NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
LO Staszic - nauczyciele polskiego dobrzy i słabi,
Aja
Aja
Aja
Posty: 216
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 19:31  
Cytuj
Potrzebuję informacji kto na Staszica uczy dobrze polskiego ?
Kogo unikać i dlaczego ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 19:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2014r. 20:57  
Cytuj
Kiedyś uczyła tam pani Mariola Wańkiewicz rewelacyjny pedagog i sprawiedliwy - na dobra ocenę naprawdę trzeba było zasłużyć.uczyła mnie,ale nie wiem czy pracuje tam nadal bo konczylam szkole dziesięć lat temu :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 08:59  
Cytuj
Nie Wańkiewicz, tylko Wańczyk umiech Mnie też uczyła, tylko w Szkole Pods. nr 3, później przeszła do LO, ale teraz już tam nie pracuje. Najlepszym polonistą jest Adam Przybylski- super pedagog, z poczuciem humoru i podejściem do młodzieży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 21 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 20:18  
Cytuj
Najlepsza jest pani Wierzbicka - ostra, wymagająca, potrafi nauczyć i z poczuciem humoru (nieźle sie usmiałem na lekcjach, choć bywa też groźnie)!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 20:52  
Cytuj
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś jedna z czołowych polonistek to była Elżbieta Drobny - bardzo dobra nauczycielka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 5 Maja 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Maja 2014r. 21:44  
Cytuj
Tak Wańczyk good właśnie nie bylam pewną,czy dobrze pamietam nazwisko. a jeśli chodzi o opinię moich przedmowców, wiele osób chwali sobie panią Ewę Drobny. ona uczyła moja siostrę cioteczna,według niej jest świetną polonistka. ja też miałam okazję kilka razy mieć zastępstwo z tą panią i również mam o niej bardzo dobre zdanie. jednak pani Wańczyk po prostu wymiatała i mało kto może jej dorównać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Aja
Aja
Aja
Posty: 216
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 19:11  
Cytuj
CYTAT
Nie Wańkiewicz, tylko Wańczyk umiech Mnie też uczyła, tylko w Szkole Pods. nr 3, później przeszła do LO, ale teraz już tam nie pracuje. Najlepszym polonistą jest Adam Przybylski- super pedagog, z poczuciem humoru i podejściem do młodzieży.


Nie wiecie przypadkiem czy A.Przybylski udziela korepetycji i ile bierze za godzinę ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2014r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Tak Wańczyk good właśnie nie bylam pewną,czy dobrze pamietam nazwisko. a jeśli chodzi o opinię moich przedmowców, wiele osób chwali sobie panią Ewę Drobny. ona uczyła moja siostrę cioteczna,według niej jest świetną polonistka. ja też miałam okazję kilka razy mieć zastępstwo z tą panią i również mam o niej bardzo dobre zdanie. jednak pani Wańczyk po prostu wymiatała i mało kto może jej dorównać...


Widać, że Ciebie niestety nic te panie nie nauczyły w temacie języka polskiego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »