NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Skate Shop w Stalowej Woli???,
Posty: 3
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 12:07  
Cytuj
Witam

Gdzie w Stalowej Woli znajdę jakiś Skate Shop lub sklep sprzedający odzież w takim stylu czyli firm jak ,np. Rydel House, Diil, Clinic, Mass, DC, Stoprocent???

Pamiętam, że swego czasu taki sklep znajdował się obok placu PKSu chyba tych samych właścicieli co w Tarnobrzegu, ale już go nie ma w tym miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 12:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 12:51  
Cytuj
połowę co wymieniłeś marek ubrań to juz chyba niema a szkoda,massa widziałem mieli w centrum koło stoiska z butamiok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 14:41  
Cytuj
cool girl...porozglądaj się w Centrum na Niezłomnych... tam mieli zaje..fajne Rydel House ... . chociażby(takie kupiłam spodnie)poza tym koszulki,bluzy itp....nieopodal 'adidasa'....ale kupowałam jakiś czas temu ( z dnia na dzień się zmienia nie wiem czy jeszcze ten sklep jest bo nie byłam tam z pól roku).... musisz sam/a sprawdzić cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
połowę co wymieniłeś marek ubrań to juz chyba niema a szkoda,massa widziałem mieli w centrum koło stoiska z butamiok


Nawet nie wiedziałem, że niektóre marki już nie istnieją. umiech Dawno już nie ubierałem się w tym stylu i przez to nie wiem gdzie kupić takie ciuchy czy jakie marki teraz są na rynku. W internecie można jeszcze znaleść te firmy, ale zakupy bez przymierzania przy moich "nietypowych" wymiarach odpadają bo na pewno skończyły by się wizytą na poczcie.smiech2

CYTAT
Na "białych domach" (tam gdzie pizzeria Rustica 2, Joker) jest Skate Shop.


A gdzie są dokładnie te "białe domy"??? umiech Mieszkam obok Stalowej Woli i mimo że często tam bywam to nie kojarze o czym mówisz, ani tych pizzerii niestety.zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 275
Dołączył: 17 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 21:31  
Cytuj
A co to reklama??? Białe domy są w nisku na wolności

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2014r. 13:21  
Cytuj
Już wiem, w którym miejscu się znajdują. Po prostu nie wiedziałem że tak się mówi na ten ciąg sklepów mimo że często przejeżdzam obok. umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »