NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nie dla Andrzeja Szlęzaka,
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
profil zalozony 25 maja a do dzisiaj 1 osoba lubi toumiech chyba jednak TAK dla Szlezaka


@Precedens

W niespełna 5 dni od publikacji odwiedziło stronę ponad 10.000 osób. To chyba raczej zdecydowane NIE!
Zapraszam! https://www.facebook.com/NIEdlaAndrzejaSzlezaka

Obrazek


nie no zajebiscie :] pomijajac fakt ze 1000 fanow mozna kupic na allegro za 10-20 zlotych, mozna kupowac ich po wieku plci itd, wiec jak napiszesz ze sa z okolic to tez mozna o dupe takie info wytrzec :]
a najlepsze z tego wszytskiego jest to ze nawet gdyby to nie byly naciagane statystyki, kazdy uzytkownik bylby prawdziwy, to macie w tej chwili tylko 334 polubienia :] Chwalicie sie sie odwiedzilo was ponad 10000 tysiecy osob. Moza napisac ze 10000 tysiecy osob z tych ponad 10000 mialo wyjebane na ta strone i dla waszego NIE ;] konwersja jest tak chujowa ze az strach patrzec, lepiej bylo walnac jakas dupe, albo puszystego kotka, wiecej lajkow by bylo

zazwyczaj nie czepiam sie ortografow, ale macie go w Waszej apostrofie :] na pewno kurwa zamiast napewno

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 22:04  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 22:22  
Cytuj
Ale przecież, wy jesteście z Wielowsi, więc nie możecie głosować na terenie Stalowej Woli. A z liczbami się nie kłóćcie, na innym profilu FB jest ponad 1500 osób, zobaczymy jesienią czy mieszkańcy naszego miasta nie pogonią tej sitwy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 22:28  
Cytuj
CYTAT
Ale przecież, wy jesteście z Wielowsi, więc nie możecie głosować na terenie Stalowej Woli. A z liczbami się nie kłóćcie, na innym profilu FB jest ponad 1500 osób, zobaczymy jesienią czy mieszkańcy naszego miasta nie pogonią tej sitwy.

to dokupcie se jeszcze ;]
http://alleg(...)835.html

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 22:33  
Cytuj
CYTAT

Prosta kalkulacja:
334 osób lubi to, czyli... 0,5% mieszkańców Stalowej Woli. good

Odliczając jakieś lewe konta na fb to pewnie nawet tyle nie będzie.

stalex - kolega NIE... w nowej odsłonie? good
No to ja już wiem jak Wy sobie te polubienia organizujecie na tym profilu z fb. zaklopotany


Tonący się brzytwy chwyta i widze że każdy dziecinny argument tu będzie rzucany. Ale fakt jest taki że stronka na fejsie jest otwarta dla publiki, dlatego też nie musi wcale nikt jej "polubić" żeby ją oglądać i wiele osób zagląda anonimowo. Chyba to jest zrozumiałe że wiekszość ludzi używa prawdziwych imion i nazwisk na swoich kontach i wielu poprostu nie chce się ujawniać w takich sprawach, bo jak wiadomo mieszkamy w małym mieście i niektórzy się boją zadzierać z kimkolwiek. Widać to zastraszanie na każdym kroku ale......

Nie zmienia to faktu że przez niecały tydzień odwiedziło ponad 10.000 osób indywidualnych, nie tych samych w kółko bo facebook tak nie nalicza, i jest ponad 300 likeów w porównaniu do Fanklubu prezydenta który ma od 4 lat tylko 61. Więc widać że Szlęzaka akcje spadają w naszym mieście z dnia na dzien i definitywnie więcej jest na NIE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 22:45  
Cytuj
Urzeka mnie Wasza historia, tylko jest taka różnica, że Szlęzak w każdych wyborach wygyrwał praktycznie w cuglach i czy na Fanklubie jest 10 osób czy 10 000 to nie ma żadnej różnicy.
Dyskusje z Wami są bezsensowne, Wy PiS-owcy zrobicie nawet z czarnego białe tak jak Wasz wódz mawiał. potluczony

Ja nie jestem jego jakimś wielkim fanem (A.S), ale tak jak już kiedyś pisałem, na razie lepszy kandydat od niego się nie pojawił. Jak się pojawi lepszy to na niego zagłosuje, a jak nie to jesienią postawię krzyżyk przy A.S.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 23:24  
Cytuj
Nie pisowcy żadni, a zwykli mieszkańcy. Ostatniej debaty prezydenckiej się oglądać nie dało, pan Siembida nie był przygotowany. Po 4 min można było to wyłączyć. Oby teraz znalazła się osoba, która wypierze te brudy jak należy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
Nie pisowcy żadni, a zwykli mieszkańcy. Ostatniej debaty prezydenckiej się oglądać nie dało, pan Siembida nie był przygotowany. Po 4 min można było to wyłączyć. Oby teraz znalazła się osoba, która wypierze te brudy jak należy.


Siembida to przykład jak PiS traktuje nasze miasto. Wystawili takiego głąba na kandydata. Z Ministrantem będzie podobnie. Poszczeka ale niestety osiągnięć w zasadzie nie ma żadnych. Nie czyta uchwał, za którymi głosuje. Takich konkurentów ma Szlęzak. Masakrazaklopotany

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 08:49  
Cytuj
Smutne, że nasze miasto nie może znaleźć sensownego kandydata na prezydenta. Szrek tak się rozpuścił, narobił sobie tylu wrogów, popisał się serią głupich pomysłów itp. - naprawdę tak łatwo by było teraz go pokonać, wystarczyło by naprawdę min. merytoryczności i kompetencji, a tu bida, nie ma nic...
Fajnie się Stalowa rozrasta za jego władzy, ale czas już zmienić na świeżą krew, bo trochę poczuł się za pewnie ten nasz szrek i przestaje sobie z tym radzić niestety.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 11:16  
Cytuj
CYTAT
Wy PiS-owcy zrobicie nawet z czarnego białe tak jak Wasz wódz mawiał. potluczony


Musicie zacząć używać merytorycznych argumentów bo takie szczekanie z tym PiSem robi się dziecinne. Muszę cię rozczarować, nie jesteś dobrym jasnowidzem. Jestem BEZ PARTYJNY!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 11:33  
Cytuj
W ostatnich 2 wyborach głosowałem na Szlęzaka. Pierwsze 2 kadencje miał super. 3 może nie zawalił ale sporo "przespał", widać coś w rodzaju wypalenia u niego.

Tak jak inni boję się, że nie będzie miał konkurenta. Jedyną osobą (z naswik pojawiających się jako możliwi kandydaci) to chyba Cholewiński.

Z Łukacijewską z Rzeszowa nie miał szans w wyborach do Europarlamentu ale w Stalowej Woli dostał sporo głosów, przypomniał. Sam nie wiem ale z pojawiających się nawzwisk chyba właśnie Cholewiński ma tylko szanse wygrać ze Szlęzakiem.


My tu gadu gadu na temat Szlęzaka, a ja słyszałem plotki na mieście, że Szlęzak będzie startował tylko do Rady, na prezydenta kogoś "namaści", a później do Sejmu (za rok) z listy Polski Razem umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 11:51  
Cytuj
Masz rację, teraz jedynie Cholewiński mógłby być alternatywą dla Szlęzaka i słyszałem że to jego, jeżeli nie będzie startował na prezydenta, ma poprzeć w wyborach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 23 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 02:00  
Cytuj
Pan Zygmuś? To ten sam który podobno parę lat temu za czasów marszałkowania przyjeżdżał w lecie godzinach pracy RZtowską służbową limuzyną z szoferem na "kopalnie" na Pysznicy, straszył dzieci policją i robił zdjęcia ludziom? Że jego własność - rozumiem, w jakimś stopniu odpowiada za to co się tam dzieje pod jego nieobecność. I w ogóle co jego to jego i wara od tego - teren prywatny, może psy puścić i postawić ostrokół albo wezwać policję. Ale żeby z Rzeszowa w dni powszednie w godzinach pracy wielce zacnego Marszałka? Żeby nie było - tak słyszałem niejednokrotnie, ale nie potwierdzam... umiech Nie wiem, czy chcę takiego Prezydenta. Płacę podatki w STW, niekoniecznie na prywatne paliwo...

Edit:
NIEdlaSzlezaka - o czym w ogóle rozmawiamy, przecież Ty nie potrafisz nawet poprawnie pisać, a krzyczysz o zmianie władzy? Ja bym radził zmienić szkołę, a nie walczyć z Preziem.
Nie żebym się doszukiwał, ale dopiero co wszedłem na ten temat i na "fejsa" - coś się rzuca się w oczy. Takie tam BEZ PARTYJNY - piszemy razem. No i wasz "slogan", he he: "Mówimy NIE dyktaturze Andrzeja Szlęzaka. STOP chamstwu i niszczeniu naszego miasta. 12 lat wystarczy, na 16 NIE POZWOLIMY napewno!"
Nie wiem kto Cię/Was wynajął do siania propagandy, ale pewnie ma tyle samo oleju w głowie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 17:16  
Cytuj
Obawiam się że to nie jest propaganda, tylko część mieszkańców, bez względu na przynależność partyjną i wykształcenie ma po prostu dosyć infantylnego prezydenta.
Mnie też do żadnej partii, nie przyszywajcie i nie jest to żadne moje nowe wcielenie. Piszę to co myślę, a według mnie Szlęzak ciągnie to miasto w dół.
Dobrze ktoś napisał w komentarzach i nie byłem to ja, a szkoda umiech

"Straszne zoo się tu zrobiło, co drugi to pies....Szlęzaka. ja jestem ciekawy czy wy tak z głupoty piszecie takie bzdury w co wątpię czy bierzecie choć za to dobre pieniądze. Bo za darmo ignoranta z siebie robić to sztuka. Współczuję.
Zachowujecie się jak tępi propagandziści, nie zauważacie faktów
1/ Wyludnienie się miasta powyżej przeciętnej krajowej, a nawet podkarpackiej
2/ Inwestycje niedoszacowane i nie na miarę potrzeb naszego miasta:inkubator,stadion, biblioteka, budynki uczelni.
3/ Brak jasnego kierunku rozwoju i promocji miasta-mitotanie się od komiksów, przez jagody do wycieczek po sanie-abstrakcja.
4/ Zaniedbana infrastruktura drogowa w mieście, brak jasnej koncepcji obwodnicy miasta, tylko jakieś bajki.
5/ Skłócenie z politykami mającymi wpływ na makroregionalne decyzje. Obraził wszystkich kogo się da, ministrów, marszałka, wojewodę...tak się nie robi polityki i dlatego miasto w inwestycjach ogólnopolskich leży
6/Stworzenie koterii i sitwy w mieście, zapraszam do lektury rad nadzorczych miejskich spółek.
7/ Forowanie nieudaczników, ale lojalnych, (w myśl zasady tępy ale mój) na stanowiskach
8/ Lekceważenie spółdzielni mieszkaniowych i ich lokatorów, które swoim obszarem obejmują ponad 70% terytorium miasta.
9/Pomijanie kwalifikacji przy zatrudnianiu, kolesiostwo w najczystszym wydaniu( patrz zatrudnianie dzieci radnych w spółkach miejskich)
10/ Permanentne zwiększanie zadłużenia miasta, zwiększanie zasobów wpływających na ciągły wzrost kosztów utrzymania.
11/ Błędna polityka w sprawie młodzieży, miasto produkuje niby absolwentów, którzy i tak uciekają z miasta, z czego nic nie wynika.
12 Utrata kontaktu z rzeczywistością, przez co nie jest w stanie wysłuchać argumentów innych i znaleźć kompromisowe rozwiązanie zadowalające nie tylko jego, ale i mieszkańców.
O chamstwie i braku kultury szkoda pisać. "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 20:06  
Cytuj
Stalex - znów na siłę szukasz problemu w szreku, nie podając alternatywy i nie zważając na to co może się stać jak do władzy dojdzie nieudacznik (bo go partia wypromuje...):
1/ Wyludnienie się miasta - to jest problem Polski kolego, nie Stalówki, szrek robi co może by ożywić to nasze zadupie. Miasta jak Łódź, Katowice itp. mają prawdziwe problemy, u nas raczej dało się to w miarę przystopować!
2/ Inwestycje niedoszacowane - stadion wtopa, ale było parcie to się złamał i rozbabrał temat, reszta to dyskusji (bilbioteka nie potrzebna w takim wydaniu, ale prawdziwy błąd to nie dogadanie się odpowiednie z uczelniami i teraz trzeba improwizować)
3/ Brak jasnego kierunku rozwoju - jagodowa była już tyle lat temu że każdy normalny o tym zapomniał i było to parę koncertów, super argument. Komiksowe bardzo fajna akcja akurat. Co tu promować? Jesteśmy zadupiem kolego! Jedynie przemysł trzeba rozwijać i robić podwaliny czegoś więcej niż tania siła robocza po zawodówce, kumasz?
4/ Zaniedbana infrastruktura - gdzie ta infrastruktura taka zaniedbana? Drogi mamy całkiem dobre - chyba że drogi krajowe i powiatowe to wina szreka? Obwodnicy sam nie zbuduje, a fakt taki, że wiele miast bardziej tego potrzebujących nie mają takich dróg. Fakt jednak że za łatwo się poddał ostatnio... Coś się niby zaczyna dziać, ale to potrwa za długo.
5/ Skłócenie z politykami mającymi - no u nas rządzi w regionie PIS, a pis walczy z każdym "innym", to chyba więc nie zasługa szreka. Wojne to ma z klubem...
6/Stworzenie koterii - tak bo przyjdzie pis i będzie wszystko cacy (taka jest polska polityka, niestety...) Pokaż kogoś kto tego nie zrobi
7/ Forowanie nieudaczników, - patrz pkt 6
8/ Lekceważenie spółdzielni - nie rozumiem?
9/Pomijanie kwalifikacji - pkt 6 i 7, powtarzasz się.
10/ Permanentne zwiększanie zadłużenia miasta - kolego, albo coś robimy i wydajemy na to kasę, albo siedzimy na dupie i zostajemy zadupiem, a kasę przejemy.
11/ Błędna polityka w sprawie młodzieży, - to jest polityka, by Stalowa była postrzegana jako coś więcej niż miasto taniej siły roboczej, prostych chłopów, bez wykształcenia itp. Kiedyś do huty naściągano inżynierów z całej PL, teraz możemy ich tylko sobie wychować! Jeśli 10% zostanie to będzie sukces. A jak tak będzie, to może nam się trafią inwestorzy którzy wymagają coś więcej niż umiejętność rąbania drewna i ruszania łopatą. Na to trzeba wieeelu lat, trzeba to jednak zacząć! Samo się nie zrobi!
12 Utrata kontaktu z rzeczywistością - w końcu trafiłeś jeden zarzut. To fakt, nie ma przeciwnika godnego, przez co domyśla się coraz bardziej i gubi się w fantazyjnych pomysłach, szkoda. Jakby nie marnował czasu i energii na takie głupoty, było by dużo lepiej.
Jego chamstwo to jasny temat - ale mi nie potrzebny jest miły facet u władzy, tylko skuteczny gospodarz.


Tak uważam. Mojego głosu jak pisałem nie dostanie już, facet powinien odejść. Ale głos oddam tylko na sensownego człowieka - na byle kogo głosował nie będę (byle przeciw szrekowi, jak niektórzy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 01:28  
Cytuj
Vielitz, znam cię z forum stalowki.pl, ale jesteś kiepski. Mało merytoryczny, za to do bulu polityczny, efektu to nie przyniesie. jak Cię namierzę to zadbam o to żeby zarząd dał Ci zakaz stadionowyumiech bo działasz na szkodę spotu w Stalowej Woli.
A teraz konkretnie. punkt, po punkcie. Merytorycznie a nie politycznie.
1/ Wyludnienie to problem Polski? Nie do końca,są miasta które zyskują i są te co tracą, Nie ma sensu rozwodzić się dlaczego, ale nie przecz tendencjom. oczywiście możesz się czepiać, ale nie wyludnia się choćby Mielec i Rzeszów, powody zachowaj dla siebie. Fakt jest faktem, te miasta się nie wyludniająumiech
2/Stadion wtopa i nie zwalaj na parcie bo wcale go nie było, pojawiło się dopiero po ogłoszeniu fanaberii Szlęzaka. Biblioteka, że wojewódzkie miasto by nie udźwignęło.To nie jest kwestia dogadania się z uczelniami, ale raczej brak wyobraźni, choćby jak się buduje bibliotekę, a w międzyczasie jak się buduje budynek Politechniki, też z pomieszczeniami na bibliotekę Politechniki + rozdwojenie jaźni normalnie umiech
3/ Heh słaby jesteś umiech Chcesz rozwijać przemysł to trzeba się trzymać utartych wizerunków: miasto rowerów, Huta, czołgi, a nie wymyślać jagody i komiksy. Może fajne ale nie daje efektu. Czy Ci się to podoba czy nie to wizytówką tego miasta jest Huta, maszyny, rowery i ....Stal.
4/Zaniedbana infrastruktura w mieście. I nie mów o drogach krajowych i wojewódzkich, bo te akurat są systematycznie remontowane. Może mówisz o strefie, a nie o mieście. Patrz: boczna Przemysłowej, bo niej szkoda gadać, drogi w Rozwadowie,ul Niezłomnych i wiele innych. Myślisz że jest cudownie, ale nie dostrzegasz że 75% obszaru miasta to tereny Spółdzielni Mieszkaniowych które dbają o drogi,a miasto nie dość że im nie pomaga to raczej przeszkadza umiechAkurat do tych zakładów, które mamy w strefie bardziej by się przydały dobre zawodówki, niż socjologia z KUL=u, no chyba że chcesz socjologów wysłać do obróbki aluminium w Alutecu, choćby umiech
5/ Straszysz PIS-em jak czarną wołgą, jesteś śmieszny. wcześniej rządziła PO i co z tego. Szlęzak obrażał ministrów z Rostowskim na czele i marszałków. To polityk regionalny z którym nikt poważny w Polsce się nie liczy. Zresztą on tak często zmienia światopoglądy i partie które popiera, że nawet wytrawny obserwator za nm nie nadąży.
6/Ok. jedynym argumentem na koterię Szlęzak jest to że przyjdzie ktoś inny i stworzy taką samą koterię umiech Gratuluje rozumowania i przypominam że Szlęzak szedł do wyborów z hasłem na ustach : walka z koterią i kolesiostwem umiech Wątpię żeby PIS doszedł do poziomu zakłamania i kolesiostwa Szlęzaka.
7/Co do forowania nieudaczników, to akurat Ty pseudo kibic Stalówki powinieneś najlepiej wiedzieć że to co robi choćby Chmielewski to jest wręcz sabotaż. Nic tego nie tłumaczy nawet ślepa nienawiść do Stalówki.Jeżeli tak funkcjonują podmiotu podległe miastu, to....gratuluję.
8/ Jeżeli nie rozumiesz olewania Spółdzielni Mieszkaniowych prze prezydenta to ..... nie mamy o czym rozmawiać.Obszar Stalowej to w ponad 70% spółdzielnie mieszkaniowe, które inwestuj a w infrastrukturę i których osiągi wykorzystuje Szlęzak. Nasze rodzime podmioty, którym Szlęzak w ogóle nie pomaga. Dlaczego? Bo są to podmioty niezależne od grubas, tak jak Klub.Więcej szczegółów mam nadzieję że się dowiesz przy wyborach.umiech bo widzę że sam nie potrafisz ogarnąć.
9/Ok. Kolesiostwo = pomijaniu kwalifikacji, może się powtarzam, ale fakt jest faktem umiech
10? Ignorancie, nie jestem twoim kolega, jesteś zwykłym tępym lamusem. Zwiększanie zadłużenia to jedno, a sens wydawania środków to drugie. jakoś nie mogę dostrzec sensu wydania choćby ponad 100 milionów na inkubator., Wybacz.
11/ Polityka postrzegania to coś w myśl zasady " zastaw się, a postaw się" i tak zachowuje się Szlęzak, a nie o to chodzi. Stalowa powstała ściągając ludzi inteligentnych, a nie ich produkując i zawracanie kijem Wisły wydaje się bez sensu, dla dużo mądrzejszych niż ja i ty.....
12/ Chamstwo nie ma nic wspólnego z merytorycznym i treściwym podejściem. U mnie pod sklepem też jest parę chamów, ale to nie jest argument żeby zostali prezydentem. umiech Jeżeli chamstwo jest dla Ciebie wyznacznikiem predyspozycji to ....współczuję Ci.
Utrata kontaktu z rzeczywistością-mam na myśli pomysły oderwane od rzeczywistości, które niestety kosztują miasto grube pieniądze, bo niestety na każdą taką fanaberię są robione wizualizacje, wstępne projekty itd. Nawet jak wszyscy mówią że się nie da, czy nie opłaca, to Szlęzak chce udowodnić że on jest taki "fufurysta" że wyprzedza, swoją epokę.
Niestety jest śmieszny, tak jak każdy kto go ślepo popiera...

Akurat Ty mieniący się kibicem Stali powinieneś trzeźwiej spoglądać na poczynania Szlęzaka i przynajmniej na forum usprawiedliwieniem Twojej ślepoty nie jest zależność służbowa, czy polityczna....
Jesteś słaby merytorycznie, na dodatek z pewnością nie jesteś kibicem Stali, jesteś zwykłym tępym karierowiczem, lamusem....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 07:31  
Cytuj
mozna sobie pisac i pisac :]
stalex kto jest Twoim kandydatem?

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1182
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 10:39  
Cytuj
No dokładnie, pisać sobie możemy a i tak nikt oprócz nas tego nie czyta i się tym nie przejmuje - przyjdą wybory i zobaczymy jak to się potoczy, oby jak najlepiej dla naszego miasta.

A ty stalex - przekonałeś mnie! Musisz mieć rację! Pisząc na forum stałem się wrogiem numer jeden klubu i pierwszym przybocznym szreka:p
Zwyzywaj mnie jeszcze trochę, najlepsze twoje argumentyumiech
Załóż sobie jeszcze ze 2 nowe profile na szreka, tym zmienisz rzeczywistość umiech Miałem nadzieję na sensowną dyskusję, ale znów się przeliczyłem...

ps
zrobię Ci na złość i dziś mimo że taki ze mnie "wróg Stalówki", to znów będę dopingował swój klub!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 12:54  
Cytuj
CYTAT (stalex)
Vielitz, znam cię z forum stalowki.pl, ale jesteś kiepski. Mało merytoryczny, za to do bulu polityczny, efektu to nie przyniesie. jak Cię namierzę to zadbam o to żeby zarząd dał Ci zakaz stadionowyumiech bo działasz na szkodę spotu w Stalowej Woli.


To jest najlepsze. Jak nie ma argumentów to są groźby. Mnie też namierzysz?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 13:13  
Cytuj
Moim kandydatem będzie każdy kto wystartuje przeciw grubasowi. Nie jestem członkiem żadnej partii, nie popieram nikogo. Ale zagłosuje na każdego przeciw Szlęzakowi, Czy ten ktoś będzie z PO, PIS-u, SLD czy będzie bezpartyjny. Według mnie gorszego gówna nikt nam nie zafunduje i przynajmniej będzie rządził na trzeźwo!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (stalex)
Vielitz, znam cię z forum stalowki.pl, ale jesteś kiepski. Mało merytoryczny, za to do bulu polityczny, efektu to nie przyniesie. jak Cię namierzę to zadbam o to żeby zarząd dał Ci zakaz stadionowyumiech bo działasz na szkodę spotu w Stalowej Woli.


To jest najlepsze. Jak nie ma argumentów to są groźby. Mnie też namierzysz?


Andrzej widzi to co chce widzieć umiech, przeczytał 2 zdania z wypowiedzi, udaje, że pozostałych 20 nie widzi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 13:22  
Cytuj
@stalex
Miałem skomentować pod artykułem, ale widzę, że na forum się pojawiło, więc zrobię to tutaj.

1/ Wyludnienie się miasta powyżej przeciętnej krajowej, a nawet podkarpackiej
Wyludnianie się to problem ogólnopolski. Zgadzam się, że istnieją miasta, którym przybywa mieszkańców. Ale trzeba mierzyć jednakową miarą, a nie porównywać się do Rzeszowa/Krakowa, jako miasta wojewódzkie mają o wiele większe możliwości finansowe i prestiż. To nie nasza bajka. Mielec jest chyba najlepszym przykładem - podobna wielkość i problemy. Po transformacji groziło mu załamanie z powodu upadku WSK. Tyle, że zakład upadał w czasie prosperity, a nie kryzysu jak HSW. W latach 90. huta całkiem dobrze sobie radziła, więc Stalowa Wola nie dostała zastrzyku w postaci własnej SSE. ARP w Mielcu robi sporo dla przemysłu - odnawia budynki pod wynajem/inkubator(!), buduje hale dla inwestorów, SSE reklamuje się gdzie tylko może, a Mielec jest podawany jako wzorcowy przykład zatrzymania wyludniania. Co mamy w Stalowej Woli? TSSE, która powstała i na tym jej zasługi się kończą. Chwalą się głównie Kobierzycami, ale o podstrefie w Stalowej Woli cisza. O SSE w Mielcu słyszę i widzę wszędzie. ARP dopiero w tym roku planuje budowę hali. Miasto w zasadzie samo ponosi ciężar przemysłowego rozwoju, a w międzyczasie HSW się rozpada. Kiepskie warunki.

2/ Inwestycje niedoszacowane i nie na miarę potrzeb naszego miasta:inkubator,stadion, biblioteka, budynki uczelni.
Inwestycje na miarę i potrzebne. Zabrakło ekonomii - jak to zrobić, żeby utrzymać i nie dopłacać. Zabrakło umów z uczelniami o współfinansowaniu biblioteki. Zabrakło koncepcji zagospodarowania stadionu oraz wzięto chyba zbyt duży rozbieg to zbyt małej piaskownicy. Po co był potrzebny stadion na 10000 widzów, skoro miał służyć wyłącznie do rozgrywania meczy? Należało pomyśleć i zaplanować jego większe wykorzystanie: koncerty, pokazy, wystawy itd. Wtedy miałoby to ręce i nogi.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 13:34  
Cytuj
CYTAT (HaryWiaderko)


Andrzej widzi to co chce widzieć umiech, przeczytał 2 zdania z wypowiedzi, udaje, że pozostałych 20 nie widzi umiech



Andrzej widzi wszystko ale pozostałe nie nadaje się do komentowania.uśmiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 16:03  
Cytuj
Dokończę, bo sąsiad doniósł internetów w wiaderku...

3/ Brak jasnego kierunku rozwoju i promocji miasta-mitotanie się od komiksów, przez jagody do wycieczek po sanie-abstrakcja.
Jagodowa Stolica Polski upadła, i w sumie dobrze. Nie ma na to kasy. Ale miasto komiksów jest jak najbardziej w porządku, tylko pytanie, jaki to ma efekt? W tej chwili żaden. Nie wiem, co ma do tego mieszanie rejsów turystycznych na Sanie, bo to się kwalifikuje pod rozwój turystyki

4/ Zaniedbana infrastruktura drogowa w mieście, brak jasnej koncepcji obwodnicy miasta, tylko jakieś bajki.
To już totalna abstrakcja. Które drogi GMINNE są w złym stanie? Porównując do większych miast, to stan dróg w Stalowej Woli oceniam na dobry, a nawet bym się pokusił na bardzo dobry. Nie mówię tu oczywiście o drogach powiatowych/wojewódzkich/krajowych/spółdzielnianych/prywatnych, bo to jest inna para kaloszy. Natomiast argument o braku jasnej koncepcji obwodnicy jest dowodem na kompletną ignorancję autora wpisu, bo tę zaklepano już parę lat temu. Planowany przebieg można bez problemu znaleźć w sieci. Brak środków na jej budowę to jedyny problem.

5/ Skłócenie z politykami mającymi wpływ na makroregionalne decyzje. Obraził wszystkich kogo się da, ministrów, marszałka, wojewodę...tak się nie robi polityki i dlatego miasto w inwestycjach ogólnopolskich leży
Pytanie, czy za rządów PO bastion PiS-u dostanie obwodnicę i czy gdy już ta partia dostanie się do koryta w mieście, to coś zyskamy w województwie, czy będzie jak zawsze - czyli nic. Nie zaprzeczam jednak, że Szlęzak się nadaje tylko do polityki gminnej, bo na wyższych szczeblach to już za dużo tracimy na jego ciętym języku

6/Stworzenie koterii i sitwy w mieście, zapraszam do lektury rad nadzorczych miejskich spółek.
9/Pomijanie kwalifikacji przy zatrudnianiu, kolesiostwo w najczystszym wydaniu( patrz zatrudnianie dzieci radnych w spółkach miejskich)
1000 nowych urzędników to 3000-5000 stałego elektoratu. Tak się zachowuje władza, która za wszelką cenę chce się przy korycie utrzymać, a nie cokolwiek zmienić [na dobre]

7/ Forowanie nieudaczników, ale lojalnych, (w myśl zasady tępy ale mój) na stanowiskach
Dać tym nieudacznikom wypłatę w postaci % od wypracowanego zysku + minimalna krajowa, od razu się do roboty wezmą :ok :

8/ Lekceważenie spółdzielni mieszkaniowych i ich lokatorów, które swoim obszarem obejmują ponad 70% terytorium miasta.
Tego w ogóle nie rozumiem. Na czym polega te "lekceważenie spółdzielni"? Na razie to sama demagogia, a chętnie bym pogłębił temat.

10/ Permanentne zwiększanie zadłużenia miasta, zwiększanie zasobów wpływających na ciągły wzrost kosztów utrzymania.
To chyba oczywiste, że wraz ze wzrostem posiadanego mienia, wzrastają koszty utrzymania? To nieuniknione, więc jaki ma cel taki "argument"? Odnośnie zadłużania - żeby wykorzystywać fundusze UE, trzeba mieć wkład własny, tylko skąd go wziąć? Dopiąć budżet i inwestować ostrożnie, czy wykorzystać większą szansę i wziąć kredyt?

11/ Błędna polityka w sprawie młodzieży, miasto produkuje niby absolwentów, którzy i tak uciekają z miasta, z czego nic nie wynika.
Jaka zatem powinna być polityka miasta względem młodzieży? Bo krytykować byle kto potrafi, ale konstruktywna krytyka wymaga zamiennej propozycji. Ja idei miasta studenckiego nie neguję, ale skutki nie będą szybko widoczne. Tylko dlaczego absolwenci uciekają?

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2014r. 01:31  
Cytuj
Manukun, wytrzeźwiej proszę umiechrozbawiłeś mnie do łez. A wiesz chociaż które drogi są gminne, a które spółdzielni mieszkaniowych? Przejedź się do Rozwadowa,na Piaski, na Hutnik jak chcesz porozmawiać o drogach gminnych. Szkoda gadać. No i jagodowa stolica Polski.Marketingowy strzał w dziesiątkę umiechA dlaczego nie podgrzybkowa stolica Polski? We wszystkim chyba powinno się zachować umiar, a chyba nie powiesz mi że Szlęzak wszystkie dziedziny i wszystkie aspekty funkcjonowania miasta traktuje z jednakową powagą.

Vielitz, chłopaku, pochlebiasz sobie, albo za dużo wyobrażasz umiech namierzać? straszyć? obrażać? Tylko po co?
Przedstawiłem argumenty. Do jednych docierają do innych nie. Można mieć kontrargumenty i na tym polega dyskusja, ale nie można ignorować faktów, bredząc ciągle o wizjach o przyszłości i o rozwoju, bo to jest nudne. Kibicem się jest, anie się bywa w zależności od sprzyjających okolicznościumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2014r. 01:33  
Cytuj
I jeszcze jedno. Mam jeden profil i w zupełności mi wystarcza. Nie reprezentuje żadnej partii. I mam prawo do swoich przemyśleń na temat sprawowania rządów przez Szlęzaka umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »