NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Amortyzatory, opinia
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 14:57  
Cytuj
Czy diagnoza amortyzatorów na trzepaku jest wiarygodna?co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 14:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 15:35  
Cytuj
Seryjnych czy tuningowych?
Bo jak widze masz bmw i o ile w przypadku seryjnych jest wiarygodna, o tyle w przypadku utwardzonych amorków nawet wylane pokazują sensowne parametry przez twarde spreżyny

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 16:05  
Cytuj
Seryjne oryginalne bmw Problem polega na tym że rok temu miały w granicach 80% a teraz pokazuje ze tył do wymiany a przód ledwo co się mieści w granicy!Samochód jest sztywny jak zawsze żadnych zmian ani problemów w zakrętach nie mam!!!Diagnosta stwierdził też ze mam słabe hamulce!!!Przy zmianie opon letnie na zimowe zwróciłem uwagę na tarcze i klocki według mnie i kolesi zmieniających gumę jest oki dodatkowo czujnik klocków nie sygnalizuje braku klocków a diagnosta na to możne ci pokaże czujnik może nie !! Dodam ze samochód nie jest stary.Czy to normalna diagnoza|?

Ps.diagnosta mnie rozjebał mlotek muszę się upewnić przed wymianą bo nie będzie tanio może w 2 się zmieszcze yh

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 16:28  
Cytuj
Jedź na pks i popros o sprawdzenie, zapłacisz groszę a masz pewność

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 16:58  
Cytuj
Musze tak zrobić!! A jak co to gdzie można w miarę tanio zrobić taką wymianę w ST.? no i żeby można było zobaczyć jak mechanik demontuje itp bo teraz wyganiają klientów do poczekalni jezyk

ps. z tego co czytam po różnych forach to ludzie też mają takie problemy i okazuje się że te ich maszynki są do dupy! Bo jak to jest że modeli amorków jest wiele a maszyna do diagnozy obsługuje wszystkiesciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 18:20  
Cytuj
Ja polecam bartka tabora z sandomierskiej. Podchodzi rzetelnie do swojej roboty i nie zmienia połowy auta na pałę byleby tylko zarobić

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 22 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 22:03  
Cytuj
Nie jest wiarygodna, walnalem w kraweznik, opona przecieta, felga krzywa wylal sie olej z amortyaztora, ale za tydzien byl przeglad rejestracyjny i pojechalem na PKS i sie okazalo ze wszystkie amortyzatory sprawne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 13:04  
Cytuj
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
No i być tu mądry!! Może podjadę do kilku sciana
Widać ze mało kto ma problem z amortyzatorami :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 13:07  
Cytuj
Ludzie po prostu olewają ich awarię. koło się trzymie, trzymie. A że wymarzony pasek w dizlu przy ostrym ruszaniu idzie w górę jak przodem jak motorówka to taaaaka mocchytry

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 194
Dołączył: 23 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 13:12  
Cytuj
Podejrzewam że większości nie wymienia ze względu na cenę ! a co tam że się buja mi to nie przeszkadza hehepotluczony
ps. a później płacz i zgrzytanie zębami przy wypadku czemu poduszki nie wystrzeliły hehe bo były zaślepionemlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »