NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Marynarz zatonął kto następny ??,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Paź 2013r. 12:34  
Cytuj
Jak widać ostatnimi czasy w stalowowolskim półswiatku coraz częściej Policji pomagają sami przestępcy rozwiązywać zadania i to na zawsze. Jak wiadomo Piotr "Marynarz" D. jest teraz chowany w piach na tutejszym cmentarzu. Ostatnimi czasy również kilku "Panów" postanowiło pokroić innego sympatyka sportów ekstremalnych. Czy my jako mieszkańcy jesteśmy bezpieczni ?? Czy ci ludzie nie powinni siedzieć za kratkami ?? Czy w końcu Pan Kwieciński Tadeusz założy własną formacje obronna naszego hutniczego grodu ?? Wydaję mi się, że policja jest za słaba bądź poprostu boi się coniektórych "osobistości" naszego miasteczka. Co na to Pan prezydent i radni ?? Wolą grzać d.pska na stołka i pier...lić o budżetach czy wezmą się za coś naprawdę ważnego dla Stalowej Woli.

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2013r. 12:34  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2013r. 12:44  
Cytuj
Nasza policja potrafi wyskoczyc na kebaba ewentualnie zlapac emerytke ktora na pasach nie zdarzyla przejsc. Tak wiec jak ma byc bezpiecznie??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
PRL
PRL
PRL
Posty: 212
Dołączył: 25 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 07:57  
Cytuj
Na kebaba darmowego oczywista u "N" azira każdy już chyba słyszał...
Natomiast Marynarza nie znam nie wiem jak się bez tej wiedzy uchowałem, ale jednak. Zabił się samochodem tak? komuś jeszcze krzywde zrobił? Być może brak działań lepsze efetky przynosi niż działania nieporadne umiech No i bez przesady z tym starachem jak narazie zli krzywdza złych i zaniżają statystyki.
To kto ten Marynarz jakaś żywa legenda?

The great come back...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 14 Paź 2013r. 11:19  
Cytuj
No juz nie "zywa", marynarz to byl taki podwurkowy gangster ostatnio zajmowaj sie czysczeniem maszyn hazardowych :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »