za co i komu oraz jak rozwinął się MOSiR ze swoją ofertą w tym czasie. I dlaczego Sz. kolejny raz bezczelnie kłamał, że nie ma programów unijnych na dofinansowanie stadionu, ani zaplecza, a sam dofinansował tymi programami stadion lekkoatletyczny. No i na koniec dlaczego nie dał radnemu Danajowi skrzynki wódki o którą się zakładał i przegrał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 12:50  
Cytuj
stalex chcialem abys podal swojego kandydata bo mozaby podyskutowac o kandydatach, a nie pieprzyc w powietrze :]
Z tego co piszesz to mozna wywnioskowac ze Szlezak to potezny gruby i lysy kawal bezmyslego ch**a, ktory jak trzeba sam budowal biblioteke, stadion, inkubator. Pierdolil wszystko i wszystkich, pracowal szybko pod oslona nocy, a radni opozycji i wszyscy Ci ktorzy byliby lepsi budzili sie i patrzyli, o kurwa, biblioteka miedzy uczelniana, o ja pierdole, inkubator postawil, o co za k***s uczelnie wybudowal?
Gdzie byli wtedy? czy ktorykolwiek z tych lepszych kandydatow sie sprzeciwial tym inwestycjom? Gdzie byli wtedy kadydaci?

Rzuc na swiecznik ktoregokolwiek, zobaczymy jak glosowal, za czym byl i jak daleko wybiegal w przyszlosc. Znajac zycie bedzie to kandydat, ktory jeszcze nic nie zrobil, nie wyszedl zadnej inicjatywy, moze poza debilizmami typu ratujmy "zuka gownojada". Zuki sa wazne bo tocza duze gowniane, a motloch gowniane kule lubi.

Jezeli pojawilby sie jakis fajny kandydat, to jestem jak najbardziej za, ale wsrod nazwisk potencjalnych prezydentow, ktore sie pojawiaja nie ma lepszego.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 14:11  
Cytuj
@HaryWiaderko

Ależ Szlęzak miał dobry pomysł. Ładny stadion to dobra reklama dla miasta. Tylko chyba mu się cyferki pomyliły, jak podliczał budżet, i chyba po fakcie dotarło do niego, że miasta na taki wydatek nie stać. Bardziej realnym rozwiązaniem tej zagadki jest kryzys - firmy nie mają zamówień, nie mają pieniędzy, nie płacą podatku. Przy okazji szantażują miasto, że jak z podatku nie zwolni, to zaczną zwalniać ludzi i bezrobocie wzrośnie. Kasy z podatku mniej, to i mniej do wydania, więc poleciał pomysł stadionu. Z pustego i Salomon nie naleje. Nie zapominajmy, że przy jego projektowaniu o kryzysie to wróble ćwierkały, ale nikt nie wierzył ;)

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
ezeli pojawilby sie jakis fajny kandydat, to jestem jak najbardziej za, ale wsrod nazwisk potencjalnych prezydentow, ktore sie pojawiaja nie ma lepszego.


Typowo polskie myślenie - i dlatego tym krajem od baaardzo wielu lat rządzą same skurwysyny !
Jak pojawi się ktoś nowy - to od razu jest obrzucany błotem przez klakierów tych skurwysynów.
Przykład Nowa Prawica - Korwin ładnie i z argumentami ciśnie na każdym kroku Rządzącym złodziejom i manipulatorom - to za to oni robią z niego wariata i wszelkie jego wypowiedzi które prezentują w TV są powyrywane z kontekstu - aby go ośmieszyć i nastawić tępy lud przecikow niemu.

Tak samo jest ze Szrekiem. Tylko tutaj bym powiedział że jest gorszym skurwysynem od wielu polityków.
To jest burak, cham, prostak, dyktator ponadto wredny, niemiły i obleśny - jedyne do czego się nadaje to do anty reklamy McSyfu.
Jest to osoba bez pomysłów, wypalona i widać że zmęczona życiem (m.in przez Romę).

Jest to osoba która szkodzi Stalowej na całej lini - przez dziesiątki mln zł wywalonych w błoto tylko ostatnimi 2 laty i przez to że nikt na wyższych szczeblach władzy nie chce z nim rozmawiać bo zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy a jest tylko miernym historykiem który utknął gdzieś w średniowieczu i nie może ruszyć do przodu.

Ja zagłosuje na wyborach na każdego tylko nie na tę mendę (chociaż mam nadzieję że pojawi się jakiś konkretny kandydat).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
Ależ Szlęzak miał dobry pomysł. Ładny stadion to dobra reklama dla miasta. Tylko chyba mu się cyferki pomyliły, jak podliczał budżet, i chyba po fakcie dotarło do niego, że miasta na taki wydatek nie stać.


Jakby miał pojęcie o ekonomii i dotacjach unijnych to stadion stałby już ze 3 może 4 lata temu i kosztował miasto grosze.
Wystarczyło przygotować dokumentację na dotację, wziąść kredyt i wybudować w ciagu 2 lat stadion - i do dzisiaj leciutko kredycik byłby spłacony bo kasa z Unii by pokryła większość inwestycji - ponadto te pare lat temu ceny były spore niższe.

Ale.... jest tylko historykiem i z rzeczywistością nie ma za wiele wspólnego i nie wiedział jak to zrobić.
I dalej nie wie co robić !

Jakby miał pojęcie o ekonomii to wszystko by dobrze przekalkulował czyli: szybka budowa stadionu za kase z Unii i kredyt, aby baardzo obniżyć koszty robót budowlanych które z roku na rok straaasznie rosną i są spoooro większe niż oprocentowanie kredytu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 23:21  
Cytuj
CYTAT


Witamy, w temacie. Sądząc po słownictwie kolejny entuzjasta prezydenta.

Andrzejek, przecież ty wszystko krytykujesz oprócz Sz. On wychodzi, na to że tak jak ty, jest nieomylny. Sz. stawia na środku miasta za grube miliony bibliotekę, do której nie ma co wrzucić. Wstawia tam więc książki z biblioteki miejskiej, a ją samą wynajmuje za grosze ( budynek ok. 200m2 na edukacji za ok. 2 tys zl). Nie rozumiem tego ruchu proszę elektorat Sz. o wyjaśnienie tej sprawy. Druga kwestia ile kosztuje mieszkańców miesięczne utrzymanie tego nowo wybudowanego budynku (z kurnikami na wejściu). Przy okazji ile kosztuje utrzymanie miesięczne wybudowanego z miejskiej kasy budynku dla KUL.

Skoro od 12 lat Sz. inwestuje w miejsca pracy, a nie mieszkańców proszę też o statystyki ile ludzi wyjechało z tego miasta oraz ile wynosił wskaźnik bezrobocia 12,10,8,4 lat temu i ile wynosi teraz.
Oraz o ile km2 poszerzył w tym czasie granice miasta. Czyli jak to Andrzejek mawia - konkrety.




No to Burek pojechałeś? Ja pytałem o konkrety a nie pisałem że Ci je podam umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 23:23  
Cytuj
CYTAT


I na koniec, żeby za dużo nie było do cytowania proste pytanie. Sam osobiście Sz. wymyślił w 2006 r. w przypływie podejrzewam procentów europejski stadion dla Stalowej Woli (gotowy w 2014, niestety nie mam jego fotek). Jak nazwać więc kupowanie projektu na ten stadion za 1,5 lub 2 (nie mam pewności) miliony złotych, który później zostaje dwa lub trzy razy przeprojektowany za kolejny milion lub więcej. Niegospodarnością czy czystą głupotą? Między czasie, nie mogą znaleźć się w miejskiej kasie pieniądze na zaplecze socjalne stadionu nie remontowane od kilkudziesięciu lat czy pełno wymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią. I dlaczego na wypłaty MOSiR idzie rok w rok ponad 3,5 mln zł. Za co i komu oraz jak rozwinął się MOSiR ze swoją ofertą w tym czasie. I dlaczego Sz. kolejny raz bezczelnie kłamał, że nie ma programów unijnych na dofinansowanie stadionu, ani zaplecza, a sam dofinansował tymi programami stadion lekkoatletyczny. No i na koniec dlaczego nie dał radnemu Danajowi skrzynki wódki o którą się zakładał i przegrał.



Prosta sprawa, złóż doniesienie do Prokuratury na niegospodarność Prezydenta. Sam jestem ciekawy finału.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 23:31  
Cytuj
CYTAT


Ja zagłosuje na wyborach na każdego tylko nie na tę mendę (chociaż mam nadzieję że pojawi się jakiś konkretny kandydat).



To co wcześniej nie było warte komentowania bo mnie nie interesuje twoje odczucie i ocena charakteru Szreka tylko jego dokonania.

ifeelgood zadał bardzo konkretne pytanie KTO....

Twoje wynurzenie nt. JKM jest śmieszne. Bardzo śmieszne umiech uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech

Głosowanie na byle kogo byle przeciw Szlęzakowi jest zwyczajnie głupie i cechuje ludzi tzw. miernoty. Chcesz przekonać siebie że każdy lepszy byle nie był nim Szlęzak.

ON też?

Obrazek

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Cze 2014r. 23:37  
Cytuj
CYTAT


Jakby miał pojęcie o ekonomii i dotacjach unijnych to stadion stałby już ze 3 może 4 lata temu i kosztował miasto grosze.
Wystarczyło przygotować dokumentację na dotację, wziąść kredyt i wybudować w ciagu 2 lat stadion - i do dzisiaj leciutko kredycik byłby spłacony bo kasa z Unii by pokryła większość inwestycji - ponadto te pare lat temu ceny były spore niższe.

Ale.... jest tylko historykiem i z rzeczywistością nie ma za wiele wspólnego i nie wiedział jak to zrobić.
I dalej nie wie co robić !

Jakby miał pojęcie o ekonomii to wszystko by dobrze przekalkulował czyli: szybka budowa stadionu za kase z Unii i kredyt, aby baardzo obniżyć koszty robót budowlanych które z roku na rok straaasznie rosną i są spoooro większe niż oprocentowanie kredytu.


I sam podjął taką decyzję? To po Ch...j Nam RM?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 00:13  
Cytuj
Andrzejku uprawiasz demagogię. ja również uważam że każdy będzie lepszy, oczywiście w granicach rozsądku. Gość ze zdjęcia na pewno nieumiech
Nie ma sensu wracać do argumentów bo przytaczane były wielokrotnie, ale na Ciebie nie działają
Podsumowując Szlęzak jest po prostu słaby! przyznaję głosowałem na niego za pierwszym razem i uważam że pierwsza kadencja była najbardziej udana, podejmował juz wówczas decyzje dobre i złe, ale nie szedł tak w zaparte jak teraz, no i teraz jego decyzje ograniczają się do złych, do których tak wytrawni PR-owcy jak ty dorabiają ideologię
Przykład:
-stadion, który wymyślił i nieudolnie budował dziś wciska się że wymyśliły burki stadionowe i domagały się jego budowy umiech
-uczelnie, na siłę kosztem dużych kwot wydanych na promocję i stypendia próbuje się udowodnić że przy niżu demograficznym będą studenci i że ma to sens, a Stalowa że będzie doliną krzemową....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 02:11  
Cytuj
Panowie, skoro wybierzecie każdego, byle nie Szlęzaka, to ja startuję w wyborach samorządowych. Mam już otwierać szampana? W sumie, to zaproponuję to samo, co obecny prezio, tylko obiecam dokończenie stadionu. Wygrałem czy jeszcze nie?

Trochę cytatologii stosowanej, bo srodze bredzicie chytry
CYTAT
stadion, który wymyślił i nieudolnie budował dziś wciska się że wymyśliły burki stadionowe i domagały się jego budowy


Budował nieudolnie, bo nie miał za co. Jak planował stadion, to nie wiedział, że za chwilę się recesja zacznie. Mniej kasy w budżecie, to stadion poszedł na 2 plan. Odrębną kwestią jest brak dofinansowania - dziwnym trafem w większości miast potrafili wydębić kasę na stadiony piłkarskie.

CYTAT
uczelnie, na siłę kosztem dużych kwot wydanych na promocję i stypendia próbuje się udowodnić że przy niżu demograficznym będą studenci i że ma to sens, a Stalowa że będzie doliną krzemową....


Przepraszam bardzo, jak ktokolwiek ma tu nawet planować studia, skoro większość potencjalnych kandydatów nawet nie ma pojęcia, gdzie Stalowa Wola się znajduje, a co dopiero mówić o uczelniach... Promocja musi być zawsze i wszędzie, ale kasa wydana na ten cel musi przynieść odpowiedni efekt. Samo wydawanie dla wydawania mija się z celem. Nawet taki Kraków wydaje grube miliony na promocję, chociaż jest już marką rozpoznawaną w świecie nie tylko jako atrakcja turystyczna, ale i miasto z dobrym klimatem dla biznesu.
Btw, ile osób spoza regionu wie, gdzie Stalowa Wola leży? Zapewne rodzina/znajomi/kibice

CYTAT
Jakby miał pojęcie o ekonomii i dotacjach unijnych to stadion stałby już ze 3 może 4 lata temu i kosztował miasto grosze.
Wystarczyło przygotować dokumentację na dotację, wziąść kredyt i wybudować w ciagu 2 lat stadion - i do dzisiaj leciutko kredycik byłby spłacony bo kasa z Unii by pokryła większość inwestycji - ponadto te pare lat temu ceny były spore niższe.


Wziąść? Braść?
Niestety, ale grosze to może kosztować przemalowanie pokoju. Na początku koszt budowy stadionu był szacowany na 60-70 melonów, co wymagałoby rezygnacji z jakichkolwiek inwestycji przez jakieś 4-5 lat. Ładne mi grosze. Nie zapominajmy, że te kilka lat temu wpływy z podatku od nieruchomości były o wiele niższe, bo było mniej płatników. To już chyba faktycznie lepiej było pójść w stronę miasta uczelnianego, przynajmniej mamy kilka sensownych budynków, które można będzie sprzedać, jak ten pomysł nie wypali. (Będzie kasa na stadion chytry ) Przy dofinansowaniu na poziomie 70-90% wyjdziemy na tym całkiem dobrze.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 07:41  
Cytuj
CYTAT

Typowo polskie myślenie - i dlatego tym krajem od baaardzo wielu lat rządzą same skurwysyny !
Jak pojawi się ktoś nowy - to od razu jest obrzucany błotem przez klakierów tych skurwysynów.
Przykład Nowa Prawica - Korwin ładnie i z argumentami ciśnie na każdym kroku Rządzącym złodziejom i manipulatorom - to za to oni robią z niego wariata i wszelkie jego wypowiedzi które prezentują w TV są powyrywane z kontekstu - aby go ośmieszyć i nastawić tępy lud przecikow niemu.

Tak samo jest ze Szrekiem. Tylko tutaj bym powiedział że jest gorszym skurwysynem od wielu polityków.
To jest burak, cham, prostak, dyktator ponadto wredny, niemiły i obleśny - jedyne do czego się nadaje to do anty reklamy McSyfu.
Jest to osoba bez pomysłów, wypalona i widać że zmęczona życiem (m.in przez Romę).

Jest to osoba która szkodzi Stalowej na całej lini - przez dziesiątki mln zł wywalonych w błoto tylko ostatnimi 2 laty i przez to że nikt na wyższych szczeblach władzy nie chce z nim rozmawiać bo zachowuje się jakby pozjadał wszystkie rozumy a jest tylko miernym historykiem który utknął gdzieś w średniowieczu i nie może ruszyć do przodu.

Ja zagłosuje na wyborach na każdego tylko nie na tę mendę (chociaż mam nadzieję że pojawi się jakiś konkretny kandydat).


kolego na Korwina glosuje od 12 lat, nie jest idealem ale nie ma wg mnie lepszego.

podobnie ze Szrekiem, potencjalni kandydaci kreca sie gdzies kolo wladzy od lat, byli przy kazdej z inwestycji, jezeli byly chujowe dlaczego nikt z nich nic nie mowil? bo prawda jest taka ze kazdemu z nich te inwestycje lezaly, malo tego nikt nie mial lepszego pomyslu. Teraz czuja sie jakby wygrali w totka, maja budynki jakie chcieli i moga jechac po Szlezaku za nieudane inwestycje, dwie pieczenie przy jedym ogniu.

HeavyMetal wiesz na kogo bym zaglosowal? na Kide, ten niestety nie bedzie startowal, bo jest za lichy i nie wplatany w uklady i ukladziki. Dlaczego?, pomijajac wyksztalcenie i stanowiko/a gdzie mial okazje pozac bolaczki stalowej woli, to jest spolecznikiem. Strona ktora prowadzi(przed wyborami do EU troche sie zminila i mam nadzieje ze wroci do poprzedniej postaci), kosztuje go godziny za ktore nikt mu nie placil, ponadto sponsorowal jakas druzyne mlodzikow czy cos podobnego. Nikt z ludzi o ktorych sie mowi nie pracowalby bezinteresowanie.

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 07:59  
Cytuj
ifeelgod - ja też głosowałem i będę głosował na Korwina.

Bo ma gościu jaja - ale niestety ciężko mu się przebić przez media będące na usługach Rządzących.
Ale miejmy nadzieje że przy najbliższych wyborach osiągnie jeszcze lepszy wynik.

W wyborach do PE dziwi mnie wysoki nadal wyniki PO i PiSu - to tylko świadczy o tym co pisałem wcześniej że ludzie dalej głosują na oszołomów którzy okradają ten kraj od bardzo wielu lat - a później płaczą.
Dziwi mnie także niska frekwencja - zapewne duża część tych co zagłosowała to ludzie w jakiś sposób związani z PO i PiS m.in urzędnicy i osoby pracujące w spółkach na które wpływ mają osoby z tych partii i tym samym bojący się o własny stołek.
Zaś duża liczba nie głosujących - to osoby mające dość PO, PiS, SLD, PSL i ogólnie mający dość obietnic politycznych - ale nie głosując niestety chcąc czy nie chcąc dalej wspierają złodziejską ekipę Okrągłego Stołu.

CYTAT
Twoje wynurzenie nt. JKM jest śmieszne. Bardzo śmieszne umiech uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech

Głosowanie na byle kogo byle przeciw Szlęzakowi jest zwyczajnie głupie i cechuje ludzi tzw. miernoty. Chcesz przekonać siebie że każdy lepszy byle nie był nim Szlęzak.


Miernota to cię zrobiła i zapomniała usunąć.

W ogóle po twoich wpisach w wielu tematach na tej stronie dochodzę do wniosku, że Andrzejek to Andrzejek Dor... - uniżony sługa dyktatora Szreka, który jak jego Pan nie ma nic ciekawego do roboty i pisze na forach w obronie Pana i tym samym swojego stanowiska pracy - bo zmiana na stanowisku prezydenta zapewne dla jego klakiera będzie oznaczać pożegnanie z pracą w UM.

W wyborach trzeba dać szanse każdemu innemu niż dyktatorowi Szrekowi.
Na pewno gorzej w tym mieście nie może już być i dlatego na tym stanowisku potrzeba innej osoby, a nie wypalonego gbura któremu nic się nie chce, tylko osoby ambitnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 08:04  
Cytuj
Mamy 2014 rok, nowe pieniądze niebawem wchodzą z Unii, czy ktoś z urzędu jest zainteresowany pozyskaniem środków na na przykład dokończenie stadionu? Podejrzewam, że nie. Później znowu będzie Sz. gadał, że programów nie miał,albo znaleźć nie umiał. Miast które dofinansowały stadiony w okolicy długo nie trzeba szukać: Tbg, Rz, Świdnik i inne. U nas nie można. Z tym człowiekiem nie można. Gdyby nie unia, to by nawet te głupie biblioteki nie powstały. A ktoś wyżej pisał, że Rada Miasta niepotrzebna. No przy takim prezydencie to oczywiście, że jest niepotrzebna skoro nie ma nic do gadania. Przyjdą, pożartują, pojdą do domu, pieniądze wezmą za poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Prezydent ma współpracować z Rada, Starostwem, a nasz? Ma wszystkich za debili... brakuje słów. Nam kibicom Sz. nic nie zbuduje. Ja byłem na spotkaniach w Urzędzie Miasta z kibicami, wiem co mówił, wiem jak kłamał. Później tłumaczyć się nawet nie umiał, zasłaniając się inwestycjamiumiech(jak zwykle). Załamać się można.

http://bip.s(...)type=pdf

Druga pozycja, dofinansowanie lekkoatletycznego stadionu z Unii. A on prosto ludziom w oczy mówi, że dotacji nie ma. Bezwstydnik.

I na koniec o nowych kandydatach. Zastępcy prezydenta niema od lat (żeby w przyszłości pałeczki nie miał kto przejąć), a wszyscy z Rady jak obsrani latają wokół niego od 12 lat, inni się z kolei boją, że jak mu powiedzą: Andrzej - coś ty odjebał?- to stołek stracą (i tak pewnie by było). To jak my mamy wybrać kogoś na jego miejsce w tej sitwie? Wierzę jednak, że pojawią się ciekawe osoby, które się nie przestraszą Sz., zdobędą dane do tego jak wydaje nie swoje pieniądze (to niestety do łatwych nie należy), a sam Sz. da już spokój temu miastu i zostanie posłem Partii Zielonego Jabłuszka. Chociaż osobiście sądzę, że będzie na 100% startował, bo kto mu robotę gdzieś da?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 08:29  
Cytuj
CYTAT


CYTAT
Twoje wynurzenie nt. JKM jest śmieszne. Bardzo śmieszne umiech uśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiechuśmiech

Głosowanie na byle kogo byle przeciw Szlęzakowi jest zwyczajnie głupie i cechuje ludzi tzw. miernoty. Chcesz przekonać siebie że każdy lepszy byle nie był nim Szlęzak.


Miernota to cię zrobiła i zapomniała usunąć.

W ogóle po twoich wpisach w wielu tematach na tej stronie dochodzę do wniosku, że Andrzejek to Andrzejek Dor... - uniżony sługa dyktatora Szreka, który jak jego Pan nie ma nic ciekawego do roboty i pisze na forach w obronie Pana i tym samym swojego stanowiska pracy - bo zmiana na stanowisku prezydenta zapewne dla jego klakiera będzie oznaczać pożegnanie z pracą w UM.

W wyborach trzeba dać szanse każdemu innemu niż dyktatorowi Szrekowi.
Na pewno gorzej w tym mieście nie może już być i dlatego na tym stanowisku potrzeba innej osoby, a nie wypalonego gbura któremu nic się nie chce, tylko osoby ambitnej.


Nadal nic tylko śmiech mnie ogarnia jak czytam takie wynurzenia. Głos na kogokolwiek byle nie na Szreka. To głosowanie przeciw a nie za. Ja chętnie zagłosowałbym na kogoś innego ale niestety nie znam lepszego kandydata. Tego co znam karierowicza, ministranta nie poprę.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 08:50  
Cytuj
Przecież Szrek i Ministrant od jednej partii sąumiech

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 10:55  
Cytuj
HeavyMetal troche ja sie po Twoich jajach drapal nie bede, ale to co piszesz jest niespojne. Zamieniac jedna dyktature na druga to czysty bezsens :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 11:18  
Cytuj
@HaryWiaderko

Dowaliłeś z grubej rury. Startował z listy PiS-u i równie szybko go wylali, bo kumplował z SLD. Mówienie, że jest z jedynej słusznej partii, to strzał w kolano kolego. Brakuje argumentów to się czepiasz plakatu sprzed kilkunastu lat ;)

CYTAT
Nam kibicom Sz. nic nie zbuduje. Ja byłem na spotkaniach w Urzędzie Miasta z kibicami, wiem co mówił, wiem jak kłamał.


Oho, kto tu się wygadał. Jeśli ma się do czynienia a osobami, dla których stadion to sprawa życia i śmierci, to obawiam się, że nie ma przesłanek do merytorycznej dyskusji na ten temat. Tzw. "kibice" wychodzą z założenia, że stosując metodę "na Szreka" (czyt. chama) ugrają więcej, niż gdyby przedstawili racjonalne argumenty przemawiające za jak najszybszym ukończeniem tego obiektu. Tymczasem, jak to ktoś wspomniał, burki szczekają i warczą.
Otóż Szlęzak nie kłamał - jak mówił, że kasy nie ma, to znaczy, że nie ma. Tylko dlaczego najpierw nie sprawdził, czy miasto stać. Błędem z jego strony było robienie medialnego szumu i obiecywania gruszek na wierzbie w momencie, gdy brał się za budowę budynków uczelnianych, inkubatora i nowe drogi. Podejrzewam, że nie przewidział kryzysu i spadku wpływów do kasy miejskiej. Ale to jest moje gdybanie.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5009
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 12 Cze 2014r. 13:42  
Cytuj
Jestem za Prezydentem.Kocham Go.całus
Fajny facet.chytry
Urodziwy i inteligentny.Na swój sposób.potluczony
Wybitny polityk(nie ja to powiedziałem,ale pewnie tak jest).good
Najlepszy z dotychczasowych włodarzy miasta.To "fak"t.sciana
Za Nim i przed Nim świetlana przyszłość.Przed nami rachunki za to światło.:szok:
Czy mogę zostać Pana zastępcą?co
Nadaję się.wazne
Nie mam pojęcia , co robić(ale Pan powie).zaklopotany
Mam tak elastyczne poglądy polityczne,że przy tym gumka od majtek,to drut stalowy.smiech2
Wyborców, którzy by na mnie głosowali(co za debile),będę miał w doopie,a pieniądze miejskie, wydawał na pomniki stadiony,muzea,biblioteki,uniwerki itp.itd,ect.mlotek

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »