NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Pasaż w Tesco -walizki torebki, uwaga
Posty: 7
Dołączył: 2 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 16:54  
Cytuj
Chciałam ostrzec wszystkich którzy kupują w pasażu walizkę lub torebkę.Radzę omijać to miejsce.Ja kupiłam walizkę pół roku temu i w pierwszy dzień odpadła rączka.Już pół roku piszę pisma i dopiero dzięki panu z z działu konsumentów udało mi się że pani zgodziła się ją naprawić.Zadowolona pojechałam po jej odbiór a tu szok.Wciskają mi starszą podniszczoną walizkę i twierdzą że to moja.I od nowa będę pisać pismo aby oddali mi moją walizkę a nie robili ze mnie wariatki.Wiem.Walizka niewarta tych pieniędzy i zachodu.Bo to tylko 100 zł.Ale chodzi to że jest na nią 5 miesięcy gwarancji i niech będzie uczciwa i ją naprawi !Nie kupujcie tam.Lepiej zainwestować i dopłacić parę złotych więcej i się nie denerwować!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 16:54  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 18:31  
Cytuj
Ja tam jestem zadowolona zakupiłam juz tam pare rzeczy w tym torbe ktora sluzy mi po dzien dzisiejszy ok Co do reklamacji : Reklamowałam portfel i zwrocono mi nowy bez problemowo good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 288
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 19:09  
Cytuj
magdam1 nie pisz że walizka nie warta pieniędzy, bo to tylko 100 zł. nawet żeby 5 złoty kosztowała to walcz o swoje. 100 zł to też pieniądze. Na ulicy nie znajdziesz a czasami ze 2-3 dni trzeba pracować żeby te 100 zł zarobić!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 20:35  
Cytuj
Nie tylko ja miałam problem z walizką.Spotkałam u konsumenta praw pana który też kupił walizkę w tym samym miejscu i po pierwszym wyjeżdzie cała się popruła.Zgadałam się z nim i on już sprawę oddał do sądu .Bo nic nie mógł wskórać pismami.I również jak ja miał pismo że jeżeli nie odbierze walizki z pasażu to za każdy dzień będzie musiał zapłacić 5 zł za przetrzymanie walizki.Przecież o kpina!!!Jak mam ją reklamować skoro karze mi ją zabrać!!!

Sonia jeżeli tam nie sprzedajesz to znaczy że masz szczęscie.Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 5 Sty 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 22:51  
Cytuj
sonia812 to albo ekspedientka tam pracująca lub właścicielkaumiech więc swoje zachwalaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 23:00  
Cytuj
samanta masz rację trzeba walczyć o swoje good

magdam1 nie daj się być może nie Ty jedyna zostałaś tak potraktowana. Życzę powodzenia umiech

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 09:10  
Cytuj
Też kupiłem tam walizkę za 100 zł i już przy pierwszej okazji rączka z niej odpadła, waliski są dobre pod warunkiem że wozisz w nich powietrze nic pozatym. Mam nauczkę następnej napewno tam nie kupie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 10:45  
Cytuj
Tam pracują dwie niczego winne dziewczyny.Właścicielką jest pani z Opola lub okolic opola.
Mi również napisała że nie uznaje reklamacji ponieważ walizka była przeciążona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 13 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 13:51  
Cytuj
Tak to jest jak sie kupuję walizkę za "grosze" a później wymaga się aby wytrzymyała nie wiadomo jakie cuda. JA kupilem walizkę firmy Jaguar (nie wiem czy to ta sama co od samochodów) tania nie była opłacało się bo już 3 rok mi służy w dodatku ma międzynarodową grawancję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Kwie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 14:33  
Cytuj
Za grosze nie za grosze.Ja piszę o gwarancji i o tym że jest problem aby zmusić panią do jej naprawy.Dlatego chciałam ostrzec aby dopłacić i kupić w pewnym sklepie gdzie nie ma problemu z reklamacją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ang
ang
ang
Posty: 403
Dołączył: 3 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 17:09  
Cytuj
tam wcale nie jest tak za grosze.
mają tandetny towar - ten sam co na rynku tylko 3 razy drożej

...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Sty 2014r. 09:44  
Cytuj
Jakościowo też mi nie odpowiadają torebki tam. Tak jak to zostało zauważone - torebki jak na rynku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Sty 2014r. 11:47  
Cytuj
porównajcie ceny w markowych sklepach, są niewiele wyższe ale zdecydowanie lepsza jakość !!! kupiłem walizkę na kółkach w jednym ze sklepów w Rzeszowie 7 lat temu i do dziś jest używana, a stan jej określam jako prawie idealny!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sty 2014r. 15:31  
Cytuj
Luis Vuitton, LanceL, Samsonite , Salomon ,Juicy Couture .... kupujcie ludzie towar normalnych marek czasem wart wydać zamiast stówki cztery pięć ale masz gwarancję i pewność że to przeżyje niejednego nabywcę. pozdrawiam cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »