NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Po co jest forum ?,
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 18:04  
Cytuj
Reklama to nie tylko reklama działalności stricte usługowej i komercyjnej. To reklama forum o rybkach, strony o świecach woskowych, koła gospodyń itp. ...
Nie jesteśmy jakimś wyjątkiem. Większość for, podobnie reguluje te sprawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 18:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 18:07  
Cytuj
zero argumentów, jeżeli nazwa została z automatu zespamowana to dlaczego nazwy innych cukierni też nie zespamowało?? Sorka ale regulamin tego forum nie tyczy się wszystkich, a wybrańcy zarządu mogą wiecej. Już więcej się nie będę wypowiadał tym temacie bo szkoda słów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 18:08  
Cytuj
CYTAT
zero argumentów, jeżeli nazwa została z automatu zespamowana to dlaczego nazwy innych cukierni też nie zespamowało


Bo, inne cukiernie nie zostały do automatu wprowadzone umiech ?

Stecyk. Odpowiedz mi na pytanie. Jeśli policja łapie za przekroczenie prędkości promil kierowców to czyniących, to Twoim zdaniem:
- "szkoda słów"
- inni mogą więcej
- przekroczenie prędkości jest możliwe dla wybrańców
- dlaczego nie łapią wszystkich
- skoro inni mogą, mnie złapanemu mandat się nie należy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 18:09  
Cytuj
A dlaczego?? lepsze są??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 499
Dołączył: 8 Cze 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
stalowem
Reklama to nie tylko reklama działalności stricte usługowej i komercyjnej. To reklama forum o rybkach, strony o świecach woskowych, koła gospodyń itp. ...
Nie jesteśmy jakimś wyjątkiem. Większość for, podobnie reguluje te sprawy.

Sorki, że się wtrącę, ale czy w związku z tokiem takiego rozumowania reklamą będzie :
1. Finalistka miss polonia 2013 ze stalowej woli http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=747961
bo reklamuje :
Komercyjny Konkurs Piękności, Stalową Wolę, modelkę Zuzanę Butryn (zarabiać będzie na reklamach), itp.
2. Paznokcie hybrydowe http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=748083
bo reklamuje :
zrobienie takich paznokci a co za tym idzie zarobi kosmetyczka-zakład...
3. Centrum Dermatologii-mikrodermabrazja, mikrodermabrazja http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=748432
reklama sami wiecie czego...

Można by wymieniać tematy forum w nieskończoność...
Nawet temat fotograficzny można tu wrzucić.

Czy zapytanie o to, który lekarz ginekolog jest dobry to też reklama? - Przecież w odpowiedziach dowiem się, że ten czy tamten, który bierze za wizytę tyle i tyle a przyjmuje tu i tu umiech

Po to są moderatorzy aby wyselekcjonować co to jest reklama na forum, a nie z automatu wywalać co pod rękę podleci.

Adminie główny nie obraź się ale masz trochę nie zrozumiały dla większości forumowiczów tok segregacji reklam na forum...

Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem,

ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.

/Gabriel Garcia Marquez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2014r. 20:50  
Cytuj
dokladnie o to samo mi chodzi co mojemu przedmowcy. forum jest po to zeby zapytac, a nie od razu wszystkich z gory podejrzewac ze albo sa z konkurencji albo reklama nie dajmy sie zwariowac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 08:18  
Cytuj
No troszkę pzeginacie. Myślicie ze pracuje w salonie i w kebabie?? Bo pytałam o te miejsca? Założyłąm też post o naprawe kosiarek, o zbiór jabłek i jak to sobie poukładaliście ze mam 4 firmy i jestm rekinem biznesu i nie stać mnie na reklame na waszej stronie tylko posty sobie dodaje? A nawet jeżeli właściciel firmy by się pytał o własną działaność to co nie może spr jakie są opinie korzystających. Np na co musi zwrócić uwage. Wracając do mojej osoby to proszę o spr dokładnie moich wpisów na jakie taematy się wypowiadałam i wtedy sobie kojarzyć fakty a nei na podstawie 3 wpisów blokujecie moje wypowiedzi że to reklama.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 09:20  
Cytuj
moyra3 - obecnie automat został wyłączony.

Odpowiadając na Twoje 3 przykłady:

Ad. 1 Nie ma ten wpis zupełnie charakteru reklamowego. Do niczego nie zachęca.

Ad. 2 Można się zastanowić czy wpis z konta z jedyn wpisem nie jest reklamą ... zachował ktoś jednak granicę przyzwoitości i nie wyskoczył z adresem i nr telefonu.

Ad. 3 Jak by się pojawiły nowo założone konta, potwierdzające jakość salonu - z pewnością była by to reklama.

Stecyk - odpowiedz na moje pytania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 10:14  
Cytuj
CYTAT

Ad. 3 Jak by się pojawiły nowo założone konta, potwierdzające jakość salonu - z pewnością była by to reklama.

To jest bzdura. Jeżeli ktoś zakłada konto na forum, przeważnie nie robi tego "na przyszłość" a dlatego, że właśnie poczuł konieczność wypowiedzenia się, zabrania głosu. Często zapewne tym impulsem jest chęc podzielenia się doświadczeniem i opinią o jakiejś firmie z naszego regionu. I tak wcale nie dziwi mnie wpis osoby, która właśnie skorzystała ze źle świadczonej usługi i chcąc ostrzec innych potencjalnych konsumentów, zakłada konto (bo taki jest wymóg) by napisać o swojej przygodzie na forum. I tak powstaje wpis osoby z jednym postem, negatywny. Analogicznie sytuacja ma się zapewne w przypadku pochlebnych opinii.

Ogólnie temat "reklamy" na forum jest tu traktowany bardzo subiektywnie. Niejednokrtonie zdarza się, że ktoś prosi o namiary na jakąś firmę, po czym ktoś wrzuca nazwę, adres i telefon i post leci w kosz, bo ktoś uznaje to za reklamę... nie służy to użytkownikom, nic a nic. Niektórzy moderatorzy za bardzo się spinają chyba. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 10:20  
Cytuj
CYTAT
I tak powstaje wpis osoby z jednym postem, negatywny. Analogicznie sytuacja ma się zapewne w przypadku pochlebnych opinii.


Zauważmy, że dominująca większośc, to są wpisy pozytywne. Zawierające nie tylko opinię, ale i dokłądny adres, wraz z numerem telefonu. Nie brakuje takich kwiatków, jak nazwa firmy w loginie, czy mailu podanym przy rejestracji.
Jedno z takich kont pojawiło się na pierwszej stronie tego tematu. Ale nadal się dziwi, że jest posądzane o reklamę ...

CYTAT
Jeżeli ktoś zakłada konto na forum, przeważnie nie robi tego "na przyszłość" a dlatego, że właśnie poczuł konieczność wypowiedzenia się, zabrania głosu.


Nie wierzę w tak silną potrzebę podzielenia się z kimś numerem telefonu do firmy X, wraz z podaniem adresu i potwierdzeniem, iż założyciel tematu ma rację.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
Ad. 1 Nie ma ten wpis zupełnie charakteru reklamowego. Do niczego nie zachęca.


Aaa..ok...to jak założę temat i opowiem w nim historyjkę,typu..."Uwaga ślisko,gdzie piaskarki?...bo szłam sobie ulicą tą i tą...i wyrżnęłam orła przy takim i takim salonie kosmetycznym.Uważajcie jak chodzicie".

Idąc Twoim tokiem myslenia,w tym poście również nie ma reklamy bo nie zachęcam...

I bardzo proszę o odpowiedz na moje pytanie odnośnie reklamy w postach a wpisem w sygnaturce.

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 10:30  
Cytuj
Nie znamy algorytmu by wyłapywać reklamę. Mimo regulaminu, zawsze w jakimś stopniu jest to subiektywna decyzja moderatora.

CYTAT
I bardzo proszę o odpowiedz na moje pytanie odnośnie reklamy w postach a wpisem w sygnaturce.


Jak widać na wskazanym przykładzie. Dopuszczamy. Więc chyba nie jesteśmy, aż tacy straszni umiech ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 10:32  
Cytuj
Dziekuję bardzo,że mogę go mieć, smiech2 ale to potwierdza tylko fakt,że jest luka w regulaminie good
...i moim skromnym zdaniem nie powinniście w tak rygorystyczny sposób podchodzić do postów w których ktoś wrzuca link jakiegoś zakładu kosmetycznego czy gastronomii bo własnie po to tutaj się spotykamy,żeby wymieniać poglądy na różne tematy,zaczerpnąć opinii jak i poplotkować ździebko cool girl
Na bank będzie mniej tematów tego typu i zbednych napinek.Userzy bedą zadowoleni,a modzi będą mieli mniej czarnej roboty do odwalenia jezyk
Co Wam to szkodzi? Wymydli się coś Wam przez to? umiech

Jeszcze raz pozdrawiam i zapraszam na spacer bo pogoda w miarę sprzyjająca air kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 25 Sty 2014r.
Skąd: ze składzika
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 14:02  
Cytuj
polecanie forum o rybkach jest be ale polecanie stron firm budowlanych jest ok? mojego posta o królikach miniaturkach też usunięto bo zawierał linki do stron internetowych.
W takim razie proszę o usunięcie wsztystkich linków z postu pt ,,Gdzie wysterylizować kotkę" gdyż zawierają porady tak jak to było w przypadku mojego wpisu.
P.S. Proponuję w regulaminie forum wyszczególinić co jest reklamą a co nią nie jest. Pozdrawiam

♥♥♥
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 14:24  
Cytuj
CYTAT
polecanie forum o rybkach jest be ale polecanie stron firm budowlanych jest ok? mojego posta o królikach miniaturkach też usunięto bo zawierał linki do stron internetowych.
W takim razie proszę o usunięcie wsztystkich linków z postu pt ,,Gdzie wysterylizować kotkę" gdyż zawierają porady tak jak to było w przypadku mojego wpisu.
P.S. Proponuję w regulaminie forum wyszczególinić co jest reklamą a co nią nie jest. Pozdrawiam
popieram w stu procentach good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
Kolejny przykład http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=748324 taki na czasie, dlaczego tylko jedna nazwa została zespamowana??


CYTAT
zero argumentów, jeżeli nazwa została z automatu zespamowana to dlaczego nazwy innych cukierni też nie zespamowało?? Sorka ale regulamin tego forum nie tyczy się wszystkich, a wybrańcy zarządu mogą wiecej. Już więcej się nie będę wypowiadał tym temacie bo szkoda słów.


cool girl...Stecyk większość moich postów piszę jako forumowiczka....sporadycznie jako osoba z zarządu( tu jeśli muszę)....nie chcę,żeby brano mnie jako osobę ,która może więcej...po prostu często korzystam z tamtych rzeczy całkowicie prywatnie na mój własny pożytek i jeśli jakieś opinie czegoś dotyczą to jako prywatne.... i tu prośba jeśli masz wątpliwość co do mojej osoby i postów - załóż wątek w temacie SM -> czym anulka Ci zaszkodziła albo co robi nie tak....cool girl .... ewentualnie napisz na PW co masz do mnie ,bo czuję się urażona Twoimi wypowiedziami....myślałam ,że patrzę obiektywnie na wszystkich a jeśli już coś moderuję to się podpisuję i uzasadniam....cool girl ...no i czemu mając takie względy jeśli się wypowiadam w innych tematach też zostaję moderowana przez resztę z zarządu lub autoadmina....??? ...dziwne...cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 7 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
(...)jeśli już coś moderuję to się podpisuję i uzasadniam (...)


...a czy wszyszy z administracji nie mogliby tego robic?
A o "znikających" wątkach informować chociażby poprzez PM załozyciela tematu.
Gdy zniknął mój post i zero wiadomości "po co i dlaczego" poczułam się,za przeproszeniem,jakbyście nie mieli szacunku do userów,byłabym jakimś trollem i gówniarą która wpadła robić spam....

Jacek też podniósł mi ździebko cisnienie,bo gdy zapytałam go co z moim tematem,skwitował krótko,że on nic nie wie...
A od czego kochani modzi tu jestescie? Skoro grzecznie i z kulturą pytamy to miłoby było uzyskać odpowiedz na pytanie,czyż nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 17:03  
Cytuj
cool girl...zamiast posta pojawia się tabelka z tekstem --->moderowano przez: ( tu nick moderatora) a w dalszej części pisze dlaczego....jeśli jakiś post znika bez przyczyny to być może wystarczy sprawdzić swoje ostrzeżenia a tam znajdziemy odpowiedź...jeśli tak się nie dzieje proszę pisać dopiero na PW któregoś z moderatorów...powinno być to wyjaśnione...cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
moyra3 - obecnie automat został wyłączony.

stalowem łżesz jak z nut to jest dowód:www.SpAm.SpAm@SpAm miało być stalowka kropka net

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 18:06  
Cytuj
doktor - rzeczwyiście mało precyzyjnie się wyraziłem umiech Został wyłączony dla wspomninanej frazy z zakresu cukiernictwa. Całkowite wyłączenie filtru nie jest możliwe.

CYTAT
.a czy wszyszy z administracji nie mogliby tego robic?
A o "znikających" wątkach informować chociażby poprzez PM załozyciela tematu.
Gdy zniknął mój post i zero wiadomości "po co i dlaczego" poczułam się,za przeproszeniem,jakbyście nie mieli szacunku do userów,byłabym jakimś trollem i gówniarą która wpadła robić spam....

Jacek też podniósł mi ździebko cisnienie,bo gdy zapytałam go co z moim tematem,skwitował krótko,że on nic nie wie...
A od czego kochani modzi tu jestescie? Skoro grzecznie i z kulturą pytamy to miłoby było uzyskać odpowiedz na pytanie,czyż nie?


Podpisujemy się. A przynajmniej powinniśmy. Gdy zdarzą się sytuacje, gdy moderator zrobi coś niewłaściwie, proszę o zgłoszenia na PW, maila.
Postaramy się jeszcze bardziej zwrócić na to uwagę w naszych działaniach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 4 Gru 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
doktor - rzeczwyiście mało precyzyjnie się wyraziłem umiech Został wyłączony dla wspomninanej frazy z zakresu cukiernictwa. Całkowite wyłączenie filtru nie jest możliwe.

Dlaczego?Boicie się konkurencji?Dla mnie jest to zupełnie niezrozumiałe.Na żadnym portalu nie ma takiego automatu tylko u Was.Daj jakąś wskazówkę żebym mógł zrozumieć działanie tego"automatu"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 19:48  
Cytuj
Siedzę na kilku forach i nigdzie moderatorzy a już tym bardziej zarząd nie wypowiadają w temacie (i to jeszcze prywatnie). Anulka Ty jako osoba z zarządu możesz reklamować upodobaną sobie cukiernię ale już jusia nie może tego robić?? tylko dla tego że szanowny zarząd tego forum faworyzuje tylko niektóre firmy. Jeżeli ma to być obiektywne to proszę o zespamowanie innych nazw, wtedy będzie uczciwie.
stalowem, co do Twojej bezsensownej odpowiedzi
CYTAT
Z moderacją to jest trochę tak jak z policją czychającą na kierowców łamiących przepisy. Nie da się wszystkiego zauważyć i wyłapać
z policją się zgodzę, ale na forum skoro moderator spamuje daną nazwę to nie wierzę że nie widzi wcześniejsze posty i nie potrafi również na nie zareagować. Skoro przeczytał post ze środka to chyba czytał i tego wyżej.
Zresztą nie będę się więcej kłócił bo rozmowa z wami i tak nic nie da bo u was widnieje zasada "zarząd może więcej". I żeby nie było że jade na wszystkich to naprawdę kilku moderatorów na tym forum jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Anulka Ty jako osoba z zarządu możesz reklamować upodobaną sobie cukiernię ale już jusia nie może tego robić?? tylko dla tego że szanowny zarząd tego forum faworyzuje tylko niektóre firmy. Jeżeli ma to być obiektywne to proszę o zespamowanie innych nazw, wtedy będzie uczciwie.



Stecyk mam nadzieję,że już jest sprawiedliwie http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=748324#748448



CYTAT
Siedzę na kilku forach i nigdzie moderatorzy a już tym bardziej zarząd nie wypowiadają w temacie (i to jeszcze prywatnie).


cool girl... więc chyba najlepiej założyć dwadzieścia nowych nicków jak co poniektórzy by móc się odezwać...hmmmm......mlotekmlotekmlotek .....cool girl ....chyba dorobię się prędzej bana jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 27 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 22:00  
Cytuj
Zarząd jak zwykle pokazał klasę good

Lubię ludzi konsekwentnych.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 27 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Lut 2014r. 22:08  
Cytuj
Dlaczego nikt nie odpisał na mojego posta?? i Dostałam 40 % ostrzeżenia. Nadal jestm brana za osobe która robi reklame? Zobaczcie na posty dodawane w poscie paznokcie hybydowe to dopiero reklama nowych forumiczów o salonie Afrodyta. Nawet salon Sara który istnieje 20 lat nie ma takeigo poparcia co 3 miesieczny salon. A moj post o salonie z którego jestm zadowolona został usunięty. Więc nie wiem o co chodzi jedni moga sie wypowiadac drudzy nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »