NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Czy to w Thoni Alutec był pożar?,
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 09:49  
Cytuj
Podobno w Thoni Alutec miał miejsce pożar.
Dwóch bardzo młodych pracowników odniosło poparzenia sięgające 98% powierzchni ciała.
W konkurencyjnym serwisie internetowym napisano, że podobno gasili magnez wodą, więc siłą rzeczy pojawiają się pytania o to czy:
- pracownicy zostali odpowiednio przeszkoleni,
- zapewniono odpowiednie środki ochrony osobistej oraz przeciwpożarowej,
- gdzie był nadzór?

Ps. Artykuł na konkurencyjnym serwisie jest stale aktualizowany - już zniknął wątek gaszenia magnezu wodą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 09:49  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Maja 2014r. 14:47  
Cytuj
Tak pożar był w Thoni Alutec .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 22 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Maja 2014r. 15:15  
Cytuj
nawet nie tyle sam pożar co i eksplozja w wyniku której wybuchł pożar.. szkoda tych kolesi, ale jak się nie przestrzega BHP to tak jest..

Paweł rządzi. :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Maja 2014r. 02:21  
Cytuj
Jestem ciekaw kto za to odpowie.

[---]

prawdopodobnie jeden z chlopakow zmarl . Chodzi teraz by sprawa nieucichla. Oby sie nikt od tego niewymigal i niesprowadzili winny na tych mlodych chlopakow . Pokoj jego duszy .

Moderowano przez: sm
Usunięto część wypowiedzi na wniosek Thoni Alutec sp. z o. o.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 3 Maja 2014r. 07:43  
Cytuj
CYTAT
prawdopodobnie jeden z chlopakow zmarl . Chodzi teraz by sprawa nieucichla. Oby sie nikt od tego niewymigal i niesprowadzili winny na tych mlodych chlopakow . Pokoj jego duszy .

Nie znam tematu,pierwszy raz słyszę.
Sprawę z pewnością prowadzi Prokuratura i PIP.
Pozostaje problem ,kto za to odpowie,
Znając życie,skończy się na odpowiedzialności kierownika zmiany.
Wyżej się wymigają.
Łącznie z dyrekcją.sciana
A winni?
Są.
Najlepiej jakby...Jeśli to prawda,to szkoda chłopaków,ich rodzin...

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 26 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2014r. 13:13  
Cytuj
CYTAT
prawdopodobnie jeden z chlopakow zmarl . Chodzi teraz by sprawa nieucichla. Oby sie nikt od tego niewymigal i niesprowadzili winny na tych mlodych chlopakow . Pokoj jego duszy .


Nie zostawiajcie tego tak, to jest wielka tragedia dla nich i ich rodzin. W tym zakładzie od dawna dzieje się dużo złego. I to nie jest tak ze winni są na samym dole ale głównie góra powinna być pociągnięta do odpowiedzialności. To ze oni czegoś nie kazali a się działo to tez ich wina bo wyższy szczebel kierownictwa powinien reagować na zezwierzęcenie jakie tam ma miejsce.
Próbujcie tą sprawą zainteresować wszystkie media jakie tylko można prasę radio telewizję o tym zakładzie a także i o innych które działają w podobny sposób powinno być głośno a mobbing musi być napiętnowany.
Wyrzucenie z pracy jakiegoś kozła ofiarnego tez nie załatwi sprawy, tam musi ulec zmianie mentalność osób zarządzających pracą od samego dołu po samą górę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Maja 2014r. 18:09  
Cytuj
Pozwolę sobie na wklejenie apelu rodziny poszkodowanych w pożarze (zamieszczony na konkurencyjnym portalu).
Jak widzę, wielu już zadeklarowało pomoc.


Jeśli ktoś chce coś powiedzieć w tej sprawie w telewizji bądź prokuraturze prosimy o kontakt z rodzina 889620348. Bądź kontakt mailowy justyna.kowalska24_(at)_onet.pl
i drugi w podobnej sprawie:
Trzeba sie zglosic samemu z zeznaniami do prokuratury stalowowolskiej bo jezeli sie zglosicie to beda musieli was przesluchac a tak to powoluja tylko wybranych swiadkow jezeli rzeczywiscie chcecie pomoc chlopakom to prosimy o zgloszenie sie do prokuratury i powiedzenie prawdy bo w innym wypadku prawda nie wyjdzie na jaw... A wszystkie slady nieprawidlowosci sa zacierane obecnie prosimy tez o naglasnianie tej sprawy zeby to nie ucichlo i udanie sie do prokuratury i naleganie ze chceccie panstwo zlozyc zeznania bedziemy bardzo wdzieczni i chlopaki tez na pewno beda wdzieczni jak sie juz wybudza;) i prosimy o modlitwe KONTAKT Z RODZINA PAWLA 504818405

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Maja 2014r. 11:07  
Cytuj
http://www.SpAm.SpAm@SpAm/wiadomosci.php?dx=12704

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Maja 2014r. 17:25  
Cytuj
oby pracownicy pracujacy ogarneli sie w koncu bo niemal ,ze robia za grosze bo na sprzataniu placa w uk wiecej i innych krajach to jeszcze poganiani sa jak szczury.
http://londy(...)id=16821
http://wiatr(...)temid=69
http://video(...)ech-2013

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Maja 2014r. 14:53  
Cytuj
Mam nadzieję, że doniesienia redakcji o śmierci jednego z poszkodowanych się nie potwierdzą.
Jeśli to taka, pożal się Boże, kaczka dziennikarska to ... gratuluję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 17:59  
Cytuj
Moje kondolencje dla rodziny zmarłego. Niestety informacja była tylko przedwczesna.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 18:20  
Cytuj
CYTAT
Moje kondolencje dla rodziny zmarłego. Niestety informacja była tylko przedwczesna.

Jacek"tylko"czy bawicie się w proroctwa?Może takie magiczne słowo"przepraszamy"za pośpieszne i nie sprawdzone nigdzie informacje ze strony Zarządu tego portalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2014r. 19:12  
Cytuj
Ja nie pisze artkułów, jestem tylko moderatorem tylko z okienkiem zarząd. Nie jestem w żaden sposób powiązany z tym portalem. Kondolencje są odemnie jako osoby bo jeden z chłopaków miał się żenić, a drugiemu dopiero co się dziecko urodziło i jest to ogromna tragedia dla ich rodzin.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 130
Dołączył: 8 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 06:42  
Cytuj
Ja szczerze mowiąc mam wątpliwości czy będa chętni do zeznawania :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 10 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2014r. 08:25  
Cytuj
CYTAT
Ja szczerze mowiąc mam wątpliwości czy będa chętni do zeznawania :(



Na forum chetnie zeznaja ale w rzeczywistosci chyba kazdy kto tam pracuje ( zreszta jak jak i w innych firmach) podpisal czy podpisuje 'pakiet' lojalnosciowy i kazdego obowiazuje tajemnica zakladu pracy itd.. z tym sie napewno musza wiazac takie kary ze "glowa mala".Przynajmniej ja mysle ze wiekszosc nie zaryzykuje.


Wyrazy wspolczucia dla rodzin skladam

Szatan w ciemności łowi, jest to nocne zwierzę, Chroń się przed nim w światło, tam cię nie dostrzeże. Adam Mickiewicz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 370
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 02:03  
Cytuj
jakies newsy w sprawie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja szczerze mowiąc mam wątpliwości czy będa chętni do zeznawania :(



Na forum chetnie zeznaja ale w rzeczywistosci chyba kazdy kto tam pracuje ( zreszta jak jak i w innych firmach) podpisal czy podpisuje 'pakiet' lojalnosciowy i kazdego obowiazuje tajemnica zakladu pracy itd.. z tym sie napewno musza wiazac takie kary ze "glowa mala".Przynajmniej ja mysle ze wiekszosc nie zaryzykuje.


Wyrazy wspolczucia dla rodzin skladam


Jaja sobie robisz z tym pakietem? Chodzi o technologie, a nie o zdarzenia. Tym bardziej, że każdy sąd pracy przyzna rację zwolnionemu z powodu zeznawania w prokuraturze.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 08:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Ja szczerze mowiąc mam wątpliwości czy będa chętni do zeznawania :(



Na forum chetnie zeznaja ale w rzeczywistosci chyba kazdy kto tam pracuje ( zreszta jak jak i w innych firmach) podpisal czy podpisuje 'pakiet' lojalnosciowy i kazdego obowiazuje tajemnica zakladu pracy itd.. z tym sie napewno musza wiazac takie kary ze "glowa mala".Przynajmniej ja mysle ze wiekszosc nie zaryzykuje.


Wyrazy wspolczucia dla rodzin skladam


Jaja sobie robisz z tym pakietem? Chodzi o technologie, a nie o zdarzenia. Tym bardziej, że każdy sąd pracy przyzna rację zwolnionemu z powodu zeznawania w prokuraturze.


W pakiecie lojalnościowym (z tego co mi się wydaje,ale pewna nie jestem) nie jest dokładnie zaznaczone o jakie tajemnice chodzi a co za tym idzie wszystko można pod to podciągnąć...

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 138
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Mam nadzieję, że doniesienia redakcji o śmierci jednego z poszkodowanych się nie potwierdzą.
Jeśli to taka, pożal się Boże, kaczka dziennikarska to ... gratuluję.


A gdzie Ty miales informacje ze ten chlopak umarl? Z tego co widze tylko jakis forumowicz tak napisał.co

Pojawil sie nawet artykul: http://stalo(...)id=32617
Skoro 7 maja bylo napisane ze jest potrzebna krew dla dwóch poparzonych chlopaków to chyba nikt wczesniej z redakcji go nie usmiercił...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 09:23  
Cytuj
CYTAT

A gdzie Ty miales informacje ze ten chlopak umarl? Z tego co widze tylko jakis forumowicz tak napisał.co


Odpowiedź tkwi w szybko zdjętym z portalu artykule ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 11:03  
Cytuj
Wczoraj odbyl sie pogrzeb jednego z chlopakow, ktory mial poparzenia prawie 100 procentowe.... Moim zdaniem media nie powinny (i nie robia) wielkiej sensacji z czyjejs tragedii. Obydwaj goscie mieli brac slub w najblizszym czasie... Wielka strata dla rodzin. Kondolencje.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2014r. 17:26  
Cytuj
wczoraj zmarł drugi z chłopaków Wyrazy Współczucia dla rodzin !!!
[*][*][*]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2014r. 16:25  
Cytuj
Ciekaw jestem czy w tej sprawie coś się dzieje, czy już zamieciona pod dywan??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lip 2014r. 18:26  
Cytuj
jedyne wyjście by "strażnicy" tego obozu bekneli to media !! programy uwaga i podobne. W innym przypadku raaaaczej będzie podobnie jak ze stalowowolskim pedofilem, gdyby nie media grałby teraz sobie w piłkę kto wie jeszcze co robiąc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2014r. 21:14  
Cytuj
Tak. Tylko o to chodzi że nikt sprawy nie podjął i cisza jak makiem zasiał. Myślę że sypneli kasą równo i zatuszowali sprawę. Przecież to podkarpacie, zaścianek europy, który nikogo nie interesuje.Jesteśmy Murzynami we własnym kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »