NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Co z pedofilem Filipem K?,
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 13:21  
Cytuj
macie jakies informacje o pedofilu filipie k?? bo ja z dosc dobrze poinformowanego zrodla dowiedzialem sie ze gosc wcale nie siedzi w areszcie na zalezu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 13:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 2 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 13:24  
Cytuj
heheh i chyba siedzieć nie bedzie... polskie prawo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 6 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 13:53  
Cytuj
Zajmijcie się ludzie swoimi sprawami.A MOŻE WEŻCIE SIĘ ZA ROBOTĘ a nie żyjcie jak pasożyty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 66
Dołączył: 7 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 14:03  
Cytuj
CYTAT
Zajmijcie się ludzie swoimi sprawami.A MOŻE WEŻCIE SIĘ ZA ROBOTĘ a nie żyjcie jak pasożyty.


Jak ktoś Ci kiedys zgwałci córkę a sprawca będzie sobie hasał na wolności też się zajmiemy swoimi sprawami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 837
Dołączył: 24 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 14:28  
Cytuj
zakrze po czynie Filipa K. to już nie jest tylko i wyłącznie jego prywatna sprawa ale sprawa publiczna i każdy może się nią interesować oraz ją komentować.

>><> ----> Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli <---- <><<
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 14:45  
Cytuj
i wlasnie dlatego ze sprawa ucichla pedofil bezkranie chodzi po ulicy, gdy sprawa byla naglasniana przez media to cos sie dzialo, wychodzily nowe fakty, pojawialy sie nowe zeznania swiadkow oraz osob pokrzywdzonych. poprostu mnie krew zalewa jak czytam no stalowowolskich stronach artykuly o tym ze zawineli jakiegos malolata z 1gramem marihuany i siedzi w arszcie a gosc co zgwalcil 10latke chodzi po ulicy a ludzie jeszcze maja pretensie ze ktos sie wtraca w czyjes zycie, sory ale nie ogarniam tego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 6 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 15:20  
Cytuj
Swoimi problemami się zajmuję,
Za robotę jestem wzięty.

Nie przeszkadza mi to w żadnym wypadku, aby zapytać: czy Pan Treneropedofil szlaja się po STW, czy też nie ?

HALA MADRID !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 42
Dołączył: 29 Sie 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 16:13  
Cytuj
Skupiliście się wyłącznie na tym Filipie i jemu chcecie za sąd wymierzać sprawiedliwość, a nikt nie pomyśli o tym, że już na wolności jest (albo lada moment będzie) słynny Pęksa - Cudziło ze Żwirki i Wigury.
Tylko czekać aż o następnym gwałcie na dziecku będą media trąbić. Jego jakoś nikt nie pamięta, a siedział już za taki wyczyn chyba ze dwa razy. Jest więc podstawa twierdzić, że i tym razem będzie głośno. Wątpię żeby to się dało uleczyć.
Jako matke zastanawia mnie też dlaczego tak nagle przycichła sprawa wycieczki szkolnej z biura podróży? Pisali tu o tym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 16:23  
Cytuj
dobrze to ujejelas bo ten gosc o ktorym piszesz SIEDZIAŁ lub SIEDZI i tutaj moja droga jest ta wielka roznica bo peodfil FILIP K nie siedzi a siedziec powienien i teraz mi wytlumacz dlaczego tak jest skoro jestes taka madra?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 18:20  
Cytuj
a jak sie ma sprawa:
1. tej dziewczyny co zabiła swoją matke nauczycielkę ?
2. chłopaka , który zabił na Grabskiego dziewczyne w wypadku samochodowym
3. Chłopaka , który w Sylwestra zasztyletował dziewczyne w bodajże w Stanach k.Bojanowa
4. Goscia , pod opieką którego jego syn "wypadł" z balkonu
5. Dziewczyny , która na Poniatowskiego rozjechała starsze małżeństwo
6. Chłopaka , który na Energetyków roztrzaskał kobiete

itp itp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 19:03  
Cytuj
znam osobiscie chlopaka ktory "zabil" ta dziewczyne na grabskiego i zapewniam cie ze ulicami nie chodzi, tak samo andrzej u ktory siedzi w dalszym ciagu w areszcie i czeka na dlugi wyrok. i prosze cie nie porownuj mi tu wypadku samochodowego ze zgwalceniem malego dziecka bo to sie mija z celem, a jeszcze bardziej miaja sie z celem ze osoba ktora spowodowala wypadek siedzi w wiezieniu a pedofil jest na wolnosci

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 17 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 19:45  
Cytuj
nie porównuje tylko pytam czy głosne sprawy, które poźniej zostają wyciszane ...mają swój ciąg dalszy. pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 19:51  
Cytuj
dlatego ci pisze co sie stalo ze sprawca wypadku jak i gosciem ktory zabil dziewczyne w sylwestra, obaj siedza w wiezieniu i jaki tu chcesz dalszy ciag sprawy?? i takiego samego obortu sprawy ludzie oczekuja wobec pedofila to chyba normalne nie?? ale nie normalne jest to ze pomimo mocnych dowodow, naglasniania sprawy pedofil jest ciagle na wolnosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 20:52  
Cytuj
Nic mu nie zrobią, będzie jakaś pomroczność jasna albo coś takiego. Znając życie to raczej Precedens może niestety beknąć za ataki na biednego chorego facecika.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 299
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
Nic mu nie zrobią, będzie jakaś pomroczność jasna albo coś takiego. Znając życie to raczej Precedens może niestety beknąć za ataki na biednego chorego facecika.

a i jeszcze może ktoś wie co jest z tym gościem który rozjechał na pasach kobietę na Energetyków, bo to podobno też był jakiś ważny czyjś syn

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 330
Dołączył: 10 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2013r. 21:57  
Cytuj
wcale bym sie nie zdziwil po tym niedo****nym kraju i jego chorym prawie. wracajac do twojego pytania, to nie wiem czy chlopak siedzi czy nie ale sprawy z wypadkami drogowymi wygladaja troche inaczej niz zwykle przestepstwo, nie kazdy kto zabije kogos jadac samochodem idzie odrazu do wiezienia, jezeli kierowca jest trzezwy to ta osoba zostaje oskarzona o nieumyslne spowodowanie smierci, jezeli byla pijana to umyslne-i raczej tylko wtedy idzie sie do wieziania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »