NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Sklepy z odzieżą używaną, moja opinia
Posty: 185
Dołączył: 30 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 08:58  
Cytuj
bebe nie ty pierwsza i nie ostatnia podkreślasz ze przez internet można kupić coś fajnego. tylko nie każdy liczy koszt przesyłki a najtańszy list ekonomiczny pocztowy to ja dziękuje za taka przesyłke , listonosz wrzuci albo nie wrzuci do skrzynki. a kurierzy słono sobie liczą. i jak mam kupić bluzkę dziecku za 10zł + 18zł przesyłka to wole isc na ciuchland. co prawda ostatnio kupiłam w tesco fajna promocja była gdzie 3 koszulki w kąplecie wyszły za 33zł spoko to się opłaca ale nie gdzie jedna koszulka wisi i cena aż bije po oczach 57zł. no na takie coś to sobie nie moge pozwolić tym bardziej że dzieci szybko rosną a za rok bluzki nie założy. na wyrost nie kupuję bo nie bede podwijać rękawów przez 5 lat.

Na ciuchlandach kupuje z głową. widze coś naprawde fajnego to biorę (spodnie, sweterek, koszulka )-dla dziecka , a na takie rzeczy typu, buty, skarpety , bielizna, pościel, zabawki , torebki , itp. nawet nie zwracam uwagi. A młode dziewczyny przymierzały stroje kąpielowe gdzie ja też bym tego nie kupiła.

A i jeszcze jedno. kiedyś szukając dla dziecka rzeczy na ciuchlandzie usłyszałam rozmowe wnuczka z dziadkiem . chłopak około 13lat trzymał buty w rece troche starte na czubach cena 12zł a chłopak mowi do dziadka " dziadku weźmy je są niezniszczone będę miał do kościoła " .
zanim źle pomyślisz o tych co kupują na ciuchach pomyśl o ich sytuacji w domu.

Mnie się nie przelewa ale chce to ide na ciuchy i się tego nie wstydze a jak mogę to kupuję w promocji dziecku ciuchy, tyle tylko że promocji jest mało.
Każdy robi jak chce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 08:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 227
Dołączył: 16 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Paź 2013r. 14:40  
Cytuj
ja robie jak nitex69 czesto kupuje w pepco bo tam tez mozna tanio cos dziecku kupic, sobie na szmatach nie kupuje poniewaz ciezko cos mi znalesc fajnego albo poprostu nie umiem tak szukac jak inni. ale kupilam dziecku np komplet bluzka z bolerkiem z metk aw stanie idealnym. wiadomo ze przedzalozeniem wypiore
nie kazdy moze sobie pozwolic na ciuchy bluzki za 30 kurtki za 100 bluz itd nie oceniaj innych pomylilas fora bo ten temat dotyczy sklepow z odziez a uzywana i opinie na temat sklepow a nie na temat ludzi kupujacych w tych sklepach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lis 2013r. 16:32  
Cytuj
osobiście kupuję ciuchy z ciucholandów (oczywiście piorę je itd. to normalne) ale butów to bym się bała jakoś.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Cze 2015r. 22:58  
Cytuj
Mam pytanie do bywalców/bywalczyń stalowowolskich szmateksów: czy w którymś z nich można kupić książki lub płyty DVD z filmami bądź bajkami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 308
Dołączył: 22 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 00:01  
Cytuj
Bajki i książki napewno znajdziesz, ale niekoniecznie w języku polskim.

Garbus nie gubi oleju, tylko znaczy swój teren!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 17 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 09:34  
Cytuj
Ostatnio widziałam w arce nowy ciuchland ale dzis juz szyldu nie ma. Przeniosly się czy zamknięte ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 6 Paź 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 21:53  
Cytuj
Właśnie chodzi mi o filmy, bajki i książki w j. angielskim. Tylko podpowiedzcie, w którym ciuchlandzie szukać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2015r. 22:10  
Cytuj
Ja ostatnio tj.w sobote widziałam w ciuchlandzie nad carrefour-em.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 18:29  
Cytuj
w Arce nadal jest , szyld zdjęty bo prawdopodobnie zaciemniał lokal , byłam dzisiaj nawet niezły towar .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 192
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Cze 2015r. 19:15  
Cytuj
ostatnio.....obiło mi się o uszy ( podsłuchałem ) rozmowę 2 kobitek, klientek takich sklepów iż w jednym z nich znalazły pidżamkę szpitalną z wyszytym nazwiskiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Cze 2015r. 23:00  
Cytuj
a w którym z tych sklepów mozna kupic ubrania na wagę? chodzi mi głównie o rzeczy dla dzieci.
Mam małe dzieci i praktycznie nie kupuje im nowych rzeczy. część mam od kuzynek, a to, czeego mi brakuje kupuje własnie w ciucholandach. I nie tylko ze względu na cenę, ale na jakośc. Nowe rzeczy z pepco czy tescowe f&f albo po pierwszym praniu sie rozciągają, albo są nieelastyczne, albo pękają na szwach. A te firmowe z ciucholandów mozna prac dziesiatki razy i nic się z nimi nie dzieje. najpierw piore je w wysokiej temperaturze w zwykłym proszku, póxniej jescze raz w proszku dla dzieci, prasuję... i myśle, że nie zaszkodzę w ten sposób swoim Szkrabom...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2015r. 10:19  
Cytuj
Tylko te z ciucholandow dla dziecka moga byc niebezpieczne jeszcze jakims syfem sie zarazi.Bezpieczniej kupic dziecku nieuzywane ubranka nie musza byc markowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2015r. 13:58  
Cytuj
Na wagę możesz kupić na Okulickiego w tym budynku co PRIMA, nad bankiem.
Evik myślisz że nowe ubrania nie mają w sobie "chemii"?? farby nie farby szkoda gadać, przerzucane przez tysiące rąk, magazynów a szmateksowe i tak się pierze w domu?!
Jak wypierzesz w wysokiej temp. a później jeszcze wyprasujesz to na pewno dziecku krzywdy nie zrobisz. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2015r. 16:15  
Cytuj
Szkoda ze nie widzisz roznicy.w tych ze sklepu nikt nie chodzil.i zadnej choroby nie zostawil.a te ze szmateksu cholera wie gdzie i kto je uzywal.a pozniej dziwne wirusy i choroby sie pojawiają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 291
Dołączył: 10 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Cze 2015r. 19:35  
Cytuj
Na szczęsćie Ty masz swoje zdanie a ja swoje. Ja Twoich poglądów w żaden sposób nie neguję.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Cze 2015r. 10:37  
Cytuj
autami używanymi też nie wiadomo kto jeżdził co robił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »