NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
do jeszcze raz marcela ,
~~rni
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:24  
Cytuj
mrugnij mi jeszcze raz światłami myszczu kierownicy że ci ciasno a znajde czas dla ciebie-i zaczniesz jak cywilizowany kierowca nawet z rst

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:24  
Cytuj

 
 
 
 
~~kriss
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:55  
Cytuj
Choc mam na blachach rst to zgodze sie z rni marcel nie powinien wogole jezdzic wkoncu stanie sie tragedia i moze dopiero wetedy policja cos z tym zrobi.

 
 
 
 
~~mariusz
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 22:47  
Cytuj
dzisiaj jechałem do rzeszowa i mijał mnie marcel szaleniec ja nie wiem jak oni sie nie boją wozić ludzi

 
 
 
 
~~marcel
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 23:47  
Cytuj
Ciebie raz do jeszcze pisze ze boje ciebie sie nie dupe mnie pocalowac w mozesz!

 
 
 
 
~~jola
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 01:39  
Cytuj
nie tylko marcelem jeżdżą kierowcy szaleńcy ale także innymi busami jeżdżącymi do Rzeszowa,czasami nawet bez prawa jazdy przy sobie.Kierowcy marcela są bezkonkurencyjni w swoim piractwie i ktoś powinien się tym zająć,zanim dojdzie do tragedii!!!

 
 
 
 
~~piotrek
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 07:33  
Cytuj
Wczoraj przeżyłem gorącą chwilę jak w terenie zabudowanym (LIPNIK droga Sandomierz-Opatów)podwójna ciągła linia przejście dla pieszych, fotoradar ,ale nieczynny -samochody z przeciwka. Ja 55 km/h a tu za wyprzedzanie zabrał się PKS Łańcut-PIRAT z ludźmi na pokładzie.Wyszło mu na styk bo gwałtownie hamowałem aby mógł się schować.mlotek

 
 
 
 
~~grzech
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 00:07  
Cytuj
Ja wiem ze ktos moze potraktuje to jako reklame ale naprawde nie ma to na celu, jest to moja osobista opinia zwlaszcza po dzisiejszej jezdzie jesli nie podoba wam sie marcel trzeba jezdzic innymi busami mamy jeszcze top trans agdar i arje po to jest jest konkurencja raz ze tam taniej w top transie i agdarze po 7 zl a arji 8 zl marcel 9 zl a tanszymi busami malo kto jezdzi jak widze i za niedlugo bedzie tak jak w tarnobrzegu gdzie marcel zrownal sie cenami z pksem wiec jesli chcecie konkurencji wybierajcie wystarczy przejsc sie tylko na towarnickiego (stary dworzec pks)ok

 
 
 
 
~~patrze i widze
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 09:59  
Cytuj
nie bede bronil Marcela ale przeciez inne firmy maja takie same czasy i wcale bezpieczniej nie jezdza. a to ze oni maja tansze bilety to znaczy tylko ze nie maja klientow, bo zaczynali tez od 9 zl, a Marcel nieschodzi z ceny i nie narzeka. powiedzmy tez moze sobie jak to kierowcy Top Transa wyjezdzaja sobie wczesniej (nawet 10 minut) aby byc przed Marcelem i brac ludzi z przystankow, tak jak pisalem nie bronie Marcela, konkurencja powinna byc ale uczciwa a nie walenie w ch....

 
 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 28 Kwie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 10:42  
Cytuj
CYTAT
Ciebie raz do jeszcze pisze ze boje ciebie sie nie dupe mnie pocalowac w mozesz!


Hm...jezyk polski byc naprawde trudny...mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 5 Marz 2009r. 10:58  
Cytuj
Oj Monika, Monika ... a tego nie zauważyłaś: "do jeszcze raz marcela" Mniej solarium i makijażu zalecam good

 
 
 
 
~~ciekawy
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 18:30  
Cytuj
a policja spi sobie spokojnie bo oni tylko na gotowe czekaja zeby im wszystko na tacy przyniesc

 
 
 
 
~~Radni Pomyslcie
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:43  
Cytuj
CYTAT
a policja spi sobie spokojnie bo oni tylko na gotowe czekaja zeby im wszystko na tacy przyniesc



pomyslmy razem, jak tu zaradzic smietnikowym bandytom, bezczelnym zlodziejom ze Stalowej Woli/glownie hutnika:
pomysl jak mozesz dodac choc troche dobrego, dla dobra wspolnego, takze twojego... robmy cyfrowe zdjecia i przesylajmy je strazy miejskiej, policji, lokalnym gazetom, TV, czy radnym.
TY tez mozesz pomoc, zajac sie smieciami, ktore podrzucaja wszedzie oszusci tzw. nowobogaqtcy z oklicznych domkow???
problem jest rzeczywisty i oznacza kilkaset tysiecy w kasie miasta. ci ty na to? pomozesz?
Czas, zeby sluzby miejskie oraz Straz Miejska zajela sie tym bardzo niebezpiecznym i kosztownym problemem.
Dlaczego zarzad spoldzielni nie robi nic, zeby ograniczyc straty spoldzielni wynikajace z wyrzucania smieci przez lokalnych oszustow?
Dlaczego rada miejska nie robi nic by sprawdzic (a gdzie trzeba wystawic spory mandat), co sie dzieje ze smieciami z domkow jedno-rodzinnych, ktorych wlasciciele nie placa za wywoz smieci?

 
 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 30 Gru 2008r.
Skąd: Steel Will
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a policja spi sobie spokojnie bo oni tylko na gotowe czekaja zeby im wszystko na tacy przyniesc



pomyslmy razem, jak tu zaradzic smietnikowym bandytom, bezczelnym zlodziejom ze Stalowej Woli/glownie hutnika:
pomysl jak mozesz dodac choc troche dobrego, dla dobra wspolnego, takze twojego... robmy cyfrowe zdjecia i przesylajmy je strazy miejskiej, policji, lokalnym gazetom, TV, czy radnym.
TY tez mozesz pomoc, zajac sie smieciami, ktore podrzucaja wszedzie oszusci tzw. nowobogaqtcy z oklicznych domkow???
problem jest rzeczywisty i oznacza kilkaset tysiecy w kasie miasta. ci ty na to? pomozesz?
Czas, zeby sluzby miejskie oraz Straz Miejska zajela sie tym bardzo niebezpiecznym i kosztownym problemem.
Dlaczego zarzad spoldzielni nie robi nic, zeby ograniczyc straty spoldzielni wynikajace z wyrzucania smieci przez lokalnych oszustow?
Dlaczego rada miejska nie robi nic by sprawdzic (a gdzie trzeba wystawic spory mandat), co sie dzieje ze smieciami z domkow jedno-rodzinnych, ktorych wlasciciele nie placa za wywoz smieci?



1. Strazy miejskiej juz nie ma.
2. Ludzie na Hutniku placa za wywoz smieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lila
ff
Wysłany: 7 Marz 2009r. 19:50  
Cytuj
Ja dzis rano jechalam Marcelem i o malo zawalu nie dostalam. Wyprzedzal na przejedzie kolejowym, po drugie cial jak wariat, nie wspominajac o zakretach gdzie na pewno predkosc osiagal powyzej 100 km/h. Normalnie debile jezdza tam jako kierowcy. A pasazerowie to oczywiscie worki z ziemniakaizaklopotany

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »