NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Likwidacja sklepu - uszkodzona odzież!!!,
Posty: 41
Dołączył: 30 Sie 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 11:01  
Cytuj
Byłam wczoraj z koleżanką w centrum na handlowej na ogłaszanej w radiu wyprzedaży znanych marek.
Uważajcie czytelnicy bo to kolejna ściema pod przykrywką likwidacji sklepu, a tak naprawdę kupujecie w outlecie, większość uszkodzonych ubrań, żadnej wyprzedaży!!!
Pamiętam że już z 3 razy była tam niby likwidacja! Jak można tak ludzi naciągać kusząc dobrą ceną

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 11:01  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 17 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 11:52  
Cytuj
Ja w tym nie widze nic dziwnego , często jestem we Fracu na zakupach i w tym akurat sklepie przeważnie nie ma klientów . Za to jak pojawi się slogan Likwidacja Sklepu to ludzi jak za mięsem za komuny w kolejce . Jedyna szansa dla właściciela by coś zarobić to właśnie na takich niby promocjach w przeciwnym razie po czasie lokal do wynajęcia . I nie jest to jedyny sklep który w ten właśnie sposób kombinuje we fracu . Życie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 11:59  
Cytuj
kupilam ,jakis czas temu, tam bluze i nienarzekam ;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 12:22  
Cytuj
Ja rowniez kupilem tam jakies 2miesiace temu kilka par spodni lee i wrangler. Smierdzialo mi to outletem bo ceny byly 150-180zl wiec przy kasie zapytalem sprzedawcy czy to nie jakies wadliwe odpady poprodukcyjneumiech Uzyskalem odpowiedz ze to najzwyklejsza wyprzedaz kolekcji zimowej a "likwidacja sklepu" to taka bajka. Do dzis wszystkie intensywnie uzywam, pralem kilka razy i nie zauwazylem zeby cos bylo nie tak. Wg mnie najnormalniejszy pelno wartosciowy spodeńumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 289
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2014r. 12:29  
Cytuj
Kupilem tam 3 pary butow jakos nie zauwazylem nic takiego w tych butach, przeszukalem takze internet i taniej w sumie nie znalazlem wiec mysle ze oplacalo sie kupic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 07:22  
Cytuj
Zastanawiam się jedynie ile marży nalicza sobie taki sklep, skoro na tzw. "likwidacji sklepu" wyprzedają wszysko - 70 % a podejżewam że i tak do tego nie dokładają tylko mają całkiem nieżly zarobek,wynika z tego że nieźle nas dymają na cenach skoro można sprzedać o ponad połowę taniej a i tak na tym zarabiać. Nic dziwnego że ciuchy w polsce śmierdzą drożyzną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 20:34  
Cytuj
A orientujecie się mniej więcej w jakich cenach są tam buty sportowe? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Kwie 2014r. 21:50  
Cytuj
Nie wiem skad biora ciuchy sklepy w polsce.

Ale z tego co zauwazylem ze jak sa wyprzedaze w fr, bo weszla nowa kolekcja. to to co jest na wyprzedazach w fr, to w polsce jest nowosc w sklepach.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Kwie 2014r. 00:16  
Cytuj
Powiem tak że zakup hurtem firmówek z azjatyckich fabryk jeśli chodzi o buty od polskiego importera to 30 - 50zł brutto. Ale niema się co dziwić bo czynsze mają spore za lokale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 09:17  
Cytuj
Odgrzewam temat, bo mam problem. Czy ktoś pamięta, kiedy dokładnie ten sklep zlikwidowali? Albo ma dokładne dane tego sklepu? Kupiłam tam córce kangaroosy - właśnie na tej super wyprzedaży. W tym sezonie byłyby idealne, ale po przymiarce okazało się, że mam 2 lewe!!! sciana Wiem, ze już trochę czasu minęło i pewnie nic nie wskóram, ale może warto spróbować.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 10:14  
Cytuj
Może się znajdzie ktoś kto ma dwa prawe i się wymienicie smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 21:43  
Cytuj
Na to właśnie liczę smiech2
Ale wtopa z tymi butami!!! Na pewno zapamiętam na długo, jak to kupiłam córeczce w super okazyjnej cenie 2 lewe buty!jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 19 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2015r. 22:27  
Cytuj
Nie odbierz mnie źle, ale piszesz tak jakbyś kupiła te buty kilka msc temu. Po przyjściu do domu nie otworzyłaś nawet pudełka chociaż żeby je dziecku pokazać i żeby przymierzyło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 29 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2015r. 21:15  
Cytuj
Sofia - tak jak napisałam, kupiłam buty, kiedy likwidowali sklep. Kupiłam większe, żeby były na następny sezon. Nie było sensu ich mierzyć, bo i tak wiedziałam, że są za duże. Oczywiście w domu jeszcze raz otworzyłam pudełko, ciesząc się z fajnego zakupu. Córce też buciki się podobały. Ale to, że ma się dwa lewe buty nie rzuca się od razu w oczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »