NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
SkyscraperCity rejestracja,
~~forumowicz
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 12:32  
Cytuj
Zarejestrowałem się na SkyscraperCity i na meila nic mi nie przychodzi żeby potwierdzić rejestracje i nie wiem co się dzieje. A jak się loguje wyskakuje mi takie coś:

Forumowicz, you do not have permission to access this page. This could be due to one of several reasons:

1. Your user account may not have sufficient privileges to access this page. Are you trying to edit someone else's post, access administrative features or some other privileged system?
2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.


Będę wdzięczny za pomoc umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 12:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~Poradca
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 13:04  
Cytuj
Pewnie musisz potwierdzić ta rejestracje, a link aktywacyjny jest w mailu. Zaloguj się przez www na swoje konto i sprawdź spam. Ew. spróbuj się zarejestrować na inny adres poczty. SC jaj nie robi, to poważne forum.

 
 
 
 
~~forumowicz
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 13:17  
Cytuj
Właśnie w tym problem że w spamie tego nie ma. Ja rozumie to tak że ktoś ma mnie dopuścić do tego forum bo ja się zarejestrowałem od razu to tematu na forum.

2. If you are trying to post, the administrator may have disabled your account, or it may be awaiting activation.

Administrator musi sprawdzić logowanie, i aktywować coś w tym stylu nie jestem pewien może ktoś już zakładał i miał podobny problem

 
 
 
 
~~scforum
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 13:38  
Cytuj
dokładnie, bo to forum na poziomie, nie to co tutaj, więc nie każdy ma wstęp.

 
 
 
 
~~forumowicz
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 16:51  
Cytuj
poczytałem trochę w necie i są jakieś problemy z dostarczaniem poczty do aktywacji i często ludzie piszą do administracji SkyscraperCity a wyczytałem że Co "do moderatorów na Skyscrapercity to jest kilku z polski np. OralB." Ma ktoś jakieś dane kontaktowe tego Pana wystarczy meil lub numer gg będę wdzięczny.

 
 
 
 
~~oral_b
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 18:04  
Cytuj
^^ napisz kolego do siebie jakiś kontakt, to napiszę Ci co i jak umiech

cieszy mnie zainteresowanie forum SSC - zapraszamy wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianymi inwestycjami, ale tak jak pisali tutaj poprzednicy to poważne forum, więc trolle, spamerzy itp. nie są mile widziani

pozdrawiam

oral_b

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~forumowicz
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 18:34  
Cytuj
Nie myślałem że sam OralB się odezwie umiech

Mój meil marek2003_(at)_interia.pl

 
 
 
 
~~oral_b
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:01  
Cytuj
Wysłałem Ci instrukcje umiech Co do mojej odpowiedzi tutaj, to bardzo proste - pochodzę z Niska, interesuję się tym co się dzieje w naszym północnopodkarpackim subregionie, często zaglądam na ten portal no i to chyba by było na tyle umiech

pozdrowienia

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 22 Kwie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Kwie 2012r. 07:55  
Cytuj
Witam. Chciałbym odgrzać temat, mam ten sam problem co kolega, czyli nie otrzymałem linka aktywacyjnego na SSC. Czy jest szansa aby mi ktoś pomógł.
k_pawel2 at poczta.fm

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »