NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Perełki na drogach, !!!
Posty: 10
Dołączył: 22 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2013r. 16:37  
Cytuj
CYTAT
60 letnią PERŁĘ za kółkiem na drodze to spodkałem w niedzielę - wymusiła pierwszeństwo koło jubilatu i jeszcze mi się w czoło pukała zaklopotany


Ja tez miałem ostatnio podobną przygodę z taką 60 letnia perłą, jechała chyba z córką citroenem xsarą z wiaduktu, jechałem równoległym pasem dokładnie obok niej, gdy ów dama postanowiła zmienić pas ruchu na mój. CUDEM w ostatnim momencie włączyłem klason i nie wjechała we mnie. Nie to jest jednak najgorsze, najgorsze jest to że za wiaduktem na światłach jak staliśmy na czerwonym ta pani wysiadła z samochodu, podeszła i mnie opieprza że ja jestem ślepy bo nie widziałem jak ona sygnalizuje że zmienia pas i TO JA powinienem jej ustapić. Była zbulwersowana i świecie przekonana że tak się jeździ. ZGROZA że tacy ludzie jeżdzą po naszych ulicach. Cały dzień piłem herbatki na uspokojenie bo mi tak podniosła ciśnienie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2013r. 16:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1632
Dołączył: 5 Cze 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2013r. 16:54  
Cytuj
No to bedziesz mial nauczke. Doswiadczeni kierowcy wiedza, ze takich niepewnych uczestnikow ruchu to albo sie szybko wyprzedza i zostawia w tyle albo jedzie za nimi, bacznie obserwujac. Co z tego ze racja jak karoseria do remontu.
Powoli dojdziesz do wprawy i z daleka bedziesz ich wyczuwalumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 278
Dołączył: 22 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 10:14  
Cytuj
https://www.facebook.com/photo.php?v=329620060512544

Co sądzicie o takiej jeździe na wąskich stalowowolskich uliczkach?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 10:28  
Cytuj
A co można sądzić?? idiota... 1:50 perfidnie wymusza pierwszeństwo na uniaku. Nie jest to czasem ten merc co stoi za Lotosem z zieloną felgą na tyle??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 10:41  
Cytuj
to raczej nie ten mercedes z okolic lotosu. za mało ozdóbekumiech i na filmie nie widać wspomnianej przez ciebie zielonej felgi. ale muszę przyznać, że typ zza lotosu często tak driftuje po osiedlu. ciekaw jestem kiedy w coś przypieprzy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 10:51  
Cytuj
troche nudnawe ;p stecyk jedyne miejsce w stalowej z "trzema pasami" koles jedzie 5 na godzine i mowisz ze komus zajechal? bez przesadyzmu ;]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 10:59  
Cytuj
Popatrz jak musiał przyhamować, ciekaw jestem czy by Ci to nie przeszkadzało jak by wjechał w Ciebie albo wymusił na Tobie pierwszeństwo?? Tak samo dróżka prowadząca z pod stokrotki pod pierogarnie, kiedyś gościu też tam "driftował" to poprzestawiał niczemu winne auta.
terex właśnie myślałem że to on ale rzeczywiście on ma dużo naklejek na szybie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1818
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
troche nudnawe


Wschód umiech

http://www.youtu(...)4WthutPs

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 11:40  
Cytuj
to że ktoś chce sobie tochę inaczej pojeżdzić nie jest złe , tylko trzeba mieć trochę wyobrażni i nie stwarzać zagrożenia na drodze dla innych użytkowników którzy są bogu ducha winni . Drift na mokrej nawierzchni nie jest niczym trudnym - na suchej byłoby bardziej widowiskowo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Popatrz jak musiał przyhamować, ciekaw jestem czy by Ci to nie przeszkadzało jak by wjechał w Ciebie albo wymusił na Tobie pierwszeństwo?? Tak samo dróżka prowadząca z pod stokrotki pod pierogarnie, kiedyś gościu też tam "driftował" to poprzestawiał niczemu winne auta.
terex właśnie myślałem że to on ale rzeczywiście on ma dużo naklejek na szybie jezyk


stecyk mnie by nie przeszkadzalo, wedlug przepisow masz racje, ale na zdrowy rozsadek to niekoniecznie, w miastach takie przyhamowania to normalka, tu koles wjechal bokiem z predkoscia 5 na godzine, uno jechalo z predkoscia 7, no bez przesady.
Jak poprzestawia to niech mu dopierdola, jak najbardziej. Nie wiem jak koles jezdzi na codzien, ale na filmiku nie bylo nic przez co moglbym przykleic mu latke bezmyslnego idioty ktory dorwal sie do kierownicy ;]

Dalibor ten bardziej trzyma w napieciu :-)

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Gru 2013r. 19:00  
Cytuj
Marcinkowski, dziś miałam dokładnie taką samą sytuację - jakiś pacan w srebrnym yarisie próbował mnie staranowac na wiadukcie. Widziałam, że coś się na mnie pcha, ale w pierwszej chwili nie mogłam uwierzyc, że to się dzieje naprawdę.
Jak ci ludzie zdobyli prawa jazdy, chyba za jajka. Nie wspominając już o tym, że nie wiedzą, do czego służy lewy pas na dwupasmówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »