NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
tv regionalna w cyfrowym polsacie, jak ustawic tv rzeszow
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 22:51  
Cytuj
jak w temacie; w polsacie cyfrowym jest tv regionalna - warszawa Czy ktos wie jak to zmienic i ustawic tv rzeszow?

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 22:51  
Cytuj

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Paź 2013r. 15:47  
Cytuj
Nie ustawisz bo jest tylko TVP Warszawa. Rzeszów możesz oglądać tutaj:
http://www.tvpstream.tvp.pl/ lub w kablówce lub w cyfrowej naziemnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 15:57  
Cytuj
Nie da rady. Ja mam N+ i też chciałbym pooglądać i posłuchać wiadomości z Gdańska, a tu kupa. Tylko Warszawka neutralny
Testuję link od madrasa. Jak wszystko dobrze pójdzie, mogę obejrzeć i rzeszowską TV. Madras → dzięki

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 17:30  
Cytuj
Działa wam ten link? u mnie nie działa. Jest tylko godzina w rogu i ciemny ekran i nic się nie dzieje. Wie ktoś o co może chodzić?

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 11 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 18:15  
Cytuj
Jeżeli dekoder ma opcję podłączenia anteny z TV naziemnej, możesz podpiąć do dekodera dodatkowy przewód + antena i masz cały pakiet programów z tv naziemnej.
Do odbioru na Stalowej wystarczy byle jaka antena domowej roboty + kawałek przewodu (koszt +- 20 PLN)
Mam NC+ i u mnie jest taka możliwość.

mycha
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 18:16  
Cytuj
U mnie na kompie też nie działa (na żadnej przeglądarce). Ale działa apka na Androidzie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 24 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2013r. 20:46  
Cytuj
Witam!Aby oglądać tv na komputerze należy w google wpisać adres tvpstream.pl.Jest możliwość oglądania wszystkich ośrodków regionalnych Telewizji Regionalnej i 2 progr:TVP Parlament-Sejm i TVP Senat. Aby oglądanie bylo płynne trzeba mieć odpowiednio szybkie łącze,np 10Mb/s oraz dobry komputer-dual core a także k.grafiki z możliwością odtwarzania w jakości HD, ja takie możliwości mam i mam odbiór tej TV bez problemu. ST.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 00:26  
Cytuj
CYTAT
Witam!Aby oglądać tv na komputerze należy w google wpisać adres tvpstream.pl.Jest możliwość oglądania wszystkich ośrodków regionalnych Telewizji Regionalnej i 2 progr:TVP Parlament-Sejm i TVP Senat. Aby oglądanie bylo płynne trzeba mieć odpowiednio szybkie łącze,np 10Mb/s oraz dobry komputer-dual core a także k.grafiki z możliwością odtwarzania w jakości HD, ja takie możliwości mam i mam odbiór tej TV bez problemu. ST.


Po pierwsze to ten twój adres http://tvpstream.pl prowadzi do strony Rtv Euro Agd mlotek a po drugie żaden z tych kanałów nie jest w HD więc przesadziłeś z tymi wymaganiami.
Prawidłowy adres to http://www.tvpstream.tvp.pl/ tylko, że mają chyba awarię bo wczoraj działało a dzisiaj już nie...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2013r. 21:22  
Cytuj
Podepnę się pod temat, szukam informacji na którym kanale (częstotliwości) jest aktualnie TVP Info w Dianie/Multimedia - chodzi o telewizję analogową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »