NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Wszystko o Nowej Prawicy JKM,
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
[cytat]
jusek głosuj na mnie. Jak mnie wybiorą powsadzam do więzienia wszystkich złodziei z Wiejskiej i oszustów z rządu w tym Tuska.
Podniose wszystkim pensje dwa razy oraz zlikwiduje podatki i ZUS.
obiecujegood


Nie zagłosuję na Ciebie,bo wiem że mnie nie lubisz.good
Wybaczam.ok
Powsadzasz wszystkich do więzienia,a ja bedę musiał bulić na ich utrzymanie?:szok:
Lepsza deportacja na Madagaskar.
Albo do Tajlandi,niech wiedzą,ze są gorsze rzeczy niż tsunami.chytry
Z podniesieniem pensji o dwa razy mnie roczarowałeś.zdegustowany
Ponizej 4-rech nie powines zejść.No i dlaczego mam zapier..pracować za tak marna kasę?sciana
Jak zlikwidujesz ZUS,to gdzie zatrudnisz rodzinę(moją,się rozumie)?zapytanie

PS.Drodzy Wyborcy.
Obiecuję Wam,że Wam obiecuję.I słowa dotrzymam.potluczony

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 15:35  
Cytuj

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 16:20  
Cytuj
marek - nie siej zbędnej napinki, jesteś przykładem niereformowalnego prostego elektoratu, który wszystkich wrzuca do jednego wora przez swoją krótkowzroczność i brak logicznego myślenia. Nie znasz programu, nie znasz poglądów, nie znasz rozwiązań Nowej Prawicy i pitolisz swoje mongolskie teorie.
Taka typowa 'baba' z targu co tylko krytykuje. Nie chce ci się nawet filmów na youtube oglądnąć gdzie tłumaczą tak abyś zrozumiał. Także nam nie chce się z toba gadać. Dobranoc.


Ludzie w Polsce się budzą, to się dzieje właśnie teraz.
Nowa Prawica to wolność i nowa, lepsza Polska.
Ja im wierzę, obserwuję, czytam, debatuje z ludźmi od nich tj. Przemysław Wipler, Jacek Wilk czy Artur Dziambor.


Wipler sympatyzuje z Nową Prawicą i jako jeden z 3 na 460osłów zagłosował przeciwko 'darmowym' (czyli dobrze przepłaconym z budżetu) podręcznikom dla dzieci.
Rząd który podnosi vat na ubranka, który podnosi vat na jedzenie tępy naród raczy 'darmowymi' książkami.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 19:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Sztabowcom Tuska udało się nawet zataić newsa jak cztery lata temu pan premier "zarobił z liścia" na wałach podczas ostatniej powodzi. A było więcej takich przypadków.

haha nawiedozny jestes. Media szeroko spekulowaly o tym zdarzeniu wiec co gledzisz o ukrywaniu skoro pisano o tym w wielu meisjcach? Szczegoly nie ywplynely bo ten gosc ktory mial tego czynu dokonac nie mowil o tym w mediach.
Jesli ktos cos ukrywa to Korwin ktory kilka lat temu trafil do szpitala z poważna rana brzucha i nie chcial powiedizec kto go zranil. Ja o tym dowiedizlaem sie kilka dni temu a o Tusku wiedzialem od lat. WIec daj sobie spokoj z teoriami spiskowtymi bo jak iwdizsz Korwin ma cos wiecej do ukrycia. Nawet watek jakiegos dilera narkotykowego siep ojawia albo byłej zony.
Beka chopie placzesz nad liscie dla Tuska o ktorym szeroko pisano a nie widzisz nic zlego w wyciszeniu ugodzenia nozem Korwina.

CYTAT
Ludziom w Polsce generalnie żyje się źle, ale dzięki przychylności mediów , Platforma Obywatelska wygrywa kolejne wybory.
W TVN ciagle w faktach o biedzie, chorych dzieciach ktorym odmowiono leczenia w panstwie rzadzonym przez PO, szkodliwosci emigracji itp. a Ty piszesz o przychylnosci mediow. Jak chcesz iwedizec co to przychylnosc mediow to zerknij na Rosje.


... I popraw te posty , bo przez te błędy stylistyczne od czytania Twych pseudo-mądrości łeb mnie rozbolał!

Moderowano przez: el.Banan
Twoja ocena innych użytkowników jak i ich obrażanie jest zbędne ... następnym razem bonus umiech

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 4 Cze 2014r. 23:08  
Cytuj
CYTAT
marek - nie siej zbędnej napinki, jesteś przykładem niereformowalnego prostego elektoratu, który wszystkich wrzuca do jednego wora przez swoją krótkowzroczność i brak logicznego myślenia. Nie znasz programu, nie znasz poglądów, nie znasz rozwiązań Nowej Prawicy i pitolisz swoje mongolskie teorie.
Taka typowa 'baba' z targu co tylko krytykuje. Nie chce ci się nawet filmów na youtube oglądnąć gdzie tłumaczą tak abyś zrozumiał. Także nam nie chce się z toba gadać. Dobranoc.


Ludzie w Polsce się budzą, to się dzieje właśnie teraz.
Nowa Prawica to wolność i nowa, lepsza Polska.
Ja im wierzę, obserwuję, czytam, debatuje z ludźmi od nich tj. Przemysław Wipler, Jacek Wilk czy Artur Dziambor.


Wipler sympatyzuje z Nową Prawicą
Obrazek


rerere to podebatuj ze mną jeśli cie to nie przerasta i nie przerasta cie powtórzenie tego co uslyszales od swoich guru na youtube.

Wipler to karierowicz, który dostał się do sejmu z list PIS, ale przebiera nóżkami do władzy wiec na własna rękę próbuje przyspieszyć swoja karierę, dlatego to będzie jego ostatnia kadencja tak jak Gowina, Ziobry, Kowala, Kurskiego itd.

Korwin to błazen, który mami ludzi obniżeniem podatków i opowieściami o jakimś wielkim socjalu w Polsce. Niech idzie na komisje ZUS, tam nawet ślepego na jedno oko i bez ręki wysyłają do pracy. Jeśli stracę pracę dostane 400 zl przez pól roku, starczy mi to na benzynę i na gazety, a gdzie opłaty mieszkania i jedzenie? Tu nie ma żadnego socjalu i komunizmu.
Nazywa posłów oszustami, bo podnieśli wiek emerytalny, idiotyzm kompletny. W wielu krajach wybrane przez wyborców parlamenty podejmowały decyzje o podniesieniu lub obniżeniu wieku emerytalnego stosownie do możliwości finansowych państwa i maja do tego prawo. Nie sztuka obniżyć wiek emerytalny, obniżyć podatki i doprowadzić państwo do bankructwa, złotówka wtedy spadnie na łeb i ludzie stracą wszystko.
On nie ma za sobą zaplecza politycznego i ekonomistów, którzy przedstawiliby zwyczajne symulacje jak niby chce realizować swój pseudoprogram, nie przestając realizować zobowiązań państwa, co przecież wg niego byłoby oszustwem, bo państwo ma obowiązek wywiązywać się z umów. Ale wkrótce go o to zapytają.
Chcecie znieść podatek dochodowy jako niesprawiedliwy? Obniżyć vat i akcyzę? Coś jeszcze? A policzyliście na kalkulatorze o ile zmniejszą się wpływy do budżetu? O 10, 50 może 100 mld PLN? To powiedzcie również z jakich obecnych wydatków państwa chcecie zrezygnować. Z Wydatków na oświatę? na służbe zdrowia, żeby każdy sobię sam płacił? Na remonty dróg? Na zasiłki dla bezrobotnych? Na opiekę nad ludźmi chorymi i niepełnosprawnymi?
To powiedzcie to wyborcom jasno i wyraźnie, przed wyborami, żeby wiedzieli jak głosować i co ich ewentualnie czeka.
A nie wybierzcie nas, a jak nas wybierzecie to jakoś to będzie.

Co jeszcze tam mówi ten Korwin, że europarlament zabrania mu zapalić tej tradycyjnej żaróweczki, co go unieszczęśliwia? Oj bo się popłaczę, to chyba najlepszy argument trafiający do naiwniaków, idź do tesco i kup sobie, jeszcze są.
Co jeszcze ciekawego powiedział? Że w XIX wieku robotnik mógł wyżywić niepracująca żonę i pięcioro dzieci, bo go stać było, bo podatki były 20 razy niższe?
No to zbudujemy takie XIX wieczne miasto-rezerwat z dostępem do edukacji i opieki zdrowotnej i wszelkimi udogodnieniami jak w XIX wieku i wyślemy tam zwolenników Korwina razem z nim na pół roku. Niech sobie pomieszkają w jednej izbie razem z piatką dzieci, niech każdy żyje tak jak chce, dajmy im ta wolność, niech sie dowiedzą o czym mówią.

Jeśli o czymś zapomniałem to dawaj tu te tezy, punkt po punkcie, niech wszyscy na tym forum maja okazje się z nimi zapoznać.
Potraktuj to jako okazje do zdobycia nowych zwolenników, bo nie myśl, że ludzie będą głosować na KNP jak im tu tylko wkleisz głupia krskówkę.

Mnie nie wszystko podoba sie w obecnym systemie, ale to nie znaczy, że rzuce sie w objęcia jakiegoś oszołoma. Komuniści też kiedyś obiecywali raj, a skończyło sie na rządach totalitarnych i tym, że mało kto miał paszport.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 12:50  
Cytuj
A ten dalej swoje smiech2

@Marek 370: "Niech idzie na komisje ZUS, tam nawet ślepego na jedno oko i bez ręki wysyłają do pracy. "

Heh no widzisz ? sam przyznajesz ze z tym ZUSem jest cos nie tak, prawda ? Wiec po co żywić tego pasożyta ?

@Marek370: "Jeśli stracę pracę dostane 400 zl przez pól roku, starczy mi to na benzynę i na gazety, a gdzie opłaty mieszkania i jedzenie?"

No widzisz ? kolejny absurd ;) Wiec po co taki zasilek ? Po co wogole na nim siedziec i marnowac czas ? Przy braku ZUSu i dochodowego oraz braku zawilosci w prowadzeniu dzialalności jestes w stanie NAWET przy małym wysiłku zarobic więcej niz wynosi ten zasilek ;)
No chyba ze jestes leniwy i wolisz zasilek smiech2 Ale to wtedy nasza dyskusja niema sensu bo pomysly KNP to nie dla leni umiech

@Marek370: "Nazywa posłów oszustami, bo podnieśli wiek emerytalny, idiotyzm kompletny."

Oj ale dlaczego KTOS ma decydować za mnie kiedy ja sobie chce isc na emeryture ? odprowadzam pieniadze np przez 30 lat i po tym czasie czuje ze mam ochote odpocząć ? albo "czuje w kosciach" smiech2 ze 70-tki nie dozyje i juz teraz chce sobie skorzystac z kasy ktorą mi zabierano przez tyle lat ?
Dlaczego takie cos ma zalezec od kogos ?

@Marek370: "Nie sztuka obniżyć wiek emerytalny, obniżyć podatki i doprowadzić państwo do bankructwa"

Dlaczego do bankructwa ? Oprocz dochodu BARDZO wazną wartościa jest takze to ILE sie wydaje ;) A na czym chce oszczedzac Korwin to poczytaj w jego programie umiech

@Marek370: "On nie ma za sobą zaplecza politycznego i ekonomistów, którzy przedstawiliby zwyczajne symulacje jak niby chce realizować swój pseudoprogram"

Hehehe dobre ;) A na kim sie Korwin opiera ? kogo cytuje ? ŚWIATOWEJ klasy ekonomistow i myslicieli ;)

@Marek370: "To powiedzcie również z jakich obecnych wydatków państwa chcecie zrezygnować"

Heh no to chyba jest jasno wypisane w programie KNP umiech Ale ty oczywiscie nie masz o nim pojecia ;) Ty wiesz jedynie ze: "Korwin to oszołom" , "popiera Rosje i Hitlera" oraz "popiera bicie kobiet" smiech2 to wiesz z taka wiedzą to sie nie dziwie smiech2

@Marek370: "Co jeszcze tam mówi ten Korwin, że europarlament zabrania mu zapalić tej tradycyjnej żaróweczki, co go unieszczęśliwia? Oj bo się popłaczę, to chyba najlepszy argument trafiający do naiwniaków"

Oj Marku Marku... żarówka jest takim "symbolem" unijnych nonsensow a nie jakims głownym problemem umiech ... A krzywizna banana ? smiech2 Dlaczego ktos ma decydowac za mnie jakie banany mam ochote pożerac ? smiech2 Przyklad z żarówką ma ukazywac w ktorą stronę to wszystko zmierza... do jakich idiotyzmów...

@Marek370: "No to zbudujemy takie XIX wieczne miasto-rezerwat z dostępem do edukacji i opieki zdrowotnej i wszelkimi udogodnieniami jak w XIX wieku i wyślemy tam zwolenników Korwina razem z nim na pół roku. Niech sobie pomieszkają w jednej izbie razem z piatką dzieci, niech każdy żyje tak jak chce, dajmy im ta wolność, niech sie dowiedzą o czym mówią. "

Bezsensowny przyklad ;) chcesz sie zabawić w survivalowca ? smiech2 masz prawo umiech ... No widzisz 5-tka dzieci umiech dzis slysze ze juz przy dwójce dzieci jest ciężko umiech ... Podajac takie przykladmy błędnie rozumujesz... pewnie chodzi ci o WARUNKI zycia... ale uwierz mi... one nie wynikaly z tego ze nie bylo wtedy ZUS i dochodowego smiech2 ONE wynikały z tego ze nie bylo takiej technologii jak dzis... świadomości higieny, srodkow czystości, pralek automatycznych, preparatow antybakteryjnych, dostępu do leków, magazynow na dlugotrwale przechowywanie zywności na wypadek klęsk zywiolowych...
Wiec co tu porownywac ? dwa inne światy... Jedyne co mozna powownac to to co Korwin porownuje... ze nie bylo ZUSu i dochodowego a dalo sie zyc NAWET przy 5-tce dzieciakow umiech

@Marek370: "Mnie nie wszystko podoba sie w obecnym systemie, ale to nie znaczy, że rzuce sie w objęcia jakiegoś oszołoma. Komuniści też kiedyś obiecywali raj, a skończyło sie na rządach totalitarnych i tym, że mało kto miał paszport."

No i to jest wlasnie TWOJ podstawowy bląd umiech Korwin jako JEDYNY nie obiecuje ci raju umiech on jedynie chce UMOŻLIWIĆ ci to ze mozesz sobie ten prywatny "raj" budowac ;) bez przeszkody ze strony panstwa bez durnych regulacji umiech A czy bedziesz sobei chcial ten "raj" budowac to juz zalezy od ciebie i twoich chęci umiech Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 14:45  
Cytuj
Magness: Heh no widzisz ? sam przyznajesz ze z tym ZUSem jest cos nie tak, prawda ? Wiec po co żywić tego pasożyta ?

Odp.: Ano po to, że jak byłem dzieckiem to moi rodzice i ich rówieśnicy pracowali, abym mógł sie bezpłatnie uczyć i leczyć w wybudowanych przez nich szkołach i szpitalach, pracowali na pensje nauczycieli i lekarzy, którzy m. in. zrobili mi operacje bez której bym nie żył. Dlatego będę płacił na ten ZUS, oraz podatki, aby oni mieli z czego żyć, gdy już nie moga pracować, jak również, żeby małe dzieci miały taka samą opiekę jaką mi zapewniono lub lepszą.
A ty pewnie spadłeś z kosmosu i nic nikomu nie zawdzięczasz.

Magness:Oj ale dlaczego KTOS ma decydować za mnie kiedy ja sobie chce isc na emeryture ?

Odp.: Dlatego, że o tym jak i o wielu innych ważnych sprawach decyduje większość parlamentarna wyłoniona w wolnych wyborach przez obywateli tego kraju. Jeśli ci to nie odpowiada możesz wyjechać z tego kraju i znaleźć sobie inny, w którym przejdziesz na emeryture w ieku 30 lub 40 lat lub kiedy ci sie podoba.
Bycie członkiem wspólnoty pierwotnej, plemiennej czy narodowej zawsze wymagało podporządkowania sie interesowi większości lub odejścia z niej.

Magness:@Marek370: "To powiedzcie również z jakich obecnych wydatków państwa chcecie zrezygnować"

Heh no to chyba jest jasno wypisane w programie KNP Ale ty oczywiscie nie masz o nim pojecia ;) Ty wiesz jedynie ze: "Korwin to oszołom" , "popiera Rosje i Hitlera" oraz "popiera bicie kobiet" to wiesz z taka wiedzą to sie nie dziwie

Odp.: Tu nie odpowiedziałeś na moje pytanie, co mnie nie dziwi, tego tematu będziecie konsekwentnie unikać.

Magness:Oj Marku Marku... żarówka jest takim "symbolem" unijnych nonsensow a nie jakims głownym problemem .

Odp.: To nie nonsens tylko to służy oszczędności energii i surowców potrzebnych do jej wytworzenia. Na całym świecie wprowadzane są coraz ostzrejsze normy emisji spalin dla silników spalinowych i nikogo to nie dziwi.
Amerykanie szacuja, że wprowadzona przez nich w 2011 roku najnowsza norma pozwoli zaoszczędzić w skali roku 1,8 mld baryłek ropy oraz zmniejszyc emisje gazów cieplarnianych o miliard ton i nikt nie krzyczy, że jest to zamach na wolność jednostki, no chyba, że jacyś durnie pokroju Cejrowskiego.

Magness:WARUNKI zycia... ale uwierz mi... one nie wynikaly z tego ze nie bylo wtedy ZUS i dochodowego ONE wynikały z tego ze nie bylo takiej technologii jak dzis... świadomości higieny, srodkow czystości, pralek automatycznych, preparatow antybakteryjnych, dostępu do leków, magazynow na dlugotrwale przechowywanie zywności na wypadek klęsk zywiolowych...

Odp.: Tylko zapomniałeś skąd sie wzięła ta technologia. Nie powstała w szopkach wolnych wynalazców na zasadzie każdy sobie rzepkę skrobie, lecz wspólnoty narodowe przeznaczają z podatków duże kwoty na badania naukowe, których owoce służą potem całemu społeczeństwu. Na wykorzystanie np. energii atomowej kwoty te były całkiem duże.

Magness:No i to jest wlasnie TWOJ podstawowy bląd Korwin jako JEDYNY nie obiecuje ci raju on jedynie chce UMOŻLIWIĆ ci to ze mozesz sobie ten prywatny "raj" budowac ;) bez przeszkody ze strony panstwa bez durnych regulacji A czy bedziesz sobei chcial ten "raj" budowac to juz zalezy od ciebie i twoich chęci Pozdrawiam

Odp.: Po pierwsze, to które regulacje są durne?
Po drugie to całkowicie wolny nie podlegający regulacjom był samotnie wędrujący przez puszczę lub sawanne homo sapiens, ale szybko stawał sie wtedy źródłem białka dla świata zwierzęcego.
Będąc członkiem wspólnoty pierwotnej, plemiennej bądź narodowej gdzie miał dużo większe szanse przeżycia musiał się (a w zasadzie robił to dobrowolnie, bo inaczej ginął) podporządkować pewnym regułom w niej ustalonym przez większość np. wszyscy jeździmy prawą stroną ulicy, nie kradniemy, nie zabijamy, świadczymy wszyscy pewne prace na rzecz wspólnoty (dziś to podatki), bo w przeciwnym razie zapanuje chaos. Jeśli nam to nie odpowiada opuszczamy tą wspólnotę, lub zmieniamy te zasady jeśli zyskamy poparcie większości.

Jak widzisz to wszystko nie jest takie trudne, tylko trzeba trochę pomyśleć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Sztabowcom Tuska udało się nawet zataić newsa jak cztery lata temu pan premier "zarobił z liścia" na wałach podczas ostatniej powodzi. A było więcej takich przypadków.

haha nawiedozny jestes. Media szeroko spekulowaly o tym zdarzeniu wiec co gledzisz o ukrywaniu skoro pisano o tym w wielu meisjcach? Szczegoly nie ywplynely bo ten gosc ktory mial tego czynu dokonac nie mowil o tym w mediach.
Jesli ktos cos ukrywa to Korwin ktory kilka lat temu trafil do szpitala z poważna rana brzucha i nie chcial powiedizec kto go zranil. Ja o tym dowiedizlaem sie kilka dni temu a o Tusku wiedzialem od lat. WIec daj sobie spokoj z teoriami spiskowtymi bo jak iwdizsz Korwin ma cos wiecej do ukrycia. Nawet watek jakiegos dilera narkotykowego siep ojawia albo byłej zony.
Beka chopie placzesz nad liscie dla Tuska o ktorym szeroko pisano a nie widzisz nic zlego w wyciszeniu ugodzenia nozem Korwina.

CYTAT
Ludziom w Polsce generalnie żyje się źle, ale dzięki przychylności mediów , Platforma Obywatelska wygrywa kolejne wybory.
W TVN ciagle w faktach o biedzie, chorych dzieciach ktorym odmowiono leczenia w panstwie rzadzonym przez PO, szkodliwosci emigracji itp. a Ty piszesz o przychylnosci mediow. Jak chcesz iwedizec co to przychylnosc mediow to zerknij na Rosje.


... I popraw te posty , bo przez te błędy stylistyczne od czytania Twych pseudo-mądrości łeb mnie rozbolał!

Moderowano przez: el.Banan
Twoja ocena innych użytkowników jak i ich obrażanie jest zbędne ... następnym razem bonus umiech

pozdrawiam


Laska Ci Bananie w ten Twój tępy ryj!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 19:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Sztabowcom Tuska udało się nawet zataić newsa jak cztery lata temu pan premier "zarobił z liścia" na wałach podczas ostatniej powodzi. A było więcej takich przypadków.

haha nawiedozny jestes. Media szeroko spekulowaly o tym zdarzeniu wiec co gledzisz o ukrywaniu skoro pisano o tym w wielu meisjcach? Szczegoly nie ywplynely bo ten gosc ktory mial tego czynu dokonac nie mowil o tym w mediach.
Jesli ktos cos ukrywa to Korwin ktory kilka lat temu trafil do szpitala z poważna rana brzucha i nie chcial powiedizec kto go zranil. Ja o tym dowiedizlaem sie kilka dni temu a o Tusku wiedzialem od lat. WIec daj sobie spokoj z teoriami spiskowtymi bo jak iwdizsz Korwin ma cos wiecej do ukrycia. Nawet watek jakiegos dilera narkotykowego siep ojawia albo byłej zony.
Beka chopie placzesz nad liscie dla Tuska o ktorym szeroko pisano a nie widzisz nic zlego w wyciszeniu ugodzenia nozem Korwina.

CYTAT
Ludziom w Polsce generalnie żyje się źle, ale dzięki przychylności mediów , Platforma Obywatelska wygrywa kolejne wybory.
W TVN ciagle w faktach o biedzie, chorych dzieciach ktorym odmowiono leczenia w panstwie rzadzonym przez PO, szkodliwosci emigracji itp. a Ty piszesz o przychylnosci mediow. Jak chcesz iwedizec co to przychylnosc mediow to zerknij na Rosje.


... I popraw te posty , bo przez te błędy stylistyczne od czytania Twych pseudo-mądrości łeb mnie rozbolał!

Moderowano przez: el.Banan
Twoja ocena innych użytkowników jak i ich obrażanie jest zbędne ... następnym razem bonus umiech

pozdrawiam


Laska Ci Bananie w ten Twój tępy ryj!!!


A bonusa wsadź sobie głęboko w dupę! Ty tumanie , kończę z tym forum! Nara!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 21:46  
Cytuj
@Marek370: "Ano po to, że jak byłem dzieckiem to moi rodzice i ich rówieśnicy pracowali, abym mógł sie bezpłatnie uczyć i leczyć w wybudowanych przez nich szkołach i szpitalach"

Ale o czym ty mowisz ? przeciez chodzi oto by szpitale byly prywatne oraz szkoly umiech wiec w czym rzecz ? umiech

Marek370: "Dlatego, że o tym jak i o wielu innych ważnych sprawach decyduje większość parlamentarna wyłoniona w wolnych wyborach przez obywateli tego kraju"

Ale co ty mi tu piszesz ? umiech myslisz ze ja niewiem jak funkcjonuje państwo ? Mnie chodzi oto by ani większość parlamentarna ani monarcha ani żaden wielce inny "oświecony jegomość" nie decydował za mnie kiedy i czy wogole ja chcę przechodzic na emeryture umiech Rozumiesz to ? umiech

Marek370: "Bycie członkiem wspólnoty pierwotnej, plemiennej czy narodowej zawsze wymagało podporządkowania sie interesowi większości lub odejścia z niej."

No bzdura umiech nie uczyłeś sie historii ? otoż czasami bywalo tak, ze byla taka osoba ktorą nazywano krolem i ta osoba decydowala (przy wspolpracy z doradcami - expertami w danej dziedzinie) co jest dla wspólnoty dobre umiech Ot co ustrój to inny zwyczaj ;)

Marek370: "Tu nie odpowiedziałeś na moje pytanie, co mnie nie dziwi, tego tematu będziecie konsekwentnie unikać."

Unikac ? no wiesz ? w zyciu umiech przeciez program gospodarczy to najmocniejsza część u Korwina... Powiem ci szczerze ze to co tam sobie gada Korwin o jakis "homosiach" "tęczach" o kościele i inne takie to mnie to kompletnie nie interesuje ;) Dla mnie najwaznijesze u danej partii jest program dotyczacy gospodarki... Szkoda ze dla wiekszosci Polakow wazniejsze jest czy dany polityk się ladnie uśmiecha albo czy chodzi do kościoła... Gospodarka jest NAJWAŻNIEJSZA... No tylko po co mam tu ci kopiowac program KNP skoro masz calosc na ich stronce ? No ok przytocze ci tak ogolnikowo bo widze ze bardzo ci sie niechce poczytac:

1) Redukcja w szeregach urzędnikow do absolutnego minimum
2) Koniec dawania kasy na koscioł
3) Koniec wydatków na sluzbe zdrowia
4) Koniec wydatków na oświate
5) Koniec wydatków na niepotrzebny socjal

MAŁO ??? Są to ogromne oszczednosci umiech


@Marek370: "To nie nonsens tylko to służy oszczędności energii i surowców potrzebnych do jej wytworzenia. Na całym świecie wprowadzane są coraz ostzrejsze normy emisji spalin dla silników spalinowych i nikogo to nie dziwi."

Oj znowu nie rozumiesz oco chodzi... przeciez nikt tu nie chce byc trucicielem, zanieczyszczac powietrza itp... TO NIE OTO CHODZI ...
chodzi o samą metodę... Unia zakazuje TO jest złe ze Unia ma takie prawa by zakazywac... Temu nalezy sie przeciwstawiac a ty mi tu podajesz co o ile zmiejszy marnowanie energii czy emisje gazow...
To powinno byc na zasadzie:

a) uświadamiania a nie zakazu

b) praw rynku... przyklad: jesli producent XYZ wyprodukuje zarowke i powie w reklamie ze dzieki niej oszczedzasz 60% na oswietleniu to czy nie kupisz tej zarowki ? oczywiscie ze kupisz...

I oto wlansie w tym chodzi... by unia nie miala prawa zakazywac, obywatel powinien sam wybrac co mu odpowiada i co dla niego dobre... Jak ma ochote świecic zwyklą żarówką to niech swieci... dlaczego mu zakazywac ?


@Marek370: "Tylko zapomniałeś skąd sie wzięła ta technologia. Nie powstała w szopkach wolnych wynalazców na zasadzie każdy sobie rzepkę skrobie, lecz wspólnoty narodowe przeznaczają z podatków duże kwoty na badania naukowe"

Mowimy o technologi ? No coty ;) tylko sektor prywatny umiech Budzet polski na badania to zalozmy w 2012 roku to 8 miliardow zł Wiesz ile wydala np Toyota ? prawie 10 miliardow DOLAROW ;) To samo koncerny farmaceutyczne umiech Tylko sektor prywatny wie co jest ludziom potrzebne na czym moze zarobic i w to inwestuje ;) Pieniadze z budzetu najczesciej sa poprostu przemarnowane.

@Marek370: "Po pierwsze, to które regulacje są durne?"

No regulacje w gospodarce oczywiscie ;)

@Marek370: "Po drugie to całkowicie wolny nie podlegający regulacjom był samotnie wędrujący przez puszczę lub sawanne homo sapiens, ale szybko stawał sie wtedy źródłem białka dla świata zwierzęcego... "

O czym ty wogole piszesz ? Przeciez nikt tu niechce likwidowac prawa karnego itp ? tym bardziej Korwin ;) akurat w tej sprawie jest on bardzo ostry ;)

No tak ... widze juz kolejny raz proponujesz mi opuszczenie kraju umiech
Podam ci przyklad... zalozmy ze mam ogród... krzewy itp... ale mi sie niepodoba... mam go zostawic i szukac innego ? Niekoniecznie ;) zawsze mozna w swoim skosic trawę i przystrzyc drzewka ;)

Marek370: "Jak widzisz to wszystko nie jest takie trudne, tylko trzeba trochę pomyśleć."

No tu sie zgodze ;) myslenie to podstawa ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 5 Cze 2014r. 22:57  
Cytuj
Zrobiłem co mogłem , aby cię oświecić, nie udało się to trudno. Jest demokracja i każdy może mieć własne zdanie, nawet irracjonalne.

Wszystkie te programy wyborcze i opcje polityczne weryfikuje życie i wybory, a to co Korwin myśli jak widać dla większości Polaków jest nieistotne.
W końcu jest poza sejmem, więc nie ma sobie co głowy zawracać.

Póki co jest elementem folkloru politycznego, czymś w rodzaju błazna polskiej polityki. Taka rolę gra od lat i z tego żyje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 00:45  
Cytuj
@Marek370: "Zrobiłem co mogłem , aby cię oświecić, nie udało się to trudno."

Czym oświecic ? umiech Obalilem KAZDY twoj argument umiech a ty nie podważyłes ani jednego mojego umiech wiec czym niby mialbys mnie przekonac ? Do tego wykazales sie kompletną nieznajomoscią programu KNP ... Wiec o czym tu wogole rozmawiać ? umiech

@Marek370: "Wszystkie te programy wyborcze i opcje polityczne weryfikuje życie i wybory, a to co Korwin myśli jak widać dla większości Polaków jest nieistotne. "

No przykre to ;) ze glosujemy na partie ktore coraz bardziej beda zadluzaly kraj, coraz wiecej marnowaly publicznych pieniedzy, coraz to podnosily podatki, wprowadzaly regulacje ktore beda sluzyly co najwyzej bogatym korporacjom a nie zwyklemu obywatelowi...

@Marek370: "Póki co jest elementem folkloru politycznego, czymś w rodzaju błazna polskiej polityki"

Wole blazna z logicznymi pomysłami niz "wielce poprawnego" bez jakiejkolwiek wizji na rządzenie tym krajem ;)

OK masz racje dajmy juz spokoj ;) kazdy i tak "wie swoje" wiec niema sensu. Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 01:13  
Cytuj
CYTAT

...W końcu jest poza sejmem, więc nie ma sobie co głowy zawracać.

Póki co jest elementem folkloru politycznego, czymś w rodzaju błazna polskiej polityki. Taka rolę gra od lat i z tego żyje.


To co napisałeś to jest myśl zaczerpnięta z wypowiedzi dziennikarki telewizji reżimowej, https://www.youtu(...)6JVrIXQo która to pokazała podczas tego programu, jak można udawać człowieka mądrego będąc głupim.

Tak jeszcze w temacie "wolnej Polski" i naszej wspaniałej demokraci podam z życia wzięty przykład: w jednym z bloków w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego SM wprowadziła zakaz palenia papierosów na balkonach. Niby nic, taki tam zakaz, nowy punkt w regulaminie porządkowym. Wiem że w tym bloku, znaczna większość mieszkańców to "palacze" a mieszkania nie są zbyt duże i każdy chętnie gdy robi się ciepło puszcza dymka na balkonie. Co tam się będą palacze truli, na pewno smrodzą innym nie palącym w ich mieszkaniach...

No i gdzie ta wolność? A co z demokracją skoro w tym bloku 70% mieszkańców to palacze, reszta to dzieci lub osoby nie palące...

@Marek370 Zadajesz pytania i podajesz argumenty bardzo podobne do tej jakże błyskotliwej i wyuczonej dziennikarki z w/w linku. Gratulujęok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 06:58  
Cytuj
Widocznie te dzieci i osoby niepalące nie chcą sie truc waszym dymem.
Uważam, że palaczom powinni podnieść skłądki na ubezpieczenie zdrowotne, bo tak to wszyscy zrzucają sie na leczenie ich raków, w tym ja jako niepalący.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 07:27  
Cytuj
CYTAT
Widocznie te dzieci i osoby niepalące nie chcą sie truc waszym dymem.
Uważam, że palaczom powinni podnieść skłądki na ubezpieczenie zdrowotne, bo tak to wszyscy zrzucają sie na leczenie ich raków, w tym ja jako niepalący.


No to skoro to jest niesprawiedliwe, to idealnym dla Ciebie rozwiązaniem jest prywatna służba zdrowia, którą proponuje Korwin. Płaciłbyś tylko za siebie i za swoich bliskich jakieś tam 300 zł ubezpieczenia i nie musiałbyś się składać na raki palaczy. Sprawiedliwe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 07:40  
Cytuj
CYTAT
@Marek370:
Obalilem KAZDY twoj argument umiech a ty nie podważyłes ani jednego mojego umiech wiec czym niby mialbys mnie przekonac ? Do tego wykazales sie kompletną nieznajomoscią programu KNP ... Wiec o czym tu wogole rozmawiać ? umiech


To ty tak twierdziszumiech.
Program polityczny to nie twierdzenie matematyczne, które można udowodnić lub nie.
Sensowność jego wprowadzenia ze względu na na jego przyszłe skutki musi być poddana ocenie tych, których będzie dotyczył, czyli wyborców.
Może i część wyborców byłaby szczęśliwa z takiej wolności proponowanej przez KNP. Ale potem część tej części wylądowałaby na bank z czapką pod kościołem i co wtedy? Kopniesz? Życie nie jest łatwe, nie każda inicjatywa gospodarcza sie udaje.
Poza tym spora część ludzi nie wie co to jest jutro nie mówiąc już w ogóle o oszczędzaniu, wszystko wyniosą do monopolowego i co potem? Niech umierają na ulicy bo sami sobie winni, bo wolność była?
Trzeba by było jakieś przytułki tworzyć z pieniędzy przeznaczonych na co inne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 6 Cze 2014r. 22:41  
Cytuj
@Marek370: "To ty tak twierdzisz"

No bo to jasno wynika z argumentow ;) Powiem ci ze nawet jesli "calym sercem" popierał bym socjal itp... to rozum i tak uzna ze to co mowi Korwin jest poprostu sensowniejsze umiech NIE DA sie zaprzeczać logice ;) GRUNT to podejść do tematu BEZ uprzedzen ;) bez opierania sie na stereotypach umiech Sęk w tym ze poglądy Korwina są proste i logiczne aż do BÓLU umiech Zauwaz ze nawet dziennikarze ktorzy chcą robic z niego pośmiewisko nigdy nie bawią sie w tematy gospodarcze... bo kazdy z nich wie ze na tym go nie zagnie ;) to jest poprostu tak logiczne ze nawet szkoda dyskutowac umiech W zamian za to rozmawiają z nim na sile o posiadaniu broni, o prawach kobiet, zapraszają feministki... Bo wiedzą ze w programie gospodarczym go nie zagną umiech

Widzisz ja sie odnajde i w tym i w tamtym systemie umiech mimo to mysląc logicznie dostrzegam logike Korwina ;) To samo młodzi ludzie (bo ci glownie glosowali na Korwina) ktorzy nie maja tak wpojonej idei starego systemu gdzie to rząd decydowal co masz robić. Jak widizsz młode pokolenie sprzeciwia sie temu umiech co bardzo mnie cieszy umiech Moze jeszcze nie teraz... ale np za iles tam lat gdy odejdzie pokolenie z zakorzenionym systemem opiekuńczego państwa, poglądy wolnościowe będą większością ;)
Poki co za duzo jest takich jak TY ktorzy by chcieli żerować na tych co coś w zyciu osiągneli i się dorobili umiech

@Marek370: "część tej części wylądowałaby na bank z czapką pod kościołem i co wtedy?"

Dlaczego tak uwazasz ? A czy teraz niema żebraków ? Ja ci powiem ze przy systemie Korwina nie musial bys byc zebrakiem jesli bys nie chciał umiech zauwaz:

a) koszty utrzymania pracownika przez pracodawce zmalaly by wiec wiecej by zatrudniał

b) nie mial bys obciazen przy prowadzeniu walsnego małego biznesu - nie ma szans ze tysiaka nie zarobisz w miesiac ;) chyba ze bedziesz leżał ;)

A tak swoją drogą bo sie czepiasz zebractwa... poczytaj sobie ile taki zebrak wyciąga miesięcznie ;) zdziwisz się ;) i podatku ZERO smiech2

@Marek370: "Kopniesz?"

Nie ;) czemu ? wyjme 5 dych z portfela i dam ;) przynajmniej skorzysta on a nie rzesza urzędnikow po drodze ;)

@Marek370: "wszystko wyniosą do monopolowego i co potem?"

Aaaaa no tu cie mam ;) to karą za to ze jestem odpowiedzialny myślę o przyszlosci jest to ze mam utrzymywac z moich pieniedzy czlowieka nieodpowiedzialnego, bimbającego na wszystko i lenia ? no sorry ;) gdzie tu jakaś sprawiedliwość jest ? umiech
Albo sam bys sobie chcial siedziec na zasiłeczku i piwko popijać co ? umiech ok Pozwol ze ja sam bede decydowal czy komus bede chcial dać pieniądze a nie by rzad o tym decydował i wyłudzał ode mnie owoce mojej pracy ;)

Na sile upierasz sie przy swoim jak logika mowi co innego ;) Niewiem ile masz lat jesli jestes starszy czy w srednim wieku to jestem w stanie cie zrozumiec ;) ale jesli jesteś młody... ;) Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 11:59  
Cytuj
W zamian za to rozmawiają z nim na sile o posiadaniu broni, o prawach kobiet, zapraszają feministki... Bo wiedzą ze w programie gospodarczym go nie zagną

No bo to niewątpliwy geniusz gospodarczy, swoja wiedzę czerpał przez lata z książek, a potem stał na czele wielu ważnych instytucji finansowych i gospodarczych w Polsce i na świecieumiech po prostu można mu zaufać w ciemnoumiech

ale np za iles tam lat gdy odejdzie pokolenie z zakorzenionym systemem opiekuńczego państwa, poglądy wolnościowe będą większością

No nie wiem, ludzie lubią jak się nimi ktoś opiekujeumiech. W USA drugi raz wybrali Obamę, bo zwiększa socjalumiech

Poki co za duzo jest takich jak TY ktorzy by chcieli żerować na tych co coś w zyciu osiągneli i się dorobili

Tu cie intuicja zawiodła, płacę wysokie podatkiumiech


Nie, czemu ? wyjme 5 dych z portfela i dam, przynajmniej skorzysta on a nie rzesza urzędnikow po drodze

A co będzie jeśli jednak nie wyjmiesz?umiech

Pozwol ze ja sam bede decydowal czy komus bede chcial dać pieniądze a nie by rzad o tym decydował i wyłudzał ode mnie owoce mojej pracy

Nie pozwalamumiech masz placiś podatki tak jak wszyscyumiech spróbuj w USA tego nie robić, to cie zamkną w więzieniu jak zwykłego złodziejaok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 12:15  
Cytuj
Marek370 poczytaj, podatek dochodowy federalny w USA został wprowadzony nielegalnie, wbrew konstytucji i wiele osób (świadomych) go nie płaci. Jest ich coraz więcej.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 12:36  
Cytuj
Doczytaj do końca, grozi im wieloletnie więzienie i milionowe grzywny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 12:42  
Cytuj
...
Jeżeli kogoś coś trapi odnośnie Nowej Prawicy niech pyta w tym temacie.

Moderowano przez: el.Banan
bawcie się kulturalnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 12:46  
Cytuj
Marek, wielu ma wyroki na swoją korzyść i nie płacą. Prawo jest prawem, jak taki podatek jest niezgodny z konstytucją to nie powinien istnieć. A jest niezgodny bo nie ratyfikowały go wszystkie stany. Proste.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 22:15  
Cytuj
A możesz mi podać nazwiska tych osób? Chciałbym zweryfikować to co piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 7 Cze 2014r. 23:03  
Cytuj
@Marek370: "po prostu można mu zaufać w ciemno"

Wiec jaki problem bys i ty mu zaufal skoro twierdzisz ze tak kazdy mu ufa w ciemno ? ;) Pogadaj sobie z Korwinem na czacie ;) są czasami rozne spotkania internetowe ;) a nóż moze tobie sie uda go zagiąć w poglądach na gospodarke ? Chociaż szczerze wątpie potluczony

@Marek370: "No nie wiem, ludzie lubią jak się nimi ktoś opiekuje. W USA drugi raz wybrali Obamę, bo zwiększa socjal"

Przeciez napisalem wyraznie ze w przyszlosci umiech Teraz w Polsce tez glosujemy na socjal ;) Wiec co to za porownanie umiech ?
Aaa no kazdy leń by tak chciał umiech dziwisz się ? ;)
Heh ci co mowisz lubią jak sie nimi opiekuje to poprostu fajtłapy życiowe albo lenie umiech Normalny czlowiek lubi miec swój los w swoich rękach umiech Pisałem ci juz ze leni jest więcej niz pracowitych dlatego wygrywa socjal ;)
Ja nie chce by się mną opiekowano umiech Jakis inny jestem ? mam sie zacząć martwić ? smiech2

@Marek370: "Tu cie intuicja zawiodła, płacę wysokie podatki"

To z jednej strony mnie to cieszy ;) bo nie lubie nierobów ;) Ale z drugiej martwi ;) bo wiecej pieniedzy marnujesz ;)
Widocznie lubisz jak twoje pieniądze są marnowane ;) bo jak sam wczesniej wspominales ze ślepemu ZUS kaze isc do pracy a za 400 zł zasilku nie jestes w stanie przezyć umiech Wiec gdzie idą te twoje wysokie podatki ? ;) masz poczucie ze te pieniądze zostaly DOBRZE spozytkowane ?
Ja wierzę w ciebie umiech wiem ze osobiście lepiej bys nimi rozdysponował niz rząd umiech

Juz nawet pomijając Korwina i poglady wolnościowe NAPRAWDE nie rozumiem jak mozesz popierac podatek dochodowy ;)
Jest to dla mnie BARDZO dziwne. Wiesz ile to złego przynosi gospodarce ? Zainteresuj się tym tematem... Wiesz jak by pobudzilo gospodarke zlikwidowanie tego podatku ? O ILE wzrosly by wplywy z VAT ? Ile firm malych by przetrwalo i wiecej inwestowalo, zatrudnialo ? Tak mniejszych firm bo ci WIELCY juz dawno są w rajach podatkowych. A i zwyklemu pracownikowi by wiecej do kieszeni wpadlo. Dlatego dziwię się tobie, ze popierasz dochodowy ;) Za zlikwidowaniem tego podatku powinna byc KAZDA partia w tym kraju nie tylko Korwin, dla dobra polskiej gospodarki. Zresztą to nie wymysł tylko Korwina... jest mnostwo symulacji jaki to pozytywny wplyw ma likwidacja dochodowego.

@Marek370: "A co będzie jeśli jednak nie wyjmiesz?"

Jestem w 100% przekonany ze wtedy TY to zrobisz umiech po twoich wypowiedziach widze w tobie WIELKĄ chęc pomagania ludziom umiech Problem w tym ze naiwnie ufasz ze rząd zrobi to za ciebie
Poza tym w poprzedniej wypowiedzi podawalem ci jakie mozliwosci by miala taka osoba w wolnym nieregulowanym rynku, nie bede sie powtarzał ;) .. Jesli pomoc ty TYLKO lokalna i bezposrednia ;) Wokoł nas zyje mnostwo dobrych ludzi ktorzy wyciągną pomocną ręke umiech

@Marek370: "Nie pozwalam masz placiś podatki tak jak wszyscy"

O prosze... umiech W czym jestem gorszy od ciebie ze ty mozesz spelniac swoje marzenie (chcesz placic podatek i go placisz) a ja nie moge spelnic swojego ? (nie chce placic podatku a jednak musze go zaplacic) ? ? umiech Nie szkoda ci mnie ? umiech Moze jakby kazdy mial wybor to by bylo troszke sprawiedliwiej co ? ;)

@Marek370: "spróbuj w USA tego nie robić, to cie zamkną w więzieniu jak zwykłego złodzieja"

No u nas tez scigaja za nieplacenie umiech przeciez rozmawiamy o tym by zlikwidowac podatek ustawowo a nie by ot tak sobie nie placic ;) Nierozumiem kompletnie ponownego odniesienia do USA ? umiech Rozmawiamy o Polsce to MY mamy Korwina nie USA umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 08:36  
Cytuj
"a nóż moze tobie sie uda go zagiąć w poglądach na gospodarke ?"

Tylko zwolennicy KNP głosują na "miszcza" najlepszego od zaginania w poglądach redaktorów TVPgood reszta ma inne kryteriaumiech

"Heh ci co mowisz lubią jak sie nimi opiekuje to poprostu fajtłapy życiowe albo lenie"

Ale przecież większość jest za utrzymaniem ubezpieczeń społecznych i wcale na KNP nie glosuje, hm, pachnie mi tu jakąś pogardą dla większości społeczeństwa, ludzie sa głupi prawda?umiech Powoli zaczynamy odkrywać ten program KNPumiech

"Ja wierzę w ciebie umiech wiem ze osobiście lepiej bys nimi rozdysponował niz rząd umiech "

A ja w ciebie nieumiech, kto popiera mistrza politycznej porażki i obiera go sobie za guru, to cos z nim nie tak i z góry skazany jest na wyborcze fiaskoumiech

"Wokoł nas zyje mnostwo dobrych ludzi ktorzy wyciągną pomocną ręke "

Hahaha, za mało znasz życieumiech Pewnie nie wiesz, że najwięcej przyjaciół się ma jak się ma dużo kasy.
Naiwność dodałbym do katechizmu jako ósmy grzech głównyumiech

"O prosze... W czym jestem gorszy od ciebie ze ty mozesz spelniac swoje marzenie (chcesz placic podatek i go placisz) a ja nie moge spelnic swojego ? (nie chce placic podatku a jednak musze go zaplacic) ? ? Nie szkoda ci mnie ? "

Szkodaumiech bo chyba umrzesz z tym marzeniem:szok:

Mam jakieś dziwne przeczucie, że naiwność i entuzjazm tysięcy pragnących wolności i zniesienia podatków zwolenników KNP zostanie wykorzystany przez Tuska do wygrania nadchodzących wyborów.
A w jaki sposób to zrobi dowiecie się w ostatnim tygodniu przed wyborami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 8 Cze 2014r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
A możesz mi podać nazwiska tych osób? Chciałbym zweryfikować to co piszesz.


Poszukaj w internecie. Są ich wypowiedzi i pokazują korzystne dla siebie wyroki.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »