NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Oddział Celny w Stalowej Woli,
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 16:27  
Cytuj
moze mi ktos wyjasnic czym dokladnie zajmuje sie oddzial celny w stalowej woli oraz jakie trzeba miec wyksztalcenie zeby moc sie starac tam o prace?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 16:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5007
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 16:39  
Cytuj
Odprawy tirów z firm z okolicy za granicę, auta zzagranicy, clenie paczek spoza ue ( do miłośników chińskiego Ebaya częste odwiedziny )

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 16:43  
Cytuj
wlasnie z tego co mi wiadomo to sprawami ktore napisales zajmuje sie agencja celna a nie oddzial, agencja jest firma prywatna a oddzial panstwowa, w takim razie czym rozni sie agencja celna od oddzialu celnego?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 19:17  
Cytuj
Agencja przygotowuje dokumenty. Celnicy clą, plombują, kontrolują.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2013r. 19:20  
Cytuj
i kazdy moze sie starac o prace w oddziale celnym czy trzeba miec do tego jakies szczegolne wyksztalcenie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 20:20  
Cytuj
Żyjesz w Polsce i pytasz o takie rzeczy ? Nie pracuje tam jedna osoba bez tzw " poparcia".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2013r. 20:38  
Cytuj
pi**zenie ni****ów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2013r. 16:55  
Cytuj
mik8 wez nie pi...ol wszyscy wiedzą jak jest więc po co ta ściema, nie masz pleców roboty niet i tyle.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2013r. 19:26  
Cytuj
nie mam pleców, mój mąż nie ma pleców, mój brat nie ma pleców (i kilka jeszcze innych osób mogłabym wymienic, ale akurat za te i ich brak znajomości mogę dac sobie rękę uciąc) i pracę mamy.

ale najłatwiej nic nie robic, siedziec, narzekac i tłumaczyc swoje lenistwo brakiem znajomości.

oczywiście nie twierdzę, że znajomości nie pomagają - niestety w naszym kraju nepotyzm ma się świetnie i faktycznie gro pracowników, zwłaszcza budżetówki, dostała pracę dzięki plecom, a nie kompetencjom. ale bez też się da - trzeba w to tylko włożyc trochę pracy i zaangażowania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 395
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 2 Lis 2013r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
p****nie nieu****ów.



Ni****nik to może Cię zrobił . I zapomnniał dobić po robocie!
Jezeli Ty twierdzisz ,ze w jakimkolwiek urzędzie celnym w tym kraju dostajesz robotę za porządne CV , to gratuluję optymizmu! Sposród znanych mi ludzi tam zatrudnionych, nie znajdziesz jednego przypadkowego. A jeżeli Ci wstyd ,że wujcio albo ktoś inny dzwonił w Twojej sprawie to musisz sama się z tym ogarnąć ! A jeśli masz dalej z tym problem to mnie pozwij , bardzo szybko udowodnię swoje racje. Pomijam fakt ,że za twój komentarz powinnaś być upomniana przez moda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »