NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Robią nas w konia - ale dość tego! , Czas na normalność
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 18:51  
Cytuj
Jakie Wasze zdanie w tym temacie po obejrzeniu tego video:
https://www.youtu(...)yrWhu7mo

Czas na normalność? Czy kolejny raz 'mniejsze zło' i patologia w każdej sferze życia jak dotychczas?

A może nie interesujesz się?
https://www.youtu(...)-Su_AkEM
Bo i tak nie zrozumiesz ?

Z tego co widzę w głosowaniu na Stalowym Mieście - już 22% głosów ma kandydat Nowej Prawicy - Grzegorz Kida.

Tak jak ja, na pewno macie dość tego dziadostwa w kraju a więc najwyższy czas na zmiany, na wyrzucenie krętaczy i karierowiczów i odesłanie ich do roznoszenia ulotek:
Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 23 Maja 2014r. 18:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 10:42  
Cytuj
Ten śmieć jak go nazywasz ma również twój interes na rzeczy. Czy ty jesteś w stanie się wznieść na takie wyżyny intelektualne?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 11:00  
Cytuj
Chyba mam deja vu, bo dokładnie to samo w 1989 roku mówili obecni władcy Polski. Polacy już raz się zjednoczyli przeciw tzw komunie i zostali w 1989 roku dość skutecznie oszukani. Mam znowu uwierzyć, że ktoś obecny syf zamieni w raj?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Chyba mam deja vu, bo dokładnie to samo w 1989 roku mówili obecni władcy Polski. Polacy już raz się zjednoczyli przeciw tzw komunie i zostali w 1989 roku dość skutecznie oszukani. Mam znowu uwierzyć, że ktoś obecny syf zamieni w raj?


Możesz nic nie robić i uważać, że jest zajefajnie.

Obejrzyj i postaraj się zrozumieć film poniżej.





Jak nic nie zrobisz to możesz mieć pewność, że się nie polepszy. Jak zaczniesz działać to jest szansa, że zmiany wyjdą na dobre.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
Mam znowu uwierzyć, że ktoś obecny syf zamieni w raj?


Wierz w co chcesz, ale głosować musisz, każdy musi bo taki mamy ustrój i tylko w ten sposób można zmienić cokolwiek. Nie pójściem na wybory bo, jak to ktoś powiedział "nie będę nikomu nabijał kieszeni" tylko dajesz przyzwolenie na robienie z nami co im się podoba. Ludzie idźcie na wybory chociażby żeby zagłosować na kogoś z partii która ma najniższe poparcie. Jak będzie duża frekwencja to będzie oznaczało że jeszcze w tym kraju ludzie maja cokolwiek do powiedzenia, politycy się przestraszą. 20% frekwencja utwierdzi obecnych polityków, że mamy w dupie co oni robią z nasza kasą i nie zmieni się NIC!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 24 Maja 2014r. 11:37  
Cytuj
Nasza kochana władza wymyśliła próg 5% bo wtedy otrzymają mandaty tylko duże partie, nasza kochana władza wymyśliła wybory proporcjonalne co powoduje, że ciągle mamy tych samych u władzy. Mamy więc błędne koło, żeby zmienić obecny system głosowania potrzeba 2/3 obecnych parlamentarzystów na zmianę w konstytucji zapisów o zmianie ordynacji wyborczej. Oczywiście posłowie nie zmienią w konstytucji zapisu o zmianie wyborów proporcjonalnych na większościowe bo po następnych wyborach nie byłoby ich w parlamencie.Błędne koło..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »