NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Obowiązkowe logowanie,
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 09:31  
Cytuj
Tak jest MiMi.. mi jak coś leży na duszy to otwieram SM i piszę sobie co mi ślina na język przyniesie. A tak w ogóle to polecam zmienić domenę na psychomiasto.pl albo terapia.sm.pl umiech Logowanie nikomu nie zaszkodzi a będzie miało podtekst psychologiczny. Ludzie myślą, że skoro obecnie nie musi się logować to jest "niewidzialny" w internecie i nikt nie wie, z jakiego IP pisze. Natomiast plusem (niewątpliwie) logowania będzie to, że koleś dostanie bana za głupoty wypisywane tutaj i będzie miał o czym pomyśleć, zanim napisze coś podobnego drugi raz. Natomiast miałbym pewne obawy co do tego, kto będzie te bany rozdawał. Bo jeżeli każdy mod będzie mógł to zrobić, to faktycznie SM zamieni się w prywatny folwark i tylko znajomi znajomych znajomych moderatorów będą mogli tu pisać bez obaw. Widzieliśmy przecież co się działo jak kilku nieodpowiednich pajaców zostało moderatorami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 09:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 12:45  
Cytuj
Prawie na każdym forum trzeba się logować żeby pisać, jeśli wyrzuca Cię po wyjściu z tematu, to zaznacz opcję >zapamiętaj mnie i po problemie.. Klikasz na pole z loginem, wciskasz ctrl i enter i jesteś zalogowany spowrotem mlotek

A ja to sobie zrobie drugie konto, będę wszystkich jechać i nikt oprócz admnina nie będzie wiedziął że to spod jednego IP idziechytry
Tak więc jeśli ktoś chce narobić wiochy to podejrzewam że zada sobie trud logowania, bo itak nikt nie będzie wiedział kto pisze.. a jak mu zbanują IP to pójdzie do znajomych, itd..
Z autopsji wiem że wrednym ludziom na łeb siada.. zaklopotany

Nie wycinaj lasów, bo może kiedyś będziesz partyzantem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 12:57  
Cytuj
To już musiałby być wyjątkowy troll jeśli chodziłby do znajomych w celu trollowania umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 18:29  
Cytuj
CYTAT
A ja to sobie zrobie drugie konto, będę wszystkich jechać i nikt oprócz admnina nie będzie wiedziął że to spod jednego IP idzie

Jeżeli do jednego loginu będzie możliwość przypisania ONLY jednego adresu poczty e-mail to nie wszystkim będzie się chciało tak mieszać (kolejny plus).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 20:29  
Cytuj
CYTAT

Jeżeli do jednego loginu będzie możliwość przypisania ONLY jednego adresu poczty e-mail to nie wszystkim będzie się chciało tak mieszać (kolejny plus).


A jaki jest problem z zakladaniem nowych maili? Taki sam jak z logowaniem.. Jak ktoś ma nie po kolei to mu nie przeszkodzi.. Czyli na koniec zostaną sami najgorsi smiech2

Nie wycinaj lasów, bo może kiedyś będziesz partyzantem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Jeżeli do jednego loginu będzie możliwość przypisania ONLY jednego adresu poczty e-mail to nie wszystkim będzie się chciało tak mieszać (kolejny plus).


A jaki jest problem z zakladaniem nowych maili? Taki sam jak z logowaniem.. Jak ktoś ma nie po kolei to mu nie przeszkodzi.. Czyli na koniec zostaną sami najgorsi smiech2


Tukagoodmasz racje.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
A jaki jest problem z zakladaniem nowych maili? Taki sam jak z logowaniem.. Jak ktoś ma nie po kolei to mu nie przeszkodzi..

W sumie tak, ale zakładamy, że takich durniów jest jedynie garstka. Ileż może się nie znudzić zakładanie nowych maili, zapisywanie loginów i haseł? Trzeba być optymistą, widzieć ser a nie dziury umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 157
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2009r. 07:18  
Cytuj
Ja tylko próbuje podkreślić, że ci, którym nie będzie się chciało logować, są niegroźni.. A szaleńców dookoła nie jest wcale mało good

Nie wycinaj lasów, bo może kiedyś będziesz partyzantem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 09:41  
Cytuj
chciałbym wrócić do tematu,

sprawa ucichła... Dlaczego moderatorzy jeszcze nie wprowadzili obowiązkowego logowania.. dzięki logowaniu moderatorzy mogą dawać bana chociażby za przekleństwa lub inne wulgaryzmy pojawiające się na forum.

Jeżeli idą na ilość niż na jakość... każde szanujące forum posiada obowiązek logowania. Każdy tam się mniej więcej szanuje jako rozmówce a tutaj panuje wolna amerykanka czyli można powiedzieć chamstwo i poniekąd prostactwo..
Wiele osób które mają coś do powiedzenia w niektórych sprawach po prostu po jednym wejściu tu i czytania komentarzy później już tu nie wraca bo po jego 1 sensownej wypowiedzi pojawia się 10 idiotycznych komentarzy zazwyczaj od niezalogowanych...

jeżeli jest zalogowany i narusza REGULAMIN to ban na tydzień i po problemie...

niech liczba użytkowników zmniejszy się nawet o połowę! Ale niech to forum coś sobą prezentuje.

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 14:30  
Cytuj
Z dniem dzisiejszym wprowadziliśmy obowiązek logowania, na wszytskie działy za wyjątkiem trzech:

- rozmowy na każdy temat
- nasze miasto
- opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 14:39  
Cytuj
wreszcie bedzie porzadek dzieki aniugood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 15:01  
Cytuj
Do MODERATORA.
cHCIELISCIE to sie zalogowalem.
Dlaczego usuneliscie moj post czy tez boicie sie ..tego o czym sie nie mowi.. odwagi troche nie zyjemy w sredniowieczu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 15:05  
Cytuj
kret - o ten temat chodzi ?

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=79278

1. nie usuniety, tylko ZAMKNIĘTY
2. tytuł napisany CAPSLOCKIEM
3. wątki już są o tym temacie - dopisz prosze się do niech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 22:32  
Cytuj
Czyżby rosła lokalna konkurencja - Baca.zarumieniony

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 22:37  
Cytuj
a o co chodzi z ta konkurencja, bo jakos nie na temat piszesz reikerzaklopotanygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 23:29  
Cytuj
Przepraszamy - twój post został uznany za spam!
Co to jest panowie zamach,czy Cenzura wróciła
Zadałem pytanie ale chyba nieodpowiednie,bo post "wcięło"
Gdzie ta wasza Wolna Europa?który z was pracował w Głównym Urządzie Kontroli Prasy,Publikacji i Widowisk,w Warszawie na ul.Mysiej 2 był jednym z najpoważniejszych urzędów centralnych.Jedynym celem jego istnienia było trzymanie Polaków za mordę.
Współczesna czterdziestoletnia młodzież nie pamięta czasów, kiedy najlepszej muzyki rozrywkowej Polacy mogli słuchać tylko w radiu Luxemburg.Dzisiaj już trzydziestoparoletnia młodzież zupełnie tego nie pamięta.Nie pamiętają młodzi ludzie czasów,w których cenzura była pierwszym symbolem niewoli.
Moderator - na czym polega niezwykle destrukcyjna siła cenzury,jakie jest jej jądro.Całe łajdactwo cenzury bierze się z tego,że ona jest.Nic więcej nie trzeba.W drugiej Rzeczpospolitej,w Polsce przedwojennej była cenzura,ale podlegała ona kontroli sądowej,od decyzji cenzorskich istniała droga sporu,rozstrzyganego przez arbitra.Zmieniliscie tylko nazwe:nowej instytucji„Głównego Urzędu Kontroli Prasy,Publikacji,Widowisk i Internetu”. Spadkobiercy Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej powoli znajdują patenty na przywrócenie cenzury wszędzie tam,gdzie to jest możliwe,metodami bliskimi prawu,z nadużyciem prawa,albo całkowicie bezprawnie.cool
Nie są to już działania przypadkowe,ale widać świadomie stosowanę metody.Najokrutniejszą jest blokowanie lub kasowanie całego blogu dowolnego autora.
Jest to coraz bardziej widoczna metoda wykorzystywania instytucji moderatora,jako administratora stosującego metody cenzury prewencyjnej.
To jest Tybet w Polsce.
To jest atak na prawa człowieka i obywatela.
To niczym nie różni się od Tybetu w Chinach.
ok Wielki Wodzu,będziemy w kontakcie,howgh!

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 23:35  
Cytuj
CYTAT
Najokrutniejszą jest blokowanie lub kasowanie całego blogu dowolnego autora.


a co zrobic jesli w watku z zyczeniami pojawia sie nagle temat polityki ?

CYTAT
Przepraszamy - twój post został uznany za spam!

to jest automat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 23:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 23:55  
Cytuj
Pytanko do Moderatora czy Obowiązkowe logowanie tyczy sie mojej osoby,jesli tak to czym sobie zasłuzyłem na takie wyróznienie.Pozdrawiamcool

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Marz 2009r. 23:57  
Cytuj
Ta wypowiedz nie jest w pełnej wersji panie kolego.good

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 00:00  
Cytuj
Logowanie tyczy się każdego.
Jeżeli chcesz coś dopowiedzieć to zrób to w poprzednim poście, a nie będziesz walił post pod postem umiech

PS:

W sumie to nie jest nawet Twoja własna wypowiedź, tylko wycinki z tego, co podałem linka:]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 00:10  
Cytuj
CYTAT
Logowanie tyczy się każdego.
Jeżeli chcesz coś dopowiedzieć to zrób to w poprzednim poście, a nie będziesz walił post pod postem umiech

PS:

W sumie to nie jest nawet Twoja własna wypowiedź, tylko wycinki z tego, co podałem linka:]

Szanowny panie Call moge chyba miec zblizone lub podobe zdanie co autor w/w postu dlatego pozwoliłem sobie uzyc jego fragmetów.cool

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 13:07  
Cytuj
i co z tegio logowania skoro kurwa jestem zalogowana A W TEMACIE O KORUPCJI NIE MOGE ANI ZMIENIĆ POSTA ANI NIC NAPISAC???????????????? tylko spam i kurwa spam ....... nawet i ani kropki bo - spam. - CO TO ***** MA BYĆ???? JAJA SOBIE ROBICIE????

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 13:18  
Cytuj
CYTAT
i co z tegio logowania skoro kurwa jestem zalogowana A W TEMACIE O KORUPCJI NIE MOGE ANI ZMIENIĆ POSTA ANI NIC NAPISAC???????????????? tylko spam i kurwa spam ....... nawet i ani kropki bo - spam. - CO TO ***** MA BYĆ???? JAJA SOBIE ROBICIE????

Dla zalogowanych powstała nowa instytucja na tym forum zwana:„Głównym Urzędem Kontroli Prasy,Publikacji,Widowisk i Internetu”nie wiedziałas anulka ja juz od wczoraj to wyczaiłem.coolCenzura wróciła może pora przywyknąć do zmian róznych... smiech2

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 13:20  
Cytuj
czy ja mam dostosowac sie do was czy wy do forumowiczów??????
moje wypowiedzi są coś nie tak czy nie na rękę?? a ja mam ochotę być sobą i się wypowiedzieć ale oczywiście spam!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »