NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Jakie banki?,
Posty: 30
Dołączył: 21 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 14:33  
Cytuj
Witam, wiele banków oferują rozne oprocentowanie na konta oszczednosciowe, roznego rodzaju lokaty, itp. Co myślicie który bank jest teraz najlepszy i najgorszy. Jakie sa wasze opinie?good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 14:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Lut 2014r. 16:29  
Cytuj
My z mężem posiadamy konto w inteligo (pko) wpłacanie i wypłacanie pieniędzy z bankomatu mamy za darmo ale tylko tych pko. Jesteśmy zadowoleni, nigdy nie zdarzyło nam się być niezadowolonym. Za to lokaty mamy w idea bank. Dla nas tam lokaty są najkorzystniejsze i też zawsze bezproblemowo.

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
My z mężem posiadamy konto w inteligo (pko) wpłacanie i wypłacanie pieniędzy z bankomatu mamy za darmo ale tylko tych pko. Jesteśmy zadowoleni, nigdy nie zdarzyło nam się być niezadowolonym.


To macie faktycznie powód do zadowolenia. Mnóstwo banków ma tą usługę za darmo... Dziwię się ludziom, że jeszcze w tym relikcie przeszłości konta mają...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 655
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 12:38  
Cytuj
No tak jesteśmy zadowoleni... banki pko i ich bankomaty są wszędzie i nie ma kłopotów z wypłatą gotówki z resztą 90% transakcji wykonujemy kartą płatniczą. I skoro już Cię tak na żale wzięło to powiedz może który bank ma 'wszystko' za free od prowadzenia konta , po wpłatę, wypłatę gotówki?

Dużo wiesz, skoro mówisz.. ŻYCIE JEST SUKĄ !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 12:59  
Cytuj
Ja posiadam w nadsanskim konto i jestem zadowolona. Opłata za kartę miesięczna 5zł, no i konto internetowe 3zł. Wypłaty w bankomatach za darmo, płacenie kartą też za darmo. Przelewy z konta 49gr. Wcześniej miałam Aliora ale zrezygnowałam. Najważniejszy plus że przelew do ZUS i US mam za 49gr a w aliorze miałem 6 zł za każdy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 13:19  
Cytuj
Ja polecam ING umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 1 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
Ja posiadam w nadsanskim konto i jestem zadowolona. Opłata za kartę miesięczna 5zł, no i konto internetowe 3zł. Wypłaty w bankomatach za darmo, płacenie kartą też za darmo. Przelewy z konta 49gr. Wcześniej miałam Aliora ale zrezygnowałam. Najważniejszy plus że przelew do ZUS i US mam za 49gr a w aliorze miałem 6 zł za każdy.

Anno22 - nie wiem w którym nadsańskim posiadasz konto. Ja też posiadam konto w nadsańskim banku. Jest bezpłatne, przelewy i konto internetowe też za darmo.Może masz konto dla firm?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 11 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 15:30  
Cytuj
A co myślicie o Idea bank? Ma lokatę na 4,5 %.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 16:26  
Cytuj
CYTAT
No tak jesteśmy zadowoleni... banki pko i ich bankomaty są wszędzie i nie ma kłopotów z wypłatą gotówki z resztą 90% transakcji wykonujemy kartą płatniczą. I skoro już Cię tak na żale wzięło to powiedz może który bank ma 'wszystko' za free od prowadzenia konta , po wpłatę, wypłatę gotówki?


Ja akurat mam ING. Wszystkie bankomaty free, przelewy free, dodatkowo jest wpłatomat - więc wszystkie wpłaty mam free. Wpłaty/wypłaty w okienkach mnie nie interesują, po to mam bankomaty i wpłatomat, wygodnie i bez kolejek.

Prowadzenie konta free (nie ważne ile wpływów), opłata za kartę: 0zł przy zakupach miesięcznych kartą powyżej 200zł, 7zł jak ktoś płaci kartą mało i nie wyrobi 200zł.

Nie wiem czy to najlepsze warunki, pewnie jeszcze może być taniej w innych bankach albo mogą być jakieś promocje dodatkowe, ale tak czy siak jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
No tak jesteśmy zadowoleni... banki pko i ich bankomaty są wszędzie i nie ma kłopotów z wypłatą gotówki z resztą 90% transakcji wykonujemy kartą płatniczą. I skoro już Cię tak na żale wzięło to powiedz może który bank ma 'wszystko' za free od prowadzenia konta , po wpłatę, wypłatę gotówki?



Alior Sync umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 19:23  
Cytuj
CYTAT
Alior Sync umiech


W Alior Sync nie wpłacisz ani nie wypłacisz gotówki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 20:38  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Alior Sync umiech[cytat]

W Alior Sync nie wpłacisz ani nie wypłacisz gotówki


istnije coś takiego, jak wpłatomat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 2 Marz 2014r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
istnije coś takiego, jak wpłatomat umiech

Tak, zgodzę się z Tobą ale Alior Bank jak i Sync nie posiadają wpłatmatów na terenie Stalowej Woli. Sync ma darmowe wpłatomaty Euronetu ale najbliższy jest chyba z Rzeszowie. Reszta wpłatomatów płatne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 124
Dołączył: 26 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 12:07  
Cytuj
Skoro tak, to masz rację. Myślałem, że jest jakiś wpłatomat euronetu. Szkoda bo konto warte polecenia i całkowicie darmowe. Korzystam z niego już długo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Marz 2014r. 16:37  
Cytuj
z daleka omijać pko bp opłaty najwyższe chyba z banków właśnie mi przyszło oplata z karte 26zl hah,chociaż uzywana cały czas i robione nią płatności,rachunek prowadzenie 10zlumiechMajewski chyba podniósł stawkęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »