NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Chrześcijanie, Czy są w Stalowej Woli lub okolicy?
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2014r. 12:19  
Cytuj
Pytanie w temacie na pierwszy rzut oka jest retoryczne, ale szukam ludzi którzy nie skupiają się na wyznawaniu religi takiej czy innej, ale skupiają się na nauce Jezusa Chrystusa zawartej tylko i wyłącznie w Bibli lub jak ktoś woli w Piśmie Świętym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2014r. 12:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 21 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2014r. 14:18  
Cytuj
Może wejdz na jakieś strony, forum odnośnie swojego tematu tak będzie prościejuśmiech niż szukać tutajumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2014r. 18:39  
Cytuj
O otwarte uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 169
Dołączył: 3 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola (podkar
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2014r. 11:26  
Cytuj
pranie mózgu.plmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 30 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Marz 2014r. 19:08  
Cytuj
Tu znajdziesz wszystko!!!
http://www.racjonalista.pl/... wpisz odpowiedni temat i się dowiesz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Marz 2014r. 22:11  
Cytuj
Ponawiam apel. Nie interesują mnie ideologie związane z ateizmem i odwodzenie mnie od wiary w Boga (bo to nie ma sensu), tylko chcę poznać ludzi którzy przeżyli życie bez Boga i zakosztowali życia z Bogiem.
Anatol - w portalu zalinkowanym przez Ciebie nie ma nic ciekawego. Cały świat jest pełny podobnych opinii. Boga prawdziwego w tym niema.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Marz 2014r. 11:02  
Cytuj
CYTAT
...którzy nie skupiają się na wyznawaniu religi takiej czy innej, ale skupiają się na nauce Jezusa Chrystusa zawartej tylko i wyłącznie w Bibli lub jak ktoś woli w Piśmie Świętym.

Która to Biblia bądź jeśli wolisz Pismo Święte zostało spiane przez wyznawców takiej czy innej religii. Obawiam się, że urodziłeś się o 2000 lat za późno, aby skosztować krystalicznie czystej nauki płynącej wprost od Chrystusa. Ale szukaj, bo kto szuka nie błądzi, choć błądzić jest rzeczą ludzką. Tym pięknym, filozoficznym i niezrozumiałym dla mnie akcentem kończę umiech Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2014r. 20:46  
Cytuj
Znalazłam dziś w skrzynce na listy zaproszenie od Świadków Jechowy na zebranie... Oni skupiają się na ''Nauce Jezusa Chrystusa'', więc jeśli masz ochotę się wybrać to pisz na priv dam Ci namiary i odstąpię swoje krzesełko chytry

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2014r. 21:52  
Cytuj
Po pierwsze - jeśli się dobrze przyjżysz Świdkom to zauważysz, że ich nauka nie pochodzi z Biblii tylko z broszurek typu strażnica. A w broszurkach tych jest wszystko powywracane tendencyjnie. Nie wiem czy znajdziesz choćby jedną naukę zgodną z Biblią.
Po drugie - nie szukam Świadków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2014r. 22:29  
Cytuj
A slyszales o wspólnotach neokatechumenalnych? Może tam spróbuj. A po co szukasz tych ludzi? Żeby zrobić z nimi wywiad?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 01:24  
Cytuj
No to *k0mar* jeżeli jesteś katolikiem to nie szukaj sensacji na forum lecz wybierz się do kościoła, niebawem odbędą się Rekolekcje Święte, może tam znajdziesz to czego szukasz.

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 08:31  
Cytuj
Ja tu ani nie widzę, żeby k0mar deklarował, że jest katolikiem, ani tym bardziej, aby szukał sensacji na forum. Raczej szuka pewnych osób czy środowisk, z którymi jest mu po drodze. Ja myślę tamlin13, że sensację próbujesz wywołać Ty uszczypliwymi, bezsensownymi komentarzami, nie wnoszącymi nic do tematu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 10:56  
Cytuj
Tutaj *SzoPeN* muszę zgodzić się z tobą w całości. Szukam ludzi z którymi będzie mi podrodze. Naukę KK znam i nie dokońca mógłbym powierzyć sewoje życie takiemu wyznaniu, chociaż częściowo zgodna jest z Pismem Świętym. Niechcę i nie będę rozwodził się nad tym co jest nie tak w nauce różnych wyznań czy religii, ponieważ mnie interesuje wyłącznie wyłącznie to co jest zgodne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 10:59  
Cytuj
CYTAT
A slyszales o wspólnotach neokatechumenalnych? Może tam spróbuj. A po co szukasz tych ludzi? Żeby zrobić z nimi wywiad?

Słyszałem o wspólnocie "Pojednanie" z Lublina z czasów stanu wojennego. Ale po tym jak zostało im postawione ultimatum: albo Pismo Święte, albo katechizm - nie wiem jakie są ich losy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 16:31  
Cytuj
SzoPeN.... Ręce mi opadły,

CYTAT
Ja tu ani nie widzę, żeby k0mar deklarował, że jest katolikiem, ani tym bardziej, aby szukał sensacji na forum. Raczej szuka pewnych osób czy środowisk, z którymi jest mu po drodze. Ja myślę tamlin13, że sensację próbujesz wywołać Ty uszczypliwymi, bezsensownymi komentarzami, nie wnoszącymi nic do tematu.

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2014r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
SzoPeN.... Ręce mi opadły,
Di ortopedy marsz! Czy tam innego neurologa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Marz 2014r. 21:00  
Cytuj
Kościół Zielonoświątkowy w Rozwadowie albo idź na Jana Pawła 2a w piatek na 19 tą tam spotyka się taka grupa chrześcijan z kościoła protestanckiego - znam kilka osób -polecam.
Fajnie że chcesz iść dalej w poszukiwaniu Boga w życiu .Zyczę powodzenia i pozdrawiam. uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Kościół Zielonoświątkowy w Rozwadowie albo idź na Jana Pawła 2a w piatek na 19 tą tam spotyka się taka grupa chrześcijan z kościoła protestanckiego - znam kilka osób -polecam.
Fajnie że chcesz iść dalej w poszukiwaniu Boga w życiu .Zyczę powodzenia i pozdrawiam. uśmiech

Czy chodziło ci o to: http://www.schstalowawola.pl/?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 10:27  
Cytuj
Tak, dzięki za link. pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 142
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 13:42  
Cytuj
CYTAT
Ja jestem liberalnym Katolikiem.

Co to znaczy liberalny Katolik?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
Tzn. Katolik który nie ma ortodoksyjnego podejścia do zasad swojej religii.

Znaczy się, mam żonę i dzieci, ale pucuję sąsiadkę. Nie jestem przecież fanatykiem religijnym umiech Liberalny katolik... co za bzdura sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 17:47  
Cytuj
A Ty Szopen nadstawiasz drugi policzek jak dostaniesz strzała w twarz?
Bo jeśli nie to ortodoksem też nie jesteśumiech.

Biblia to fajna książka, ale bezkrytyczne wprowadzanie jej zasad w życie zakończyłoby się katastrofą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
A Ty Szopen nadstawiasz drugi policzek jak dostaniesz strzała w twarz?
Bo jeśli nie to ortodoksem też nie jesteśumiech.

Sądzę, że zdecydowanie nie jestem umiech

Tam wyżej źle się wyraziłem. Żeby była jasność, nie twierdzę, że SecretAgent miałby być niewierny. Ale katolik który nie stosuje się do zasad katolicyzmu, to taki abstynent, który lubi sobie regularnie wypić albo mąż, który z małżeństwa nic sobie nie robi. Nie ogarniam tego i zawsze uznawałem takie podejście za głupie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 19:13  
Cytuj
CYTAT
Tzn. Katolik który nie ma ortodoksyjnego podejścia do zasad swojej religii. Ja np. nie mam nic przeciwko związkom bez ślubu, czy przeciwko stosowaniu antykoncepcji.

P.S. Sam jestem singlem.


Czy liberalni katolicy uznają w całości X przykazań czy wykreślają to co im nie odpowiada ? umiech

To Ty masz się dostosować, a nie odwrotnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2014r. 19:49  
Cytuj
A Ty się Dalibor dostosowałeś do wszystkich przykazań? Czy tylko pouczasz?
A stosowałeś kiedyś prezerwatywę? Bo wiesz, że KK tego zabrania.

Jak tak to marsz do spowiedziumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »