NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
RTA, RKL, RNI, RST, LKR, TSA i inna wiocha, czyl wieś jedzie do...
~~DRIVER
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:33  
Cytuj
*RKL (Kolbuszowa i okolice) - z racji, że do miasta ma daleko obyty w miare na drodze. Typ jednak niebezpieczny, skłonności do piractwa, przecenia swoje umiejętności, fatalnie na parkingu, szczególnie przy cołaniu tyłem. Kandydat na trupa w okolicach "czarnego punktu"

*RNI (Nisko i okolice) - na drodze totalna ciota. To przez nich z Niska do Stw jedzie się tak długo. Jeździ BMW M3 jak emeryt, Lebiegi, wydaje się im, że jeżdżą zgodnie z przepisami. Nie widzą znaków, myślą, że są u siebie na Tysiąclecia. Skończy przy lewoskręcie.

*RTA (okolice wsi Tarnobrzeg) - Spod kołpaków wystaje słoma, jeździ głównie do kościoła. Typowe zachowania: jazda pod prąd, lekceważenie innych kierowców, zero kierunkowskazów. Wyjątkowo niebezpieczny burak. Na parkingu przywali ci drzwiami. Skończy przed kościołem, jak zmiecie go tir

*TSA (przyczółki San Domingo) drogowe obycie zdobyte na ROUTE 77 - załadowany jabkami na Halę Targową. Pirat, miszczu prostej. Wydaje mu się, że świetnie radzi sobie na parkingu. Dopóki kogoś nie skasuje. Klnie za kółkiem, palant, jakich mało. Nie wyrobi na zakręcie

*LKR (Kraśnik, wiocha koło Lublina) - wyraźne kompleksy na drodze, lubi kręcić obroty na światłach. Tylko po co, jak startuje civicem 1.3 do 4-litrowego audi. Typ niebezpieczny, wyprzedzanie na łuku i podwójnej ciągłej to dla niego codzienność, skończy w czołówce

*RST (wieś Stalowa i okolice) - Typ miejski - lubi dojechać do zderzaka i dawać długimi, żebyś mu zjechał. Typ wiejski - jedzie na obwodnicy lewym pasem 50 km/h. Wydaje mu sie, że szczyt marzeń to golf III, albo audi 80. Na rondzie daje lewy kierunek. Wyląduje kiedyś na skrzynce na fotoradar

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:33  
Cytuj

 
 
 
 
~~Krowa
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:40  
Cytuj
no i dobrze napisane - amen.

 
 
 
 
~~swój
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:45  
Cytuj
A skąd Ty jesteś wielkomiejski driverku..

 
 
 
 
~~---RZ
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:50  
Cytuj
Driver ty masz kompleksy, ale nie martw się to da się wyleczyć,mlotek ale potrzebny dobry specjalista. Zapomniałeś opisać jeszcze cztery wioski: RZ, LU, TK i KR good

 
 
 
 
~~DRIVER
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:51  
Cytuj
CYTAT
A skąd Ty jesteś wielkomiejski driverku..

mam jedną z wymienionych blach. O sobie też napisałem, nie martw się... To tylko takie moje spostrzezenia, jak jeździmy...

 
 
 
 
~~DRIVER
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:56  
Cytuj
CYTAT
Zapomniałeś opisać jeszcze cztery wioski: RZ, LU, TK i KR


OK
TK (Wieś Kielce, nie mylić z miastem) - "Gieroj", jakich mało. Patologia - po wsiach 170 km/h to normalka. Nie podaruje nikomu kto, ma na blache z 3 literami z przodu. Palanty często kupują blachy za 1000 zł z imionami. Na parkingu uważaj, żeby nie zarysować, bo ma głośny alarm. Skończy w zderzeniu z jakimś komiwojażerem.

A reszta... Może ktoś inny ich opisze?
POZDR

 
 
 
 
~~majka
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:02  
Cytuj
niestety na głupotę nie ma lekarstwa...a szkoda bo przydałoby się niektórym RST, którym palma bije!mlotek

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:11  
Cytuj
DRIVER
Wysłany: 15 Luty 2009r. 19:33
*RKL (Kolbuszowa i okolice) - z racji, że do miasta ma daleko obyty w miare na drodze. Typ jednak niebezpieczny, skłonności do piractwa, przecenia swoje umiejętności, fatalnie na parkingu, szczególnie przy cołaniu tyłem. Kandydat na trupa w okolicach "czarnego punktu"

*RNI (Nisko i okolice) - na drodze totalna ciota. To przez nich z Niska do Stw jedzie się tak długo. Jeździ BMW M3 jak emeryt, Lebiegi, wydaje się im, że jeżdżą zgodnie z przepisami. Nie widzą znaków, myślą, że są u siebie na Tysiąclecia. Skończy przy lewoskręcie.

*RTA (okolice wsi Tarnobrzeg) - Spod kołpaków wystaje słoma, jeździ głównie do kościoła. Typowe zachowania: jazda pod prąd, lekceważenie innych kierowców, zero kierunkowskazów. Wyjątkowo niebezpieczny burak. Na parkingu przywali ci drzwiami. Skończy przed kościołem, jak zmiecie go tir

*TSA (przyczółki San Domingo) drogowe obycie zdobyte na ROUTE 77 - załadowany jabkami na Halę Targową. Pirat, miszczu prostej. Wydaje mu się, że świetnie radzi sobie na parkingu. Dopóki kogoś nie skasuje. Klnie za kółkiem, palant, jakich mało. Nie wyrobi na zakręcie

*LKR (Kraśnik, wiocha koło Lublina) - wyraźne kompleksy na drodze, lubi kręcić obroty na światłach. Tylko po co, jak startuje civicem 1.3 do 4-litrowego audi. Typ niebezpieczny, wyprzedzanie na łuku i podwójnej ciągłej to dla niego codzienność, skończy w czołówce

*RST (wieś Stalowa i okolice) - Typ miejski - lubi dojechać do zderzaka i dawać długimi, żebyś mu zjechał. Typ wiejski - jedzie na obwodnicy lewym pasem 50 km/h. Wydaje mu sie, że szczyt marzeń to golf III, albo audi 80. Na rondzie daje lewy kierunek. Wyląduje kiedyś na skrzynce na fotoradar

TY DRAIVER a gdzie RT RT RT RT RTmlotek

 
 
 
 
~~darek63
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:14  
Cytuj
krowa to krowa i nic tego nie zmieni nawet w nazwie rst -robicie tylko niemotom reklame ze jak rst to wszystko umie i tu jest problem - bo to jak z matołami ktorzy złoża zimówki i wszystko jasne tylko nie do konca

 
 
 
 
~~ja rst
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:14  
Cytuj
CYTAT

mam jedną z wymienionych blach. O sobie też napisałem, nie martw się... To tylko takie moje spostrzezenia, jak jeździmy...



Apowiedz mi co ma marka somochodu ( jak napisałeś golf 3 lub audi 80 ) do umiejętności kierowcy ???

 
 
 
 
~~mireks
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:16  
Cytuj
Po co byłotyle pisać!
Cy nie krucej:
PL na niebieskim pasku tablicy rejestracyjnej to wiocha!

 
 
 
 
~~mii
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 20:22  
Cytuj
jak po PL ma rst to juz nieodwracalna wiocha

 
 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 22:25  
Cytuj
CYTAT
*RKL (Kolbuszowa i okolice) - z racji, że do miasta ma daleko obyty w miare na drodze. Typ jednak niebezpieczny, skłonności do piractwa, przecenia swoje umiejętności, fatalnie na parkingu, szczególnie przy cołaniu tyłem. Kandydat na trupa w okolicach \"czarnego punktu\"

*RNI (Nisko i okolice) - na drodze totalna ciota. To przez nich z Niska do Stw jedzie się tak długo. Jeździ BMW M3 jak emeryt, Lebiegi, wydaje się im, że jeżdżą zgodnie z przepisami. Nie widzą znaków, myślą, że są u siebie na Tysiąclecia. Skończy przy lewoskręcie.

*RTA (okolice wsi Tarnobrzeg) - Spod kołpaków wystaje słoma, jeździ głównie do kościoła. Typowe zachowania: jazda pod prąd, lekceważenie innych kierowców, zero kierunkowskazów. Wyjątkowo niebezpieczny burak. Na parkingu przywali ci drzwiami. Skończy przed kościołem, jak zmiecie go tir

*TSA (przyczółki San Domingo) drogowe obycie zdobyte na ROUTE 77 - załadowany jabkami na Halę Targową. Pirat, miszczu prostej. Wydaje mu się, że świetnie radzi sobie na parkingu. Dopóki kogoś nie skasuje. Klnie za kółkiem, palant, jakich mało. Nie wyrobi na zakręcie

*LKR (Kraśnik, wiocha koło Lublina) - wyraźne kompleksy na drodze, lubi kręcić obroty na światłach. Tylko po co, jak startuje civicem 1.3 do 4-litrowego audi. Typ niebezpieczny, wyprzedzanie na łuku i podwójnej ciągłej to dla niego codzienność, skończy w czołówce

*RST (wieś Stalowa i okolice) - Typ miejski - lubi dojechać do zderzaka i dawać długimi, żebyś mu zjechał. Typ wiejski - jedzie na obwodnicy lewym pasem 50 km/h. Wydaje mu sie, że szczyt marzeń to golf III, albo audi 80. Na rondzie daje lewy kierunek. Wyląduje kiedyś na skrzynce na fotoradar


Rada miasta prawie stołecznego zarumieniony Stalowowoluni, natychmiast powinna przedsięwziąć odpowiednie kroki wykrzyknik celem zwiększenia bezpieczeństwa na naszych pięknych świeżo wyremontowanych ulicach ok

Proponuję wprowadzić płatne wizy wjazdowe dla mieszkańców ww wymienionych powiatów umiech natomiast na wszelakie dobra wywożone z naszych kochanych lokalnych hiper-mega-super marketów uśmiech pierd..... tak zaporowe cła jezyk żeby ćwiklakom przestało się opłacać przyjeżdżać cool

3m sie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~RKL z Kolbuszow
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 22:41  
Cytuj
CYTAT
*RKL (Kolbuszowa i okolice), *RNI (Nisko i okolice), *RTA (okolice wsi Tarnobrzeg), *TSA (przyczółki San Domingo), *LKR (Kraśnik, wiocha koło Lublina), *RST (wieś Stalowa i okolice)



hahahahahahahaha, gościu rządzisz, dla mnie możesz nawet Goolfem 3 jeździć ale powyższy tekst bije wszystkie komenty na stalowym mieście od co najmniej 4 lat smiech2

 
 
 
 
~~RST
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
Driver ty masz kompleksy, ale nie martw się to da się wyleczyć,mlotek ale potrzebny dobry specjalista. Zapomniałeś opisać jeszcze cztery wioski: RZ, LU, TK i KR good


dokładnie, RZ, LU, TK i KR na równi z wyżej wymienionymi RKL, RNI, RTA, TSA, LKR i RST również są godni wymienienia przynajmniej w kategorii mistrzów prostych i wyprzedzania na zasłoniętych zakrętach z podwójną ciągłą good

 
 
 
 
~~Krowa
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 23:06  
Cytuj
Podsumowujac całosc - majac rej. RNI to taki sam obciach jak np. noszenie skarpet i sandałków.
Ja może i nie jestem dobrym kierowca ale w odrożnieniu od LKR, RTA, TSA , RT a przede wszystkim RNI jeżdżąc patrze na znaki, używam świateł czy kierunkowskazów, patrze w lusterka , nie zagrażam innym czyli inaczej mam możg i mysle .

Zamiejscowi kierowcy - nikt z RST was nie wyzywa tak jak wy to robicie. My tylko opisujemy wasze rażące błedy . Nie obrażajcie sie tylko róbcie wszystko abyście nie byli postarchami i zagrozeniem na drodze.

 
 
 
 
~~szofer
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 06:20  
Cytuj
CYTAT
szczególnie przy cołaniu tyłem.

a w której z tych miejscowości cofa się przodem?

 
 
 
 
~~Biker
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 08:04  
Cytuj
Dopisz jeszcze WR, WRA, WWL, WKZ, LZA, KNT i służbowe WE.

 
 
 
 
~~Golf RNI
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 08:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
szczególnie przy cołaniu tyłem.

a w której z tych miejscowości cofa się przodem?


w RTA, RKL, RNI, RST, LKR, TSA - w każdej jednej z wymienionych wsi cofamy do przodu bo łatwiej się cofie do przodu niż do tyłu - zwłaszcza na zatłoczonych parkingach pod marketami Tesco, Biedronka, Lidl, Albert itp. w Mieście Stalowa potluczony

 
 
 
 
~~kysio
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 08:30  
Cytuj
Piękne umiech dawno nie było czegoœ tak fajnego! Wczoraj wracajšc z Sandomierza dojechałem golfa LKR, który trochę się zataczał, a z wnętrza leciały mi na maskę wyrzucane pety! Normalny człowiek, to chyba tak nie działa.

 
 
 
 
~~Tomy
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 10:17  
Cytuj
Ja też ogólnie jestem zrażony do kierowców z rej. RNI, ale wg mnie to nie oni są głównym problemem jeśli chodzi o ruch uliczny w Stalowej. Zmorą są przede wszystkim rowerzyści. Ci ludzie jeżdżą tragicznie, to oni w ogóle nie patrzą na znaki, a przepisy mają daleko w d...e. Ostatnio o mały włos jednego nie potrąciłem, przejechał w poprzek drogi, w ogóle nie sprawdzając czy coś jedzie.....

 
 
 
 
~~Wszawy Leoś
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 13:23  
Cytuj
Wszystko to smutne, ale prawdziwe.good

 
 
 
 
~~ A4
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 14:51  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A skąd Ty jesteś wielkomiejski driverku..

mam jedną z wymienionych blach. O sobie też napisałem, nie martw się... To tylko takie moje spostrzezenia, jak jeździmy...
A TO TY COFASZ TYŁEM????good

 
 
 
 
~~vivi
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 17:10  
Cytuj
dziś jasieś babsko,rni oczywiście jecało sobie chodnikem po Okulickiego

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
dziś jasieś babsko,rni oczywiście jecało sobie chodnikem po Okulickiego


ot przyjechało RNI do Miasta i zgłupiało do reszty sciana

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »