NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Sofa, Sofa
Posty: 49
Dołączył: 8 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 07:40  
Cytuj
Witam. Gdzie kupie dobre jakosciowo i w miare cenowo sofy w naszej Stalowce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 07:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 Marz 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 18:55  
Cytuj
Polecam Limbe w Nisku. W porównaniu z cenami w Stalowej jest dość tanio, meble ładne, a przedewszystkim solidne i wygodne. Warto zajrzeć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 19:48  
Cytuj
hej, rok temu przerabiałam ten temat. Byliśmy w Abrze, Halmarze, Bodzio, w mostostostalu -ale nie wiem jak się sklep nazywa i Limba w Nisku. Fakt, tam był największy wybór i coś wybraliśmy. Minął rok czasu - nikt na niej nie śpi... a sofa ma liczne "wybujenia" niczym nasza obwodnica... Jakościowo baardzo kiepsko a tania nie była. Ale nie winię sklepu to chyba teraz taki badziew robią. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 21:26  
Cytuj
Ja nie polecam Limby, jak dla mnie kiepski sklep. W rejonie Intermarche w Nisku jest taki mały sklep z meblami. Ceny są o wiele niższe niż np. w Halmarze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 22:35  
Cytuj
CYTAT
Polecam Limbe w Nisku. W porównaniu z cenami w Stalowej jest dość tanio, meble ładne, a przedewszystkim solidne i wygodne. Warto zajrzeć.

Z tym "solidnie" to chyba żart?
My kupiliśmy meble w sklepie niedaleko Mrówki. Jak się nazywa nie pamiętam.
Skręca się w drogę do Mrówki i w następną za Mrówką w prawo.
Solidnie i stosunkowo tanio. Z dużym wyborem materiałów.

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 22:55  
Cytuj
Ja kupowałem w Nisku kolo stacji Bliska w tym budynku po starej cegielni. Wybór był nawet doży.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Marz 2014r. 23:14  
Cytuj
No nie wiem czy w Limbie w Nisku jest tanio. Jak chciałam kupić komplet stół + krzesła to w Limbie kosztował chyba 300 czy 400zł drożej niż w Halmarze.

Narożnik kupowałam w Halmarze - nie był tani, ale jest dobrej jakości (sprawdzona marka, tym się kieruję, a nie sklepem, w którym kupuję), jednak kiedy skóra naturalna okazała się dość droga pan doradził mi takie obicie, że za każdym razem jak go (narożnik) czyszczę to go (pana) przeklinam pod nosem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 Cze 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2014r. 12:18  
Cytuj
zgadzam się. tam w Nisku koło Bliskiej/Biedronki/Intermarche mają dobry wybór, dogodne ceny i spoko meble. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 10:17  
Cytuj
Podobno w Sandomierzu obok giełdy jest jakiś sklep z meblami i sofami.Znajomi twierdzili że całkiem inne niż u nas.

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 10:26  
Cytuj
Ja kupiłem komplet mebli do salonu w Limbie w Nisku, gdyż w porównaniu z innymi sklepami sprzedającymi taki sam zestaw tego samego producenta był on w Limbie najtańszy. Narożnik zaś kupiłem we wspomnianym małym sklepiku obok stacji bliskiej. Nie wiem jak to teraz wygląda, ale kiedyś tam były bodajże dwa sklepy niejako w jednym budynku. Mały sklepik "z boku" (trzeba obejść przychodnię z lewej strony) i BRW od strony stacji na górze. Czy to się jakoś połączyło nie wiem, nie zaglądałem tam dawno.

CYTAT
No nie wiem czy w Limbie w Nisku jest tanio. Jak chciałam kupić komplet stół + krzesła to w Limbie kosztował chyba 300 czy 400zł drożej niż w Halmarze.

Rozumiem, że tak jak w opisanym przeze mnie przypadku, był to taki sam komplet mebli, tego samego producenta? Bo jeśli mówimy o różnych meblach no to proszę wybaczyć, to tak jakby polecić komuś kupno samochodu w salonie Fiata, bo samochody tam są tańsze niż w salonie Mercedesa czy BMW umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 11:01  
Cytuj
Szopen, za kogo ty mnie masz? Oczywiście, że to był ten sam komplet mebli tego samego producenta.
Nie wiem czy mam się śmiać czy obrazić.

W każdym razie ostatecznie kupiłam bezpośrednio od producenta, jeszcze kilkaset zł taniej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
Szopen, za kogo ty mnie masz? Oczywiście, że to był ten sam komplet mebli tego samego producenta.

No i teraz wszystko jasne, nie chciałem Cię urazić. Po prostu niektórzy w takiej sytuacji potrzebują zwyczajnie czterech krzeseł i okrągłego stołu. Wiadomo, że w wielu sklepach spotkać można bardzo podobne do siebie zestawy i jeden sklep ma te meble od tańszego producenta inny od droższego, mimo, że jakość i klasa mebli jest zbliżona. Wtedy można polecić tego tańszego, pisząc, że za cztery krzesła i stół tam zapłaciłem 300zł mniej niż zapłaciłbym w innym sklepie. I taka opinia też ma sens, choć nie odzwierciedla marży sklepu. Stąd moje proste i wydawało mi się nieuszczypliwe pytanie.

CYTAT
Nie wiem czy mam się śmiać czy obrazić.

Pozostawiam Ci wybór umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2014r. 12:21  
Cytuj
Dla mnie to oczywiste, że jeżeli już wspominam o konkretach (stół + krzesła) i rzucam określonymi kwotami to porównując ceny w różnych sklepach muszę opierać się na tych samych produktach. Inne porównania nie mają sensu. Chyba, że porównujemy ogólnie.

Tak czy siak bardzo mnie ta dysproporcja między Limbą a Halmarem zdziwiła, sklepy w sąsiednich miastach, a taka różnica w cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »