NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Arkadia-Reaktywacja,
Posty: 7
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 02:10  
Cytuj
Chciałbym zęby ktoś opisał wczorajszy koncert

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 02:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 14 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 06:57  
Cytuj
Koncertu nie było wczoraj. Szczegółów nie znamumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 09:44  
Cytuj
Może warto żądać zwrotu pieniędzy ? Każdy konsument ma do tego prawo. Sprawę można również zgłosić do stalowowolskiego rzecznika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 10:59  
Cytuj
koncert odwolany , ,,szef,, nie zalatwil sprzetu ,mikrofonow itd. chociaz sam sie do tego zobowiazal , poprostu porazka jakich malo , na szczescie po bolach kase za bilety zwrocili, powinni zamknac ta spelune na trzy spusty !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 12:32  
Cytuj
pewnie za malo biletow sprzedali i dlatego odwolali caly ten cyrk, bo kto by poszedl sluchac takich pajacow poubieranych w bluzy z dynia?smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 13:05  
Cytuj
ja twoich upodoban muzycznych nie wysmiewam , co do biletow to szykowalo sie na ponad 200 osob tak wiec ludziska byly , a co do chlopakow , mysle ze to co robia jest fajne i dobrze ze ta scena hip hopowa na podkarpaciu rosnie w sile ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 422
Dołączył: 13 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 13:05  
Cytuj
ja twoich upodoban muzycznych nie wysmiewam , co do biletow to szykowalo sie na ponad 200 osob tak wiec ludziska byly , a co do chlopakow , mysle ze to co robia jest fajne i dobrze ze ta scena hip hopowa na podkarpaciu rosnie w sile ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 15:04  
Cytuj
Cytuje komentarz pracownika profilu FB Arkadia - Reaktywacja:

CYTAT
Kuba D. weź gacoń kurwa a sam chciałeś tu grać ale cię nie wzięli i się teraz śmiejesz parówo, jaktam w tesco na kasie?
Lubię to! · Odpowiedz · 2 · około godziny temu


CYTAT
Bartłomiej G. Pustki jak zawsze pustkismiech2??



Najpierw trzeba mieć kulturalną ekipe i dobrą renome a później brać się za klub umiech Postaram się wieczorem wrzucić filmik jak to w "wielkiej" arkadii jest pełno ludzi do tańca i do "różańca"

Coming Soon

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 15:25  
Cytuj
Jeżeli masz pracę, to ciekawe, czy poza jej miejscem utrzymujesz pełną kulturę osobistą umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 15:38  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli masz pracę, to ciekawe, czy poza jej miejscem utrzymujesz pełną kulturę osobistą umiech


Pełnej może nie, ale mam za grosz kultury aby nie nasmiewac sie ludzi pracujacych w tesco, ktorzy musza utrzymac rodziny. Zreszta tesco bedzie istnialo dlugo a taka "arkadia" zapewne nie umiech

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 18 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 15:42  
Cytuj
A o Szczpenie nikt sie jakoś nie wypowiada bo bylo duzo ludzi czy co?W szczepana byla dobra impreza w Arce i co jakoś nikt sie nie wypowie jak jest dobrze tylko jak zle co za ludzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 15:44  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=31568

Tutaj jest opisany cudowny sylwester w Arkadii. Czy Wy obroncy tejże speluny nie widzicie komentarzy pod artyuklami ?? Dalej próbujecie sobie wmówić, że jest OK ??!! :/

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 20:47  
Cytuj
virus tak powinno być ze osoba pracująca na danym stanowisku to powinna utrzymać kulturę osobista poza nią. a nie w pracy być miłym i to bardzo a poza praca być chujowy tak jak pan Hubert. osoba na barze. kulturalny w pracy poza nią przepraszam za słownictwo zwykły cham i prostak nic więcej.

virus ja pracowałem w jednej pizzerii nie chce robić reklamy wiec nie będę mówił jakiej to byłem miły w pracy i poza praca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
A o Szczpenie nikt sie jakoś nie wypowiada bo bylo duzo ludzi czy co?W szczepana byla dobra impreza w Arce i co jakoś nikt sie nie wypowie jak jest dobrze tylko jak zle co za ludzie.


Przestań człowieku. O jakich Ty imprezach mówisz w Arkadii. Imprezy to tam były jeszcze za Bolka, takie sobie, ale jak to mówią "ujdzie". Teraz nie ma imprez, tylko spęd pijaków i dziadostwa. Śmiechu warte, że chyba jeszcze pseudo właściciele chcą podratować ten klub durnymi wpisami. Jak tam nawet nie ma gdzie się "załatwić" bo zostały zafajdane kible z brudem sprzed roku...

Lokal ma potencjał, można tam zrobić porządny klub dla ludzi na poziomie, ale żeby coś takiego zrobić trzeba samemu trzymać poziom. Nie da się zrobić czegoś nic nie robiąc.
Ja nie wiem co w ogóle myśleli Ci co przejęli ten lokal. Skoro poprzedni nie dał rady, to trzeba było zrobić coś lepszego, a zrobili na odwrót - czyli melinę z bardzo przeciętnego lokalu.
Niech to wreszcie zamkną w cholerę bo do jakiejś tragedii dojdzie.

Wstyd było patrzeć jak Bracia Figo Fagot przyjechali. Ludzi garstka, pijany koleś leżał przez jakiś czas na podłodze, drugi się trzymał filara, a z głośników po prostu "pierdziało". Połać aż opierdzielił ochronę, że ludzi na scenę wpuszcza bo oczywiście nie miał kto pilnować... co zresztą nie omieszkali skomentować na swoim FB.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 21:34  
Cytuj
A pan Kuba D. naśmiewa się z osób pracujących w tesco na kasie. ale przynajmniej dostaje co miesiąc wypłatę a nie co w arkadii.... Wolałbym pracować w tesco niż w tej arkadii..Jak by szef był w miarę ogarnięty to by ten lokal mógł postawić na nogi. a nie "spierdolić" na maksa.

irkuck z tego co wiem to była zachcianka zony właściciela Darka K...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 22:30  
Cytuj
karn - o Figo Fagot piszesz z tą zachcianką?

Wybór zespołu ok, ale organizacja na typowym, fatalnym dla nowych właścicieli poziomie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 23:10  
Cytuj
irkuck Nie mowie tutaj o tym koncercie. bo to było dobrze zainwestowane pieniądze...


Czekamy jak " Arkadia Klub - Reaktywacja " upadnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 23:24  
Cytuj
Miałam sobie darować komentarz,ale tego co tam się wczoraj zdarzyło nie da się zapomnieć.Porażka na całej linii. Koncert KGJ,PŁW Reprezentanci,NSH i Żabucha zaplanowano na godz. 20. Czekaliśmy na występ z tego względu,że mieli tylko 1 mikrofon a potrzeba było 3. (Podobno mieli pozostałe 2 skądś tam skombinować, co miało pewnie tylko służyć przetrzymaniu wszystkich jak najdłużej w tej żenującej sytuacji, bo oczywiście nie dotarły). Wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że chłopaki zgłaszali ten fakt (ilość mikrofonów) właścicielowi 2 tygodnie wcześniej i miało być to załatwione. Z rosnącą irytacją przy hip - hopie puszczanym z pendrive'a, czekaliśmy tak ze 3 godziny jak nie lepiej, przez ten czas zero jakiejkolwiek informacji.Po czym nagle wszyscy zaczęli wychodzić. Nikt z zarządzających lokalem nie wysilił się nawet, żeby cokolwiek powiedzieć, przeprosić za odstawienie takiej szopki. Totalna dezinformacja ! Jedynie co to pofatygowali się z oddaniem kasy, choć i tu nie obyło się bez wpadki, bo w pewnym momencie (o, dziwo !) zabrakło kasy dla części ludzi. Komedia ! Po jakimś czasie jednak udało się zdobyć kasę, więc ją oddano.Żałuję tylko tej kasy, która poszła na alkohol, bo posiedzieć przy piwie mogłabym w ciekawszym miejscu niż ten pseudoklub. Po rozczarowaniu imprezą "halloweenową" miałam nadzieję, że chociaż będzie lepiej na koncertach a tu kolejne przegięcie. Nigdy więcej ! Arkadię będę omijać szerokim łukiem ! Niech ktoś kompetentny i z pomysłem przejmie ten lokal, albo zburzyć to dziadostwo, zaorać i posypać solą... wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 5 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2014r. 23:35  
Cytuj
olga88 No niestety tak już jest w tym pseudoklubie. Pewnie szefowie siedziały w swoim biurze albo ich nie było w ogolę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 190
Dołączył: 29 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Sty 2014r. 11:55  
Cytuj
Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym klubie muzycznym.
Te wszystkie "Arcadie", "Planety", "NNN-y" to dla mnie abstrakcja.
Za to lubię kino umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2014r. 13:16  
Cytuj
CYTAT
Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym klubie muzycznym.
Te wszystkie "Arcadie", "Planety", "NNN-y" to dla mnie abstrakcja.
Za to lubię kino umiech

Chyba będziesz starym kawalerem,bardzo Ci współczuje z tego powodu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Sty 2014r. 13:36  
Cytuj
Zawsze zostaje jeszcze słoik w ręku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 80
Dołączył: 29 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 6 Sty 2014r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Mam 27 lat i nigdy nie byłem w żadnym klubie muzycznym.
Te wszystkie "Arcadie", "Planety", "NNN-y" to dla mnie abstrakcja.
Za to lubię kino umiech


Florek, nawet nie pytam jakie kino lubisz.
Wyjdź czasami na jakąś imprezę muzyczno-rozrywkową a przekonasz się, że to coś można wkładać nie tylko do słoika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 9 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2014r. 22:21  
Cytuj
Arkadia tylko dla odważnych, strach tam iść takie towarzystwo się kręci wokół tego osiedla, łatwo zarobić w..., są takie grupki, które tylko idą po to, żeby szukać zaczepki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »