NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
opony,
Posty: 49
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 23:05  
Cytuj
Witam. Orientyje sie moze ktos jaka jest cena wymiana opon zimowek na.letnie z przekladaniem opon na ta sama felge?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 23:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 23:06  
Cytuj
50-100złotych zależnie od warsztatu.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 23:09  
Cytuj
a czy ktos by polecil jakis tani bd wdzieczny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 23:10  
Cytuj
Górka rozwadowska. Tylko tam robię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 23:18  
Cytuj
CYTAT
Witam. Orientyje sie moze ktos jaka jest cena wymiana opon zimowek na.letnie z przekladaniem opon na ta sama felge?


Podane ceny w większości nie uwzględniają dokręcenia koła.


CYTAT
Górka rozwadowska. Tylko tam robię.

Było wałkowane. To gwałciciele mechaniki !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 00:44  
Cytuj
Do czortunio:
Możesz mnie nakierować na temat bo nie qumam o czym piszesz? Od kilku lat dokonuję wymiany tylko tam i nic nie zauważyłem, aby wałkowali. Może nie wiem o czymś.
Wiem natomiast, że obok stacji BP przy drodze do Niska swego czasu wymieniali między klientami opony co sprawiało, że po wymianie miałeś różny profil smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 08:08  
Cytuj
Wymienialem miesiac temu oponki na feldze 17 w zakladzie niedaleko stacji bp jak sie jedzie na nisko- 50zl. Przy mniejszych felgach jest taniej, przy wiekszych ciut drozej. Zawsze jezdze do chlopakow i jestem w 100% zadowolony, nigdy nic mi nie zamienili. Nie mniej zastanawiam sie nad kupnem osobnych felg do opon na lato zeby miec dwa osobne zestawy bo podobno felga i opona sie troche sypia przy kazdorazowym przekladaniu- ktos cos w tym temacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 08:21  
Cytuj
CYTAT
Podane ceny w większości nie uwzględniają dokręcenia koła.


Widziałeś, aby wulkanizator zmienił opony/koła i zostawił klienta ze szpilkami przy samochodzie lub niedokręconymi.

Najtańsze przekładki robiłem w Zbydniowie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 14:47  
Cytuj
Ja w tym roku zmienialem opony na alusach 17° z letnich starych na nowe;

Do tego prostowalem jednego alusa. Laczny koszt calej inwestycji to 140zl.I to co zrobili to przelozyli 4opony wywazyli i wyprostowali jedna felge. Dokrecac nie dokrecali bo nie mieli do czego.

Ale nie zaplacilem ani grosza bo w rozliczeniu zostawilem 2 stare opony dunlopa 235x45x17

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2014r. 15:47  
Cytuj
Co do "taniości" i żeby było przyzwoicie to na miejscu Prohantra (Pama) za Aldikiem, a ciut dalej to warsztat za BP jak się na Nisko jedzie - jeszcze taniej chyba niż w Prohantrze, ale policzyć paliwo to na to samo wyjdzie prawie umiech

k0mar - przestań takie pierdoły rozgadywać, to nie PRL, że wszyscy na jednej marce opon jeżdżą i można między klientami wymieniać. Jeden przyjedzie na Barumach, drugi na Michałkach, a trzeci na Bridgestonach - życzę szczęścia przy zamienianiu.
Normalnie jak widzę takie bzdury to zastanawiam się jaki ludzie mają cel żeby coś takiego idiotycznego wypisywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 11:55  
Cytuj
CYTAT
Wymienialem miesiac temu oponki na feldze 17 w zakladzie niedaleko stacji bp jak sie jedzie na nisko- 50zl. Przy mniejszych felgach jest taniej, przy wiekszych ciut drozej. Zawsze jezdze do chlopakow i jestem w 100% zadowolony, nigdy nic mi nie zamienili.

Zgadzam się ze wszystkim tutaj napisanym.
Wymieniałam 13" za 40 zł + wentylki
oraz 15" za 60 zł + wentylki
CYTAT
k0mar
Do czortunio:
Wiem natomiast, że obok stacji BP przy drodze do Niska swego czasu wymieniali między klientami opony co sprawiało, że po wymianie miałeś różny profil
irkuck
k0mar - przestań takie pierdoły rozgadywać, to nie PRL, że wszyscy na jednej marce opon jeżdżą i można między klientami wymieniać. Jeden przyjedzie na Barumach, drugi na Michałkach, a trzeci na Bridgestonach - życzę szczęścia przy zamienianiu.
Normalnie jak widzę takie bzdury to zastanawiam się jaki ludzie mają cel żeby coś takiego idiotycznego wypisywać.

No k0mar ,chyba nie byłeś tam w warsztacie,bo,pie....szysz jak byś w główkę dostał.
CYTAT
Nie mniej zastanawiam sie nad kupnem osobnych felg do opon na lato zeby miec dwa osobne zestawy bo podobno felga i opona sie troche sypia przy kazdorazowym przekladaniu- ktos cos w tym temacie?

Zakupiłam właśnie z tego powodu,ale po leżakowaniu w lecie trzeba te felgi razem z oponami wyważyć zanim założysz. I tak za każdym razem.
Jaka jest cena tego, nie wiem. Startuję od tego roku dopiero.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 14:36  
Cytuj
Moderowano przez: Jacek
Nie na temat, + 20

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »