NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie wyrzucać pampersy?,
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 09:05  
Cytuj
Witam mam pytanie, chciałam zapytać co z brudnymi pampersami? czy można je wyrzucać do pojemnika zbiorczego czy jakoś inaczej trzeba je utylizować? Pytam bo dzisiaj zadzwoniła do mojego teścia jakaś kobieta, która straszy go, że jeszcze raz wyrzuci pampersy do pojemnika zbiorczego to będzie płacił karę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 09:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 09:49  
Cytuj
to musiała grzebać w śmieciach, co za chorzy ludziesciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 09:52  
Cytuj
W innych miastach są pojemniki na odpady zmieszane a czy w Stalowej są nie wiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
Witam mam pytanie, chciałam zapytać co z brudnymi pampersami?


W ulotce dotyczącej selektywnej zbiórki odpadów piszą, że do pojemnika na odpady suche.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 10:23  
Cytuj
No właśnie już nie wiem czy suche czy mokre, bo mam dwie ulotki od MZK i w jednej pisze, że suche, a w drugiej, że mokre hehehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 15 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 10:27  
Cytuj
Na chłopski rozum zużyty pampers suchy nie jestumiechteż nie wiem co z tym fantem zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 10:37  
Cytuj
Oczywiście, że nie jest umiech, ale to Urząd Miasta odpowiada za gospodarkę komunalną, a w wydanej przez siebie ulotce informuje, że pampersy należy wrzucać do pojemnika na odpady suche.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 16:56  
Cytuj
Miłe Panie proponuje zebrać w worek i zawieźć do MZK,dlaczego????zapewne dowiecie się na miejscu jak ja dowiedziałam się bezpośrednio w MZK,że metalowe puszki należy wrzucać do plastików.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 553
Dołączył: 5 Gru 2011r.
Skąd: Pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 18:09  
Cytuj
No właśnie też o tym słyszałam... Paranoja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 22:30  
Cytuj
CYTAT
Miłe Panie proponuje zebrać w worek i zawieźć do MZK,dlaczego????zapewne dowiecie się na miejscu jak ja dowiedziałam się bezpośrednio w MZK,że metalowe puszki należy wrzucać do plastików.


Ale po co jeździć do MZK, skoro każdy dostał do skrzynki ulotkę na temat tego co i gdzie wrzucać zapytanie Przecież pisało w niej m.in., że drobny złom wrzucać do pojemników na plastik, a pampersy do odpadów suchych. A prezes MZK tłumaczył w lokalnych mediach, że plastiki segregowane są przez pracowników MZK ręcznie więc złom metalowy też przy okazji zostanie posegregowany.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Sty 2014r. 23:48  
Cytuj
Puszki do plastików ?? scianazapytaniesciana:co Co za paranoja..ja zawsze zostawiam pod koszem w reklamówce a za chwilę już ich nie ma...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »