NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Opiekun kolonii,
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 11:59  
Cytuj
mozna gdzies w stalowej zrobic kurs opiekuna/wychowawce na koloniach? i ile taki kurs mniej wiecej kosztuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 11:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 3 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 12:21  
Cytuj
Ty to sie zastanow czy chcesz napewno robic taki kurs i jezdzic na kolonie z dzieciakami. Przykład. Kolezanka zrobila kurs pojechala na kolonie uzerała sie z dzieciakami, mlodzieza ktorzy pili, cpali i uciekali w nocy na miasto. Za marna kase uzerała sie z cudzymi dzieciakami. Najlepsze jest to że dziewczyna ok 16 lat zaszła w ciazy na tym wyjezdzie, po czym rodzice zalozyli sprawe wychowawca, opiekunom o alimenty ;/ sprawa do tej pory sie ciagnie w sadzie ponad 3 lata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 14:50  
Cytuj
Witam
Ja robiłam ten kurs na KUL-u w Stalowej Woli, chyba 89 zł płaciłam. Kurs bardzo fajny pod każdym względem. Byłam również wychowawcą na kolonii dzieci w wieku 10-27lat. I na szczęście nic się nie działo takiego, co wymienia Pan powyżej. Niemniej jednak należny stwierdzić, iż takie sytuacje się zdarzają, i co gorsza opiekun/ wychowawca ponosi za to odpowiedzialność. lecz istnieje taka możliwość jak wykupienie ubezpieczenia od takich sytuacji jak np: ciąża podopiecznego czy inne zdarzenia losowe, są to niewielkie koszty 4,50 za dobę( również zależy od ubezpieczalni) o ile dobrze pamiętam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 29 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 14:58  
Cytuj
A czy jest gdzieś możliwość wykupienia ubezpieczenia od takich sytuacji jak np. ciąża kochanki lub inne "zdarzenia losowe" ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2013r. 15:21  
Cytuj
kondzia a jak wyglada wynagrodzenie za takie wyjazdy i gdzie mozna szukac zatrudnienia dla takich opiekunow?? dziwna sprawa ze opiekun ponosi odpowiedzialnosc za ciaze podopiecznej przeciez nie spi z nia w jednym pokoju i nie zamknie jej na noc na klucz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2013r. 07:00  
Cytuj
[cytat]kondzia a jak wyglada wynagrodzenie za takie wyjazdy i gdzie mozna szukac zatrudnienia dla takich opiekunow?? dziwna sprawa ze opiekun ponosi odpowiedzialnosc za ciaze podopiecznej przeciez nie spi z nia w jednym pokoju i nie zamknie jej na noc na klucz[/cytat

Napisałam do Pana/Pani na prywatną wiadomość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2013r. 07:01  
Cytuj
CYTAT
A czy jest gdzieś możliwość wykupienia ubezpieczenia od takich sytuacji jak np. ciąża kochanki lub inne "zdarzenia losowe" ?



umiech Tego nie wiem, musisz zapytać tych, którzy mieli taką sytuację na pewno doradząsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »