NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Jaki Laptop do 2500 zł., Jaki Laptop do 2500 zł.
Posty: 135
Dołączył: 23 Lut 2011r.
Skąd: Nisko
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lut 2014r. 19:59  
Cytuj
Jaki kupić laptop do 2500 zł. ma służyć universalnie czyli do wszystkiego: gry, filmy, muzyka, nie do końca się znam, wybrałem taki:
http://alleg(...)608.html

jeśli Ktoś ma lepszy pomysł za te pieniądze to proszę o model laptopa, z góry dziękuję za pomoc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2014r. 19:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
NEC
NEC
Posty: 76
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2014r. 21:36  
Cytuj
Porównaj na przykład z tym modelem, taka moja subiektywna propozycja. Porównaj sam, ja nie czuję się być w tym zbyt mocny. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2014r. 22:03  
Cytuj
Ogolnie polecam poszukac czegos na x-kom.pl maja tam jedne z tanszych komputerow w dobrych konfiguracjach.
Wejdz sobie na stronke i porownuj procesory i karty graficzne w lapkach, ktore Cie zainteresuja (np. na cpuboss.com). Spacjelnie znac sie nie trzeba.
x-kom czesto robi promocje, codziennie jest "goracy strzal", na ktory rzucaja tez lapki. Dzisiaj akurat jest noc zakupow i jest tam fajne Toshiba i Lenovo, mniej wiecej w Twoim przedziale cenowym http://lpk.x-kom.pl/nocne-przeceny/
A ten Dell tez fajny, ogolnie Delle sa ok umiech

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 12:24  
Cytuj
Proponuje sprawdzić ceny w RTV euro agd w stalowej woli kupilem tam takiego deela juz z Windows 8 za 2399zl taniej nigdzie nie było.
Jak podaje NEC w Jego propozycji za plus uważam matową matryce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2014r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Proponuje sprawdzić ceny w RTV euro agd w stalowej woli kupilem tam takiego deela juz z Windows 8 za 2399zl taniej nigdzie nie było.


Kupiłeś z takim samym wnętrzem jak ten z aukcji? I to jeszcze z systemem? Albo musiała być super promocja, albo ma inne podzespoły.
Ja póki co zauważyłam, że ceny w sklepach są wyższe o 200-300 zł od tego co jest w necie.

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 19:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Proponuje sprawdzić ceny w RTV euro agd w stalowej woli kupilem tam takiego deela juz z Windows 8 za 2399zl taniej nigdzie nie było.


Kupiłeś z takim samym wnętrzem jak ten z aukcji? I to jeszcze z systemem? Albo musiała być super promocja, albo ma inne podzespoły.
Ja póki co zauważyłam, że ceny w sklepach są wyższe o 200-300 zł od tego co jest w necie.


A ja kupiłem w Euro taniej niż w necie.
Bywają promocje i trzeba tegogood pilnować

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 21:47  
Cytuj
Tak dokładnie kupiłem Dell Inspiron 5537 w Euro za 2399zł z Windowsem 8 i w dodatku w ratach 0%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 566
Dołączył: 15 Marz 2011r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 23:00  
Cytuj
Ja mam lenowo - super się spisuje... polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 8 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lut 2014r. 23:23  
Cytuj
Kupując laptopa przez internet wiąże się z niewielkim (ale jednak) ryzykiem. Laptop może nie spełnić któregoś oczekiwania, okazać się niezgodny z jakimś opisem na stronie internetowej (pomyłki się zdarzają), mieć słabą jakość obrazu, albo może się trafić po prostu wadliwy egzemplarz. Moja rada jest taka, żeby szukać laptopa jednak w sklepach i wybierać spośród tego, co jest w sklepach w mieście.Przy zakupie sprzętu należy zwrócić uwagę,aby matryca była matowa, o przekątnej nie mniejszej niż 17 cali i rozdzielczości ekranu co najmniej 1600x900 pikseli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 670
Dołączył: 7 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lut 2014r. 08:21  
Cytuj
Karmen nie zgodzę się z tobą. Jakby coś było nie tak to zawsze możesz oddać w ciągu 10 dni, bez podania przyczyny. Poza tym kupuje się na sprawdzonych stronach. Lapki można pójść oglądnąć do sklepu, sprawdzić czy wygląd itp. nam pasuje i kupić przez net.
Reszta, którą podałeś(aś) zależy od preferencji osobistych, ale - lapek 17" jest droższy niż 15'6" (który wg mnie jest wystarczający), za matową matryce też zapłacisz więcej. Ja np. chciałam matową i tylko taką na początku brałam pod uwagę, ale wybrałam jednak lepszą konfiguracje sprzętową kosztem matrycy.

Wyszukałam gazetkę Euro i faktycznie jest tam Dell 5537 za 2399, ale jest on w gorszej konfiguracji niż ten podany w pierwszym poście - ma mniej ramu i gorszą kartę graficzną.
Przy okazji znalazłam recenzje tego lapka http://www.noteb(...)d-8850m/

Dorastając w tym kraju trzeźwiejemy z marzeń - K.Ś.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2014r. 07:54  
Cytuj
a ja polecam HP ze względu na serwis , bo nic nie jest wieczne umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 186
Dołączył: 4 Marz 2010r.
Skąd: Mów mi Elwis
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lut 2014r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
Przy zakupie sprzętu należy zwrócić uwagę,aby matryca była matowa, o przekątnej nie mniejszej niż 17 cali i rozdzielczości ekranu co najmniej 1600x900 pikseli.


A jak ktoś woli nie matową?
rzecz gustu, a o tych się nie dyskutuje.
17` ?????
To ma być laptop, czyli urządzenie mobilne, a nie komputer stacjonarny.
Mam 17 i wiem ile się trzeba otaskać taką kolubrynę.
Rozdzielczość im większa tym lepiej, ale nie jest to jedyny parametr monitopra mówiący o jego jakości.
Kupując laptopa raczej zwracam uwage na procesor, kartę pamięci, RAM, itd.
a nie na to oczym Ty piszesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 Lut 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2014r. 11:00  
Cytuj
Ja posiadam 15 Lenovo E430 i jestem bardzo zadowolny. Do pracy nadaje się idealnie, już nie mógłbym chyba korzystać z większego laptopa..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »