NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Kradzież telefonu - co robić?,
Posty: 3
Dołączył: 29 Marz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2014r. 11:12  
Cytuj
Dnia 26.03.2014 (środa) na przystanku "staszic delikatesy", około godziny 13:40 (czekałam na autobus lini 4, który odjeżdża o 13:42) skradziono mi telefon marki Apple. Doszło do tego po małym incydencie, a mianowicie - zderzył się ze mną mężczyzna jadący na rowerze. Oprócz prośby kontaktu, którą kieruję do osób wiedzących coś na ten temat (widział zaistniałą sytuację; słyszał, że ktoś znalazł ten telefon), mam także pytanie: czy ktoś wie co mogę jeszcze zrobić? Aplikacja "find my iPhone" zawiodła; sprawa oczywiście została zgłoszona w odpowiednie miejsce, ponieważ kradzież tego telefonu to już nie wykroczenie a przestępstwo. Telefonu pilnowałam naprawdę dokładnie, dlatego też osoba która go teraz posiada ma dostęp do większośći kont na różnych portalach. Oczywiście wysyłałam wiadomości, które pokazują się na ekranie telefonu jako powiadomienie, ale nic z tego, nawet nie zostały wyświetlone. Jeżeli komuś coś wiadomo proszę o pomoc, na pewno się jakoś dogadamy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2014r. 11:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 17 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2014r. 11:33  
Cytuj
Jaki to był iPhone? Zablokuj go po prostu jak ktoś ma grzebać ci w wiadomościach czy Facebooku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Marz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2014r. 11:37  
Cytuj
CYTAT
Jaki to był iPhone? Zablokuj go po prostu jak ktoś ma grzebać ci w wiadomościach czy Facebooku


iPhone 5; okej dziękuję

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2014r. 11:55  
Cytuj
mam pani telefon prosze o kontakt 792464266

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2014r. 12:01  
Cytuj
CYTAT
mam pani telefon prosze o kontakt 792464266


A już miałem pisać, że w tym mieście ciężko jest odzyskać co cokolwiek. Na szczęście są uczciwi ludzie.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 Marz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2014r. 12:34  
Cytuj
w takim razie temat zamykam. dziękuję jeszcze razumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »