NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
No frost, lodowka whirpool wtv 4525 nf ts
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 09:28  
Cytuj
kupilam lodowke whirpool z systemem NO FROST-co sie z tym wiaze bez szronowa,niestety juz pierwszego dnia pojawil sie szron przy dwoch gornych polkach pod zamrazalnikiem,dodatkowo lodowka prawie ciagle mrozi i jest dosc glosna,czy to jest normalnezapytaniemoze ktos ma podobny model i wiedze na ten tematwykrzyknikzapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 09:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 09:44  
Cytuj
NO FROST-niby nie trzeba rozmrażać heheh,a co do głośności to jest masakra,u mnie przeważnie w nocy tak cichutko chodzi ze stawia wszystkich na nogiuśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 09:56  
Cytuj
no to super udoskonaleniawykrzyknik
a to wszyskie tak maja czy tylko Whirlpoolzapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 10:28  
Cytuj
CYTAT
kupilam lodowke whirpool z systemem NO FROST-co sie z tym wiaze bez szronowa,niestety juz pierwszego dnia pojawil sie szron przy dwoch gornych polkach pod zamrazalnikiem,dodatkowo lodowka prawie ciagle mrozi i jest dosc glosna,czy to jest normalnezapytaniemoze ktos ma podobny model i wiedze na ten tematwykrzyknikzapytanie


Nie mam Whirpoola, ale też mam lodówkę No Frost. Jak pokrętło do regulacji temperatury ustawię na niższą temperaturę to pojawia się szron na tylnej ściance lodówki, ale po ustawieniu pokrętła na trochę wyższą temperaturę szron się topi i woda spływa do pojemnika z którego paruje i nigdy nie musiałam lodówki rozmrażać więc może sprawdź jak masz ustawione pokrętło.
Jeżeli zaś chodzi o hałas to etykieta energetyczna dołączona do każdej lodówki zawiera informacje m.in. o hałaśliwości urządzenia więc pewnie niedokładnie ją przestudiowałaś przed zakupem umiech Bardzo ciche lodówki to takie, których poziom hałasu wynosi około 38 dB. Przy zakupie zawsze zwracam uwagę na poziom hałasu jaki wydają urządzenia AGD i dzięki temu w nocy nie budzi mnie ani lodówka ani zmywarka.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 304
Dołączył: 17 Maja 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 11:29  
Cytuj
ustawiona byla na srednie mrozenie,teraz ja przykrecilam na srednio-niskie,szrom zniknal i juz tak nie pracuje w ciagu ale po kazdym otwarciu zamrazarnika wydaje odglos lejacej sie wodywykrzyknik,jesli chodzi o glosnosc to niestety byla mi potrzebna 70 i tylko taka znalazlam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 981
Dołączył: 6 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 11:55  
Cytuj
Jeśli nadal nie pracuje prawidłowo to zajrzyj jeszcze do instrukcji obsługi lodówki, zwłaszcza do działu "Rozwiązywanie problemów", a jak to nie załatwi sprawy to po prostu zgłoś reklamację do sprzedawcy.

Zjadł owoc z drzewa poznania i ten smak na zawsze pozostanie mu w ustach. Henry James
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »