NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Kiedy rozliczenia od spółdzielni?,
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 17:08  
Cytuj
kiedy rozliczenia od spółdzielni mieszkaniowej prz ulicy Okulickiego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 17:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 17:26  
Cytuj
do końca marca powinny być w skrzynkach - pytałem dzisiaj w spółdzielni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 17:35  
Cytuj
A kiedy e-Faktury i konta osobiste w spoldzielni tak jak to jest wszedzie?A co kiedy wyjade na 10 lat za granice ?Spoldzielnia nadal bedzie mi wysylac zawiadomienia o platnosciach,i inne info do skrzynki pocztowej przez poczte albo ciecia?A ja wroce po 10 latach i bede mial 10 tysiecy zaleglosci bo nie bede mial dostepu do faktor?Najwyzszy czas aby cywilizacja zawitala do tej komunstycznej spoldzielni .Po to sa e-maile i e -faktury aby sie w taki sposob rozliczac i informowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 18:00  
Cytuj
cdn, nie wyskakuj z takimi pomysłami bo jak zechcą usprawnić rozliczenia i postanowią zainwestować w system informatyczny, to nam zaraz czynsz podniosą o dychę od metra jezyk

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 19:41  
Cytuj
CYTAT
A kiedy e-Faktury i konta osobiste w spoldzielni tak jak to jest wszedzie?A co kiedy wyjade na 10 lat za granice ?Spoldzielnia nadal bedzie mi wysylac zawiadomienia o platnosciach,i inne info do skrzynki pocztowej przez poczte albo ciecia?A ja wroce po 10 latach i bede mial 10 tysiecy zaleglosci bo nie bede mial dostepu do faktor?Najwyzszy czas aby cywilizacja zawitala do tej komunstycznej spoldzielni .Po to sa e-maile i e -faktury aby sie w taki sposob rozliczac i informowac.



CDN uważasz, że forum to odpowiednie miejsce do wysuwania takich postulatów? Idź do prezesa spółdzielni i zaproponuj takie rozwiązanie.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 18 Marz 2014r. 22:44  
Cytuj
mi powiedziano,że koniec marca-początek kwietnia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 06:49  
Cytuj
Jak mozna rozliczyc cos co nie zostało sprawdzone- mam tu na myśli liczniki wody.
Nikt od trzech lat nie zapytał nawet , o sprawdzeniu juz nie wspomnę , ile ja to już tej zyciodajnej zmarnowałem.
Tak sie składa ze od poczatku roku przebywam w tzw. "areszcie domowym" , więc o wykręt p. zielonka ze SM-AM2 bedzie trudno , a widuje pana codziennie na osiedlu , bo AM2jest obok.
Więc jak - zapytam ponownie - szacunkowo - dokąd-10-20-30 lat???? a potem F-RA 100 TYS
I M3- M4 do żyda?!

Ogon , nerki , wątroba i cały tłuszcz z barana , to Najświętsza rzecz Mojżesza kapłana/Biblia/.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 07:19  
Cytuj
CYTAT
Jak mozna rozliczyc cos co nie zostało sprawdzone- mam tu na myśli liczniki wody.
Nikt od trzech lat nie zapytał nawet , o sprawdzeniu juz nie wspomnę , ile ja to już tej zyciodajnej zmarnowałem.


Może masz licznik z odczytem zdalnym, nam w tamtym roku założyli nowe liczniki i teraz nic się nie zgłasza.

CYTAT
Tak sie składa ze od poczatku roku przebywam w tzw. "areszcie domowym" , więc o wykręt p. zielonka ze SM-AM2 bedzie trudno , a widuje pana codziennie na osiedlu , bo AM2jest obok.
Więc jak - zapytam ponownie - szacunkowo - dokąd-10-20-30 lat???? a potem F-RA 100 TYS
I M3- M4 do żyda?!


Ciężko zrozumieć o czym piszesz w tej cześci Twojej wypowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 07:43  
Cytuj
Pewnie piłeśuśmiechuśmiechuśmiech
"areszt domowy" dla mnie to choroba-tak myślę i tak pewnie jest

p. zielonka(pewnie jego nick) to ten jegomośc ,który zawsze odczytywał liczniki wody(mieszkam też obok)

jesli poleci "szacunek" przez tak długi czas to zaległości płatnicze za wode moga urosnąć do astronomicznych kwot

a potem z czego osiedle emerytów bedzie miało zapłacić

więc licytacja , a żyd kupi za bezcen

wodomierze zdalnie odczytywane???? - marzenie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 08:11  
Cytuj
Faktem jest ze już w ub. roku mialem rozbieżnosci , in minus , za wodę. Podałem nawet aktualne odczyty i co? Cisza do dziś.
W tym roku bedzie podobnie, mniemam sadzić.
Zaległosci beda nadal narastać...
A moze o to chodzi , jak pisze "seanor" - do zyda...

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 09:07  
Cytuj
Mi rok temu nie odczytali bo dałem kartkę niefachowągood
Poszedłem wytlumaczyć, podali że stany spisane i dali rozliczenie ze stanem 0. W tym roku spisali więc będzie na zero bo blok rokrocznie ma po 800-900 nadpłaty za ciepło

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 09:45  
Cytuj
A kiedy z SBM bo zawsze przeciągają z rozliczeniem na Kwiecień???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ff
Wysłany: 19 Marz 2014r. 18:20  
Cytuj
CYTAT

wodomierze zdalnie odczytywane???? - marzenie...


U mnie takie są więc to całkiem realna rzecz.Odczyt dokonywany jest drogą radiową...umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »