NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
T-mobile zasięg, jaki zasięg t mobile w stw
Posty: 3
Dołączył: 19 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 20:14  
Cytuj
Witam chce przejść na abonament i mysle o t mobile lub play chociaz t mobile ma lepsza oferte dla mnie i chcialbym zapytac o internet LTE i jak zasieg z tmobile bo wiem ze play korzysta z nadajnikow tmobile wiec jak to jest prosze o pomoc bo musze sie szybko zdecydowac a tel mam s4 galaxsy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 20:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 15:19  
Cytuj
Mam telefon i internet z t-mobile i powiem ze zasieg telefonu jest naprawde jak dla mnie rewelacyjny, co do internetu to w STW, Warchołach, Jarocin i Rozwadów mi chodzi na umts nawet szybkoumiech Co do innych miejscowości to nie mam pojęcia. Zasięg telefonu mam porównanie z play bo tam gdzie nie miałem zasięgu z play to miałem z t-mobile:p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 18:35  
Cytuj
nom i hmm jednak trzeba bedzie wybrac tego tmobile jakos za mna bardziej przemawia niz ten play za abrdzo przereklamowany .. reklamuja LTE ktorego nie maja ... dziwna sprawa no i ten zasieg ze u nich jest kiepsko z zasiegiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 07:26  
Cytuj
Polecam nju mobile.Osobiście jestem użytkownikiem nju z rachunkiem i jestem zadowolony.Za 29 złotych mam nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i na stacjonarne i nie muszę myśleć o limitach.Umowę można zerwać w każdej chwili z miesięcznym okresem wypowiedzenia.Jest to odłam orange,z którym byłem związany od 2000 roku i nie żałuję rozstania,a zasięg taki właśnie jak w orange,na który nie narzekałem i teraz też nie narzekam.Umowę zawierałem przez internet i faktury też przychodzą na pocztę email.Jeżeli wybierasz opcję efaktury to aktywacja 0 złotych.Wszystko na stronie internetowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 07:37  
Cytuj
CYTAT
nom i hmm jednak trzeba bedzie wybrac tego tmobile jakos za mna bardziej przemawia niz ten play za abrdzo przereklamowany .. reklamuja LTE ktorego nie maja ... dziwna sprawa no i ten zasieg ze u nich jest kiepsko z zasiegiem

Mają, tylko w kilkunastu miastach w Polsce. Fakt, że zaczęli informować dopiero po karze UKE, ale mają już LTE, co prawda chyba nie w stw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Sie 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 11:26  
Cytuj
jednak wybralem tmobile zobaczmy jak to bedzie oby dobrze umowa na 2 lata , a potrzebuje wszystko miec nie limitowany bo praca jako kierowca i wszedzie zasieg a z tego co sie orientuje to jedyna siec tmobile przeszła modernizacje na aure i ma sie to odziwo lepiej niz w kazdej sieci ja z orange bylem od 1998 roku jeden i ten sam numer mam 16 lat ale nie porafia stałemu klientowi cos zaoferowac cos przyciagnac go zeby zostal u nich , dlatego wkoncu postanowienie zeby odejsc. a play owszem ma LTe ale w paru miastach tak samo jak orange posiada LTE ale tylko w 3 miastach i nigdzie dalej a w tmobile internet na nowych teleofnach osiaga predkosci do 42MB/s

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
HIV
Posty: 1530
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 15:46  
Cytuj
Orange i T-Mobile to w tej chwili ten sam zasięg. Obie sieci się połączyły w sensie nadajników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sty 2014r. 20:08  
Cytuj
Byłam w T-Mobile i w sumie nie miałam większych problemów z siecią

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 19:14  
Cytuj
zasieg ma dobry, ale tna w bola :-) dali dobre oferty, a teraz je zmieniaja w trakcie. Wczoraj dostałem maila że mogę rozwiązać umowę bez kar umownych, albo zgodzić się na zmiany nielimitowanych limitów :-) generalnie byłem na tak ale obecnie nie polecam

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 19:22  
Cytuj
No to zerwij umowę a numer przenieś do Orange i weź ofertę bez limitu za 30 zł. dodatkowo 3 miechy za free umiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2015r. 19:52  
Cytuj
w Stalowej Woli jest LTE w T-Mobile gdzies od listopada - działa w miare dobrze ( D ok 50 Mbit a U ok 20 Mbit ) takze jak na telefon to fajny wynik umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »