NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Hurtownia alkoholi -gdzie najtaniej ?? , Poszukuje hurtowni alkoholi gdzie najlepsza i najtańsza hurtownia ??
Posty: 19
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 19:51  
Cytuj
Witam forumowiczów. Mam pytanie gdzie znajdę hurtownie alkoholi, chodzi mi o zakup większej ilości alkoholu w jak najlepszej zarówno cenie jak i jakości stad pytanie gdzie takiego zakupu mogę dokonać ?? pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 19:51  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 20:31  
Cytuj
Ja najtaniej kupiłem w Tarnobrzegu w Premium Distributors.
Bolsa Platinium 0,5 kupiłem za 19,05 a w Stalowej na hurtowni na górce rozwadowskiej wycenili na 21,29 a w monopolowym na Centrum 4 za 20,40 taniej w Stalowej nie znalazłem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 21:44  
Cytuj
Czy w Stalowej istnieje jeszcze coś takiego jak "świat alkoholi" ?
sorry że pisze tak nie na temat ale ciekawi mnie ten sklep bo potrzebuję taką jedną wódkę radziecką good i myślę że ona tam będzie.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5012
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 21:54  
Cytuj
Jest.
Najtańsza wódka swego czasu była w tesco/kauflandzie bo można zdrowo potargowac cenę. Warto popytać w punkcie obsługi klienta

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2013r. 21:59  
Cytuj
Jacek, a gdzie ? jeśli można wiedzieć.

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 08:48  
Cytuj
moim zdaniem teraz jest taki okres przeswiateczny gdzie mozna wyłapac tani alkohol min w tesco czy lidlu, w tesco 2 dni temu byla wyborowa za 19,99

altanki,szafy,huśtawki,place zabaw,budy, meble ogrodowe - wyrobyzdrewna@poczta.onet.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 08:52  
Cytuj
Co do "tanich" alkoholi..
Czy tylko ja to zauważyłem czy też więcej osób spożywających trunki np w promocji z tesco że są okropne w smaku i skutkach dnia następnego?
Dla porównania kupiłem kiedyś butelkę Stocka czystego w tesco był akuratnie w promocji i takiego samego ale kilka złotych drożej kupiłem w centrum i stwierdziłem że to dwie inne wódki..
Może być tak ze to co w promocji jest jakimś gorszym "sortem"?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 11:03  
Cytuj
Zakup w hipermarketach typu tescco rozważam ale w drugiej kolejnosci, mi najbardziej zależy na jak najmniejszej cenie wiadomo pry dużej ilości nawet złotówka do przodu juz jest coś, słyszałem o jakiejś hurtowni bądź magazynie w rozwadowie ktos może coś wiecej o niej powiedzieć ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 17:21  
Cytuj
Chodzi Ci może o hurtownie Żywca ? Ona ma swoją siedzibę na ulicy Modrzewiowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 22:54  
Cytuj
Otóż odwiedziłem dziś ową hurtownie i zapoznawszy sie z cenami odniosłem wrażenie że są nie konkurencyjne a w marketach sa niższe ale z koleji nie ma mozliwości negocjacji ceny więc szukam dalej. Zna ktoś jeszcze jakąś hurtownie alkocholi ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 2 Lip 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 23:14  
Cytuj
kiedyś kupowałam na górce rozwadowskiej, obok wulkanizacji była hurtownia alkoholi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 18
Dołączył: 14 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2013r. 23:29  
Cytuj
W Żywcu jest najtaniej tylko trzeba trafić na promocję . Co dwa tygodnie mają tam gazetke z promocjami . Wszystko zależy z kim się rozmawia . Mi wyszło o złotówkę taniej na butelce niż gdzie indziej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2013r. 10:24  
Cytuj
Na "górce" jest hurtownia Polmosu i maja w miare dobre ceny i bardzo duzy wybór "prezentówek " Kupilismy Victory w dobrej cenie.

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 985
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2013r. 11:10  
Cytuj
Ja proponuje Eurocash jeżeli masz na kogo wziąć na fakturę np: Stock 0,5l za 18,87 wyborowa też bywa po mniej niż 19 zależy od dnia , bo czasem mają jednodniową promocje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 61
Dołączył: 30 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Gru 2013r. 19:38  
Cytuj
blebleble.... Stock " syf z lublina " był w Erocashu po 19.40 do 15 grudnia a teraz jest po 20 pln , wyborowa jest też okolo 20 . A faktury nikt nie weznie bo sie nie opłaca bez marzy minimalnej 10-15% % !!

www
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 19 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2013r. 10:19  
Cytuj
CYTAT
Czy w Stalowej istnieje jeszcze coś takiego jak "świat alkoholi" ?
sorry że pisze tak nie na temat ale ciekawi mnie ten sklep bo potrzebuję taką jedną wódkę radziecką good i myślę że ona tam będzie.


w Centrum 4 jest taki sklep i mają naprawdę ,, wynalazki '' i co wazne gościu Ci doradzi i dobierze odpowiedni alkohol za odpowiednią cena . Mysle że jest to najlepiej zaopatrzony sklep w Stalowej z alkoholem mimo że wystrojem nie powala to nadrabiają wiedzą i asortymentem ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 20:30  
Cytuj
Swiat Alkoholi znajduje sie w centrum 4, spory wybor, sama kupowałam tam wielka, ozdobna flache Debowej:cwaniak:
Ale jesli szukasz wódeczki np na wesele nie polecam zakupu w takich sklepikach, rozgladnij sie w hurtowniach. Ja tak zrobiłam i dobrze na tym wyszłam bo co hurtownia to promocja a to dowóz gratis a to flaszke Ci dadza w gratisie...My akurat zaopatrywalismy się w Tbg i super cenowo to wyglądało(18,68) a powiem Ci ze wódka mmm wyborna, kazdemu smakowala i glowka nie bolala na drugi dzien;) Zostalo nam sporo tego i na kazda impreze idziemy z "weselna" i kazdy chwaligood a dowoz mielismy w gratisie wiec warto, warto sie rozejrzecumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »