NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Bialy laptop,
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 12:12  
Cytuj
pytanie do uzytkownikow bialych laptopow, co o nich sadzicie?? czy kolor po jakims czasie staje sie zoltawy? jezeli tak to mniej wiecej po jakim?? i jeszcze prosba do znawcow laptopow, jezeli mozecie to rzuccie okiem na tego lapka bo przymiezam sie do jego kupna, wiem ze nie jest to jakas super maszyna ale chce go uzywc glowie do internetu, ogladania filmow i sluchania muzyki, w gry praktycznie nie gram dzieki z gory pozdro http://alleg(...)566.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 12:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 19 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 17:34  
Cytuj
nie znam się aż tak ale do internetu i filmów chyba jest ok, a co do koloru białego się nie wypowiem bo osobiście mam czarnyumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 12 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 18:25  
Cytuj
od 1,5 roku użytkuję biały laptop-dokładnie Sony Vaio. Nie zauważyłam żeby zżółkł czy zmienił kolor ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 2 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 18:32  
Cytuj
różowy byłby lepszy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 18:36  
Cytuj
Ten sprzedający jest trochę kiepski.Spróbuj znaleźć innego bo w razie czego tylko się będziesz denerwował.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 2 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 18:40  
Cytuj
Apple i Sony nie żółkną. Bynajmniej modele z którymi miałam styczność. Oczywiście ważną kwestią jest zachowanie czystośći przy białym, bo widać wszystko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 19:17  
Cytuj
dlaczego sprzedajacy jest kiepski?? ma 99,5% pozytywow, i czy ktos moze sie wypowiedziec co do samego modelu lapka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 19:45  
Cytuj
A czytałeś jego neutrale i negatywy ma dość świeże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 20:05  
Cytuj
ok zostawmy sprzedajacego, a sam laptop sie nadaje? i czy to mozliwe ze identyczne modele laptopa maja rozne procesory?? bo znalazlem inna aukcje z nieco wyzsza cena ale procesorem intel celeron i dyskiem 500gb a w tym pierwszym ktory podalem jest procek intel pentium i dysk 750gb, tutaj linka do tego drugiego http://alleg(...)445.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 22:24  
Cytuj
W obrębie danego modelu możesz mieć kilkanaście konfiguracji od procesora, po pamięć, dysk itp. Generalnie podstawa jest ta sama, obudowa, matryca, rozwiązania itp. Np masz laptop Marki X, model Y, oprócz tego rozróżnia je często dodatkowy ciąg znaków, poza tym spora część laptopów ma łatwo rozbieralny spód więc sprzedawca spokojnie na własną rękę dołożyć pamięć na przykład. Stąd w takich sklepach jak avans czy euro masz sztywne idiotyczne konfiguracje dla W7 czy 8 z 4gb ramu, natomiast już np w x-komie zobaczysz np kilka wersji, które będą się różnić np tylko pamięcią.

Co do podanego przez Ciebie lapka: do Twoich potrzeb wystarczy, jednak RAM-u bym nie żałował i dał 8gb nie 4. W7 64 bitowy na surowo z podstawowymi programami zje Ci 1,6GB, poodpalasz parę rzeczy i skoczy spokojnie ponad 2, przy większych obciążeniach to te 4 nie będzie za dużo... a z czasem i tak aplikacje będą wymagały więcej. Oczywiście rozumiem, że nie masz zamiaru instalować na nim 32 bitowego paździerza, który Ci więcej nie obsłuży jak 3Gb...

Co do bieli: jak masz zamiar go przenosić, podróżować to będzie po prostu bardziej widoczny na nim syf, jak dla mnie bez sensu, no chyba, że jesteś kobietą i musisz mieć biały.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 22:36  
Cytuj
ja nie jestem kobieta ale kobieta bedzie z niego korzystala wiecej odemnie i jak to baby musi byc bialy i juzumiech ja na kolor w sumie mam wyebane. dotychczas stary laptop 90% swojego czasu przeleza w domu a jedyne jego podroze to z jednego lozka na drugie, z tym mysle ze bedzie podobnie, ramu ewentualnie chyba mozna dokupic bo nie jest to jakas droga rzecz z tego co sie orientuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 07:26  
Cytuj
ja mam białego Samsunga i Asusa i Sony Vaio już kilka latek i nic się nie dzieje.Za to na czarnym Toshibie strasznie się odbijają palce =Dla mnie jak najbardziej białe są ok goodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 07:35  
Cytuj
CYTAT
ja nie jestem kobieta ale kobieta bedzie z niego korzystala wiecej odemnie i jak to baby musi byc bialy i juzumiech ja na kolor w sumie mam wyebane. dotychczas stary laptop 90% swojego czasu przeleza w domu a jedyne jego podroze to z jednego lozka na drugie, z tym mysle ze bedzie podobnie, ramu ewentualnie chyba mozna dokupic bo nie jest to jakas droga rzecz z tego co sie orientuje


Precedens - tak, pamięć można praktycznie w każdej chwili dokupić, tylko ważne też, żeby było wolne gniazdo. Czyli jeżeli zdecydujesz się tylko na 4GB to weź w jednej kości, a nie 2x2GB bo nie będzie gdzie wsadzić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2014r. 11:09  
Cytuj
to brac chyba tego z intel pentium nie? kosc jest jedna 4gb bo wlasnie mi chlop odpisa na maila

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »