NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Gdzie naprawdę można tanio ubezpieczyć, auto?
Posty: 4
Dołączył: 22 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 21:56  
Cytuj
Jak w temacie - oc i ac. Wiadomo, że w reklamach wszędzie tanio umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 21:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 22:12  
Cytuj
Ja mam w PZU i w porównaniu do poprzedniej firmy Warta taniej płacę (pełne zniżki na oc, w tym roku zapłaciłam 300 zł). Opinia o firmach wiadomo, każdy ma swoje za i przeciw dla każdej z nich. O AC się nie wypowiem, bo owszem mam, ale nie mam porównaniu do innych firm.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 22:24  
Cytuj
Kwestia jakie auto jaki kierowca itp. Mi np rankomat wyliczył najniśze oc w hestii a płącę 50 mniej w pzu

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 23:39  
Cytuj
ja polecam Hestię-ceny w miarę i dają dobre zabezpieczenia.
patrz i czytaj warunki umowy,a w szczególności odnośnie ac-nie każda firma ubezpiecza auta które dłużej przebywają poza granicami kraju itd.no,chyba,że chodzi ci tylko o cenęwykrzyknikzapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Sty 2014r. 23:44  
Cytuj
Ale w Hestii np musisz dopłacać za wymianę szyby (chodzi mi o to dodatkowe ubezpieczenie szyb), a w pzu nie. Moim zdaniem, te większe firmy ubezpieczeniowe mają podobne oferty, jak w jakim.s temacie oferują coś lepszego to w innym mają gorsze warunki :-) Zależy też kto jakie ma potrzeby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 07:48  
Cytuj
CYTAT
Kwestia jakie auto jaki kierowca itp. Mi np rankomat wyliczył najniśze oc w hestii a płącę 50 mniej w pzu

Tak naprawdę nie ma to znaczenia przy samym OC.To ubezpieczenie płaci się po to aby po spowodowaniu kolizji czy wypadku pokryło wyrządzone szkody.To nie właściciel polisy będzie się użerał o wysokość odszkodowania z firma ubezpieczeniową,a poszkodowany więc dlatego wybiera się najtańszego.Ja mam ubezpieczenie wykupione przez mbank w BRE i za pojemność 1600 ccm płacę 258 zł.Można również rozbić sobie to na raty półroczne,kwartalne a nawet miesięczne za jakieś 20 złotych więcej.Ja jestem zadowolony nie tylko tanio ale i wygodnie wszystko przez internet.
P.S.
Jacek spróbuj na stronie mbanku sam jestem ciekawy efektu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 08:04  
Cytuj
OC to Liberty Direct - tyrknij sobie, zrobią Ci kalkulację, coś tam jeszcze wynegocjujesz. Od kilku lat tam biorę bo nikt inny mi taniej nie policzył.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Gru 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 08:17  
Cytuj
Polecam MTU mi za silnik 1.6 wyszło 267zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 08:30  
Cytuj
W MTU za samochód z 2003r z silnikiem 1.9 płacę 320zł poprzedni samochód również z silnikiem 1.9 tyle że 2002r był w Hestii płaciłem 340zł umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 09:15  
Cytuj
CYTAT
Jak w temacie - oc i ac. Wiadomo, że w reklamach wszędzie tanio umiech


Masz wiadomość na PW umiech

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 09:33  
Cytuj
tylko przez neta,wpisz w ran komat lub zadzwoń i masz porównaniejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 10:18  
Cytuj
CYTAT
OC to Liberty Direct - tyrknij sobie, zrobią Ci kalkulację, coś tam jeszcze wynegocjujesz. Od kilku lat tam biorę bo nikt inny mi taniej nie policzył.


Zauważyłem, iż firmy typu Liberty za pierwszym razem robią faktycznie najlepszą cenę. Niestety na drugi rok zamiast taniej (zniżka za bezszkodowość) to cena zawsze wyższa. Jak już jesteś w bazie takiej firmy to nie zrobisz wyceny przez internet ze swoimi danymi, wycena już wtedy indywidualna przez telefon.
Aktualnie OC mam w HDI i wyszło taniej niż w Liberty czy Link4.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 14:13  
Cytuj
[/cytat]
Tak naprawdę nie ma to znaczenia przy samym OC.To ubezpieczenie płaci się po to aby po spowodowaniu kolizji czy wypadku pokryło wyrządzone szkody.To nie właściciel polisy będzie się użerał o wysokość odszkodowania z firma ubezpieczeniową,a poszkodowany więc dlatego wybiera się najtańszego. [/cytat]

wiesz co nie rozumiem takich ludzi, nie dość, że samym spowodowaniem wypadku ktoś ma przez nas problem to jeszcze mu dokładać beznadziejną firmą ubezpieczeniową, z którą musi się bić o każdą złotówkę. Miałam kiedyś takiego delikwenta co wjechał we mnie i miał OC w PTU o zgrozo nie życzę nikomu, ale co jego to obchodzi on nr polisy mi dał, a że tam same za przeproszeniem ch*** siedzą? On zapłacił 200 zł i dla niego to dobre ubezpieczenie. Myślcie czasem o innych, bo niewiadomo na kogo wy kiedyś traficie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 14:38  
Cytuj
Najtaniej jest w Uniqa. mają duże rabaty dla nowych klientów. mili i potrafia doradzić. w metalowcu jest ich biuro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 18:42  
Cytuj
Co do ubezpieczenia OC to wybierasz najtansze OC bo i tak w czasie kolizji to z Twojego OC sciagaja koszty naprawy drugiemu.

A co do AC (AUTOCASCO) to polecam COMPENSE.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 16 Cze 2008r.
Skąd: St. Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 19:24  
Cytuj
W Generali zapłaciłem 272zł za OC+NNW, auto 2003 rok pojemność 1,6.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 19:30  
Cytuj
Sporo się zmieniło i teraz jak ktoś ciebie puknie będziesz szedł do swojego ubezpieczyciela od Oc.
http://ranko(...)014-roku
Dogadali się bo informowali o tym niedawno przy zawieraniu oc. I dobrze tak wszystkim z oc w mtu i podobnych niech się sami siłują ze swoimi

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 24 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 19:52  
Cytuj
jak szukasz najtańszego AC to lepiej w ogóle się nie ubezpieczaj.
Oszczędzi ci to nerwów jak będziesz musiał z niego skorzystać.
W OC nie ma to znaczenia, wszak to nie ty się bedziesz użerał z ubezpieczycielem, ale AC to się raczej szuka pewnego a nie najtańszego.
Do AC ze swojej strony mogę polecić Hestię, miałem okazję korzystać, nie tylko opłacać składki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 19:57  
Cytuj
Dlatego mialem AC w COMPENSIE i polecam, bo likwidowalem szkode i bez problemowo wyplacili pieniedze.

A nie polecam ALIANZ bo tu juz mialem schody jak slak i mi kasy nie wyplacili.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 29 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 23:02  
Cytuj
w Generali tam ubezpieczenia tanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2014r. 23:08  
Cytuj
Witam. Polecam Agenta ubezpieczeniowego Pania Malgorzate Glanc z Dzierdziowki. Ona wyszuka najkorzystniejsze ubezpieczenie dla kazdego posiadacza auta. Posiada rowniez inne ubezpieczenia. Sam ubezpieczam u Niej od kilku lat auta i wiem ze sam nie znalazl bym korzystniej.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 14:05  
Cytuj
Dlaczego, skoro mamy aż tyle ofert na rynku - nikt do tej pory nie wspomniał o skorzystaniu z usług multiagencji?
W jednym biurze można uzyskać ofertę kilku firm ubezpieczeniowych.

Internet? Może do OC. Przy Auto Casco jest już tyle niuansów wpływających na zakres i cenę polisy, że lepiej udać się bezpośrednio do biura.

qui penis aquam turbat?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 14:08  
Cytuj
MTU na poczcie
albo telegonicznie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 15:16  
Cytuj
CYTAT

Zauważyłem, iż firmy typu Liberty za pierwszym razem robią faktycznie najlepszą cenę. Niestety na drugi rok zamiast taniej (zniżka za bezszkodowość) to cena zawsze wyższa.


Ja nie miałem z tym problemu, przysłali pocztą ofertę na następny rok, nie odpowiadała mi, zadzwoniłem, konsultant upuścił kilkadziesiąt złotych i dodał jeszcze ubezpieczenie jakiejś tam duperelki w cenie i wyszło znacznie lepiej niż propozycja poprzednia. Ogólnie trzeba dzwonić i twardzo domagać się zniżek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 26 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 17:33  
Cytuj
liberty OC 589zl za auto z 84 roku, poj. 5000cm3 wiek kierowcy ponizej 26 lat, w innych firmach np w generali(kolejna najnizsza oferta) wyszlo ok 740zl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »