NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nie dla Andrzeja Szlęzaka,
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 21:27  
Cytuj
Ja odpowiem tak jak wszyscy , nie wszystko jest na plus jak np: brak konkretnej pomocy stalowowolskiemu sportowi.. Ale prawda jest taka ze jest Szlezak pozniej duzo duzo duzo nic jakis nowy kandydat i za nim jest Nadberezny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 21:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 21:42  
Cytuj
80 mln długów, 10 tys. mieszkańców wyjechało z miasta, w bezrobociu po kątach wiszą pajęczyny, miasto stoi jak stało. Gdzieś tam kolejny obóz pracy powstaje, ale to zbyt mało na mój głos. Czekam na poważnego kandydata, który zmieni to miasto na plus.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 21:43  
Cytuj
W kontekście tej dyskusji coraz ciekawszy staje się przebieg sesji tematycznej (poruszane były m.in. kwestie ochrony środowiska) Rady Miasta z 25 kwietnia br.

Panie przewodniczący Kłosowski!
Dlaczego Pan dotychczas nie upublicznił protokołu z przebiegu sesji?
Czy Pan, prezydium Rady, radni tudzież prezydent macie coś do ukrycia przed wyborcami?
Dlaczego odmawiacie wyborcom dostępu do informacji o istotnych sprawach i swoim odnośnie tych spraw stanowisku?
Czy byłoby "niepolitycznym" ujawnienie Waszych stanowisk?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 21:43  
Cytuj
nie wiem jak wy, ale ja, dopóki Lucjusz nie nadmuchał balona w postaci nadmiernego hałasu w naszym mieście szczerze mówiąc może z raz słyszałem głośne buczenie, czy to może elektrowania akurat parę z kotłów spuszczała. Czy problem hałasu jest aż tak powszechny w naszym mieście?
siedze sobie własnie w moim małym M na poniatowskiego wystawiam głowe za okno i co słyszę? czy tylko na skarpie jest cicho? kto z was ma najgłośniej i w których rejonach miasta?
Padają w wypowiedziach minusy w postaci niezrealizowanej rewitalizacji w rozwadowie. w mojej ocenie, jeżeli prezydent chce sie ubiegać o kolejną reelekcje na pewno coś w tej sprawie obieca, nie wiem tylko czy wystawi jakąs marchewkę, czy może rzuci jakąs konkretną kiełbasę wyborczą. pewnie jak obieca to może za rok, czy dwa rozwadów doczeka się w końcu rewitalizacji (pierwsze koty za płoty juz były - mam tu na myśli zamianę ze spółdzielnią budynku społem.

tak na dobra sprawę koszt tej rewitalizacji będzie oscylował w granicach 2,5 mln (roboty budowlane) złotych brutto chcąc to zrobic w granicie czarno czerwonym łącznie z nasadzeniami roślinności i założeniem nowych trawników. elektryka pewnie ok 500 tys z iluminacjami co ładniejszych budynków, czy alejek z pergolami)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 21:46  
Cytuj
CYTAT

siedze sobie własnie w moim małym M na poniatowskiego wystawiam głowe za okno i co słyszę? czy tylko na skarpie jest cicho? kto z was ma najgłośniej i w których rejonach miasta?

Eeee, dzisiaj, o godz. 21.50 jest cicho.
Zaznaczyłem godzinę ponieważ ... noc dopiero się zaczyna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 22:18  
Cytuj
Ja tylko dodam że coś ruszyło z remontem sokoła w rozwadowie więc pisze teraz by nie było że kiełbasa wyborcza.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1984
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2014r. 23:17  
Cytuj
Prezio myśli, że jest dyktatorem. Aktualnie nie ma dla niego alternatywy, ale do 16 listopada wszystko może się zmienić. Trudno ocenić 12 lat rządów, kiedy mamy tendencje do zapominania. Czas przekopać archiwa SM i przypomnieć wydarzenia związane z obecnie panującym prezydentem, zrealizowane inwestycje i plany.

Za
1. Stawia na rozwój intelektualny, naukę, buduje uczelnie.
2. Nie ulega naciskom rządu, broni interesów miasta, dostrzega okradanie samorządów.
3. Jest endekiem, wyznaje idee Dmowskiego.
4. Zrealizował dużo inwestycji, ale nie wykorzystał wszystkich szans.
5. Zamierza poszerzyć granice Stalowej Woli. Obecnie na tym się kończy.

Przeciw
1. Układy - ma swoich ludzi, zawsze atakuje opozycję, niedawno było głośno o konkubinie w MZK.
2. Wpuszcza zagraniczne koncerny poszukujące taniej siły roboczej. Brak perspektyw dla młodych.
3. Zaczął budowę stadionu bez zabezpieczenia pieniędzy w budżecie. Nie dotrzymuje obietnic.
4. Masowa wycinka i oszpecanie drzew. Najchętniej wyciąłby lasy, bo przynoszą miastu mało zysków.
5. Nieprzemyślane inwestycje, nieład przestrzenny, ulega „artystom”, miliony z budżetu na projekty.

Tego nie da się opisać w 5 punktach. O ile okres 2002-2011 oceniam pozytywnie, kadencja 2011-2014 jest wyjątkowo nieudana. Wtedy wyciekły afery i powiązania. Gra interesów. Skopano wiele inwestycji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 5 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Maja 2014r. 00:02  
Cytuj
NIE dla prezydenta.

Moderowano przez: Jacek
za następny raz +20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 31 Maja 2014r. 00:04  
Cytuj
nie dla lewaków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2014r. 01:28  
Cytuj
Mój poziom upolitycznienia równy jest 1 (rozróżniam kiedy jest dobrze a kiedy jest źle). O Panu Prezydencie myślę, że faktycznie doskonały nie jest (jak każdy) i chociaż całkiem dobrze wychodzi mu rządzenie, to jednak nie przystoi mu obrażanie ludzi, furia itp. Jest Prezydentem i powinien być przykładem jak przystoi ludziom na wysokich stanowiskach, ponieważ jak wszystkim wiadomo, przykład idzie z góry. Skoro jednak jest człowiekiem porywczym i nieopanowanym (mam nadzieję, że nie w decyzjach), to przynajmniej jeśli dopuści się takiego czynu, powinien przeprosić. To taka mała dygresja, która pokazałaby ludzką twarz. Jak wszystkim wiadomo do przeprosin zdolni są ludzie: mądrzy (ponieważ wiedzą, że są omylni), kulturalni i chociaż troszkę pokorni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2014r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
2. Wpuszcza zagraniczne koncerny poszukujące taniej siły roboczej. Brak perspektyw dla młodych.

4. Masowa wycinka i oszpecanie drzew. Najchętniej wyciąłby lasy, bo przynoszą miastu mało zysków.

Ad 2. To kto ma te ogromne inwestycje robić w mieście, jak dużych polskich firm już praktycznie nie ma bo motłoch po przemianach ponad 20 lat temu wysprzedał wszystko co się działo.
Myślisz, że jakiś Tomek z Piotrkiem wezmą kredyt i postawią zakład produkujący felgi czy meble na całą Europę?

Ad 4. Tak to już jest, że na drzewach zakładu się nie postawi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2014r. 18:40  
Cytuj
Wszystkim zarzucającym Prezydentowi miasta, że wpuszcza do miasta zachodnie kncerny sugeruję w takim razie wziąć na utrzymanie wszystkich, którzy tam pracują, oraz ich rodziny (lub samemu założyć firmy i tych ludzi pozatrudniać).

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2014r. 20:44  
Cytuj
CYTAT
Wszystkim zarzucającym Prezydentowi miasta, że wpuszcza do miasta zachodnie kncerny sugeruję w takim razie wziąć na utrzymanie wszystkich, którzy tam pracują, oraz ich rodziny (lub samemu założyć firmy i tych ludzi pozatrudniać).



Najwyraźniej źle coś zrozumiałeś albo zabrakło dobrej woli albo po prostu bronisz swojego trującego biznesu.

Życzeniem moim jest aby prezydent "wpuścił" jak najwięcej firm do miasta i zapewnił im, w miarę swoich kompetencji oczywiście, wymagane warunki gospodarowania.
Idzie o to aby te firmy (i władze miasta) przestrzegały prawa i nie traktowały Stalowej Woli jak afrykańskiej kolonii (przy pełnej dezaprobacie dla kolonii jako takich) - zaczynając od prawa ochrony środowiska (emisja hałasu, gazów, ścieków itp.) na prawie pracy, BHP skończywszy. Przyznasz, że ta strona "przemysłowych inwestycji" w mieście mocno kuleje, mówiąc jak najbardziej oględnie.

Pretensje do prezydenta (także radnych miejskich, powiatowych i starosty) bardzo wielu miekszkańców ma o to, że był bierny tam gdzie mógł zająć stanowisko i czynnie uczestniczyć w egzekucji prawa (np. w sprawie przekroczenia norm emisji hałasu); bierność ta w istocie oznaczała zajęcie pozycji tej samej co truciciele.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 473
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 00:07  
Cytuj
CYTAT
truciciele.


Ludzie! Jacy truciciele? Normalne zakłady przemysłowe jakich w Polsce wiele. 50lat temu była huta i z nad stalowni unosił się zapach fiołków? Z kominów elektrowni buchała para inchalacyjna? Śmierdziele nad Sanem co 500m. Jaki zakład przemysłowy jest przyjazny dla środowiska? Co mają powiedzieć tysiące ludzi którzy pracują u truciceli? Największą sraczkę mają ci którzy nawet nie zbliżyli się do tych zakładów, nie maja pojęcia co tam się dzieje i są od nich niezależni. Zamknijmy MKS bo jeżdżą po mieście i smrodzą. Zlikwidujmy ogródki działkowe bo emeryci palą gałęzie i cuchnie. Zakażmy palenia węglem w domkach jednorodzinnych. Jedno auto na rodzinę i nie starsze jak 6lat! Ciekawe ilu by było zadowolonych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 08:50  
Cytuj
CYTAT

Zamknijmy MKS bo jeżdżą po mieście i smrodzą. Zlikwidujmy ogródki działkowe bo emeryci palą gałęzie i cuchnie. Zakażmy palenia węglem w domkach jednorodzinnych. Jedno auto na rodzinę i nie starsze jak 6lat! Ciekawe ilu by było zadowolonych?

Demagogia którą miażdżą pomiary i raporty WIOŚ i przeciętne ucho mieszkańca miasta.


CYTAT

Największą sraczkę mają ci którzy nawet nie zbliżyli się do tych zakładów, nie maja pojęcia co tam się dzieje i są od nich niezależni.

Wcale się nie muszę zbliżać. Mieszkam od tych zakładów kilka kilometrów i słyszę dobrze co się tam dzieje, słyszę zwłaszcza w nocy, słyszę nawet w mieszkaniu, słyszę nawet za zamkniętymi oknami.
Najgłośniej słychać brzęk monet spadających do kieszenie właścicieli szkodników kosztem zdrowia i komfortu życia mieszkańców miasta.

Jak mawiał klasyk - "nic nas nie przekona, że białe jest białe a czarne jest czarne", prawda?

Problem tutaj podnoszony to naturalnie "zasługa" nie tylko prezydenta - swój udział mają także radni (zwłaszcza ci biznesowo zaangażowani w strefie przemysłowej) i starosta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 08:51  
Cytuj
CYTAT
Nie ma ludzi niezastapionych - to po pierwsze, a przy każdym plusie dla obecnego prezydenta można zadać pytanie, np.:

+ uzbrojenie terenów pod przemysł - jaka jest cena jednego miesca pracy stworzonego w rezultacie tego?

+ redukcja zbędnych kosztów, m. in. w szkolnictwie - jakie to koszty i kto ponósł konsekwencje tych działań?

+ ogólna estetyka miasta - doprawdy???

+ stawianie na rozwój intelektualny miasta (efekty moga być widoczne po długich latach)- czy mamy szansę dożyć tych efektów?

+ myślenie dalej niż do końca kadencji - czy po trzech kadencjach nie powinno być już efektów tego myslenia?


Oczywiście że nie ma ludzi niezastąpionych. Tylko kto na Prezydenta. Ja bym chciał podyskutować o tym nowym kandydacie. Chciałbym żeby mnie przekonał, że chce mojego dobra a nie jest karierowiczem.

Na każde twoje pytanie można zadać dodatkowe.

- Czy można zrobić to taniej, biorąc pod uwagę wiele lat użytkowania?
- Koszty są oczywiste, o jakie konsekwencje chodzi? Ktoś nie został przyjęty do szkoły?
- Co jest nie tak? W rozumieniu ogólnym.
- Nie myśl tylko o sobie, pomyśl o swoich dzieciach.
- Efekty są, tylko niektórzy ich nie dostrzegają.


Co do tych portali przeciw Szlęzakowi to ja widzę jeden cel. Jest ich już kilka i każdy ma kilku zwolenników. Są to zazwyczaj te same osoby i tworzy się obraz wielu niezadowolonych, wielu przeciwników. Są to z reguły anonimowe osoby które piszą pod wymyślonymi nazwami. Piszą o sobie że nie są zwolennikami żadnej partii a chodzi im tylko o dobro Stalowej Woli. Ich wpisy to z reguły tylko krytyka bez propozycji rozwiązań. Zwykłe krytykanctwo bez pomysłów na przyszłość.
Załóżcie tysiąc takich stron na Facebooku i jak zsumujecie tych kilku zwolenników to okaże się że Szlęzak ma więcej przeciwników niż jest mieszkańców miasta umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 9 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 14:14  
Cytuj
" Nie dla S..... " Walnij się w ten pusty łeb. Kto nie widzi co Szlęzak zrobił i robi dla miasta ten po prostu zły człowiek jest, aby nie użyc rzeczownika na cztery litery. Prof. Miodek mówi ,że forma trzyliterowa też jest poprawna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1984
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Cze 2014r. 17:03  
Cytuj
Krytyka kandydatów jak najbardziej wskazana. Skomentuję te podpunkty:

> Czy można zrobić to taniej, biorąc pod uwagę wiele lat użytkowania?
< Kto będzie tam pracował, kiedy większość młodych studiuje? Przecież zagraniczne koncerny szukają taniej siły roboczej i terenu do dewastacji.
> Koszty są oczywiste, o jakie konsekwencje chodzi? Ktoś nie został przyjęty do szkoły?
< Ten temat mnie ominął, zatem czekam na szczegóły.
> Co jest nie tak? W rozumieniu ogólnym.
< Miasto jest bardziej kolorowe, ale czy to zasługa Szlęzaka? W tym samym czasie wycięto rekordową liczbę drzew, pozostałe oszpecono, nikt nie panuje nad inwestycjami, zabetonowano tereny zielone - ktoś wie, po co przed blokiem socjalnym tak wielki parking jak przed hipermarketem? Park24 to żadne osiągnięcie, a przy torach prezydent nie ma odwagi postawić się „artyście”.
> Nie myśl tylko o sobie, pomyśl o swoich dzieciach.
< Przed nami niż demograficzny. Dobrze, że miasto inwestuje w naukę, ale można było lepiej cały projekt przemyśleć.
< Efekty są, tylko niektórzy ich nie dostrzegają.
> Stypendium motywacyjne powinno być prawnie zakazane. Ile osób wtedy studiowałoby na stalowowolskich uczelniach? Na efekty musimy poczekać długo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2014r. 07:06  
Cytuj
Do blue Ty tez masz syndrom łopatki z piaskownicy jak Twoj Idol ??????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 20 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 08:26  
Cytuj
Bardzo dobrze to Andrzejek ujął. Zero konkretów tylko "nie bo nie", jak dzieci, które wygonili z piaskownicy i nie mogą do niej wrócić. Robią co mogą i jak mogą, ale jak widać ani nie potrafią ani nie mogą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 1 Maja 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 08:31  
Cytuj
Wypad juz z tym profilem fejsbukowym, bo cepie to co robisz dziala odwrotnie. A co do Szlezaka to brak juz na to slow, a nie nie bo nie, jesli chodzi o jego wizje i gospodarnosc to mozna poczytac na co ida pieniadze na MOSiR pod tematem sportowym, a przpadku MZK i innych instytucji miejskich jest to samo!! A ci co popieraja takie dzialania, pewnie maja fuchy u grubasa i boja sie je stracic i by malpe poparli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 20:56  
Cytuj
Chyba dziwnie to liczysz sam wlazłem na to "konto" ale raczej jestem na Tak ... jak zdecydowana
większość udzielających się w tym temacie

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 30 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
Chyba dziwnie to liczysz sam wlazłem na to "konto" ale raczej jestem na Tak ... jak zdecydowana
większość udzielających się w tym temacie


Nie wiem jak ty sobie to tłumaczysz ale jest to nieistotne. Kolejny dowód na NIE to nijaki FANKLUB Andrzeja Szlęzaka na fejsie który został założony w UWAGA:

21 Grudnia 2010 i do dziś ma tylko 61 członków!

Ciekawostką jest fakt, że kiedyś redagował ten klub Pan Jacek Rodecki który jest Dyrektorem "Stalowka.net". Jak przeczytałem te fakty to od razu zrozumiałem dlaczego moje wpisy anty-Szlęzakowe są wymazywane lub niepublikowane na "Stalowka.net"sciana Poprostu cenzurują bo bronią swego kolesia. Dlatego też jak się poczyta artykuły z tego portalu dotyczące Prezydenta Szlęzaka to z reguły są bardzo przyjazne dla niego, czyli odchodzi tam niezłe kolesiostwo.

Oto zdjęcia jako dowód:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 4 Cze 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 21:47  
Cytuj
To że nie wszystko jest na plus to mało powiedziane, raczej większość jest na minus, bo to po prostu niewypały. Prezydent Szlęzak był dobry w I kadencji, dużo obiecywał i jeszcze coś robił. Wygrał pierwszy raz z Rzegockim hasłem zniszczenia sitwy i układów, ale to co sam zrobił przez 12 lat jest trudne do opisania. Siatka układów i zależności oplotła miasto jak ośmiornica...
Nie można móić że nie ma kontrkandydata, bo na razie nikt oficjalnie nie wystartował. Moim zdaniem po pierwsze, kandydat też inny kandydat powinien dostać szanse choćby z tego powodu żeby mu ją dać, bo może się okazać lepszy, po drugi gorszy niż Szlęzak w III kadencji nie będzie z pewnością.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 21:50  
Cytuj
CYTAT

Nie wiem jak ty sobie to tłumaczysz ale jest to nieistotne.


Sorry, Ty naprawdę piszesz to co myślisz? zaklopotany

Wprawdzie zwykle się z Bananem nie zgadzam, ale on Ci napisał oczywistą oczywistość. To jest istotne co on napisał w przeciwieństwie do Twoich durnych dyrdymałów.

Ja też jestem na Tak dla A.S. i jakoś tam wszedłem, zatem jak widzisz Twoje wyliczanki się nie sprawdzają.

Prosta kalkulacja:
334 osób lubi to, czyli... 0,5% mieszkańców Stalowej Woli. good

Odliczając jakieś lewe konta na fb to pewnie nawet tyle nie będzie.

stalex - kolega NIE... w nowej odsłonie? good
No to ja już wiem jak Wy sobie te polubienia organizujecie na tym profilu z fb. zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »