NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
filtr do wody,
Posty: 113
Dołączył: 20 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 21:26  
Cytuj
Witam

Używa ktoś z Was filtra do wody takiego który usuwa chlor? Są podobno filtry prysznicowe ... zależy mi na wyeliminowaniu chloru. Jak macie jakieś rady i doświadczenia to proszę je podac lub konkretnie rodzaj filtr.a

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 21:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 21:30  
Cytuj
Ile masz do wydania i czy mówimy o mieszkaniu czy domku jednorodzinnym?
W przypadku domku jest prościej bo na wejściu wody montujesz filtr i chlor eliminujesz. Sprawdzaj tylko cenę wymiennego wkłądu bo czasami instalacja za 1500 ma wkład za 350 złotych co pół roku, a instaacja za 2000 za 200 co roku.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 113
Dołączył: 20 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 21:35  
Cytuj
kurde to mnie zaskoczyłeś cenamiumiech widziałem jakieś filtry w granicach 200-300 zeta. Mam domek jednorodzinny woda z rurociągu ale chloru tyle że człowiek wychodzi spod prysznica biały...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2014r. 22:24  
Cytuj
Ty mówisz o zwykłych filterkach, mozna tylko co to da.
Aby to dobrze działało montujesz w piwnicy na wejściu wody z wodociągów takie konkretne filtry i filtrujesz całą wodę w domu.
Poczytaj na necie masz sporo opini, ciotka ostatnio przerabiała temat na śląsku i fakt woda gorsza niż u nas ale niezadowolonych z tanich filtrów jest tam masa ludzi

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »