NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Czarna Calibra RNI,
~~geser
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:24  
Cytuj
smiech2smiech2

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:24  
Cytuj

 
 
 
 
~~jozek
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:46  
Cytuj
widzialem kiedys to szmelcostwo

 
 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 17 Gru 2007r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:50  
Cytuj
kierowce to ledwo co widać za kierownicyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rst rst
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 14:51  
Cytuj
nigdy w zyciu bym w to nie wsiadl wolalbym golfa 2

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 15:26  
Cytuj
A ja mam czarna Calibre i jest ok

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 15:30  
Cytuj
Każda Calibra to kupa złomusmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kierowca RNI
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 17:21  
Cytuj
Procent i cała reszta z RST, sami jeździcie maluchami a na zagraniczne mówicie złom.Mi się osobiście podoba.Z gustami się nie dyskutuje ale zawsze możecie się po napinać na kierowców z RNI.

 
 
 
 
~~twojastara
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 17:53  
Cytuj
Czemu nie lubicie ludzi ze wsi Nisko?

 
 
 
 
~~RNI Pany
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 18:04  
Cytuj
Calibra wozidelko dla wiochmenow z STW - tak jak Golf III , BMW E36 i Honda Civic hehehehe

 
 
 
 
~~twoja stara
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 18:22  
Cytuj
ej wlasnie gdzie to Nisko wlasciwie lezy?;]

 
 
 
 
~~mila
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 20:02  
Cytuj
A ja mysle ze wam chodzi o kierowcow z RNI a nie o samochody bo kazdy jezdzi tym na co go stac tak ja uwazam a tu jest walka miedzy Niskiem a Stalowa Wolai dlaczego myslicie ze jesli ktos ma Calibre albo inna marke jaka wymieniacie to jest ze wsi ?

 
 
 
 
~~cicho
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 20:18  
Cytuj
A dlaczego niektóre tuningowane szroty mają czarne maski?Co to oznacza.Przepraszam za słowo szrot,ale dla mnie każdy pojazd który wydaje z siebie głośne dźwięki to szrot i wiocha.sciana

 
 
 
 
~~susza
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 20:23  
Cytuj
Sama jestem RNI ale tutaj popieram - przesada i totalna wiocha, bo chyba każdy wie o którą calibrę chodzi uśmiech

 
 
 
 
~~GT-R
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 21:22  
Cytuj
CYTAT
A dlaczego niektóre tuningowane szroty mają czarne maski?Co to oznacza.Przepraszam za słowo szrot,ale dla mnie każdy pojazd który wydaje z siebie głośne dźwięki to szrot i wiocha.sciana


Nic nie oznacza, buraki widziały zdjęcia starych, wyścigowych aut i chcą mieć tak samo. Kiedyś maski malowano na czarno, żeby zlikwidować refleksy światła na masce, które oślepiały kierowcę. Teraz natomiast modne jest stylizowanie masek na "karbonowe". Inna bajka, że nawet seryjnie montowane włókno węglowe to tylko lep na snobów...

 
 
 
 
~~krk
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 21:34  
Cytuj
czepiacie sie rni bo jest mniejszym powiatem? lubicie czuc satysfakcje z gnebienia mniejszych ? a co powiedzie na temat powiatu mieleckiego, debickiego, i rzeszowskiego?
a sory sa za duzymi powiatami zeby sie czepiac hehe a jezdzic potraficie tak samo jak rni jezyk ok

 
 
 
 
~~krk
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 21:34  
Cytuj
czepiacie sie rni bo jest mniejszym powiatem? lubicie czuc satysfakcje z gnebienia mniejszych ? a co powiedzie na temat powiatu mieleckiego, debickiego, i rzeszowskiego?
a sory sa za duzymi powiatami zeby sie czepiac hehe a jezdzic potraficie tak samo jak rni jezyk ok

 
 
 
 
~~ccc
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 22:02  
Cytuj
RST - mocarze gdy jeżdżą na pamięć po swoim mieście. Dziś dwa przykłady z samochodami RST
1) BMW - RST droga krajowa nr19 gość staje na środku swoiego pasa włącza awaryjne i idzie do lasu zrobić siku. Wszyscy muszą go omijać pomimo że są zjazdy na parkingi. Gośćgood oczywiście czuje się jak u siebie w RST. Brak słów.
2) Droga nr 19 RST wychyla się i rozgląda ... czeka .. nagle wyjeżdża z podporządkowanej i 2 samochody ledwo wychamowują. Dramat!!!!!
Podsumowując każdy jest mocny w swoim mieście i krytykuje przyjezdnych lecz gdy opuści rodzimy gród zaczynają się dramaty.
Szerokości wszyskim użtkownikom dróg.

 
 
 
 
~~Golf RNI
ff
Wysłany: 14 Lut 2009r. 22:21  
Cytuj
BMW E36 to największa obora i wieś good

 
 
 
 
~~...............
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 04:31  
Cytuj
ccc popieram i masz racje ale jestem z rst i posluchaj rni nie umie jezdzic wogole trafiaja sie rowniez takie przypadki w rst ci ludzie nie potrafia wogole dynamicznej jazdy tylko sie wleka albo odwrotnie na trzeciego ja tu jestem wladca nikt z was nie widzi jak mks wyjezdza z przystanku tylko kazdy laduje pod autobus a to on ma pierwszenstwo ale jak sie jeden z drugim nadzieje na taki autobus to wtedy popamieta na swiatlach na rondach brak jakiejkolwiek dynamiki wspolpracy z innymi kierowcami tylko jestescie egoistami widzicie tylko siebie nie patrzycie ze dookola sa inni ktorzy tez jada do pracy czy na zakupy pozdrawiam powiat nizanski i stalowowolskiok

 
 
 
 
~~RKL z Kolbuszow
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 07:48  
Cytuj
Ludzie, dlaczego w okolicach Niska i Kraśnika zakładacie na końcówki tłumików w Golfach puszki po piwie z obciętym denkiem ?? co to daje ??

 
 
 
 
~~SAAB 9-5 aero
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
rni nie umie jezdzic wogole trafiaja sie rowniez takie przypadki w rst ci ludzie nie potrafia wogole dynamicznej jazdy tylko sie wleka albo odwrotnie na trzeciego ja tu jestem wladca nikt z was nie widzi jak mks wyjezdza z przystanku tylko kazdy laduje pod autobus a to on ma pierwszenstwo ale jak sie jeden z drugim nadzieje na taki autobus to wtedy popamieta na swiatlach na rondach brak jakiejkolwiek dynamiki wspolpracy z innymi kierowcami tylko jestescie egoistami widzicie tylko siebie nie patrzycie ze dookola sa inni ktorzy tez jada do pracy czy na zakupy pozdrawiam powiat nizanski i stalowowolskiok


buehehehehe, od 30-letnich Calibr, Goolfów 2, Beemek itp. szrotu z czarnymi maskami wymagasz dynamiki ? zaklopotany

z całym szacunkiem ale nie uderzyłeś się w głowę ? potluczony

 
 
 
 
~~driver
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 10:50  
Cytuj
RNI to jeszcze nic! Najgorsze dziadostwo na drodze to jest RTA. Wieś pełną gębą, uwaga na dziwne manewry zwłaszcza w okolicach dużego TESCO. Naprawdę ja już miałem 3 przypadki ze mało co nie doszło do kolizji z udziałem tych baranów. Jeżdżą pod prąd, skręcają mimo zakazu, a najgorsze to w tych burakowozach są babsztyle! Jeszcze na zwrócenie uwagi reagują jak na najgorszą obrazę! Tak to jest jak sie prawko jazdy w TBG załatwia. Na jeżdżenie 300 metrów do niedziele do kościoła. A potem takie chamstwo jedzie do miasta i nie wie że ruch prawostronny obowiązuje w STW! RTA SKANDAL!

 
 
 
 
~~pizza-drajver
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
RNI to jeszcze nic! Najgorsze dziadostwo na drodze to jest RTA. Wieś pełną gębą, uwaga na dziwne manewry zwłaszcza w okolicach dużego TESCO. Naprawdę ja już miałem 3 przypadki ze mało co nie doszło do kolizji z udziałem tych baranów. Jeżdżą pod prąd, skręcają mimo zakazu, a najgorsze to w tych burakowozach są babsztyle! Jeszcze na zwrócenie uwagi reagują jak na najgorszą obrazę! Tak to jest jak sie prawko jazdy w TBG załatwia. Na jeżdżenie 300 metrów do niedziele do kościoła. A potem takie chamstwo jedzie do miasta i nie wie że ruch prawostronny obowiązuje w STW! RTA SKANDAL!



dokładnie, RTA jeszcze gorsze niż RNI sciana
nie zapominajmy także o mistrzach prostej: LJA, LKR i TSA - oczy dookoła głowy coby nie dać się zaskoczyć przez wyżej wymienionych w swoich "sporotwych" furach po agro-tuningu uśmiech

 
 
 
 
~~wrc
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 11:22  
Cytuj
widzialem kiedys dwoch burakow w golfie 2 i 3 oczywiscie rst. moje pytanie dlaczego te buraki jezdza w czapkach z daszkiem biala lub czerwona o co to chodzi?zapytaniezapytanie czy to sa pracownicy ATSwykrzyknik

 
 
 
 
~~driver
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 12:03  
Cytuj
CYTAT
widzialem kiedys dwoch burakow w golfie 2 i 3 oczywiscie rst. moje pytanie dlaczego te buraki jezdza w czapkach z daszkiem biala lub czerwona o co to chodzi?zapytaniezapytanie czy to sa pracownicy ATSwykrzyknik

To jest wiocha, których prawdziwe RST się wstydzi. K...a, palanci których szczytem marzeń jest wieśniacki golf 2 czy 3, a na widok 4 czy 5 mają kisiel w majtkach. To buractwo które do niedawna jeszcze jezdzilo na blachach RNI czy RTA. A teraz zamieszkują okolice Ktowey Woli czy Obojni jakiej.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »