NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Torty-która cukiernia w Stalowej robi najlepsze??,
~~gość
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 14:09  
Cytuj
Super torty piecze p. Kozik z Zarzecza. Jadłam jej torty na weselu i na komunii. Upiecze jaki tylko ci sia zamarzy.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 14:09  
Cytuj

 
 
 
 
~~ritka
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 18:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a ja myślę ze w cukierni w motyczu, jeśli chodzi o w iększą ilość...
mam komunie w tym roku chciała bym się dowiedziec gdzie ta cukiernia się znajduje dokładniej proszę o namiary


Najpierw spróbuj tych "pyszności"zanim zamówisz,torty z Motycza to koszmar,możesz je zamówić na KEN w sklepie PIK-PAK,ale nie polecam,cena 35zł za kg suchmelca z ohydną margarynową mazią udekorowanego wsiowymi rózyckami.

 
 
 
 
~~kkk
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
Super torty piecze p. Kozik z Zarzecza. Jadłam jej torty na weselu i na komunii. Upiecze jaki tylko ci sia zama
rzy.
czy ta pani ma cennik i jak mogę się z nią skontaktowac a może tej pani wypieki są gdzieś do kupienia

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 23 Lut 2009r. 21:01  
Cytuj
Do solenizanta-dowiedziała sie od koleżanki,że jeśli zamawiać w Turbii to najlepiej zadzwonić do ciastkarni i poprosić z p.Beatka Bełzak.Ona jest szefową.Jak jej powiesz jaki chcesz to już dopilnuje,żebyś się nie zawiódł.Niestety gapa ze mnie i nie mam numeru tel.Ale jakbys był zainteresowany to jutro zdobędę.Pozdrawiamumiech

 
 
 
 
~~solenizant
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 10:37  
Cytuj
mona, dzieki bardzo za pomoc,zamowiłem juz w City Parku,gorace pozdro,trzymaj sie cieplutko3m sieuśmiech

 
 
 
 
~~mona
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 11:12  
Cytuj
DzIękuję.Wszystkiego najlepszego.Pumiech

 
 
 
 
~~pati
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 14:44  
Cytuj
City Park pyszne torty i ciasta.good

 
 
 
 
~~gość
ff
Wysłany: 24 Lut 2009r. 14:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Super torty piecze p. Kozik z Zarzecza. Jadłam jej torty na weselu i na komunii. Upiecze jaki tylko ci sia zama
rzy.
czy ta pani ma cennik i jak mogę się z nią skontaktowac a może tej pani wypieki są gdzieś do kupienia


P. Kozik tel.8701182 polecam goraco naprawde pyszne torty i ciasta tez piecze wysmienite.

 
 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 09:53  
Cytuj
odświeżam temat,muszę zamówić duży tort,te z City są ok,ale bardzo delikatne nie przetrwają w ciepłym pomieszczeniu kilku godzin,o ciastach z Motycza nie mam dobrego zdania,"suchmelce z ohydną margarynową masą"jak wcześniej ktoś napisał,co polecacie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 290
Dołączył: 10 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
te z City są ok,ale bardzo delikatne nie przetrwają w ciepłym pomieszczeniu kilku godzin,


co to za impreza podczas której tort będzie przez kilka godzin w ciepłym pomieszczeniu?umiech włożysz do lodówki i będzie OK smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 17 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 13:14  
Cytuj
Ja kupowałam na roczek synka w cukierni Motycze. Tort był przepiękny i równie pyszny! Na kilku weselach jadłam też inne torty i ciasta z tej cukierni i szczerze polecam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 3 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 13:28  
Cytuj
Zdecydowani Motycze, zamawiałam tort na 3 urodziny córki był taki ładny, że nie chciała dać kroić, ale w końcu zdecydowała, że zjemy i był pyszny. Drugi zamawiałam na chrzciny i też się nie zawiodłam. Placki również pyszne polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 14:52  
Cytuj
a jakie ceny za torty dla dzieci?długo się czeka na zrobienie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 16:06  
Cytuj
Torty Ani biją na głowę wszystkie cukiernie w Stalowej Woli, cenowo i smakowo... Szczerze polecam good

marines - jak długo? myślę że to zależy od sezonu. A cenowo to połowa z tego co krzyczą w sklepach chytry

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 18:00  
Cytuj
tylko nie Motycze,ich wypieki są obrzydliwe,chyba,że polecacie jakiś konkretny smak,ale chyba spróbuję u Ani,są bardziej domowe?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 20 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 18:14  
Cytuj
Najlepsze Torty są własnej robotygood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 5 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 19:24  
Cytuj
Motycze ma super ciasta i torty ale jak zamawia się u nich na zakładzie( można podjechać mają katalogi swoich wyrobów) ewentualnie w cukierni koło kina Ballada. W żadnym osiedlowym sklepie, bo napewno nie są świeże:cwaniak:
Pyszne słodkości mają też w Kępiu Zaleszańskim "Jugo". Na każdą okazję zamawiam albo Motycze lub Jugoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 27 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 19:25  
Cytuj
Motycze to maja najgorsze jakie jadlam to juz lepsze ciastka z lidla :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2014r. 20:35  
Cytuj
MirabellaSzczaw spróbuj, jestem pewna że się nie zawiedziesz, i polecam czekoladowo-wiśniowy, czy jakoś tak smiech2

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 20 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
Motycze to maja najgorsze jakie jadlam to juz lepsze ciastka z lidla :szok:


Jestem tego samego zdania,nie rozumiem czym ludzie się tak zachwycają.Kupiłam ostatnio kilka ciast w cukierni koło kina,bo wiele osób chwali,były okropne.Motycze to porażka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 46
Dołączył: 7 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2014r. 21:56  
Cytuj
w Stalowej i w okolicach jest wiele cukierni. Na własnym przykładzie mogę polecić: Cukiernie w City Parku, Cukiernie Pączek, Cukiernie Królewską, Jugo oraz Cukiernie Tradycyjną z Modliborzyc. To są moje faworyty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 15:09  
Cytuj
bardzo dobre są torty Ani dobrze smakują i nawet masa cukrowa jest bardzo dobraumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 20 Wrz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Paź 2014r. 15:48  
Cytuj
proponuje pączek na Poniatowskiego city park i prima !!!!!!!!!!good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 11 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2014r. 23:10  
Cytuj
tylko Ania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2014r. 08:12  
Cytuj
Dla mnie Motycze paskudne, nie wiem jako może smakować ta margarynowa masa fuuu, najlepsze jakie jadłam w Stalowej to te z City Parku i od Ani. Ale, że tak powiem, 'najlepsiejsze' to te robione przez mojà koleżankę z pracy wg przepisów z Kwestii Smaku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »