NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak zaprzeczyć ojcostwu ,
Posty: 1
Dołączył: 22 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 17:01  
Cytuj
Jestem Marcin. Nasze małżeństwo było wspaniałe. Mieliśmy po 25 lat kiedy zawieraliśmy związek małżeński. Po dwóch latach od jego zawarcia postanowiliśmy wyjechać „za chlebem” do Wielkiej Brytanii. Po 3 latach dostałem lepszą propozycje pracy w Polsce. Po przyjeździe do Polski utrzymywałem z moja żoną Wiolettą kontakt telefoniczny. Jednak w kwietniu zeszłego roku, odmówiła ona przyjazdu na Wielkanoc tłumacząc się tym że w jej zawodzie ( archeolog) jest bardzo ciężko znaleźć pracę, a znalazła teraz taką właśnie wymarzoną i jest na okresie próbnym. Jednocześnie co mnie zaskoczyło zmieniła swój adres i numer telefonu. Udałem się do UK żeby się z nią skontaktować, jednak nie mogłem ją znaleźć. Znajomi poinformowali mnie że nie chce mieć ze mną żadnego kontaktu. Po powrocie do kraju po dłuższym okresie czasu poznałem Iwonę. Jednocześnie dowiedziałem się że Wioleta jest w ciąży z niejakim Johnem. Jak zaprzeczyć ojcostwu, gdyż jesteśmy nadal małżeństwem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 17:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 17:38  
Cytuj
Czy to nie jakieś zadanie do rozwiązania ? podobnie brzmi "Zagmatwana sprawa spadkowa" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 17:52  
Cytuj
Baby to są jednak chu**e

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 21 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 18:25  
Cytuj
Testy DNA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 17 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 18:33  
Cytuj
musisz dzialac szybko - masz pol roku od urodzenia sie dziecka aby zlozyc wniosek do sadu o zaprzeczenie ojcostwa w innym razie dziecko bedzie przypisane Tobie i masz alimenty na bank

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 6 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 19:47  
Cytuj
dokladnie skonczylam prawo i to samo powiem

o to co ma pan zrobić

ZŁOŻYĆ WNIOSEK O ZAPRZECZENIE OJCOSTWA

SĄD NAKAŻE TESTY DNA

JEŚLI PARTNERKA SIĘ NIE ZGODZI BĘDZIE TO Z URZEDU KONIECZNE DO ZROBIENIA A JEŚLI SIĘ TEGO NIE PODEJMIE ZAPŁACI KARĘ

Ma pan maksymalnie 6miesięcy od momentu urodzenia sie dziecka po tym okresie jest pan prawowitym ojcem i już żadna badania dna nie pomogą do ukończenia szkoły studiów będzie pan musiał płacić PROSZĘ DZIAŁAĆ SZYBKO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 20:50  
Cytuj
A jak ona zaprzeczy że urodziła jakieś dziecko , przeczeka rok i kiedy już będzie za późno złoży sprawę o alimenty? smiech2 Tak czy inaczej , to chyba rozwód by się tu przydał jezyk bo jak kobitę pilnować na taką odległość kiedy z kim i ile dzieci sobie naklepie jezyk

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 6 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 21:47  
Cytuj
niech pan się uda do urzędu stanu cywilnego także to zgłosić jeśli urodziła oni będą wiedzieć mozna to sprawdzić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
A jak ona zaprzeczy że urodziła jakieś dziecko , przeczeka rok i kiedy już będzie za późno złoży sprawę o alimenty?


Heh, żeby sąd jej cos nakazał to najpierw musi ja znaleźć:/, ale żeby ona sama kurde się nie odnalazła po upływie pół roku.
Ale jest nadzieja, że John ja kocha i uzna dziecko i zamieszkają razemumiech
Jeśli nie, to John przecież jako ojciec będzie atrakcyjniejszy - m. in. zapłaci większe alimenty.
Ale na razie to zdaje się, że nie wiadomo jakie ona ma plany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »