NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
Znaleziony szczeniak -pilnie szuka domku.,
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 20:08  
Cytuj
Dzisiaj koło Ul. KEN 2 znalazłam szczeniaka. Jest to suczka, nie znam się na rasach ale wygląda jak labrador. Piękna wesoła. Błąkała się po parkingu, widać że szukając właściciela. Nie wiem czy to zguba czy też ktoś specjalnie ją "zgubił" w tej okolicy.
Na razie tą noc piesek jest u mnie w domu ale niestety dłużej nie może zostać, córka jest uczulona i już łzawią jej oczy :(

Jeśli ktokolwiek zna właściciela lub chciałby przygarnąć tego uroczego szczeniaka to bardzo proszę o pilny kontakt pod nr tel. 668 177 270

Zdjęcia pieska:
http://image(...)zfw.jpg/
http://image(...)6k1.jpg/
http://image(...)xi2.jpg/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2013r. 20:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 08:58  
Cytuj
Skontaktuj się z stowarzyszeniem Futrzak, powinni pomóc, ale czy pomogą?? Ja kiedyś dzwoniłam do Pani Grety, troche ciężko było ale ponoć zajęli się psem.

"FUTRZAK"
w Stalowej Woli z siedzibą w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli ul. Dmowskiego 9 37 - 450 Stalowa Wola

a tu kontakt do pani Grety Gabinet weterynaryjnyGre-Vetdr n.wet Greta Skrzypek
Makowa 31
Stalowa Wola

603 674 935
3mam kciuki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 19:36  
Cytuj
Dzwoniłam na policję, do UM, do fundacji Futrzak, byłam we wszystkich lecznicach w ST Woli i nic... wszyscy rozkładają ręce i obiecują kontakt.

Dzisiaj Sunię odrobaczyliśmy, odpchliliśmy zakupiliśmy obrożę i smycz.
Została przebadana - jest zdrowa, dobrze odżywiona, ma około 3 miesiące, wg. Pani Dr na 99% to labrador, urośnie do średniej wielkości.

Dalej poszukujemy jej dobrego domku bo jest wyjątkowym wesołym pieskiem.

Można przyjść do nas obejrzeć pieska i się zastanowić.

Proszę o kontakt 668 177 270

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 20:40  
Cytuj
Może ona komuś zginęła? Jak została wyrzucona to na 100 % to nie jest labrador. Zresztą nie do końca przypomina szczeniaka laba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 21:37  
Cytuj
Całkiem możliwe, ja na pieskach się nie znam. To opinia jednej Pani doktor. Też na 100% nie mogła powiedzieć co to za piesek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 21:45  
Cytuj
Zwróciłam się do Schroniska w Lublinie z prośbą o pomoc w znalezieniu domku dla suni i według nich piesek nie jest jednak Labradorem. Jest podobny jednak jest to mieszaniec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 25 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2013r. 21:57  
Cytuj
Ja też się nie znam ale ona na laba nie wygląda. Czarny kundelek po prostu, choć nie jest wykluczone że wyrośnie na labradoro podobnego psa.
Niestety nie jestem w stanie pomoc mam już dwa psy w mieszkaniu w bloku. Z trzecim by mnie chyba rodzina i sąsiedzi wymeldowali.

Robiłaś już jej jakieś ogłoszenia? Można też dać zdjęcia na facebook że szuka domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 19:37  
Cytuj
Dzisiaj na górce widziałam takiego samego psiaka z czerowną obróżką, chodził za napotkanymi ludźmi i okropnie piszczał. :szok: Czyżbyś go wypuściła?? :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 20:24  
Cytuj
Może nas widziałeś/aś... umiech Kupiliśmy jej czerwoną obróżkę i smycz umiech

Piesek już znalazł właściciela. Przyjedzie w sobotę po nią Pani z Lublina, ma domek z ogrodem więc idealnie umiech Do tej pory zostanie z nami.

Pieska chyba ktoś na parkingu porzucił bo jak przechodzimy koło samochodów to piszczy i węszy :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2013r. 21:08  
Cytuj
Nie widziałam WAS bo piesek biegał sam !!!!!!!!!!!!!
Napisałam, że "chodził za napotkanymi ludźmi i okropnie piszczał. "

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 07:56  
Cytuj
Hmm to jakis inny piesek bo "nasz" wylacznie na smyczy wychodzi z nami. No nic dziekuje wszystkim za pomoc w znalezieniu domku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 09:23  
Cytuj
To w takim razie może rodzeństwo waszej znajdy biega po Stalowej??? Może jest ich więcej :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 30 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2013r. 20:02  
Cytuj
To jest całkiem możliwe bo na wieczornym spacerze napotkana Pani z Pinczerkiem mówiła, że wczoraj koło ronda widziała jak taki sam szczeniak się błąkał. Może ktoś cały miot tutaj w okolicy podrzucił :( Ja znalazłam tylko tą jedną sunię.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »